Jump to content

OnePlus Bullets Wireless


Exposed_Bone
 Κοινοποίηση

Σκέφτεστε να τα αγοράσετε; (OnePlus Bullets Wireless)  

51 members have voted

  1. 1. Σκέφτεστε να τα αγοράσετε; (OnePlus Bullets Wireless)



Recommended Posts

Ναι φιλε μου 200 θα σου έρθουν. Ποια είναι τα 3 πρώτα γράμματα του μαιλ σου?

 

Alx ..... Εσένα teo.. θα μπορέσουμε να τα πάρουμε με τους 200 πόντους όταν και αν μπουν.??

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 163
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Alx ..... Εσένα teo.. θα μπορέσουμε να τα πάρουμε με τους 200 πόντους όταν και αν μπουν.??

 

Αχ μου χρωστάς referal. Κάποιο λάθος έκανες και δεν χρησιμοποίησες το δικό μου.

Όταν μπουν οι 200 πας εδώ https://www.oneplus.com/gr/referral τέρμα κατω θα βρεις να εξαργυρώσεις τους πόντους με 20 ευρώ κουπόνι.

Link to comment
Share on other sites

Αχ μου χρωστάς referal. Κάποιο λάθος έκανες και δεν χρησιμοποίησες το δικό μου.

Όταν μπουν οι 200 πας εδώ https://www.oneplus.com/gr/referral τέρμα κατω θα βρεις να εξαργυρώσεις τους πόντους με 20 ευρώ κουπόνι.

 

Είσαι σίγουρος? Λες να έκανα μλκ? Κ εβαλα το άλλο? Που είχα.. και θυμάμαι μου το είπες....**** την γκρίνια μου..αλλά πρώτη μέρα. Πάνω στην ταραχή. Δεν προχωρούσε η παραγγελία. Δεν μπορούσα να την πληρώσω. Τι έβαλα το έβγαλα ..χαμός..χαχααα.. σου φίλε μου.. θα επανορθωσω

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρος? Λες να έκανα μλκ? Κ εβαλα το άλλο? Που είχα.. και θυμάμαι μου το είπες....**** την γκρίνια μου..αλλά πρώτη μέρα. Πάνω στην ταραχή. Δεν προχωρούσε η παραγγελία. Δεν μπορούσα να την πληρώσω. Τι έβαλα το έβγαλα ..χαμός..χαχααα.. σου φίλε μου.. θα επανορθωσω
Την επόμενη φορά δεν πειράζει.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Την επόμενη φορά δεν πειράζει.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Στο 6τ θα ξεπληρώσω το χρέος μου.. 2000 συγνωμη

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

λογικα την ιδια που θα βγει το λευκο θα βγουν και τα ακουστικα ετσι..??

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Αν ειχα παντως ακομα στην κατοχη μου Oneplus 5t και 6 θα τα αγοραζα τα bullets ακομα και full price μονο και μονο για την καλυτερη συμβατοτητα που εχουν με τα εν λογω κινητα στο pause/play.

 

Αλλιως υπαρχει παντα το ενδεχομενο της αναμονης σε περιπτωση που παιξουν φθηνοτερα απο αλλου.

Link to comment
Share on other sites

Αν ειχα παντως ακομα στην κατοχη μου Oneplus 5t και 6 θα τα αγοραζα τα bullets ακομα και full price μονο και μονο για την καλυτερη συμβατοτητα που εχουν με τα εν λογω κινητα στο pause/play.

 

Αλλιως υπαρχει παντα το ενδεχομενο της αναμονης σε περιπτωση που παιξουν φθηνοτερα απο αλλου.

 

ναι συμφωνω για την συμβατοτητα αλλα να παιξουν φτηνα αλλου.. δυσκολα. γενικα τα αξεσουαρ τις 1+ οπου τα ειδα και κινα μερια ειναι ιδια τιμης ισως και ακριβοτερα..μαλλον θα τα τσιμπησω με το κουπονακι και θα ενημερωσω..

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Όταν αγόρασα το OnePlus 5t, δεν ήξερα για το σύστημα του κουπονιών και δεν χρησιμοποίησα κάποιο από τα μέλη εδώ. Έχει νόημα να το κάνω για τα ακουστικά; Ίσως πάρω και θήκη
Link to comment
Share on other sites

Όταν αγόρασα το OnePlus 5t, δεν ήξερα για το σύστημα του κουπονιών και δεν χρησιμοποίησα κάποιο από τα μέλη εδώ. Έχει νόημα να το κάνω για τα ακουστικά; Ίσως πάρω και θήκη

 

οχι.κανενα απολυτως.. αυτα ειναι μονο με την αγορα κινητου σου κανει εκπτωση 20 ευρω.. αν παρεις κινητο και μια θηκη ουσιαστικα την θηκη την πληρωνεις +5-6 ευρω αν κανει 26.

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

τα χτυπησα μαγκες.. μαζι και το λευκο τηλεφωνο..!! δεν ειχαν πριοριτη free..την εβαλα απλη αποστολη και παραδοση αθηνα. για να δουμε ποσες μερες θα κανει..

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Με το καλό να σας έρθουν!!!!! Out of stock ήδη...

Μωρέ μπράβο η OnePlus!!

 

Μακάρι να αξίζουν και μακάρι να έχουμε βρει μια εταιρία που μας ταιριάζει :)

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Βασικά έτυχε να κάνω refresh στο tab τώρα και μου τα βγάζει On Stock.... :confused::confused::confused:

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που με ξενέρωσε είναι ότι δεν τα έχουν βάλει επιλογή σε bundle , θα μπορούσαν να βάλουν για παράδειγμα και Τρίτη επιλογή στα ακουστικά στο ultimate bundle.
Link to comment
Share on other sites

Πάντως τα πρώτα review τα έχουν εκθειασει δεν ξέρω τι παίζει περί αντικειμενικοτητας αλλά τα βγάζουν τα καλύτερα σε αυτήν την τιμή

 

ONEPLUS A5010

Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα χτες.. Όμορφη συσκευασια. Πολύ πρωτότυπη.Τελεια εφαρμογή των ακουστικών με τα αυτιά. Πολύ δυνατό μπάσο.5καθαρός ήχος και στα ψηλά και στα χαμηλά..Άριστη ποιότητα εφαρμογής.... Επίσης όταν παιζει ένα τραγουδι και ακούω από τα ακουστικά αν τα βγάλω από τα αυτιά και τα ενωσω και τα 2 μαζί. Σταματάει η μουσική εννοείται να παίζει με τα ακουστικά αλλά συνεχίζει να παίζει από το κινητό κανονικά....δεν σταματάει και στο κινητό δηλαδή.. μόλις τα πιάσω και τα φορέσω πάλι ξανασυνδεεται σε 1_2 δευτερόλεπτα κ παίζει πάλι από τα ακουστικά.....

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα χτες.. Όμορφη συσκευασια. Πολύ πρωτότυπη.Τελεια εφαρμογή των ακουστικών με τα αυτιά. Πολύ δυνατό μπάσο.5καθαρός ήχος και στα ψηλά και στα χαμηλά..Άριστη ποιότητα εφαρμογής.... Επίσης όταν παιζει ένα τραγουδι και ακούω από τα ακουστικά αν τα βγάλω από τα αυτιά και τα ενωσω και τα 2 μαζί. Σταματάει η μουσική εννοείται να παίζει με τα ακουστικά αλλά συνεχίζει να παίζει από το κινητό κανονικά....δεν σταματάει και στο κινητό δηλαδή.. μόλις τα πιάσω και τα φορέσω πάλι ξανασυνδεεται σε 1_2 δευτερόλεπτα κ παίζει πάλι από τα ακουστικά.....

Να τα χαρείς τα ακουστικά σου, παρέλαβες και το λευκό 6αρι;

iphone 7 iOS 12.0
Link to comment
Share on other sites

Να τα χαρείς τα ακουστικά σου, παρέλαβες και το λευκό 6αρι;

 

Βεβαίως. Κυμπαρικο το λευκό.. λειο από πισω. Κολλάει άνετα σκιν. Για κάποιον που με είχε ρωτήσει πριν μερες..το χρυσο πίσω δεν με χαλάει καθόλου.. ίσα ίσα προσφέρει μεγαλύτερη αξία..!! Χαχαχαα

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Είναι χρυσό ή είναι αυτό το rose gold;

 

Δεν είναι ρε συ ροζ ροζ... Όπως τα iphone..είναι κατι ενδιάμεσο ...σε χρυσό και ροζ το οποίο είναι για μένα πάρα πολύ ωραίο ειδικά όπως δενει με το λευκό..επίσης με την θήκη που έχω naulon black φαίνεται μόνο το δάχτυλο αποτύπωμα..και το κουμπάκι δεξιά στο πλάι. Δεν με ενοχλεί καθόλου μα καθολου

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν καλορίζικα και τα δύο!!! Να τα χαρείς!!!! Με τις κλήσεις τι γίνεται; αν τα έχεις επάνω σου κουμπωμενα χωρίς να ακούς μουσική, για να δεχτείς κλήση πατάς κουμπί ή απλά τα ξεκουμπωνεις;
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν καλορίζικα και τα δύο!!! Να τα χαρείς!!!! Με τις κλήσεις τι γίνεται; αν τα έχεις επάνω σου κουμπωμενα χωρίς να ακούς μουσική, για να δεχτείς κλήση πατάς κουμπί ή απλά τα ξεκουμπωνεις;

 

Ευχαριστω πολυ.. Πατάς κουμπί και μιλάς....

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...