Jump to content

OnePlus Bullets Wireless


Exposed_Bone
 Κοινοποίηση

Σκέφτεστε να τα αγοράσετε; (OnePlus Bullets Wireless)  

51 members have voted

  1. 1. Σκέφτεστε να τα αγοράσετε; (OnePlus Bullets Wireless)



Recommended Posts

Νομίζω ότι αξίζουν να έχουν το δικό τους thread.

 

link

 

Ποιες είναι οι πρώτες εντυπώσεις σας; :happy:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 163
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σιγουρα θετικες οι πρωτες εντυπωσεις πιο πολυ γιατι ηταν εκπληξη και δεν τα περιμενε κανεις. Τα θεωρω λιγο τσουχτερα ομως...

Και οπως και να το κανεις αν δεν τα ακουσεις με τα αυτια σου δεν μπορεις να εχεις αποψη...

 

Αρα δεν ξερω αν θα τα παρω η οχι...ισως τα φορτωσω σε κανεναν που δεν ξερει τι δωρο θα μου κανει...να βγουν και reviews κτλπ...

Nokia 3510-->Sony Ericsson k700-->Sony Ericsson W550i-->Sony Ericsson U1 Sation-->Lg G2-->S9+
Link to comment
Share on other sites

Το αν είναι τσουχτερά θα εξαρτηθεί από την ποιότητα τους... Πχ εγώ μετά από πολύ ψάξιμο κατέληξα στα Optuma Nuforce που κόστισαν 80 ευρώ... Γενικά αν στα 69 ευρώ η OnePlus προσφέρει πολύ καλή ποιότητα ναι αξίζουν... Αλλά αν έχει βγάλει κάτι μέτριο απλά για να κοστολογήσει το brand της οχι ευχαριστώ... Ας περιμένουμε να τα παραλάβουν οι πρώτοι revieres...
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι πολύ σοβαρά την αγορά τους. Βέβαια ένας φίλος μου πρότεινε και τα Meizu ep52 τα έχει κάποιος να μου πει την γνώμη του;

 

ONEPLUS A5010

Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι πολύ σοβαρά την αγορά τους. Βέβαια ένας φίλος μου πρότεινε και τα Meizu ep52 τα έχει κάποιος να μου πει την γνώμη του;

 

ONEPLUS A5010

 

Επειδή και ενδιαφέρομαι ή για τα oneplus ή για τα μειζυ ρώτησα στο άλλο θέμα και ένα μέλος μου απάντησε..

-------Τα ακουστικά αυτά της Meizu τα έχω είναι πολύ καλά ποιοτικά σε κατασκευή και πολύ καλά σε ήχο. Το μόνο που με ενοχλεί είναι όταν δεν τα χρησιμοποιώ και τα έχω παράδειγμα κρεμασμένα στο λαιμό μου αν κολλήσουν μεταξύ τους τα μαγνητάκια (που έτσι όπως κρέμονται κολλάνε έτσι κι αλλιώς) μετά από 5 λεπτά σβήνουν δεν είναι σε αναμονή με αποτέλεσμα όταν σε καλέσει κάποιος πρέπει να απαντήσεις από τη συσκεύη. Δηλαδή για να είναι ανοιχτά συνεχώς σε αναμονή πρέπει να μην είναι κολλημένα μεταξύ τους.------

 

 

Αν κάτι τέτοιο συμβαίνει και στα oneplus ποιος ο λόγος να μένουν κολλημένα και να χάνουν την σύνδεση? Ποιο το νόημα..?

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Η OnePlus διαφημίζει οτι τουλάχιστον στα 5, 5t και 6 ότι η μουσική συνεχίζει από εκει που έμενε, Υποθέτω ότι κατι τετοιο θα μπορούσε να θεωρείται αυτονόητο και στις κλήσεις.
Link to comment
Share on other sites

Για να τα πάρω αύριο με κουπόνι που έχω για αξεσουαρ φτηνότερα πρέπει να πάρω και συσκευή? Το λέω γιατί συσκευή πήρα πριν μια βδομαδα

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Για να τα πάρω αύριο με κουπόνι που έχω για αξεσουαρ φτηνότερα πρέπει να πάρω και συσκευή? Το λέω γιατί συσκευή πήρα πριν μια βδομαδα
Γτ αύριο βγαίνουν;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

MOTOROLA MILESTONE,MOTOROLA RAZR i,MOTOROLA MOTO X 2nd gen,ONEPLUS 6
Link to comment
Share on other sites

Αύριο βγαίνουν.....θα τα πάρει κανείς? Θέλω να τα πάρω. Μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε κουπόνι ή μόνο με αγορά κινητού ισχύει??

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Αύριο βγαίνουν.....θα τα πάρει κανείς? Θέλω να τα πάρω. Μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε κουπόνι ή μόνο με αγορά κινητού ισχύει??

 

Μόνο για αγορά κινητού ισχύει.

Link to comment
Share on other sites

Αν μετράει η έκπτωση, στα 50€ τα χτύπαγα

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

MOTOROLA MILESTONE,MOTOROLA RAZR i,MOTOROLA MOTO X 2nd gen,ONEPLUS 6
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το σκέφτομαι....

 

70 πολλά δεν είναι ρε παιδιά? Δεν ξέρω το σκέφτομαι.. με κουπόνι τα τσίμπαγα στανταρ

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Έχω δύο refferal (20€ έκπτωση) για αυτό το σκέφτομαι.... Παρεμπιπτόντως ευχαριστώ τα παιδιά που χρησιμοποιησαν το κουπόνι μου...
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Έχω δύο refferal (20€ έκπτωση) για αυτό το σκέφτομαι.... Παρεμπιπτόντως ευχαριστώ τα παιδιά που χρησιμοποιησαν το κουπόνι μου...

 

Νομίζω έχω και γω... Πώς το βλέπω σίγουρα? Κ με αυτό δικαιούμαστε την έκπτωση χωρίς να πάρουμε συσκευή??

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω έχω και γω... Πώς το βλέπω σίγουρα? Κ με αυτό δικαιούμαστε την έκπτωση χωρίς να πάρουμε συσκευή??

 

Ναι χωρίς να πάρεις συσκευή. Μπαίνεις στη σελίδα της oneplus, συνδέεσαι και πατάς το εικονίδιο του προφίλ σου. Βγάζει επιλογή refferal hub. Εκεί βλέπεις αν έχεις.

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Ναι χωρίς να πάρεις συσκευή. Μπαίνεις στη σελίδα της oneplus, συνδέεσαι και πατάς το εικονίδιο του προφίλ σου. Βγάζει επιλογή refferal hub. Εκεί βλέπεις αν έχεις.

 

Γμτ Κριμας...ένα μόνο έχω.. θέλω άλλο έναν για να πάρω τους 200 πόντους... απογοήτευση..στρναχωρεθηκα

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που το βλέπω και εγώ δεν είμαι σίγουρη αν το δεύτερο άτομο προχώρησε στην παραγγελία. Λέει placed και όχι complete. Οπότε ίσως και εγώ μείνω με ένα. Τα γλυκοκοιτάζω πάντως....
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Τώρα που το βλέπω και εγώ δεν είμαι σίγουρη αν το δεύτερο άτομο προχώρησε στην παραγγελία. Λέει placed και όχι complete. Οπότε ίσως και εγώ μείνω με ένα. Τα γλυκοκοιτάζω πάντως....

 

Μην βιάζεστε απο τις 7- 8 του μηνός και μετά θα σας έρθουν οι πόντοι. Αν έγιναν με αγορά day1 ειναι 200 ποντοι.*Αλλιώς 100.

λογικά την ημέρα τις αγοράς λάβατε 1 μαιλ You've successfully referred your friend ***********@gmail.com to OnePlus! Expect to receive your referral points in about 2018-06-07 08:12:19 days. We'll send you an email once you've received your points, but feel free to check your Referral Hub for updates.

Never Settle.

Link to comment
Share on other sites

Μην βιάζεστε απο τις 7- 8 του μηνός και μετά θα σας έρθουν οι πόντοι. Αν έγιναν με αγορά day1 ειναι 200 ποντοι.*Αλλιώς 100.

λογικά την ημέρα τις αγοράς λάβατε 1 μαιλ You've successfully referred your friend ***********@gmail.com to OnePlus! Expect to receive your referral points in about 2018-06-07 08:12:19 days. We'll send you an email once you've received your points, but feel free to check your Referral Hub for updates.

Never Settle.

 

Εμείς μαζί την κάναμε αδερφέ μου... Αλλά δεν μπήκαν ακόμη. Έτσι δεν είναι?? Δεν με θυμάσαι?

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Εμείς μαζί την κάναμε αδερφέ μου... Αλλά δεν μπήκαν ακόμη. Έτσι δεν είναι?? Δεν με θυμάσαι?

Ναι φιλε μου 200 θα σου έρθουν. Ποια είναι τα 3 πρώτα γράμματα του μαιλ σου?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...