Jump to content

iPad (6th gen - 2018)


billy1986
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι όντως, υπομονή μέχρι το επόμενο update..

 

Και στο iPhone είδα μία αύξηση της κατανάλωσης. Αλλά μάλλον πάει μονά - ζυγά (μία φτιάχνει μία χαλάει)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 349
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλα που τα γραφετε, για να μην την κανουμε.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Καλα που τα γραφετε, για να μην την κανουμε.

μη την κάνετε παιδιά. Τρώει τρομερά την μπαταρία. Εκεί που έβγαζα τη μέρα με 75% τώρα μετά την αναβάθμιση είμαι στο 43%

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπέρα,

Η αναβάθμιση λειτουργικού που μου προτείνει αφορά το IPadOS 13.2.2

Το έχει αναβαθμίσει κανείς σε αυτήν την έκδοση;

Never argue with an idiot. They drag you down to their level then beat you with experience!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Η αναβάθμιση λειτουργικού που μου προτείνει αφορά το IPadOS 13.2.2

Το έχει αναβαθμίσει κανείς σε αυτήν την έκδοση;

 

Την αναβάθμισα εγώ μέσα στην απογοήτευση από τις προηγούμενες.

 

Η μπαταρία εξακολουθεί να είναι χάλια.. (λιγότερα αλλά και πάλι χάλια)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλημέρα και Χρόνια Πολλά.

Έχω το 12.4.1 και μου προτείνει το 13.3.

Το έχετε δοκιμάσει; Θα προτείνατε να το εγκαταστήσω ή να παραμείνω σε αυτό που έχω;

Never argue with an idiot. They drag you down to their level then beat you with experience!
Link to comment
Share on other sites

Καλά Χριστούγεννα!

Το έχω εδ'ω και λίγες μέρες και δεν έχω παρατηρήσει κάποια σοβαρή διαφορά. ;)

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και Χρόνια Πολλά.

Έχω το 12.4.1 και μου προτείνει το 13.3.

Το έχετε δοκιμάσει; Θα προτείνατε να το εγκαταστήσω ή να παραμείνω σε αυτό που έχω;

 

Eχει πολλες διαφορες προς το καλυτερο η 13 απο την 12...φυσικα να το βαλεις,ειναι σημαντικη αναβαθμιση !

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Και με την 13 το τάμπλετ εξακολουθεί να δουλεύει όπως πρέπει. Ρέει γρήγορα, χωρίς προβλήματα.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας.

Καλές γιορτές

Never argue with an idiot. They drag you down to their level then beat you with experience!
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Τι θα γινει με τα reloads ρε παιδια? Εχει καταντησει τραγικο πλεον!!!!

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Μου έστειλαν 2-3 μικρά ηχητικά αρχεία mp3 στο Skype από το οποίο κάνω μάθημα και προσπάθησα να τα ανοίξω αλλά δεν τα κατάφερα,έχετε κάποια λύση?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Καλημέρα.

 

Στο iPad 4g μπορώ να βάλω sim τηλεφώνου για χρήση των data?

 

Ξέρω ότι δε θα λειτουργεί ώς τηλέφωνο.

 

Νομίζω πως ναι. Βάλε την κάρτα σε ένα κινητό πρώτα. Ενεργοποίησε δεδομένα και βάλε μετά την κάρτα στο ταμπλετ

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως ναι. Βάλε την κάρτα σε ένα κινητό πρώτα. Ενεργοποίησε δεδομένα και βάλε μετά την κάρτα στο ταμπλετ

 

Thank you. Η κάρτα είναι ήδη σε ένα android κινητό με ενεργοποιημένα τα data. Οπότε λες θα είναι οκ? Θα μου πεις γιατί το ρωτάω και δε το κάνω. Γιατί η όλη διαδικασία θέλει μισή ώρα βάλε βγάλε άνοιξε κλέισε και άλλη δουλειά δεν είχαμε χαχα

Link to comment
Share on other sites

Thank you. Η κάρτα είναι ήδη σε ένα android κινητό με ενεργοποιημένα τα data. Οπότε λες θα είναι οκ? Θα μου πεις γιατί το ρωτάω και δε το κάνω. Γιατί η όλη διαδικασία θέλει μισή ώρα βάλε βγάλε άνοιξε κλέισε και άλλη δουλειά δεν είχαμε χαχα

 

Ούτε ένα λεπτό δεν θέλει

Πατάς το συρτάρι βγάζεις, βάζεις και ανοίγεις δεδομένα

Και όλα καλά

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Βασικά γιατί δεν περνάς την εφαρμογή της Cosmote ή την αντίστοιχη της Vodafone ώστε να ενεργοποιείς από μέσα κατευθείαν τα δεδομένα?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Τον τελευταίο καιρό,έχει πέσει πολύ η φωτεινότητα της οθόνης.Ενω είμαι έξω στο μπαλκόνι,ενώ πριν η οθόνη ήταν άψογη και φωτεινή,έχει πέσει πάρα πολύ η φωτεινότητα ενώ την έχω τέρμα.

Απενεργοποιησα την αυτόματη φωτεινότητα,έκανα και επανεκκίνηση,αλλά δεν αλλάζει κάτι.Εχει κανείς ιδέα τι φταίει και τι μπορώ να κάνω;

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τον τελευταίο καιρό,έχει πέσει πολύ η φωτεινότητα της οθόνης.Ενω είμαι έξω στο μπαλκόνι,ενώ πριν η οθόνη ήταν άψογη και φωτεινή,έχει πέσει πάρα πολύ η φωτεινότητα ενώ την έχω τέρμα.

Απενεργοποιησα την αυτόματη φωτεινότητα,έκανα και επανεκκίνηση,αλλά δεν αλλάζει κάτι.Εχει κανείς ιδέα τι φταίει και τι μπορώ να κάνω;

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Αν οντως εχει μειωθεί η φωτεινότητα, μάλλον πρέπει να επισκεφτείς κάποιο ΕΠΙΣΗΜΟ σέρβις.

Link to comment
Share on other sites

Αν οντως εχει μειωθεί η φωτεινότητα, μάλλον πρέπει να επισκεφτείς κάποιο ΕΠΙΣΗΜΟ σέρβις.

 

 

Λέω μήπως είναι θέμα της τελευταίας αναβάθμισης και στρώσει με επόμενη.Να ρωτήσω χρεώνουν κάτι την επίσκεψη σε επίσημο σέρβις,αν έχει λήξει η εγγύηση,για διάγνωση εννοώ.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
Το επίπεδο του να κρατάς σημειώσεις πώς θα το χαρακτηρίζατε με την γραφίδα;

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPad (6th gen - 2018)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...