Jump to content

iPad (6th gen - 2018)


billy1986
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ανοίγω το θέμα διότι το απόκτησα πριν 10 μέρες

 

 

Θετικά :

 

Σβέλτο

Αντικαθιστά άνετα τον η/υ

Μπαταριάρα

Οικονομικότατο

Τίμιο για τα λεφτά του και δεν κολλάει καθόλου.

 

 

Αρνητικά

 

Οθόνη μέτρια στην αφή επειδή υπάρχει κενό.

32gb γεμίζουν για πλάκα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 349
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Η αφή τι σχέση έχει με το κενό;

Το κενό επηρεάζει την οθόνη στις αντανακλασεις απλώς (δεν έχει δλδ την ίδια καλή αναγνωσιμοτητα σε ήλιο, σε σύγκριση με ένα ipad pro).

Link to comment
Share on other sites

Η αφή τι σχέση έχει με το κενό;

Το κενό επηρεάζει την οθόνη στις αντανακλασεις απλώς (δεν έχει δλδ την ίδια καλή αναγνωσιμοτητα σε ήλιο, σε σύγκριση με ένα ipad pro).

 

Κοίταξε. Ουδεμία σχέση έχει με το pro. Είναι τίμιο για τα λεφτά του. Θα μπορέσεις να καλύψεις τις βασικές ανάγκες και κάτι παραπάνω αλλά σίγουρα όχι τις ανάγκες που θα σου καλύψει το pro. Από το iPhone 8 στο iPad των 400 ευρώ υπάρχει μια δυσάρεστη έκπληξη σχετικά με την αφή της οθόνης. Ενοχλεί που δεν είναι μονοκόμματο αλλά συνηθίζεται. Το ποσό όμως κοστίζει είναι εκπληκτικό.

Link to comment
Share on other sites

Κοίταξε. Ουδεμία σχέση έχει με το pro. Είναι τίμιο για τα λεφτά του. Θα μπορέσεις να καλύψεις τις βασικές ανάγκες και κάτι παραπάνω αλλά σίγουρα όχι τις ανάγκες που θα σου καλύψει το pro. Από το iPhone 8 στο iPad των 400 ευρώ υπάρχει μια δυσάρεστη έκπληξη σχετικά με την αφή της οθόνης. Ενοχλεί που δεν είναι μονοκόμματο αλλά συνηθίζεται. Το ποσό όμως κοστίζει είναι εκπληκτικό.

 

Κι εγώ το ipad pro εχω

Αλλά έχω δουλέψει και το ipad 2017 με τη non laminated οθόνη και δεν βρήκα διαφορά στην αφή, παρά μόνο στην αντανάκλαση και στην όψη στο μάτι.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι σε αναζήτηση τάμπλετ και αυτο το Ιpad είναι μέσα στις 2-3 επιλογές μου (galaxy tab s3 και huawei m5 10 τα αλλα) θα ήθελα να κάνω κάποιες ερωτήσεις καθώς έχω "μαύρα μεσάνυχτα" από Apple προϊόντα και IOS καθώς δουλεύω μόνο android μέχρι τώρα.

 

1. OTG υποστηρίζει για να συνδέεις οποιοδήποτε usb stick ή έχει περιορισμούς; Αν ναι θέλει συγκεκριμένο file manager για να το αναγνωρίσει;

 

2. Όσον αφορά το bluetooth έχει ασυμβατότητες με άλλες συσκευές; πχ ακουστικά, ποντίκι, πληκτρολόγιο κτλ;

 

3. Θα υποστηρίζει playback ταινιών με ξεχωριστούς υπότιτλους srt;

 

4. Από εφαρμογές υπάρχουν οι συνηθισμένες που υπάρχουν και στο android; Είναι free;

 

5. Για να περνάω αρχεία από το pc στο ipad γίνεται απλά με σύνδεση μέσω usb ή θέλει να παρεμβάλλεται και το itunes;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites

1.Όχι το otg το ξεχνάς (τουλάχιστον στην μορφή που το ξέρεις μέχρι τώρα

 

2. Όχι με περιφερειακά bluetooth δεν θα έχεις θέμα (δεν έχει τόσο μεγάλη ελευθερία όσο Android / windows αλλά θέμα δεν θα έχεις.

 

3. Ναι γίνεται με VLC απλά θα φας λίγο παίδεμα με το iTunes

 

4. Έχει αρκετές εφαρμογές free αν και κάποιες που στα άλλα είναι free τα έχει payed (αλλά φισιολογικα πόσα ούτε έναν καφέ δεν θα στερείς)

 

5. Για μεταφορά αρχείον μέρα από μουσική και ταινίες μέσο iTunes γενικός το ψιλό ξεχνάς ios έχει την φιλοσοφία όλα να είναι in house(μέσο store κλπ)

Link to comment
Share on other sites

1.Όχι το otg το ξεχνάς (τουλάχιστον στην μορφή που το ξέρεις μέχρι τώρα

 

2. Όχι με περιφερειακά bluetooth δεν θα έχεις θέμα (δεν έχει τόσο μεγάλη ελευθερία όσο Android / windows αλλά θέμα δεν θα έχεις.

 

3. Ναι γίνεται με VLC απλά θα φας λίγο παίδεμα με το iTunes

 

4. Έχει αρκετές εφαρμογές free αν και κάποιες που στα άλλα είναι free τα έχει payed (αλλά φισιολογικα πόσα ούτε έναν καφέ δεν θα στερείς)

 

5. Για μεταφορά αρχείον μέρα από μουσική και ταινίες μέσο iTunes γενικός το ψιλό ξεχνάς ios έχει την φιλοσοφία όλα να είναι in house(μέσο store κλπ)

 

1. Δηλαδη τι εννοείς με την μορφη που το ξερω τωρα;

 

3. Παιδεμα οπως;

 

5. Δηλαδη πχ θελω να περασω φωτογραφιες και αρχεία pdf. Πρέπει παλι να παρεμβαλλεται το itunes;

Link to comment
Share on other sites

1. Δηλαδη τι εννοείς με την μορφη που το ξερω τωρα;

 

3. Παίδεμα όπως;

 

5. Δηλαδή πχ θέλω να περάσω φωτογραφίες και αρχεία pdf. Πρέπει πάλι να παρεμβάλλεται το itunes;

 

1. θέλει ειδικό στικακι και ειδικο προγραμμα για το στικακκη ετσο οστε να μπορει να βλεπεις αρχεια απο εκει κυριος ειναι για να κανεις backup απο την συσκευη παρα κατι αλλο

 

3. όπως συνδεεις στο itunes μέσα ειδικής επιλογής περνάς κάποια αρχεία κεει (με κατάλληλη ονομασία και μορφή στο storage του vlc

 

4. pdf εύκολα foto παλι μεσο itunes αν της περάσεις με sync (δεν γίνεται μια μια) μόνο όλες μαζί σαν φάκελο μπορείς να της βλέπεις και δεν μπορείς να της διαγράψεις και για να της σβήσεις πρεπε πάλι με sinc απο το pc όλες μαζί

 

γενικά ios devices δεν γουστάρουν εξωτερική μεταφορά αρχείον είναι βασισμένα στο store τους η το δέχεσαι η προχωράς

Link to comment
Share on other sites

Για μεταφορά απο και προς ipad απο Windows η Android βολεύει και ασύρματα ειτε με shareit ειτε με send anywhare που εχει αντίστοιχες εφαρμογές και σε Windows/Android.

Απλα το κακο με αυτα ειναι οτι μεταφέροντας τα στο ipad κάποια αρχεία δεν τα διαβαζει μια τριτη εφαρμογη η stock apple app αλλα μονο shareit η sendanywhare app.

Πχ μεταφεροντας mp3 μουσικη απο windows σε ipad μεσω sendanywhare δεν μεταφέρονται αυτοματα στο apple music app αλλα παραμένουν μονο στο sendanywhere και αρα δεν μπορεις να τα παιξεις ειτε απο apple music η αλλη τριτη music player εφαρμογη.

 

Για αυτο ειναι μονόδρομος το itunes που προτιμω οταν ειναι να εμπλουτισω νεα κομματια mp3 οπου αφου πρωτα τα μεταφερω στο itunes μετα συνδεω το ipad με pc και γινεται αυτόματα συγχρονισμό.

 

Το ιδιο και σε video μεταφέροντας τα ασύρματα τα διαβαζει το ipad μονο μεσω των ασύρματων εφαρμογών μεταφοράς και οχι των media player app.

 

Αρα εκει το καλύτερο που μπορείς να κάνεις ειναι να ανοίξεις την αντίστοιχη media player εφαρμογή και μεσω αυτης να κανεις την μεταφορά ασύρματα των video απο pc στο ipad πχ AVplayer HD η PlayerXtreme(η 2 καλύτερες media player app-paid και η 2 το δευτερο μαλιστα υποστηρίζει και κατέβασμα υποτίτλων μεσω την εφαρμογής οταν ανοίξεις να δεις μια ταινία όπως κάνει το bsplayer σε Windows η Android))ετσι ωστε οταν μεταφερθούν στο ipad να ανοίγουν μέσω των media player app.

 

Αντίστοιχα γίνεται και ενσύρματα όπου αφού συνδέσεις το ipad στο pc στο itunes ανοίγεις την εφαρμογή πχ avplayer hd στο itunes και ετσι μεταφέρεις στο ipad το αρχείο video που θες.

 

Το ιδιο και με αλλα αρχεία οπως pdf οπως ανέφερε ο egodemis οπου μεσω της εφαρμογής βολευει να κανεις την μεταφορά ετσι ωστε να τα διαβάσεις απευθείας μετα στο ipad μεσω της ίδιας της εφαρμογής.

 

Γενικά αυτη η εφαρμογοκεντικη φιλοσοφία όπως και η εξάρτηση απο itunes εχει πολλά μειονεκτήματα αλλα ας πούμε ειναι το τιμημα για να εκμεταλλευτής κάποια άλλα καλά του οικοσυστήματος.

 

Οσον αφορα bluetooth με ακουστικα και ηχεια κανενα θεμα,ολα παιζουν αψογα.

Ποντικια,πληκτρολογια ομως δεν τα αναγνωριζει πχ logitech και MS που δοκιμασα σε 1-2 μοντελα το καθενα.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά λειτουργεί σαν otg το ειδικο στικάκι της sandisk. Μεταφέρω πολλά αρχεία από τον υπολογιστή αλλά και από το Android κινητό μου. Μέσω της εφαρμογής της sandisk τα ανοίγεις - αποθηκεύεις σε όποια εφαρμογή θέλεις.

Συν ότι μπορεί να λειτουργήσει σαν αποθηκευτικό μέσο σε κάποιο ταξίδι ώστε να μην γεμίσεις το iPad με ταινίες κλπ.

Για ασύρματη μεταφορά υπάρχουν πολλές εφαρμογές.

Οι free εφαρμογές στο iOS είναι ταλαιπωρία λόγο διαφημίσεων. Πολλές εφαρμογές που στο Android είναι free χωρίς να ενοχλούν οι διαφημίσεις, στο iOS σου πετάνε full screen διαφήμιση και για να την παρακάμψεις πρέπει να περάσουν αρκετά δευτερόλεπτα.

Εννοείται ότι σαν tablet είναι πολύ καλύτερο από οποιοδήποτε Android, και που φαίνεται σε βάθος χρόνου. Οπότε αξίζει κάποιος να ξοδέψει 30-50€ για αγορά βασικών εφαρμογών. Θα γίνει μια φορά άλλωστε.

 

Στάλθηκε από το HTC U11 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά λειτουργεί σαν otg το ειδικο στικάκι της sandisk. Μεταφέρω πολλά αρχεία από τον υπολογιστή αλλά και από το Android κινητό μου. Μέσω της εφαρμογής της sandisk τα ανοίγεις - αποθηκεύεις σε όποια εφαρμογή θέλεις.

 

Στάλθηκε από το HTC U11 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αυτο με ενδιαφέρει Κωστα πρωτίστως να απαλλαγώ απο το καρκίνωμα του itunes και απο εξάρτηση των πολλαπλων εφαρμογών ανα τύπου αρχείων.

Τα μεταφέρεις οντως τα περιεχόμενα σε οποιαδήποτε εφαρμογή και οχι εννοειται μονο stock apple app?

Εχει και πολυ καλη τιμη σε amazon το 128αρι

https://www.amazon.de/SanDisk-iXpand-Flash-Laufwerk-Apple-MFI-zertifiziert/dp/B01CIEBXZG/ref=sr_1_2?ie=UTF8&keywords=SanDisk%20iXpand%20V2&language=en_GB&qid=1525079913&sr=8-2

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Αυτο με ενδιαφέρει Κωστα πρωτίστως να απαλλαγώ απο το καρκίνωμα του itunes και απο εξάρτηση των πολλαπλων εφαρμογών ανα τύπου αρχείων.

Τα μεταφέρεις οντως τα περιεχόμενα σε οποιαδήποτε εφαρμογή και οχι εννοειται μονο stock apple app?

Εχει και πολυ καλη τιμη σε amazon το 128αρι

https://www.amazon.de/SanDisk-iXpand-Flash-Laufwerk-Apple-MFI-zertifiziert/dp/B01CIEBXZG/ref=sr_1_2?ie=UTF8&keywords=SanDisk%20iXpand%20V2&language=en_GB&qid=1525079913&sr=8-2

 

Βασικά πρόβλημα υπάρχει με κάποιες στοκ και όχι με τις εφαρμογές τρίτων.

Παράδειγμα μουσική μόνο από τρίτη εφαρμογή ή τον δικό της player.

Φωτογραφίες σε αρχείο raw τις ανοίγει μόνο σε Snapseed η lightroom.

Αρχεία office δεν έχω δοκιμάσει σε pages κλπ γιατί δουλεύω στο WPS Office όλα τα Excel μου, που είναι πολύ καλύτερο.

Μαζί μ ένα OTG για Android στην υποδοχή usb, γίνεται και η μεταφορά από και προς το Android κινητό μου.

 

Στάλθηκε από το HTC U11 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Βασικά πρόβλημα υπάρχει με κάποιες στοκ και όχι με τις εφαρμογές τρίτων.

Παράδειγμα μουσική μόνο από τρίτη εφαρμογή ή τον δικό της player.

Φωτογραφίες σε αρχείο raw τις ανοίγει μόνο σε Snapseed η lightroom.

Αρχεία office δεν έχω δοκιμάσει σε pages κλπ γιατί δουλεύω στο WPS Office όλα τα Excel μου, που είναι πολύ καλύτερο.

Μαζί μ ένα OTG για Android στην υποδοχή usb, γίνεται και η μεταφορά από και προς το Android κινητό μου.

 

Στάλθηκε από το HTC U11 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν εχω θέμα με τα stock app διότι δεν τις αξιοποιώ άλλωστε,ουτε καν apple music χρήση που είναι πολύ φτωχός.

Ειδα το παρακατω video και παρατηρησα οτι μεταφεροντας ενα video αρχειο σε avplayer hd app ειχε το sandisk συνεχως συνδεδεμενο οταν επαιζε το video.

 

Απο το 8.50 και έπειτα φαίνεται στο video.

 

Ειναι υποχρεωτικό δηλαδη να ειναι μονιμα συνδεδεμένο με την εκάστοτε ios συσκευη,η οχι?

 

Διοτι αν ναι ε τοτε δεν κανει για αυτο που το θελω δηλαδή απλα να μεταφέρω τα οποιαδήποτε αρχεια να αποθηκευτεί το περιεχόμενο σε ios συσκευη και να βγάλω το στικακι.

 

Επισης εδω ενας λεει δεν μπορεις να αποθηκεύσεις documents παρά μονο αρχεία ήχου,εικόνας και video

Στο 3.05

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδια ήσασταν κατατοπιστικοτατοι. Οταν ακουγα για κλειστό οικοσύστημα νομιζα ηταν κυρίως λογω αδυναμιας παραμετροποιησης τυπου roms, root κτλ αλλα βλεπω (προσωπικα για μένα) οτι αντι να απλοποίησει καποια (βασικά) πραγματα το ios τα κανει πιο δυσκολα. Μαλλον τρώει ακυρο.

Ευχαριστώ και σορυ για το οποιο offtopic.

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω θέμα με τα stock app διότι δεν τις αξιοποιώ άλλωστε,ουτε καν apple music χρήση που είναι πολύ φτωχός.

Ειδα το παρακατω video και παρατηρησα οτι μεταφεροντας ενα video αρχειο σε avplayer hd app ειχε το sandisk συνεχως συνδεδεμενο οταν επαιζε το video.

 

Απο το 8.50 και έπειτα φαίνεται στο video.

 

Ειναι υποχρεωτικό δηλαδη να ειναι μονιμα συνδεδεμένο με την εκάστοτε ios συσκευη,η οχι?

 

Διοτι αν ναι ε τοτε δεν κανει για αυτο που το θελω δηλαδή απλα να μεταφέρω τα οποιαδήποτε αρχεια να αποθηκευτεί το περιεχόμενο σε ios συσκευη και να βγάλω το στικακι.

Όχι δεν χρειάζεται, τα αποθηκεύει κανονικά. Έχω αποθηκεύσει αρκετά βίντεο αλλά στην στοκ. Δεν έχω δοκιμάσει σε κάποιο player. Προφανώς στο YouTube ήθελε να σου δείξει την χρήση σαν εξωτερικού σκληρού δίσκου.

 

Στάλθηκε από το HTC U11 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδια ήσασταν κατατοπιστικοτατοι. Οταν ακουγα για κλειστό οικοσύστημα νομιζα ηταν κυρίως λογω αδυναμιας παραμετροποιησης τυπου roms, root κτλ αλλα βλεπω (προσωπικα για μένα) οτι αντι να απλοποίησει καποια (βασικά) πραγματα το ios τα κανει πιο δυσκολα. Μαλλον τρώει ακυρο.

Ευχαριστώ και σορυ για το οποιο offtopic.

Απλά είναι αν τα αγοράζεις όλα από το store της (εκεί είναι και επικεντρομενο όλο το οικοσύστημα τους)
Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν χρειάζεται, τα αποθηκεύει κανονικά. Έχω αποθηκεύσει αρκετά βίντεο αλλά στην στοκ. Δεν έχω δοκιμάσει σε κάποιο player. Προφανώς στο YouTube ήθελε να σου δείξει την χρήση σαν εξωτερικού σκληρού δίσκου.

 

Στάλθηκε από το HTC U11 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ωραία τότε.

Αν δοκιμάσεις με αρχεία office πχ word η excell η pdf δικα σου οχι κατεβασμένα-αγορασμένα απο apple store αν γινεται μεταφορά απο και προς pc.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Ωραία τότε.

Αν δοκιμάσεις με αρχεία office πχ word η excell η pdf δικα σου οχι κατεβασμένα-αγορασμένα απο apple store αν γινεται μεταφορά απο και προς pc.

Το έχω κάνει άπειρες φορές. Η μεταφορά γίνεται κανονικά. Το μόνο που δεν έχω προσπαθήσει είναι να δημιουργήσω αρχείο excel στο iPad μέσω WPS office και να το ανοίξω σε Microsoft office στον υπολογιστή. Αλλά λογικά δεν θα έχει πρόβλημα.

 

Στάλθηκε από το HTC U11 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Έχω πάρει εδώ και 10 μέρες το 128άρι το Wi-Fi , silver !

Απόλυτα ικανοποιημένος , το tablet ξεσκίζει , πολύ γρήγορο και την οθόνη του τη βρίσκω μια χαρά !!

 

Το πήρα περισσότερο για παιχνιδομηχανή και πραγματικά πετάει !

Πληροφοριακά , στο AnTuTu 7.0 φέρνει 206494 !!!! :)

 

Παίζω πολύ PUBG , Free Fire , Rules Of Survival , με γραφικά High και Ultra High τέλεια ! :cool:

Πολύ δυνατός ο A10 Fusion !

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδια ήσασταν κατατοπιστικοτατοι. Οταν ακουγα για κλειστό οικοσύστημα νομιζα ηταν κυρίως λογω αδυναμιας παραμετροποιησης τυπου roms, root κτλ αλλα βλεπω (προσωπικα για μένα) οτι αντι να απλοποίησει καποια (βασικά) πραγματα το ios τα κανει πιο δυσκολα. Μαλλον τρώει ακυρο.

 

Ευχαριστώ και σορυ για το οποιο offtopic.

 

 

 

Είναι πολύ πιο απλό να το κάνεις παρά να το ακούς. Σαν tablet τα iPad αν ξεπεράσεις το κόστος είναι ανώτερα από οποιοδήποτε Android.

Εξάλλου στο Android πως μεταφέρεις τα αρχεία στη συσκευή αν δεν έχει sdcard?

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Edited by gkas1973

Γιώργος

iPHONE 6S Plus, iPAD Air 2

http://www.triakilakodika.gr/ (δεν είναι δικό μου αλλά είναι φοβερό)

Link to comment
Share on other sites

Είναι πολύ πιο απλό να το κάνεις παρά να το ακούς. Σαν tablet τα iPad αν ξεπεράσεις το κόστος είναι ανώτερα από οποιοδήποτε Android.

Εξάλλου στο Android πως μεταφέρεις τα αρχεία στη συσκευή αν δεν έχει sdcard?

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Απευθείας plug στο pc ή με στικάκι αν είμαι έξω. sd σπανιότατα χρησιμοποιώ.

Link to comment
Share on other sites

Απευθείας plug στο pc ή με στικάκι αν είμαι έξω. sd σπανιότατα χρησιμοποιώ.

 

 

 

Άρα δεν αλλάζεις τίποτα, για ταινίες στο infuse τουλάχιστον μπορείς να τις μεταφέρεις μέσω του browser εννοείται με τους υπότιτλους, υποθέτω το ίδιο γίνεται και στο VLC.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Γιώργος

iPHONE 6S Plus, iPAD Air 2

http://www.triakilakodika.gr/ (δεν είναι δικό μου αλλά είναι φοβερό)

Link to comment
Share on other sites

Άρα δεν αλλάζεις τίποτα, για ταινίες στο infuse τουλάχιστον μπορείς να τις μεταφέρεις μέσω του browser εννοείται με τους υπότιτλους, υποθέτω το ίδιο γίνεται και στο VLC.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

 

 

Κατέβασε την εφαρμογή για ταινίες που σου είπα ;-) Μπορεί να την κατεβάσουν γρήγορα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται τίποτα για να περάσεις οτιδήποτε από PC σε ipad.

Κατέβασε απλά την εφαρμογή file browser και βλέπεις αμέσως ότι έχεις κάνει share στα Windows, και τα κανεις copy τοπικά στο ipad.

 

https://www.stratospherix.com/products/filebrowser/

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPad (6th gen - 2018)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...