Jump to content

OnePlus 6


TAZ_DEV
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχεις βάλει και τα settings για το κινητό μας ή σκέτη;

 

 

 

Μόνο αν βρεις την παλαιότερη έκδοση από το apkmirror αλλά δεν ξέρω αν μπορεί να μπει. Δε θέλω να τα κάνω και μαντάρα.

 

Για πείτε ρε παιδιά ρυθμίσεις για την gcam..

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι πάρα πολύ δύσκολα θα φύγω από 9.0.5 πολύ σταθερή, με καλή διαχείριση μνήμης και άριστη αυτονομία.

https://i.postimg.cc/K8ptBdB0/Screenshot-20190530-214025.jpg

 

 

 

https://i.postimg.cc/C54q1twH/Screenshot-20190530-214035.jpg

Edited by bill_phone
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς το θέμα με το thank you for your feedback?

 

https://forums.oneplus.com/threads/thank-you-for-your-feedback-random-pop-up.1037575/

 

Είναι τέρμα εκνευριστικό. Έχει κανείς καμιά λύση;

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς το θέμα με το thank you for your feedback?

 

https://forums.oneplus.com/threads/thank-you-for-your-feedback-random-pop-up.1037575/

 

Είναι τέρμα εκνευριστικό. Έχει κανείς καμιά λύση;

 

Πρώτη φορά το ακούω. Στο πρόγραμμα βελτίωσης εμπειρίας χρήστη, τα έχεις κλειστά;

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς το θέμα με το thank you for your feedback?

 

https://forums.oneplus.com/threads/thank-you-for-your-feedback-random-pop-up.1037575/

 

Είναι τέρμα εκνευριστικό. Έχει κανείς καμιά λύση;

 

Στην κατηγορία experience improvement programs έχεις απενεργοποιημένες και τις 3 επιλογές?

Link to comment
Share on other sites

Πρώτη φορά το ακούω. Στο πρόγραμμα βελτίωσης εμπειρίας χρήστη, τα έχεις κλειστά;

 

Ναι όλα κλειστά είναι. Στην αρχή νόμιζα ότι έφταιγε εφαρμογή για αυτό αλλά διέγραψα την τελευταία που εγκατέστησα. Όλες οι άλλες είναι μήνες στο κινητό μου. Τεσπα ευτυχώς δεν είναι πολύ συχνό φαινόμενο. Θα περιμένω για κάποιο fix από την oneplus

 

Στην κατηγορία experience improvement programs έχεις απενεργοποιημένες και τις 3 επιλογές?

 

Ναι. Τις άνοιξα και τις ξαναεκλεισα μήπως είχαν φάει κανένα σκαλωμα

Edited by Xander
Link to comment
Share on other sites

Ναι όλα κλειστά είναι. Στην αρχή νόμιζα ότι έφταιγε εφαρμογή για αυτό αλλά διέγραψα την τελευταία που εγκατέστησα. Όλες οι άλλες είναι μήνες στο κινητό μου. Τεσπα ευτυχώς δεν είναι πολύ συχνό φαινόμενο. Θα περιμένω για κάποιο fix από την oneplus

 

 

 

Ναι. Τις άνοιξα και τις ξαναεκλεισα μήπως είχαν φάει κανένα σκαλωμα

αν εισαι root βαλε ενα log viewer και δες τη στιγμη που βγαινει απο που ερχεται..σιγουρα θα γραφει ποια διεργασια το κανει.

Link to comment
Share on other sites

αν εισαι root βαλε ενα log viewer και δες τη στιγμη που βγαινει απο που ερχεται..σιγουρα θα γραφει ποια διεργασια το κανει.

 

Έχεις να προτείνεις κάποια εφαρμογή που να ξέρεις ότι δουλεύει; είμαι Root

Link to comment
Share on other sites

Έχεις να προτείνεις κάποια εφαρμογή που να ξέρεις ότι δουλεύει; είμαι Root

 

Εγώ πάντως χρησιμοποιώ το matlog.

Κανένα factory reset δοκίμασες?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως χρησιμοποιώ το matlog.

Κανένα factory reset δοκίμασες?

 

Αυτό θέλω να αποφύγω. Προς στιγμήν δεν με ενοχλεί τόσο ώστε να προχωρήσω σε reset καθώς εμφανίζεται μια φορά ανα δύο μέρες. Αν δω ότι αυξάνεται και δεν έχω βρει άλλη λύση θα το κάνω.

 

Σε ευχαριστώ για την εφαρμογή. Θα δοκιμάσω να δω τι λέει όταν μου το ξαναβγάλει.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην ομάδα..επειδή αύριο θα πουλήσω το OnePlus μου..για να τα σβηδω όλα με μια επαναφορά απτις ρυθμίσεις είμαι καλυμμένος;
Link to comment
Share on other sites

Κακώς που το δίνεις. Αστειευομαι φυσικά.

Κάπου διάβασα ότι δεν σβήνονται όλα και θα πρέπει να κάνεις επαναφορά από recovery για να φύγουν όλα!!

Καλησπέρα στην ομάδα..επειδή αύριο θα πουλήσω το OnePlus μου..για να τα σβηδω όλα με μια επαναφορά απτις ρυθμίσεις είμαι καλυμμένος;
Link to comment
Share on other sites

Ναι όλα κλειστά είναι. Στην αρχή νόμιζα ότι έφταιγε εφαρμογή για αυτό αλλά διέγραψα την τελευταία που εγκατέστησα. Όλες οι άλλες είναι μήνες στο κινητό μου. Τεσπα ευτυχώς δεν είναι πολύ συχνό φαινόμενο. Θα περιμένω για κάποιο fix από την oneplus

 

 

 

 

 

 

 

Ναι. Τις άνοιξα και τις ξαναεκλεισα μήπως είχαν φάει κανένα σκαλωμα

Έχει αναφερθεί και στο community ότι συμβαίνει και στο OP7 pro και νομίζω διάβασα και σε OP5. Οπότε είναι καποιο χαζοbug της OnePlus.

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Κακώς που το δίνεις. Αστειευομαι φυσικά.

Κάπου διάβασα ότι δεν σβήνονται όλα και θα πρέπει να κάνεις επαναφορά από recovery για να φύγουν όλα!!

 

πως γινεται αυτο;για να ειμαι σιγουρα καλυμενος

Link to comment
Share on other sites

Έχει αναφερθεί και στο community ότι συμβαίνει και στο OP7 pro και νομίζω διάβασα και σε OP5. Οπότε είναι καποιο χαζοbug της OnePlus.

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ναι και εγώ πιστεύω. Ελπίζω στο επόμενο update να το διορθώσουν.

Link to comment
Share on other sites

καποιο λινκ γιαυτο;πρεπει να το συνδεσω με υπολογιστη;

Δες το μήνυμα 5192 . Ναι θέλει υπολογιστή.

Mobile : One+8T
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως καινούργιος χρήστης OP6 εδώ και μια εβδομάδα το πήρα από έναν φίλο μεταχειρισμένο και έκανε μόνο επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων. Άνοιξε το τηλέφωνο και δεν είχε τίποτα παλιό μέσα από τον προηγούμενο χρήστη.

Παρεπιπτόντως το τηλέφωνο τα σπαει. Είμαι ενθουσιασμένος γιατί πρώτη φορά πιάνω στα χέρια μου την συγκεκριμένη εταιρεία κινητών.

1. Nokia 6600, 2. Nokia N96, 3. Nokia E72, 4. iPhone 3GS, 5. iPhone 4, 6. iPhone 4S, 7. galaxy s2, 8. galaxy s3, 9. galaxy s4, Samsung Note 3, Sony Xperia Z5, Xiaomi mi5s
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ σε ένα 6άρι ενός φίλου να ενεργοποιήσω το βόλτε αλλά δεν γίνεται με τπτ η εγκατάσταση του qpst. Σταματάει η εγκατάσταση λίγο πριν ολοκληρωθεί. Στον δικό μου είχε εγκατασταθεί μια χαρά. Τι μπορεί να φταίει;

 

Επειδή άρχισε και η wind να δίνει volte-vowifi, ξέρει κάποιος πιο προφίλ ενδείκνυται;

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ σε ένα 6άρι ενός φίλου να ενεργοποιήσω το βόλτε αλλά δεν γίνεται με τπτ η εγκατάσταση του qpst. Σταματάει η εγκατάσταση λίγο πριν ολοκληρωθεί. Στον δικό μου είχε εγκατασταθεί μια χαρά. Τι μπορεί να φταίει;

 

 

 

Αυτό είναι θέμα που αφορά τα Windows... Κάνε μια επανεκκίνηση, ξανακατέβασε το πρόγραμμα, κλείσε antivirus, και κάποια στιγμή θα παίξει.

 

Στάλθηκε από το EVR-AL00 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι θέμα που αφορά τα Windows... Κάνε μια επανεκκίνηση, ξανακατέβασε το πρόγραμμα, κλείσε antivirus, και κάποια στιγμή θα παίξει.

 

Στάλθηκε από το EVR-AL00 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Έχεις δίκιο για το σπαμάρισμα. Αλλά στο δικό μου δεν είχα τέτοιο θέμα και τώρα απήδηυσα. Τα έχω δοκιμάσει αυτά που λες. Θα δω και αύριο αλλιώς θα το κάνω στο δικό μου

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο για το σπαμάρισμα. Αλλά στο δικό μου δεν είχα τέτοιο θέμα και τώρα απήδηυσα. Τα έχω δοκιμάσει αυτά που λες. Θα δω και αύριο αλλιώς θα το κάνω στο δικό μου

 

Και εγώ έχω το ίδιο θέμα ακριβώς ενώ το είχα ενεργοποίηση σε άλλο laptop παλιά στο καινούργιο δεν μπορώ ακριβώς εκεί που λες κλείνει το laptop.. αν βρεις καμία άκρη στειλε μηπως και το φτιάξω και εγώ..

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 6

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...