Jump to content

OnePlus 6


TAZ_DEV
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτά εδώ δουλεύουν κανονικά στο δικό μου

https://forum.xda-developers.com/oneplus-6/themes/oneplus-7-pro-live-wallpapers-t3930258

Link to comment
Share on other sites

Αυτά εδώ δουλεύουν κανονικά στο δικό μου

 

https://forum.xda-developers.com/oneplus-6/themes/oneplus-7-pro-live-wallpapers-t3930258

Νομίζεις ότι δουλεύει σωστά... Κολλάει όταν ξεκλειδώνει η συσκευή και το κάνει παύση

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Νομίζεις ότι δουλεύει σωστά... Κολλάει όταν ξεκλειδώνει η συσκευή και το κάνει παύση

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Έχω βάλει το μπλε εδώ και 3 μέρες. Δουλεύει αλλά μόνο μετά από ξεκλείδωμα της συσκευής και μετά σταματάει και ξανά ξεκινάει μόνο μετά από ξεκλείδωμα πάλι της συσκευής. Δεν ξέρω αν είναι πρόβλημα αυτό η έτσι δουλεύει.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να αναστέλλεται το κλείσιμο της οθόνης όποτε θελήσω;

κατεβασε το Quick Settings και βαλε το tile Caffeine αλλα δε θυμαμαι αν θελει root η συγκεκριμενη λειτουργια.

Link to comment
Share on other sites

κατεβασε το Quick Settings και βαλε το tile Caffeine αλλα δε θυμαμαι αν θελει root η συγκεκριμενη λειτουργια.

 

Δεν υπάρχει δηλαδή κάτι ενσωματωμένο; Μου κάνει εντύπωση επειδή το είχα σε παλιότερες εκδόσεις Android. Το αφαίρεσε η Google ή δεν το έχει προσθέσει η op?

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει δηλαδή κάτι ενσωματωμένο; Μου κάνει εντύπωση επειδή το είχα σε παλιότερες εκδόσεις Android. Το αφαίρεσε η Google ή δεν το έχει προσθέσει η op?

δε νομιζω οτι υπαρχει, ουτε υπηρχε σε stock android. Ειχα παντα custom rom και ηταν προσθηκη της rom. τωρα σε oxygen αυτον τον τροπο εχω βρει. εκτος αν ζητας κατι αλλο και δεν το καταλαβα.

Link to comment
Share on other sites

δε νομιζω οτι υπαρχει, ουτε υπηρχε σε stock android. Ειχα παντα custom rom και ηταν προσθηκη της rom. τωρα σε oxygen αυτον τον τροπο εχω βρει. εκτος αν ζητας κατι αλλο και δεν το καταλαβα.

Αυτό ζητάω, πχ διαβάζω κάτι ή περιμένω ένα μήνυμα και δεν θέλω να κλείνει η οθόνη και να ξεκλειδώνω.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ζητάω, πχ διαβάζω κάτι ή περιμένω ένα μήνυμα και δεν θέλω να κλείνει η οθόνη και να ξεκλειδώνω.

ε τοτε δε νομιζω οτι γινεται χωρις εφαρμογη.

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς δοκιμάσει skydragon rom?

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εχώ δοκιμάσει στο παρελθόν σχεδόν όλες τις custom που υπάρχουν στο xda... Καμιά δεν φτάνει την oos σε ταχύτητα (η pixel experience caf είναι κοντά).

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.Επειδη χάνει κανείς την μπάλα με τις εκδόσεις της gcam,πια είναι η καλύτερη για το op6;Κ ένα link παρακαλώ..

 

Εγώ αυτή την έκδοση έχω και δουλεύω που και που. Κυρίως επειδή θεωρώ ότι η στοκ είναι πια πολύ καλή.

 

 

https://f.celsoazevedo.com/file/gcamera/GCam_6.1.021_Advanced_V1.4.032219.1950.apk

Edited by bill_phone
Link to comment
Share on other sites

Εγώ αυτή την έκδοση έχω και δουλεύω που και που. Κυρίως επειδή θεωρώ ότι η στοκ είναι πια πολύ καλή.

 

 

https://f.celsoazevedo.com/file/gcamera/GCam_6.1.021_Advanced_V1.4.032219.1950.apk

 

Ειμαι σε custom απο που μπορω να κατεβασω την stock?

Oneplus 6
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι σε custom απο που μπορω να κατεβασω την stock?
Την έχει έτοιμη για φλασάρισμα στο site της η omnirom. Δεν ξέρω αν λειτουργεί σε άλλες Ρομ.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να προτείνω κάτι; Γίνεται να μπει στην 1η σελίδα οι οδηγίες για ρουτ, αλλαγής ρομ, βόλτε κλπ. Όπως και κάποια λινκ που δίνονται για αλλαγή ρομ;

Είμαι διατεθιμένος να μαζέψω όσα λινκ μπορώ αρκεί να μου πείτε που να τα στείλω ώστε να γίνει η επεξεργασία.

Link to comment
Share on other sites

Να προτείνω κάτι; Γίνεται να μπει στην 1η σελίδα οι οδηγίες για ρουτ, αλλαγής ρομ, βόλτε κλπ. Όπως και κάποια λινκ που δίνονται για αλλαγή ρομ;

 

Είμαι διατεθιμένος να μαζέψω όσα λινκ μπορώ αρκεί να μου πείτε που να τα στείλω ώστε να γίνει η επεξεργασία.

Και εγώ θα το ήθελα.
Link to comment
Share on other sites

Να προτείνω κάτι; Γίνεται να μπει στην 1η σελίδα οι οδηγίες για ρουτ, αλλαγής ρομ, βόλτε κλπ. Όπως και κάποια λινκ που δίνονται για αλλαγή ρομ;

 

Είμαι διατεθιμένος να μαζέψω όσα λινκ μπορώ αρκεί να μου πείτε που να τα στείλω ώστε να γίνει η επεξεργασία.

Πλέον το κινητό αυτό δεν θεωρείτε νέο. Όσοι το έχουμε ή ήδη κάναμε ροοτ, βάλαμε και δοκιμάσαμε ρομ ή δεν μας ενδιαφέρει για ροοτ.

Στην τελική, με ένα απλό search βρίσκεις πλέον τα πάντα.

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Η οργάνωση των album στο gallery πάει από το κακό στο χειρότερο και δε μπορείς να πειράξεις τίποτα.
Link to comment
Share on other sites

Η οργάνωση των album στο gallery πάει από το κακό στο χειρότερο και δε μπορείς να πειράξεις τίποτα.
Σύμφωνο απόλυτα , απλά τραγικό....

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνο απόλυτα , απλά τραγικό....

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σύμφωνω!! Κάτοχος του θρύλικου g2 πριν το op6 με ένα εξαιρετικό άλμπουμ(Σ'αυτό για να βρεις κάτι άμα έχεις πολλους φακέλους σου βγαίνει η Παναγία).Γενικα έχει κάποια μείον σαν τηλ,όπως αρκετά θεματακια με την κάμερα(αυτό με ενοχλεί περισσότερο κ ενώ έχει τα specs δεν φτιάχνουν το λογισμικό),αλλά overall γ@@@@ει το τηλ!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω την εχω απενεργοποίηση και χρησιμοποιω μονο της google...

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ξέρω οτι έχει ερωτηθει ξανα.... Ποια Google κάμερα βάζω??? Δεν μου τα λέει καλά η κάμερα τελευταία. Είμαι με beta 16. Δεν ξέρω αν φτιάξει στη τελευταία beta.
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Ξέρω οτι έχει ερωτηθει ξανα.... Ποια Google κάμερα βάζω??? Δεν μου τα λέει καλά η κάμερα τελευταία. Είμαι με beta 16. Δεν ξέρω αν φτιάξει στη τελευταία beta.

 

Εγώ αυτή δουλεύω χωρίς θέματα

 

 

https://f.celsoazevedo.com/file/gcamera/GCam_6.1.021_Advanced_V1.4.032219.1950.apk

 

----- προσθήκη μηνύματος 91 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Η οργάνωση των album στο gallery πάει από το κακό στο χειρότερο και δε μπορείς να πειράξεις τίποτα.

 

Χάλασε πολύ με την τελευταία αναβάθμιση. Υπάρχει πισωγύρισμα;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αυτή δουλεύω χωρίς θέματα

 

 

https://f.celsoazevedo.com/file/gcamera/GCam_6.1.021_Advanced_V1.4.032219.1950.apk

 

Έχεις βάλει και τα settings για το κινητό μας ή σκέτη;

 

Χάλασε πολύ με την τελευταία αναβάθμιση. Υπάρχει πισωγύρισμα;

 

Μόνο αν βρεις την παλαιότερη έκδοση από το apkmirror αλλά δεν ξέρω αν μπορεί να μπει. Δε θέλω να τα κάνω και μαντάρα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 6

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...