Jump to content

OnePlus 6


TAZ_DEV
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ανέβασε μας λίγο... Έτσι μπράβο... Αρχηγός?!!!!έτσι πιστεύω κι εγώ ότι είναι τρομερή εταιρεία.... Απλά μην σου τύχει... Αλλά και αν τύχει σε πολλούς ίσως και να το αποδεχθεί σαν εταιρεία και να τα φτιάχνει τσάμπα.... Πράμα δύσκολο αλλά ποτέ δεν ξέρεις...

 

Εσύ από τον πολύ προβληματισμό πρόσεξε μην πάθεις κάνα εμφράγμα.......η εταιρεία ξέρει.χαχαχααααάα

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Είναι ιδέα μου ότι όλες οι συσκευές που δείχνει από δώρο είναι midnight black; Μήπως ήταν κάποια ελαττωματική παρτίδα;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όταν κάνεις μαζική παραγωγή είναι πιθανόν να γίνει και κάποια αστοχία υλικού, σε ένα μέρος της... Εγώ πιστεύω ότι είναι μεμονομενες περιπτώσεις, και απλά η εταιρείας θα πρέπει να απαντήσει αφού θα έχει μια εικόνα...

Αν μιλάμε για 50-100 π. Χ συσκευές σε μια παραγωγη Χ εκατομμυρίων είναι αμελητέα, αλλά αν βγουν εκατοντάδες περιπτώσεις εκεί αλλάζει το πράγμα...

Σαν ποιότητα κατασκευής όταν το έπιασα στα χέρια μου,οκ μια χαρά, αλλά υπερβολές του στυλ κορυφαία ποιότητα κλπ κλπ καλό είναι να τις αποφεύγουμε...

Link to comment
Share on other sites

Συγκεντρωθειτε.... Αυτά τα κάνουν ανταγωνιστές για να δημιουργήσουν αρνητικές εντυπώσεις.. οι άλλοι είναι ηλίθιοι. Δεν κάναν δοκιμές. Το είχαν το τηλέφωνο 4_5 μήνες πριν κυκλοφορήσει. Το είχαμε δει σε φώτο. Πέρασε όλα τα τεστ με επιτυχία. Τα είδαμε και στο βιντεάκι. Μην πιστεύετε τιποτα.. η one+ για μένα αυτήν την στιγμή είναι νούμερο 1 και σε εξυπηρετήση σέρβις και σε ποιότητα κατασκευής. Αλλά και σε χαράκτηριστηκα...μου είναι πολύ δύσκολο να πιστέψω κάτι τέτοιο. Μην τρώτε Παππά..! Αυτα

 

Οι ανταγωνιστές προκαλούν προβλήματα στα τέλεια oneplus 6; Σοβαρά;

IPHONE X,NOKIA 8800,BLACKBERRY P9983,IPHONE 8 PLUS,NOKIA 808 PV,HTC 10,IPHONE 6S,SONY Z5 PREMIUM,NOKIA 8800 CARBON ARTE,SONY Z5, SAMSUNG NOTE 5, SAMSUNG NOTE 3,HTC ONE M9,SONY Z2,NOKIA LUMIA 930,IPHONE 5S,BLACKBERRY Q10,HTC ONE M7,BLACKBERRY Z30,BLACKBERRY Z10,SONY XPERIA Z1,NOKIA LUMIA 925,NOKIA N9,NOKIA E7, NOKIA N96,NOKIA 5250, SAMSUNG M3510, NOKIA N900, :)
Link to comment
Share on other sites

Οι ανταγωνιστές προκαλούν προβλήματα στα τέλεια oneplus 6; Σοβαρά;

 

ναι βεβαια... γιατι σε χαλασε.??

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

ναι βεβαια... γιατι σε χαλασε.??

 

Ναι βέβαια... Εμενα γιατί να με χαλάσει, απλά γελάω με αυτά που γράφεις....

IPHONE X,NOKIA 8800,BLACKBERRY P9983,IPHONE 8 PLUS,NOKIA 808 PV,HTC 10,IPHONE 6S,SONY Z5 PREMIUM,NOKIA 8800 CARBON ARTE,SONY Z5, SAMSUNG NOTE 5, SAMSUNG NOTE 3,HTC ONE M9,SONY Z2,NOKIA LUMIA 930,IPHONE 5S,BLACKBERRY Q10,HTC ONE M7,BLACKBERRY Z30,BLACKBERRY Z10,SONY XPERIA Z1,NOKIA LUMIA 925,NOKIA N9,NOKIA E7, NOKIA N96,NOKIA 5250, SAMSUNG M3510, NOKIA N900, :)
Link to comment
Share on other sites

Ναι βέβαια... Εμενα γιατί να με χαλάσει, απλά γελάω με αυτά που γράφεις....

 

xaxaxaaaa.. και γω επισης με τα λεγομενα σου...!! κατσε εκει με το σαπιο μηλο και ασε μας εδω εμας.....

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Οι ανταγωνιστές προκαλούν προβλήματα στα τέλεια oneplus 6; Σοβαρά;

Ο ανταγωνισμός δεν ασχολείται με το 0.5% της παγκόσμιας παραγωγής στα smartphone...

Η έχω άδικο;;;;

ναι βεβαια... γιατι σε χαλασε.??

Απάντησα παραπάνω.... Καλό το 1+6 αλλά με ελλείψεις.... Ουσιαστικά είναι αυτό που λέει η εταιρεία... The speed u need... Εκεί έχει εστιάσει την προσοχή της... Να είναι το πιο γρήγορο κινητό στον κόσμο... Εκεί τα πάει τέλια...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά...έφυγα από Samsung λόγω updates που τα έδινε μετά από πόσο καιρό...και έχουμε τώρα εμείς να πάρουμε update πόσες βδομαδες.εχουμε Ιούλιο και μας έχουν αφήσει ακόμα με security patch μαϊου.
Link to comment
Share on other sites

xaxaxaaaa.. και γω επισης με τα λεγομενα σου...!! κατσε εκει με το σαπιο μηλο και ασε μας εδω εμας.....

 

Δεν είμαι εγώ που γράφει χαζομάρες εσυ είσαι αυτός που μιλάει σαν τελειωμένο fanboy. Ελπίζω να έχεις μετοχές της oneplus, είναι βλακεία να την υποστηρίζεις τόσο φανατικά χωρίς κέρδος...

 

----- προσθήκη μηνύματος 20 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ο ανταγωνισμός δεν ασχολείται με το 0.5% της παγκόσμιας παραγωγής στα smartphone...

Η έχω άδικο;;;;

 

Απάντησα παραπάνω.... Καλό το 1+6 αλλά με ελλείψεις.... Ουσιαστικά είναι αυτό που λέει η εταιρεία... The speed u need... Εκεί έχει εστιάσει την προσοχή της... Να είναι το πιο γρήγορο κινητό στον κόσμο... Εκεί τα πάει τέλια...

 

Τα oneplus είναι ποιοτικά κινητά και για τα λεφτά τους είναι πολύ καλα. Και εννοείται πως σε τόσα κινητά που φτιάχνουν θα υπάρχουν και λίγα ελλατωματικα όπως συμβαίνει σε πολλές εταιρείες. Αλλα όχι ότι οι ανταγωνιστές της oneplus συνωμοτούν εναντίον της oneplus για να βγάλει ελλατωματικα κινητά. Απλά έλεος...

IPHONE X,NOKIA 8800,BLACKBERRY P9983,IPHONE 8 PLUS,NOKIA 808 PV,HTC 10,IPHONE 6S,SONY Z5 PREMIUM,NOKIA 8800 CARBON ARTE,SONY Z5, SAMSUNG NOTE 5, SAMSUNG NOTE 3,HTC ONE M9,SONY Z2,NOKIA LUMIA 930,IPHONE 5S,BLACKBERRY Q10,HTC ONE M7,BLACKBERRY Z30,BLACKBERRY Z10,SONY XPERIA Z1,NOKIA LUMIA 925,NOKIA N9,NOKIA E7, NOKIA N96,NOKIA 5250, SAMSUNG M3510, NOKIA N900, :)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω είναι μερικά παιχνίδια που τραβούν αυτόματα screenshot απο το παιχνίδι και αποθηκεύονται στο google photos και συγκεκριμένα στην κατηγορία λεύκωμα παρόλο που έχω πάει στις εφαρμογές και έχω βάλει να μην έχουν καμία πρόσβαση στις επαφές στις φωτογραφίες μου παρόλα αυτά δεν γίνεται τίποτα ξέρει κανείς να μου πει τι να κάνω;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω είναι μερικά παιχνίδια που τραβούν αυτόματα screenshot απο το παιχνίδι και αποθηκεύονται στο google photos και συγκεκριμένα στην κατηγορία λεύκωμα παρόλο που έχω πάει στις εφαρμογές και έχω βάλει να μην έχουν καμία πρόσβαση στις επαφές στις φωτογραφίες μου παρόλα αυτά δεν γίνεται τίποτα ξέρει κανείς να μου πει τι να κάνω;

ή σταμaτάς να παίζεις παιχνίδια (δεν έχει βγει γι αυτό τον σκοπό) ή αλλιώς πέτα το!

Η Oneplus έχει κατηγορηθεί φέτος ότι συλλέγει στοιχεία σου....(π.χ. επιδόσεις και σε game!!)

Link to comment
Share on other sites

ή σταμaτάς να παίζεις παιχνίδια (δεν έχει βγει γι αυτό τον σκοπό) ή αλλιώς πέτα το!

Η Oneplus έχει κατηγορηθεί φέτος ότι συλλέγει στοιχεία σου....(π.χ. επιδόσεις και σε game!!)

 

Άμα δεν έχεις να πεις κάτι χρήσιμο καλύτερα να μη γράφεις.

 

Παιδιά να ρωτήσω είναι μερικά παιχνίδια που τραβούν αυτόματα screenshot απο το παιχνίδι και αποθηκεύονται στο google photos και συγκεκριμένα στην κατηγορία λεύκωμα παρόλο που έχω πάει στις εφαρμογές και έχω βάλει να μην έχουν καμία πρόσβαση στις επαφές στις φωτογραφίες μου παρόλα αυτά δεν γίνεται τίποτα ξέρει κανείς να μου πει τι να κάνω;

 

Δεν χρειάζεται να έχει πρόσβαση στις φωτογραφίες ή στις επαφές σου. Μόνο την άδεια του storage χρειάζεται που είναι απαραίτητη για να μπορεί να κατεβάζει αναβαθμίσεις το παιχνίδι.

Μπορείς να βρεις μέσα από το παιχνίδι την ρύθμιση να μην τραβά αυτόματα φωτογραφίες και στο google photos να μην κάνει αυτόματα upload τον φάκελο που αποθηκεύονται.

Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

ή σταμaτάς να παίζεις παιχνίδια (δεν έχει βγει γι αυτό τον σκοπό)...

 

 

Το κινητό που έχει ΕΙΔΙΚΟ Gaming Mode, δεν εχει βγει για αυτό το σκοπό???

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό που έχει ΕΙΔΙΚΟ Gaming Mode, δεν εχει βγει για αυτό το σκοπό???

Σχεδόν όλα τα κινητά συμπεριλαμβάνουν αυτό το mode (μην τσιμπάς στο μάρκετινγκ) ακόμη και τα χαμηλής και μεσαίας κατηγορίας υπάρχει αυτό...

...και αφήνω ασχολίαστο το γεγονός ότι ξόδεψες για ένα κινητό πάνω από 600 ευρώ για να παίζεις παιχνίδια...

ελπίζω τώρα να το κατάλαβες γιατί δεν ήθελα να το πω έτσι χοντροκομμένα από την αρχή!

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Άμα δεν έχεις να πεις κάτι χρήσιμο καλύτερα να μη γράφεις.

 

Να σου θυμήσω λοιπόν τι λέγανε φέτος τον Ιανουάριο του 2018?

Κάτσε και ξαναδιάβασέ το "με ανοιχτό μυαλό" !

+1 αν κατάλαβες έστω και τώρα το αστειάκι μου!

(Οι κλεμμένες πληροφορίες των πιστωτικών καρτών στo Oneplus είναι από μόνο του ένα πολύ μεγάλο θέμα, και χρειάστηκαν περισσότερους από δύο μήνες για να γίνει αντιληπτό.) ..και δεν το αναφέρω για αντιπαράθεση

https://iguru.gr/167458/oneplus-blues/

Edited by Guest74
Link to comment
Share on other sites

Με ποιά λογική κάποιος που ξόδεψε 500€ για κινητό ΔΕΝ το έχει για να παίζει και παιχνίδια;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

three are singing...two are dancing...ό,τι να΄ναι...

μ'αρέσει που κάθεστε και απαντάτε κιόλας...

Link to comment
Share on other sites

Με ποιά λογική κάποιος που ξόδεψε 500€ για κινητό ΔΕΝ το έχει για να παίζει και παιχνίδια;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

1) Γιατί το android δεν έχει σοβαρά παιχνίδια...

2) Δεν μπορείς να απολαύσεις ένα παιχνίδι σ'ενα κινητό κ.λ.π.

Υ.Γ. Όχι άλλο pro, κάνε sexting!

............

Τρεις λαλούν και δυό χορεύουν το λέμε στο Ελλάδα! Στο Αμέρικα όλα καλά?

Πες κάτι για την Κίνα που κρατάς στα χέρια σου (και μην κάνεις τον κινέζο) εκτός κι εάν τα γράφει μόνο στα αγγλικά!

Edited by Guest74
Link to comment
Share on other sites

Τρίτη πρωί παραγγελία, εχθές παρέλαβα Κρήτη το κόκκινο

Προς το παρόν ερχόμενος από το MI MAX 2 μου φαίνεται ότι ήρθα σε μικρότερη οθόνη. Κατά τα άλλα μόνο καλές εντυπώσεις έχω!

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Landline Internet : Cosmote VDSL 200 Mbps |  Mobile Internet : Cosmote Gigamax Unlimited

iPhone 13 Pro Max 256GB | Apple Watch Series 8 45MM Aluminium | Apple AirPods Pro 2 | iPad 7th Gen 64GB 10,2''

MacBook Pro 13'' 2022 M2 16GB RAM 256GB SSD  | MacBook Pro 13'' 2015 i5 8GB RAM 128GB SSD

Link to comment
Share on other sites

Τρίτη πρωί παραγγελία, εχθές παρέλαβα Κρήτη το κόκκινο

Προς το παρόν ερχόμενος από το MI MAX 2 μου φαίνεται ότι ήρθα σε μικρότερη οθόνη. Κατά τα άλλα μόνο καλές εντυπώσεις έχω!

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

καλοριζικος.. τουμπανο ειναι... απιστευτο χρωμματακι... το αναμενω και γω δευτερα..!!

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Τρίτη πρωί παραγγελία, εχθές παρέλαβα Κρήτη το κόκκινο

Προς το παρόν ερχόμενος από το MI MAX 2 μου φαίνεται ότι ήρθα σε μικρότερη οθόνη. Κατά τα άλλα μόνο καλές εντυπώσεις έχω!

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Καλορίζικο φίλε να το χαρείς ανέβασε καμία φωτογραφία να δούμε το κόκκινο σαν χρώμα ήμουν ανάμεσα στο κόκκινο και στο μαύρο πήρα το μαύρο εγω

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχετε κανενα θεμα με το auto focus της καμερας;;εμενα θολωνει καθαριζει και μετα παλι το ιδιο..χτες το παρατηρησα...οταν κανω εναλλαγη σκηνικων...
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχετε κανενα θεμα με το auto focus της καμερας;;εμενα θολωνει καθαριζει και μετα παλι το ιδιο..χτες το παρατηρησα...οταν κανω εναλλαγη σκηνικων...
Έχει γραφτεί ότι ορισμένες συσκευές έχουν αυτό το πρόβλημα.

 

Ευτυχώς το δικό μου δεν το έχει.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS 6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει γραφτεί ότι ορισμένες συσκευές έχουν αυτό το πρόβλημα.

 

Ευτυχώς το δικό μου δεν το έχει.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS 6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μόνο λόγια λόγια... Και πρόβλημα δεν βλέπουμε ...ούτε εμένα το εχει παντως

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 6

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...