Jump to content

OnePlus 6


TAZ_DEV
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ο χρήστης που δίνει 550 ευρώ για τηλέφωνο γνωρίζοντας μάλιστα πως αν του συμβεί κάτι θα πρέπει να το στείλει εξωτερικό για επισκευή κατά πάσα πιθανότητα δεν έχει θέμα να δώσει 620 για το note που αντικειμενικά είναι καλύτερη συσκευή...

 

Έχω το κόλλημα να αλλάζω συνέχεια συσκευές όποτε δεν έχω λόγο να υποστηρίξω κάποια εταιρεία...Αυτή τη στιγμή το OnePlus υστερωντας σχεδόν σε όλα απ το note έχει διαφορά της τάξης των 70 ευρώ...

Είναι απλά γεγονός.

 

OK δεκτή η άποψη σου αλλά δεν χρειάζεται να γράφουμε συνέχεια τα ίδια γιατί θα ξεκινήσει πάλι το flame wars.

Υπάρχει vs κατηγορία για όποιον θέλει να κάνει συγκρίσεις.

Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στο θέμα κάμερας ακόμα και η Xiaomi έχει κάνει κάποια βήματα πιο μπροστά από την OnePlus. Οπως με το Mi Note 3 που τα πάει καλύτερα σε βραδινές από 5/5Τ η και το Mi Mix 2S που μάλλον είναι καλύτερο του OP6 σε αυτό το κομμάτι. Το θέμα είναι τι προτιμάει και τι όχι ο καθένας από όλες αυτές τις συσκευές, τα ζυγίζει και αγοράζει αναλόγως.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Ο χρήστης που δίνει 550 ευρώ για τηλέφωνο γνωρίζοντας μάλιστα πως αν του συμβεί κάτι θα πρέπει να το στείλει εξωτερικό για επισκευή κατά πάσα πιθανότητα δεν έχει θέμα να δώσει 620 για το note που αντικειμενικά είναι καλύτερη συσκευή...

 

Έχω το κόλλημα να αλλάζω συνέχεια συσκευές όποτε δεν έχω λόγο να υποστηρίξω κάποια εταιρεία...Αυτή τη στιγμή το OnePlus υστερωντας σχεδόν σε όλα απ το note έχει διαφορά της τάξης των 70 ευρώ...

Είναι απλά γεγονός.

Ακριβώς έτσι είναι αλλά δεν πρέπει να τα γράφεις αυτά εδώ γιατί αρχίζουν τα vs. Το γράφει ρητά η επικεφαλίδα του φόρουμ της 1+ αν πας να κριτικαρεις πραγματικά την συσκευή καηκες. Στα του θέματος όπως τα είπες συσκευή που υπολείπεται σημαντικά σε όλους του τομείς (οθόνη, κάμερα, ηχεία, ασύρματη φόρτιση, αδιαβροχοποιηση κτλ) από τον ανταγωνισμό note, s9+, v30, MI mix 2s,p20 pro. Στην ίδια πάνω κάτω τιμή κάποιες φορές και ακριβότερο ακόμα αν μπορεί κάποιος να κόψει τιμολόγιο ή έχει καμία επιστροφή 20% μέσω τραπέζης.

Ο Βαγγέλης ποιο πάνω τα είπε όλα επίσης. Κανένα flagship killer ποια ξεφτισε αυτό με 600 ευρώ τιμολόγηση. Απλά λόγο του hype καμία στιγμή θα το δοκιμάσουμε και αυτό :D

 

Send from my Galaxy S9+

Λάζαρος..

Edited by GalaxyNote
Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό ήρθε με λειτουργία always on display (δηλαδή always on η ambient και όχι μόνο στο σήκωμα) και δυστυχώς την αφαίρεσαν με το update.

 

 

 

Δεν είναι aod είναι ambient notification. Όταν το σηκώνεις ανάβει η οθόνη. Το αφαίρεσαν πλέον;

 

Send from my Galaxy S9+

Λάζαρος..

 

Θα το επαναφέρουν σε επόμενο update και θα το δώσουν παράλληλα σε 5 σειρά.

Έτσι γράφουν σε XDA.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς έτσι είναι αλλά δεν πρέπει να τα γράφεις αυτά εδώ γιατί αρχίζουν τα vs. Το γράφει ρητά η επικεφαλίδα του φόρουμ της 1+ αν πας να κριτικαρεις πραγματικά την συσκευή καηκες. Στα του θέματος όπως τα είπες συσκευή που υπολείπεται σημαντικά σε όλους του τομείς (οθόνη, κάμερα, ηχεία κτλ) από τον ανταγωνισμό note, s9+, v30, MI mix 2s,p20 pro. Στην ίδια πάνω κάτω τιμή κάποιες φορές και ακριβότερο ακόμα αν μπορεί κάποιος να κόψει τιμολόγιο ή έχει καμία επιστροφή 20% μέσω τραπέζης.

Ο Βαγγέλης ποιο πάνω τα είπε όλα επίσης. Κανένα flagship killer ποια ξεφτισε αυτό με 600 ευρώ τιμολόγηση. Απλά λόγο του hype καμία στιγμή θα το δοκιμάσουμε και αυτό :D

 

Send from my Galaxy S9+

Λάζαρος..

Νταξει μωρε πλέον μπαίνοντας στα 37 οπαδικά με τέτοια θέματα δεν έχω και επειδή θεωρώ ότι οι περισσότεροι εδώ μέσα θελουμε να δοκιμάζουμε τα πάντα Γι αυτό και το έγραψα...απλά μετέφερα το feeling της στιγμής...

Μπήκα στο site της OnePlus σκεπτόμενος να το έπαιρνα έστω να το δοκίμαζα και να το πουλούσα μετά και κάποια στιγμή συνειδητοποιώ ότι δεν έχει να μου προσφέρει κάτι παραπάνω από note -s9 κλπ.

Ε και αυτό μετέφερα εδώ...

Καμμία διάθεση αντιδικίας πλέον γεράσαμε εδώ μέσα :eek:

Link to comment
Share on other sites

Τα πράγματα είναι απλά... βλέπεις δεξιά κ αριστερά Samsung Samsung Samsung... λογικό είναι τα άτομα που τους αρέσει να σκαλίζουν όλοι μέρα και να ασχολούνται με το κινητό να θέλουν να ξεχωρίσουν, επιλέγουν 1+ μιλάνε γράφουν επικοινωνούν με άλλα άτομα σε διάφορες κοινότητες νιώθουν πιο ψαγμένοι κλπ κλπ ... Δεν είναι κακό, το αντίθετο! Απολαύστε τη νέα σας καθημερινή παρέα ο καθένας με τις επιλογές τους... Εγώ πάντως δεν έχω κολλήματα ...
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Απο το λιγο που εψαξα σε κριτικες για τα 1+ 6, s9+ και iphone X , ως επι το πλειστον διαβαζω γκρινια...

Απο τα λιγα που ξερω πανω σε κινητα , νομιζω οτι ο πηχης και οι απαιτησεις εχουν ανεβει πολυ ψηλα και δεν ειμαι σιγουρος αν εχει καποιο νοημα ολο αυτο ...

Μιλαμε για κινητα .Κανενας δεν θα τρεξει autocad στο κινητο για επαγγελματικους λογους ουτε ο φωτογραφος θα παει σε δεξιωση με το κινητο για επαγγελματικη ληψη.

Συγγνωμη για την παρενθεση απλα νομιζω οτι εχουμε μπει σε ενα τριπακι( βαζω και εμενα μεσα) που μονο τους κατακσευαστες ευνοει...

 

ΥΓ αυριο , με το καλο, παραλαμβανω!

Link to comment
Share on other sites

Απο το λιγο που εψαξα σε κριτικες για τα 1+ 6, s9+ και iphone X , ως επι το πλειστον διαβαζω γκρινια...

Απο τα λιγο που ξερω πανω σε κινητα , νομιζω οτι ο πηχης και οι απαιτησεις εχουν ανεβει πολυ ψηλα και δεν ειμαι σιγουρος αν εχει καποιο νοημα ολο αυτο ...

Μιλαμε για κινητα .Κανενας δεν θα τρεξει autocad στο κινητο για επαγγελματικους λογους ουτε ο φωτογραφος θα παει σε δεξιωση με το κινητο για επαγγελματικη ληψη.

Συγγνωμη για την παρενθεση απλα νομιζω οτι εχουμε μπει σε ενα τριπακι( βαζω και εμενα μεσα) που μονο τους κατακσευαστες ευνοει...

 

ΥΓ αυριο , με το καλο, παραλαμβανω!

Μπα νομίζω μας έχει πήξει η στασιμότητα...Πλέον τα κινητά όλα μοιάζουν μεταξύ τους και στην πραγματικότητα όταν αλλάζουμε κινητό δε βλέπουμε καμμία ιδιαίτερη διαφορά...

 

Πάνε οι εποχές που έπαιρνες πχ το 8850 και έπεφτες στα πατώματα η μετά πρώτο έπαιρνες Symbian και ένιωθες 100 χρόνια μπροστά...Δε θα πω για το πρώτο μου Startac που επίσης είχα πάθει πλάκα...Πάνε αυτά! :)

 

Τέλος το off topic και sorry.

Link to comment
Share on other sites

Νταξει μωρε πλέον μπαίνοντας στα 37 οπαδικά με τέτοια θέματα δεν έχω και επειδή θεωρώ ότι οι περισσότεροι εδώ μέσα θελουμε να δοκιμάζουμε τα πάντα Γι αυτό και το έγραψα...απλά μετέφερα το feeling της στιγμής...

Μπήκα στο site της OnePlus σκεπτόμενος να το έπαιρνα έστω να το δοκίμαζα και να το πουλούσα μετά και κάποια στιγμή συνειδητοποιώ ότι δεν έχει να μου προσφέρει κάτι παραπάνω από note -s9 κλπ.

Ε και αυτό μετέφερα εδώ...

Καμμία διάθεση αντιδικίας πλέον γεράσαμε εδώ μέσα :eek:

Χαχαχα έτσι ακριβώς. 3 φορές το έβαλα στο καλάθι και όταν πήγαινα να πληρώσω σκεφτόμουν μπορεί να αντικαταστήσει το s9; όχι για πόλους λόγους και βαριέμαι να δουλεύω δύο συσκευές παράλληλα άσε τη μία πάρε την άλλη και έτσι έκλεινα την σελίδα. Πάντως έτσι για το γμτ θα το δοκιμάσω κατά τον άλλο μήνα.

 

Send from my Galaxy S9+

Λάζαρος..

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

To "flagship kilker" δεν υφίσταται σαν ορολογία ούτε από την ίδια την OnePlus εδώ και χρόνια πλέον. Στα πρώτα δύο μοντέλα ίσως το διαφήμιζε έτσι. Από το 3/3T και μετά μιλούσαν πάντα για ταχύτητα και όχι για flagship killer. Το αναφέρω απλά επειδή προφανώς τους έχει αποτυπωθεί στο μυαλό από τότε. Το ίδιο λαθος προφανώς κανουν και πολλά sites η τεχνολογικά blogs.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τα πάντα είναι σχετικά

Εγώ δοκίμασα την OP με το 3Τ και έμεινα μέχρι και σήμερα πολύ ευχαριστημενος για την ταχύτητα του και ότι ποτέ δεν κόλλησε

Αυτός για εμένα είναι σοβαρός λόγος να παραμείνω σε αυτή την εταιρία

Για κάποιον άλλον είναι η φωτογραφία

Είναι τι ζητάει ο καθένας

Link to comment
Share on other sites

Δυο λόγια από το απόγευμα που το έχω ανοίξει και εγώ...

 

Στα θετικά

Απολαμβάνεις την οθόνη... Σε γεμίζει που λέμε...

Κάμερα σε σχέση με 5t βελτιωμένη στις βραδινές λήψεις...

Ποιότητα κατασκευής και αίσθηση στο χέρι καλύτερη αν και πιο βαρύ ελάχιστα...

Καλά για ταχύτητα κτλ δεν γράφω... Κλασική OnePlus όλα πάνε απίστευτα γρήγορα...

 

Δύο πράγματα με ενόχλησαν...

Πρώτον και κυριότερο... Επειδή το 5Τ δεν το έχω πουλήσει ακόμα μου έκανε τεράστια εντύπωση ότι το Face Unlock στο 5Τ λειτουργεί σχεδόν άψογα σε συνθήκες χαμηλού φωτισμού ενώ το 6 δυσκολεύεται πάρα πολύ να πιάσει το πρόσωπο σε χαμηλό φως... Τα είχα δίπλα δίπλα και το 5Τ ξεκλείδωνε αστραπιαία ενώ το 6 δεν μπορούσε να ανιχνεύσει το πρόσωπο... Έχουν βάλει και μία ρύθμιση στο 6 που σου δίνει την επιλογή αν είσαι σε συνθήκες χαμηλού φωτισμού να βάζει ένα έντονο λευκό στο ξεκλείδωμα για να αναγνωρίζει το πρόσωπο αλλά είναι πολύ ενοχλητικό...

 

Fingerprint sensor. Έχει μετακινηθεί ένα τικ πιο κάτω και δεν το έχω συνηθίσει... Αλλά με το οβάλ σχήμα και ότι βρίσκεται ακριβώς στο κόψιμο της θήκης δεν με βολεύει πάρα πολύ αρχικά...

 

Επίσης πρέπει οπωσδήποτε να προσθέσουν το double tap to lock και το κατέβασμα της κουρτίνας με το Fingerprint sensor... Απαράδεκτο που δεν το έχουν κάνει ακόμα...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Δύο πράγματα με ενόχλησαν...

Πρώτον και κυριότερο... Επειδή το 5Τ δεν το έχω πουλήσει ακόμα μου έκανε τεράστια εντύπωση ότι το Face Unlock στο 5Τ λειτουργεί σχεδόν άψογα σε συνθήκες χαμηλού φωτισμού ενώ το 6 δυσκολεύεται πάρα πολύ να πιάσει το πρόσωπο σε χαμηλό φως... Τα είχα δίπλα δίπλα και το 5Τ ξεκλείδωνε αστραπιαία ενώ το 6 δεν μπορούσε να ανιχνεύσει το πρόσωπο... Έχουν βάλει και μία ρύθμιση στο 6 που σου δίνει την επιλογή αν είσαι σε συνθήκες χαμηλού φωτισμού να βάζει ένα έντονο λευκό στο ξεκλείδωμα για να αναγνωρίζει το πρόσωπο αλλά είναι πολύ ενοχλητικό...

 

Fingerprint sensor. Έχει μετακινηθεί ένα τικ πιο κάτω και δεν το έχω συνηθίσει... Αλλά με το οβάλ σχήμα και ότι βρίσκεται ακριβώς στο κόψιμο της θήκης δεν με βολεύει πάρα πολύ αρχικά...

 

Επίσης πρέπει οπωσδήποτε να προσθέσουν το double tap to lock και το κατέβασμα της κουρτίνας με το Fingerprint sensor... Απαράδεκτο που δεν το έχουν κάνει ακόμα...

 

Ναι και εγώ πιστεύω οτι θα μπορούσε να είναι πιο γρήγορο το face unlock αλλά και η συνολική αίσθηση του κινητού.

Είμαι σίγουρος οτι θα βγει update που θα βελτιώσει τις επιδόσεις του κινητού.

Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

Δυο λόγια από το απόγευμα που το έχω ανοίξει και εγώ...

 

Στα θετικά

Απολαμβάνεις την οθόνη... Σε γεμίζει που λέμε...

Κάμερα σε σχέση με 5t βελτιωμένη στις βραδινές λήψεις...

Ποιότητα κατασκευής και αίσθηση στο χέρι καλύτερη αν και πιο βαρύ ελάχιστα...

Καλά για ταχύτητα κτλ δεν γράφω... Κλασική OnePlus όλα πάνε απίστευτα γρήγορα...

 

Δύο πράγματα με ενόχλησαν...

Πρώτον και κυριότερο... Επειδή το 5Τ δεν το έχω πουλήσει ακόμα μου έκανε τεράστια εντύπωση ότι το Face Unlock στο 5Τ λειτουργεί σχεδόν άψογα σε συνθήκες χαμηλού φωτισμού ενώ το 6 δυσκολεύεται πάρα πολύ να πιάσει το πρόσωπο σε χαμηλό φως... Τα είχα δίπλα δίπλα και το 5Τ ξεκλείδωνε αστραπιαία ενώ το 6 δεν μπορούσε να ανιχνεύσει το πρόσωπο... Έχουν βάλει και μία ρύθμιση στο 6 που σου δίνει την επιλογή αν είσαι σε συνθήκες χαμηλού φωτισμού να βάζει ένα έντονο λευκό στο ξεκλείδωμα για να αναγνωρίζει το πρόσωπο αλλά είναι πολύ ενοχλητικό...

 

Fingerprint sensor. Έχει μετακινηθεί ένα τικ πιο κάτω και δεν το έχω συνηθίσει... Αλλά με το οβάλ σχήμα και ότι βρίσκεται ακριβώς στο κόψιμο της θήκης δεν με βολεύει πάρα πολύ αρχικά...

 

Επίσης πρέπει οπωσδήποτε να προσθέσουν το double tap to lock και το κατέβασμα της κουρτίνας με το Fingerprint sensor... Απαράδεκτο που δεν το έχουν κάνει ακόμα...

 

Και στο 5t υπάρχει η επιλογή

Link to comment
Share on other sites

Δεν το είχα δει....

 

Το κινητό όπως και το face unlock είναι πολύ γρήγορα... Αλλά το face unlock έχει θέμα σε χαμηλό φωτισμό σε σχέση με το 5τ

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

δεν μας νοιάζει η τιμή, απλά δεν θέλουμε να πάρουμε σαμσουνγκ. και πιο ακριβό να ήταν από το σ9 εγώ πάλι 1+ θα έπαιρνα, γιατί για εμένα το 1+ είναι καλύτερο έτσι όπως είναι τώρα.
πολύ σωστός

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους και καλορίζικες οι συσκευές σας

! Επειδή το σκέφτομαι σοβαρά να περάσω πρώτη φορά και από oneplus, θα ήθελα να ρωτήσω κάποια πραγματάκια...

1) Πως είναι η οθόνη στον ήλιο? Εννοώ σε δυνατό ήλιο χωρίς καμία σκιά από πάνω!

2) Η κάμερα... Οι φωτογραφίες δε μ ενδιαφέρουν σχεδόν καθόλου, τραβάω ελάχιστες και μου αρκεί να είναι σε αξιοπρεπές επίπεδο... Αυτό που με καίει είναι το βίντεο... Σε reviews που έχω δει, βλέπω εξαιρετικά αποτελέσματα και αυτά ακριβώς τα reviews είναι που μου έβαλαν το διάολο να περάσω προς τη συσκευή... Όσοι το έχετε, ισχύουν αυτά τα εξαιρετικά αποτελέσματα? Το προτείνετε για τέτοια χρήση?

3) Κάτι πιο εξειδικευμένο... Εξωτερικό μικρόφωνο έχει δοκιμάσει κανείς αν λειτουργεί?

4) Μπαταρία... Με βαριά χρήση, τη βγάζει τη μέρα? Γιατί μετά από mate 9 και 10 που μου έβγαζαν 7 και 9 ώρες οθόνη, φοβάμαι ότι θα πάθω πολιτισμικό σοκ σε άλλη συσκευή... Δε με νοιάζει να βγάλω τέτοια νούμερα, με νοιάζει να μη χρειαστεί να ψάξω πρίζα μέχρι το βράδυ που θα πάω για ύπνο και να μην έχω άγχος να φεύγω πχ Σαββατόβραδο από το σπίτι με 32% (όπως το mate 10), να έχω ανοιχτά δεδομένα, να σερφάρω, να έχω φουλ ειδοποιήσεις ενεργές, να μπαίνω social media, να τραβάω βίντεο και καμιά φωτογραφία και να μην τελειώνει η μπαταρία...

 

Συγνώμη για το κατεβατό ερωτήσεων και ευχαριστώ εκ των προτέρων οποίων απαντήσει!

Κάποιος που να μη συμμετέχει σε vs και θέλει να δώσει απαντήσεις, θα το εκτιμούσα...
Link to comment
Share on other sites

Σας ζεστενεται καθόλου κάτω από την κάμερα. Όταν κατεβάζετε εφαρμογές ή παίζεται κάποιο παιχνίδι.. εγώ νιώθω μια ελαφριά θερμοκρασία σε κείνο το σημείο.......

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος που να μη συμμετέχει σε vs και θέλει να δώσει απαντήσεις, θα το εκτιμούσα...

 

Με το να ειρωνευεσαι παντως δεν κανεις καλυτερα τα πραγματα.

 

Καλα καλα δεν εχουν προλαβει οι περισσοτεροι να παραλαβουν και αλλοι να σεταρουν(σχεδον 2 μερες εχει που βγηκε)και με το καλημερα ρωτας ενα κατεβατο ερωτησεις,και δεν εχεις και καθολου υπομονη.....

 

Οταν οι ελαχιστοι που το εχουν παρει δεν εχουν προλαβει να το δουλεψουν πως να σου απαντησουν σε αυτα που ρωτας?

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σας ζεστενεται καθόλου κάτω από την κάμερα. Όταν κατεβάζετε εφαρμογές ή παίζεται κάποιο παιχνίδι.. εγώ νιώθω μια ελαφριά θερμοκρασία σε κείνο το σημείο.......

 

Ναι ανεβαινει η θερμοκρασια οταν δουλευει το κινητο.

Link to comment
Share on other sites

Με το να ειρωνευεσαι παντως δεν κανεις καλυτερα τα πραγματα.

 

Καλα καλα δεν εχουν προλαβει οι περισσοτεροι να παραλαβουν και αλλοι να σεταρουν(σχεδον 2 μερες εχει που βγηκε)και με το καλημερα ρωτας ενα κατεβατο ερωτησεις,και δεν εχεις και καθολου υπομονη.....

 

Οταν οι ελαχιστοι που το εχουν παρει δεν εχουν προλαβει να το δουλεψουν πως να σου απαντησουν σε αυτα που ρωτας?

 

Καταρχήν δεν ειρωνεύτηκα... Επισήμανα την πραγματικότητα που βιώνει το φόρουμ εδώ και αρκετό καιρό και κυρίως μόλις βγαίνει μια καινούρια συσκευή... Επίσης υπάρχει σελίδα ειδικά γι αυτό το θέμα (vs) για όποιον θέλει να κάνει συγκρίσεις και να μη χαλάει το εκάστοτε τοπικ...

Από εκεί και πέρα... Οι ερωτήσεις ήταν με σειρά προτεραιότητας... Το να δει κάποιος αν η οθόνη είναι καλή κάτω από το φως του ήλιου, παίρνει 10 δευτερόλεπτα και όχι 2 μέρες... Για την κάμερα, όταν ήδη έχουν βγει τόσες φωτογραφίες, το να τσεκάρει κάποιος και το βίντεο μέσα σε 1-2 μέρες και να έχει μια πρώτη άποψη δεν το βρίσκω παράλογο... Το τρίτο που ρώτησα, το έγραψα εξαρχής ο ίδιος ότι ρωτάω κάτι περίεργο και η αλήθεια είναι ότι δεν περίμενα απάντηση γιατί δεν είναι κάτι συνηθισμένο... Και την μπαταρία όπως είδες την άφησα τελευταία, γιατί ξέρω ότι δεν μπορεί να δείξει αμέσως δυνατότητες...

Οπότε ναι, οι ελάχιστοι που το έχουν θα μπορούσαν να πουν μια γρήγορη και ΠΡΩΤΗ γνώμη, από το αναλώνονται σε vs ή επειδή ακριβώς υπάρχουν αυτά τα vs, να χάνονται οι ερωτήσεις και να μην τις βλέπουν κάποια παιδιά που πραγματικά θέλουν να απαντήσουν...

Και ξαναλέω για να μην παρεξηγούμαι, δε λέω τίποτα ειρωνικά, απλά πες το παράπονο γιατί κάθε τοπικ καταλήγει vs και συγνώμη αν "ακούστηκα" ειρωνικός...

Link to comment
Share on other sites

Μια γρήγορη ερώτηση:

Το ρολόι πάνω αριστερά μπορούμε να το αφαιρέσουμε?

 

Πετάει πάντως το γ@μηδι!!!

Προς το παρών όχι
Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 6

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...