Jump to content

Huawei P20 Pro


a40ntistos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σήμερα μου έκανε επανεκκίνηση η συσκευή ενώ έβγαζα φωτογραφία, δεν ξέρω άμα ήταν τυχαίο περιστατικό θα το παρακολουθήσω, έχει συμβεί σε κάποιον κάτι παρόμοιο;

 

Στάλθηκε από το Huawei P20 pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το καλοκαίρι σε γνωστή μου, νομίζω είναι τυχαίο περιστατικό μην αγχώνεσαι
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με το ACR τι κάνουμε??Μετά την αναβάθμιση οπότε θέλει ηχογραφεί και όποτε θέλει όχι.Καμια λύση η κάποιο παρόμοιο πρόγραμμα εξίσου καλό?
Link to comment
Share on other sites

Nα είσαι καλά ! Δεν ξέρω ακριβώς ποια θήκη έχεις παραγγείλει αλλά πιστεύω ότι τουλάχιστον από το τζαμάκι θα μείνεις απόλυτα ικανοποιημένος. :)

Αυτή την θήκη πήρα https://spaceboy.io/store/spigen-rugged-armor-l23cs23083-huawei-p20-pro-case-black/

Το τζαμακι το έβαλα ακριβός να φαίνεται και το λεντ και είναι κορυφή.

Είσαι τέλειος!

Άλλο κινητό!

Link to comment
Share on other sites

Αυτή την θήκη πήρα https://spaceboy.io/store/spigen-rugged-armor-l23cs23083-huawei-p20-pro-case-black/

Το τζαμακι το έβαλα ακριβός να φαίνεται και το λεντ και είναι κορυφή.

Είσαι τέλειος!

Άλλο κινητό!

 

Χαίρομαι ! Οσο για τη θήκη, αυτη είχα στο Nexus. Kορυφαια !

 

Μια απορία παιδιά. Κάθε φορά που προσπαθώ να στείλω ένα sms μου πετάγεται το εξής παράθυρο :

"Μόνο απλοί χαρακτήρες

Για να εξασφαλιστεί η παράδοση από την εταιρεία κινητής τηλεφωνίας σας, ορισμένοι χαρακτήρες θα μετατραπουν. Μπορείτε να αλλάξετε αυτή τη συμπεριφορά στος ρυθμίσεις. Μάθετε περισσότερα. "

 

Εχω vodafone και ουσιαστικά αυτό που αλλάζει είναι ότι μετατρέπει όλα τα μικρά γράμματα σε κεφαλαία. Στις ρυθμισεις δεν εχω βρει καποιο σχετικό μενου για να κανω κάποια αλλαγή. Εχω βάλει τη γραμματοσειρά της Huawei.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Pain is the best teacher.. but nobody wants to be his student...

Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι ! Οσο για τη θήκη, αυτη είχα στο Nexus. Kορυφαια !

 

 

 

Μια απορία παιδιά. Κάθε φορά που προσπαθώ να στείλω ένα sms μου πετάγεται το εξής παράθυρο :

 

"Μόνο απλοί χαρακτήρες

 

Για να εξασφαλιστεί η παράδοση από την εταιρεία κινητής τηλεφωνίας σας, ορισμένοι χαρακτήρες θα μετατραπουν. Μπορείτε να αλλάξετε αυτή τη συμπεριφορά στος ρυθμίσεις. Μάθετε περισσότερα. "

 

 

 

Εχω vodafone και ουσιαστικά αυτό που αλλάζει είναι ότι μετατρέπει όλα τα μικρά γράμματα σε κεφαλαία. Στις ρυθμισεις δεν εχω βρει καποιο σχετικό μενου για να κανω κάποια αλλαγή. Εχω βάλει τη γραμματοσειρά της Huawei.

Θα πας μηνύματα, ρυθμίσεις, συνθέτες ρυθμίσεις και θα κλήσεις αυτό

 

0d17706cb40e41377e0da97b934618b3.jpg

 

Στάλθηκε από το Huawei P20 pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Aυτο ηταν ! Με ειχε σκασει ! Να σ εχει ο Θεός καλα φιλε !
Ευχαριστώ φίλε να σε καλά

 

Στάλθηκε από το Huawei P20 pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by vag74
Link to comment
Share on other sites

Μετά την εγκατάσταση της 9 και την 1η ενεργοποιήσει μου έβγαλε μια επιλογή αν θέλω να ψάχνει το κινητό για διαθέσιμα δίκτυα και ενώ έχω κλειστό το WiFi. Τώρα το ψάχνω και δεν το βρίσκω. Μπορείτε να μου πείτε που το βρίσκω;
Link to comment
Share on other sites

Μετά την εγκατάσταση της 9 και την 1η ενεργοποιήσει μου έβγαλε μια επιλογή αν θέλω να ψάχνει το κινητό για διαθέσιμα δίκτυα και ενώ έχω κλειστό το WiFi. Τώρα το ψάχνω και δεν το βρίσκω. Μπορείτε να μου πείτε που το βρίσκω;

 

Ρυθμίσεις - Ασφάλεια και απόρρητο - Πρόσβαση τοποθεσίας - Σύνθετες ρυθμίσεις

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στην εφαρμογή "θέματα" στην τελευταία έκδοση 9.0.5.305 σας βγάζει νέες γραμματοσειρές στην αναζήτηση;; σε εμένα δεν βγάζει τίποτα. Edited by swaron
Link to comment
Share on other sites

Τι θα γίνει με αυτή την pie.. Το έχω πάνω απο επτά μήνες το κινητό και ακόμα δεν μου έχει έρθει. Αγορασμένο κανονικά απο το πλαίσιο. Σπάει νεύρα πια..
Link to comment
Share on other sites

Τι θα γίνει με αυτή την pie.. Το έχω πάνω απο επτά μήνες το κινητό και ακόμα δεν μου έχει έρθει. Αγορασμένο κανονικά απο το πλαίσιο. Σπάει νεύρα πια..

 

9 μήνες και ακόμα τίποτα, χαχαχα (ούτε μωρό να ήταν-θα είχε βγει τώρα)

Link to comment
Share on other sites

Έχετε δοκιμάσει κάποιον άλλο player για μουσική, επειδή από την αποθηκευμένη μουσική δεν είμαι ευχαριστημένος με την ένταση, εκτός και αν αυτό είναι το καλύτερο που μπορούν τα μαμισια ακουστικά του. Έχετε δοκιμάσει άλλα ακουστικά; αν ναι ποια;

Κατα τα αλλα περιμένω και εγω την 9 (αγορασμένο Black Friday από Wind)

Link to comment
Share on other sites

Έχετε δοκιμάσει κάποιον άλλο player για μουσική, επειδή από την αποθηκευμένη μουσική δεν είμαι ευχαριστημένος με την ένταση, εκτός και αν αυτό είναι το καλύτερο που μπορούν τα μαμισια ακουστικά του. Έχετε δοκιμάσει άλλα ακουστικά; αν ναι ποια;

Κατα τα αλλα περιμένω και εγω την 9 (αγορασμένο Black Friday από Wind)

 

Εμένα γενικα με έχει βολέψει πολύ ο playerpro τον οποίο δεν θα βρεις δωρεάν στο playstore όμως, αλλά μπορείς να τον κατεβάσεις από ίντερνετ. Δεν ξέρω αν σου δώσει περισσότερη ένταση όμως και δεν έχω δοκιμάσει καν τα εργοστασιακά ακουστικά.

Link to comment
Share on other sites

Έχετε δοκιμάσει κάποιον άλλο player για μουσική, επειδή από την αποθηκευμένη μουσική δεν είμαι ευχαριστημένος με την ένταση, εκτός και αν αυτό είναι το καλύτερο που μπορούν τα μαμισια ακουστικά του. Έχετε δοκιμάσει άλλα ακουστικά; αν ναι ποια;

Κατα τα αλλα περιμένω και εγω την 9 (αγορασμένο Black Friday από Wind)

Υπαρχουν επιλογες στο Play store οπως το poweramp και για τους πιο απαιτητικους το usb Audio pro με τον αναλογο εξοπλισμο.

Τα εργοστασιακα ακουστικα ειναι τραγικα, σαφως πολυ καλυτερα αποτελεσματα με ασυρματα.

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια, και συγνωμη για το ασχετο μου ποστ....πως μπορω να βρω τις παλιοτερες μου αγγελιες και να τις κλειδωσω ?? ευχαριστω εκ των προτερων.... :)
Link to comment
Share on other sites

Τι θα γίνει με αυτή την pie.. Το έχω πάνω απο επτά μήνες το κινητό και ακόμα δεν μου έχει έρθει. Αγορασμένο κανονικά απο το πλαίσιο. Σπάει νεύρα πια..

 

Η pie στο κινητο μας αν δεν κανω λαθος ξεκινησε να διατιθεται πριν απο 1 μηνα. Στους προηγουμενους 6 μηνες , τι ακριβως περιμενες ;;;;;;;

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα βουνά που έβαλε με την 9 στις επαφές που δεν έχουμε φωτογραφία μπορεί να αλλάξει από κάπου;

 

Κι εγω το ιδιο ψαχνω, χωρις αποτελεσμα μεχρι στιγμης.. ειναι μονοτονο αυτό το φοντο

[sIGPIC][/sIGPIC]

Pain is the best teacher.. but nobody wants to be his student...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P20 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...