Jump to content

Huawei P20 Pro


a40ntistos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τι είναι αυτό το arcore

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εργαλειο επαυξημενης πραγματικοτητας...

Εγω το εχω κανει απενεργοποίηση κ να μην τρεχει καθολου....

Παιχνιδι επαυξημένης πραγματικότητας ειναι το pokomon go... Μεσα απτην καμερα σου, βλεπεις κ κατι αλλο, που δεν υπαρχει....

 

 

Επαυξημένη πραγματικότητα (αγγλικά: augmented reality‎) είναι η σε πραγματικό χρόνο άμεση ή έμμεση θέαση ενός φυσικού, πραγματικού περιβάλλοντος, του οποίου τα στοιχεία επαυξάνονται από στοιχεία αναπαραγώμενα από συσκευές υπολογιστών, όπως ήχος, βίντεο, γραφικά ή δεδομένα τοποθεσίας. Ο όρος εισήχθη το 1992 από τον Τομ Κάουντελ.

 

Υπαρχουν εφαρμογες πχ για να βαψεις εναν τοίχο μεσα απ το κινητο σου στο σπιτι κ να δεις αν ταιριάζει, να μετρήσεις κάτι πχ στο σπίτι, ολα απ την καμερα του κινητού...

Link to comment
Share on other sites

Σαν να αργεί να έρθει η 9.....
Πολύ η άτιμη

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

τα μεγαλυτερα ψεματα...εχουν μια δοση αληθειας!!!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως να ξέρετε παιδιά, μόλις έρθει OTA η 9, κερνάω ποτάκι.

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Χθες κατα λάθος για να βγάλω τη σιμ αντί βα βάλω το πινακι στην κανονική τρύπα το έβαλα στην τρυπιτσα που έχει το κινητό στην πάνω πλευρά. Ξέρουμε τι έχει εκεί και αν προκάλεσα καποια βλάβη? Μέχρι στιγμής πάντως δςν έχω αντιληφθεί κάτι.

HTC Diamond --> NOKIA N97 mini --> SAMSUNG Galaxy W --> HTC One S --> LG G2 --> SAMSUNG Galaxy A5 --> Galaxy A7 --> Note 4 --> Lg g4 --> SAMSUNG Galaxy S7 Edge --> LG G6--> OnePlus 5T --> Huawei P20 pro --> Note 9 --> Huawei P30 pro --> Note 10+

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Χθες κατα λάθος για να βγάλω τη σιμ αντί βα βάλω το πινακι στην κανονική τρύπα το έβαλα στην τρυπιτσα που έχει το κινητό στην πάνω πλευρά. Ξέρουμε τι έχει εκεί και αν προκάλεσα καποια βλάβη? Μέχρι στιγμής πάντως δςν έχω αντιληφθεί κάτι.

 

Μικροφωνο ειναι αυτη η τρυπιτσα για noise cancelation τωρα αν προκαλεσες βλαβη δεν μπορω να ξερω αν και δεν νομιζω..

Link to comment
Share on other sites

Τελικά έχετε να προτείνετε κάποιο τζαμάκι που να έχει κανονικά κόλλα και όχι μόνο γύρω γύρω; Και μακάρι να τοποθετηται εύκολα.

 

Spigen GLAS.tR SLIM HD Tempered Glass Aξεπέραστο. Φανταστική ποιότητα κατασκευής, φουλ προστασία μέχρι τις ακρες , (σχετικά) εύκολη τοποθέτηση,καμία απολύτως διαφορά στην απόκριση κι ευκρίνεια της οθόνης.

Edited by ghostdoc

[sIGPIC][/sIGPIC]

Pain is the best teacher.. but nobody wants to be his student...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Χθες κατα λάθος για να βγάλω τη σιμ αντί βα βάλω το πινακι στην κανονική τρύπα το έβαλα στην τρυπιτσα που έχει το κινητό στην πάνω πλευρά. Ξέρουμε τι έχει εκεί και αν προκάλεσα καποια βλάβη? Μέχρι στιγμής πάντως δςν έχω αντιληφθεί κάτι.

 

Μικροφωνο ειναι και τωρα για να δεις αν το χαλασες ανοιξε την εφαρμογη ηχογραφηση και πατα εγγραφη, μετα χτυπα την τρυπα μερικες φορες, σταματα την εγγραφη και βαλε να την ακουσεις. Αν ακους τα χτυπηματα τοτε εισαι μια χαρα, αν ομως οχι τοτε μαλλον το εσκισες.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ. Δουλεύει μια χαρά

HTC Diamond --> NOKIA N97 mini --> SAMSUNG Galaxy W --> HTC One S --> LG G2 --> SAMSUNG Galaxy A5 --> Galaxy A7 --> Note 4 --> Lg g4 --> SAMSUNG Galaxy S7 Edge --> LG G6--> OnePlus 5T --> Huawei P20 pro --> Note 9 --> Huawei P30 pro --> Note 10+

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είμαι με Android 9,στις φωτογραφίες χρησιμοποιείται το Master ai ή το έχετε κλειστό; επίσης οποία έξτρα ρύθμιση κάνετε για καλύτερο αποτέλεσμα θα ήταν καλό δεχόμενη

 

Στάλθηκε από το Huawei P20 pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γενικότερα το έχω ενεργό στα 10mp.οταν όμως θέλω ευελιξία και να δώσω την δικιά μου πινελιά στην τελική φώτο, τραβάω σε 40mp (κυρίως την ημέρα με καλό φωτισμό) και σε raw. Γιαψεπεξαργ μετά.

 

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η selfie κάμερα εξακολουθεί να έχει φίλτρο ωραιοποίησης χωρίς πλήρη απενεργοποίηση;

 

Sent from my TA-1012 using Tapatalk

Πότε δεν είχε εδώ και πολλές εκδόσεις πίσω.

 

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ΉΡΘΕ ΗΡΘΕ ΗΡΘΕ επιτέλους. Ούτε ένα ποστ γκρίνιας αλλά το σαράκι μέσα με έτρωγε, θα σκαγα αλλά ΗΡΘΕΕΕ5XbC6UT
Link to comment
Share on other sites

Spigen GLAS.tR SLIM HD Tempered Glass Aξεπέραστο. Φανταστική ποιότητα κατασκευής, φουλ προστασία μέχρι τις ακρες , (σχετικά) εύκολη τοποθέτηση,καμία απολύτως διαφορά στην απόκριση κι ευκρίνεια της οθόνης.

Τελικά το παρήγγειλα μαζί με μια θήκη της ίδια εταιρίας. Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το παρήγγειλα μαζί με μια θήκη της ίδια εταιρίας. Ευχαριστώ

 

Nα είσαι καλά ! Δεν ξέρω ακριβώς ποια θήκη έχεις παραγγείλει αλλά πιστεύω ότι τουλάχιστον από το τζαμάκι θα μείνεις απόλυτα ικανοποιημένος. :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Pain is the best teacher.. but nobody wants to be his student...

Link to comment
Share on other sites

Οι πρώτες εντυπώσεις για την 163...πολύ καλύτερα τα χρώματα στις φώτο και πιο smooth γενικά... Μπαταρία ίδια μου φαίνεται σε πολύ καλή διαχείριση... Τα έξτρα που έχει η 163 δεν είναι και πρώτη προτεραιότητα... Γενικά πάντως η μόνη βασική διαφορά είναι η κάμερα

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

τα μεγαλυτερα ψεματα...εχουν μια δοση αληθειας!!!
Link to comment
Share on other sites

Οι πρώτες εντυπώσεις για την 163...πολύ καλύτερα τα χρώματα στις φώτο και πιο smooth γενικά... Μπαταρία ίδια μου φαίνεται σε πολύ καλή διαχείριση... Τα έξτρα που έχει η 163 δεν είναι και πρώτη προτεραιότητα... Γενικά πάντως η μόνη βασική διαφορά είναι η κάμερα

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όταν λες καλύτερα? Ελπίζω όχι ποιο έντονα γιατί αν είναι ποιο έντονα μόνο για καλό δεν θα είναι
Link to comment
Share on other sites

ΉΡΘΕ ΗΡΘΕ ΗΡΘΕ επιτέλους. Ούτε ένα ποστ γκρίνιας αλλά το σαράκι μέσα με έτρωγε, θα σκαγα αλλά ΗΡΘΕΕΕ

Εμείς εδώ ακόμα τίποτα ..

Ούτε εδώ τίποτα... Πάντως έχω ένα προαίσθημα ότι η μεγάλη στιγμή που θα εμφανιστεί το notification με τον αριθμό 1 στα settings πλησιάζει. Έχω ήδη έτοιμη τη σαμπάνια για το ευτυχές γεγονός...

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P20 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...