Jump to content

Huawei P20 Pro


a40ntistos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

@Margelis, ανέβασε τες εδώ και κάνε copy paste το link της κάθε μίας :

https://imgbb.com/upload

Νομίζω τα κατάφερα.. Zoom δεν κάνουν όμως η κάνω λάθος.. Σε ευχαριστώ πάρα πολύ φίλε μου να είσαι καλά για την βοήθεια

Stathis P20 pro
Link to comment
Share on other sites

Από τις φώτο που ανέβασε ο Margelis φαίνεται ότι η φώτο με την 131 είναι πιο καθαρή απ την 128. Χθες το βράδυ τράβηξα και εγώ με night mode εκτός σπιτιού και ενώ μέσα στο σπίτι η Βραδυνή λήψη δε δουλεύει σωστά και την έκραξα την 131, εκτός σπιτιού είδα ότι το night mode τραβάει περισσότερο φως με την 131 παρά με την 128 και το αποτέλεσμα

ήταν πολύ καθαρό. Θα συνεχίσω να το δουλεύω το κινητό μέχρι να καταλήξω σε ασφαλές συμπέρασμα.

Βέβαια όλες αυτές οι αναφορές είναι για

εμάς τους κυνηγούς της λεπτομέρειας μιας και το κινητό μας είναι κλάσεις ανώτερο από ότι κυκλοφορεί μέχρι στιγμής στο θέμα φώτο. Οι χρήστες του Pixel 2 ακόμη κλαίνε με το πατατρακ που έπαθαν στο Hardware της κάμερας.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε margelis kαλημερα δεν διακρίνεις στις φώτο σου στο nigh Mode ότι στην 128 έχεις περισσότερη ευκρίνεια και αυτό φαίνεται από τα φώτα δεν έχουν την θαμπάδα που έχουν στην 131φαινονται καθαρά στην 128 εκεί ήταν το ατού του p20 προς τα άλλα κινητά τώρα όταν βγάζεις νυχτερινή τα φώτα είναι θαμπωμενα. και πιστεύω είναι θέμα 4d scanner που δεν δουλεύει ποια. 2ον Εγώ είπα να τραβήξετε σκέτο τον ουρανό χωρίς άλλες εικόνες να δεις το προβλημα. 3ον δεν διακρίνεις μια υπερβολική οξύτητα στις φώτο σε κάποια περιβαλλοντα?3ον το 1080p video σου έχει την ίδια ποιότητα? Οτι έχουμε την καλύτερη κάμερα αυτό είναι αλήθεια το κινητό μας είναι 2 γενιές μπροστά. Τα προβλήματα είναι για το κινητό μας και δεν ασχολούμαστε με άλλα κινητά.Εγώ πιστεύω φτιάξανε το αυto slow motion και μ αυτό πειραχτηκανε αλλά σοβαρα πράγματα. Edited by Mitsos80
Link to comment
Share on other sites

Φίλε margelis kαλημερα δεν διακρίνεις στις φώτο σου στο nigh Mode ότι στην 128 έχεις περισσότερη ευκρίνεια και πιστεύω είναι θέμα 4d scanner που δεν δουλεύει ποια. Εγώ είπα να τραβήξετε σκέτο τον ουρανό χωρίς άλλες εικόνες να δεις το προβλημα. δεν διακρίνεις μια υπερβολική οξύτητα στις φώτο σε κάποια περιβαλλοντα?Οτι έχουμε την καλύτερη κάμερα αυτό είναι αλήθεια το κινητό μας είναι 2 γενιές μπροστά. Τα προβλήματα είναι για το κινητό μας και δεν ασχολούμαστε με άλλα κινητά.

Εεε... Τι να σου πω εσύ mitsos 80 είναι τώρα πως το βλέπει ο καθένας.. Ναι ίσως χάνει στην ευκρίνεια, ίσως να κερδίζει στην καθαρότητα... Δηλαδή δεν βγάζεις άκρη αλλού χάνει αλλού κερδίζει. Πάντως κάτι συμβαίνει, πρέπει να τραβήξουμε κάποιες ίδιες φωτογραφίες που είχαμε τραβήξει με την 128 μπας και καταλάβουμε τι συμβαίνει. Καλημερουδια!!

Stathis P20 pro
Link to comment
Share on other sites

Φίλε margelis kαλημερα δεν διακρίνεις στις φώτο σου στο nigh Mode ότι στην 128 έχεις περισσότερη ευκρίνεια και αυτό φαίνεται από τα φώτα δεν έχουν την θαμπάδα που έχουν στην 131φαινονται καθαρά στην 128 εκεί ήταν το ατού του p20 προς τα άλλα κινητά τώρα όταν βγάζεις νυχτερινή τα φώτα είναι θαμπωμενα. και πιστεύω είναι θέμα 4d scanner που δεν δουλεύει ποια. 2ον Εγώ είπα να τραβήξετε σκέτο τον ουρανό χωρίς άλλες εικόνες να δεις το προβλημα. 3ον δεν διακρίνεις μια υπερβολική οξύτητα στις φώτο σε κάποια περιβαλλοντα?3ον το 1080p video σου έχει την ίδια ποιότητα? Οτι έχουμε την καλύτερη κάμερα αυτό είναι αλήθεια το κινητό μας είναι 2 γενιές μπροστά. Τα προβλήματα είναι για το κινητό μας και δεν ασχολούμαστε με άλλα κινητά.Εγώ πιστεύω φτιάξανε το αυto slow motion και μ αυτό πειραχτηκανε αλλά σοβαρα πράγματα.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν χρειαζεται να τρελενομαστε....Η συσκευη τραβαει ετσι οπως δεν τραβαει κανενα αλλο τηλεφωνο...Τωρα αν η 128 ηταν λιγο πιο δυνατη στην νυχτερινη ληψη σε σχεση με την 131 η οποια ειναι πιο φυσικη στις φωτεινες ληψης so what...θα ερθει η 150 με το gpu turbo και εκει θα δουμε που θα βαδισει το software....

Επειδη πολλα παιδια μου ζητησαν φωτογραφιες απο night mode παραθετω τις παρακατω και ξεκιναω με το ταπεινο Huawei P8 lite για να δουν πολλοι περιπου τις πραγματικες συνθηκες φωτεισμου και ποση καλη δουλεια εχει κανει η Huawei με το P20 Pro

Huawei P8 Lite AUTO

43517785012_c26a12be14_z.jpgHuawei P8 LIGHT AUTO by GumJd tsiglas, on Flickr"]43517785012_c26a12be14_z.jpgHuawei P8 LIGHT AUTO by GumJd tsiglas, on Flickr[/url]

 

Huawei P20 Pro AUTO

29693191028_d831c896e8_z.jpgHuawei p20 pro 131 AUTO by GumJd tsiglas, on Flickr"]29693191028_d831c896e8_z.jpgHuawei p20 pro 131 AUTO by GumJd tsiglas, on Flickr[/url]

 

Huawei P20 Pro Night Mode

28676943037_acdf8638c6_z.jpgHuawei p20 pro 131 NIGHT MODE by GumJd tsiglas, on Flickr"]28676943037_acdf8638c6_z.jpgHuawei p20 pro 131 NIGHT MODE by GumJd tsiglas, on Flickr[/url]

 

Huawei P20 Pro AUTO

43564425411_cebdc6210e_z.jpgHuawei p20 pro 131 AUTO by GumJd tsiglas, on Flickr"]43564425411_cebdc6210e_z.jpgHuawei p20 pro 131 AUTO by GumJd tsiglas, on Flickr[/url]

 

Huawei P20 Pro Night Mode

43564437201_4b824d659a_z.jpgHuawei p20 pro 131 NIGHT MODE by GumJd tsiglas, on Flickr"]43564437201_4b824d659a_z.jpgHuawei p20 pro 131 NIGHT MODE by GumJd tsiglas, on Flickr[/url]

 

Huawei P20 Pro AUTO

41756237480_8aecd5d068_z.jpgHuawei p20 pro 131 AUTO by GumJd tsiglas, on Flickr"]41756237480_8aecd5d068_z.jpgHuawei p20 pro 131 AUTO by GumJd tsiglas, on Flickr[/url]

 

Huawei P20 Pro Night Mode

29693130578_b5e5af3222_z.jpgHuawei p20 pro 131 NIGHT MODE by GumJd tsiglas, on Flickr"]29693130578_b5e5af3222_z.jpgHuawei p20 pro 131 NIGHT MODE by GumJd tsiglas, on Flickr[/url]

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Huawei P20 Pro AUTO

43517620112_91533f936f_z.jpgHuawei p20 pro 131 AUTO by GumJd tsiglas, on Flickr"]43517620112_91533f936f_z.jpgHuawei p20 pro 131 AUTO by GumJd tsiglas, on Flickr[/url]

 

Huawei P20 Pro Night Mode

41756226080_86771b2be3_z.jpgHuawei p20 pro 131 NIGHT MODE by GumJd tsiglas, on Flickr"]41756226080_86771b2be3_z.jpgHuawei p20 pro 131 NIGHT MODE by GumJd tsiglas, on Flickr[/url]

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

πραγματικα απαγοητευτικα απο το p20 pro... μονο η καμερα αξιζει...

 

το κινητο 2 εβδομαδες το εχω και αρχισε να ανεβαζει θερμοκρασιες και να μην ειναι καθολου smooth... εβαλα και τα εφε στο 0.5... τπτ τα ιδια.. διαβασα και στο xda οτι εχει πολλα θεματα σε μερικους η συσκευη... εκανα και επαναφορα αλλα δεν βλεπω καμια αλλαγη... θα περιμενω το gpu update και αν δεν δω αλλαγη θα παει service... αν ειναι να εχω ενα κινητο και να θελει restart 2 φορες τιν ημερα για να στρωνει τοτε οκ.... :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν χρειαζεται να τρελενομαστε....Η συσκευη τραβαει ετσι οπως δεν τραβαει κανενα αλλο τηλεφωνο...Τωρα αν η 128 ηταν λιγο πιο δυνατη στην νυχτερινη ληψη σε σχεση με την 131 η οποια ειναι πιο φυσικη στις φωτεινες ληψης so what...θα ερθει η 150 με το gpu turbo και εκει θα δουμε που θα βαδισει το software....

Επειδη πολλα παιδια μου ζητησαν φωτογραφιες απο night mode παραθετω τις παρακατω και ξεκιναω με το ταπεινο Huawei P8 lite για να δουν πολλοι περιπου τις πραγματικες συνθηκες φωτεισμου και ποση καλη δουλεια εχει κανει η Huawei με το P20 Pro

Huawei P8 Lite AUTO

43517785012_c26a12be14_z.jpgHuawei P8 LIGHT AUTO by GumJd tsiglas, on Flickr"]43517785012_c26a12be14_z.jpgHuawei P8 LIGHT AUTO by GumJd tsiglas, on Flickr[/url]

 

Huawei P20 Pro AUTO

29693191028_d831c896e8_z.jpgHuawei p20 pro 131 AUTO by GumJd tsiglas, on Flickr"]29693191028_d831c896e8_z.jpgHuawei p20 pro 131 AUTO by GumJd tsiglas, on Flickr[/url]

 

Huawei P20 Pro Night Mode

28676943037_acdf8638c6_z.jpgHuawei p20 pro 131 NIGHT MODE by GumJd tsiglas, on Flickr"]28676943037_acdf8638c6_z.jpgHuawei p20 pro 131 NIGHT MODE by GumJd tsiglas, on Flickr[/url]

 

Huawei P20 Pro AUTO

43564425411_cebdc6210e_z.jpgHuawei p20 pro 131 AUTO by GumJd tsiglas, on Flickr"]43564425411_cebdc6210e_z.jpgHuawei p20 pro 131 AUTO by GumJd tsiglas, on Flickr[/url]

 

Huawei P20 Pro Night Mode

43564437201_4b824d659a_z.jpgHuawei p20 pro 131 NIGHT MODE by GumJd tsiglas, on Flickr"]43564437201_4b824d659a_z.jpgHuawei p20 pro 131 NIGHT MODE by GumJd tsiglas, on Flickr[/url]

 

Huawei P20 Pro AUTO

41756237480_8aecd5d068_z.jpgHuawei p20 pro 131 AUTO by GumJd tsiglas, on Flickr"]41756237480_8aecd5d068_z.jpgHuawei p20 pro 131 AUTO by GumJd tsiglas, on Flickr[/url]

 

Huawei P20 Pro Night Mode

29693130578_b5e5af3222_z.jpgHuawei p20 pro 131 NIGHT MODE by GumJd tsiglas, on Flickr"]29693130578_b5e5af3222_z.jpgHuawei p20 pro 131 NIGHT MODE by GumJd tsiglas, on Flickr[/url]

Άρα δεν μου φάνηκε χθες που τράβηξα μια νυχτερινή με την αυτόματη ρύθμιση ένα ίδιο θέμα που είχα τραβήξει με night mode πριν ένα μήνα και ήταν με την ίδια φωτεινότητα.. Δεν ξέρω τι έγινε με τα άλλα αλλά την αυτόματη ρύθμιση στην νύχτα την βελτίωσαν πάρα πολύ

 

131 auto https://ibb.co/kSvuYd

128 night Mode https://ibb.co/ciANKJ

Edited by Margelis
Stathis P20 pro
Link to comment
Share on other sites

Φίλε margelis με τις φωτογραφίες σου διακρίνω δεν υπάρχει διαφορά το night Mode με το auto και εκεί είναι το πρόβλημα πλέον. Στην 128 φαινόταν η διαφορα όταν βγάζαμε σε night Mode τα έκανε μέρα και πιστεύω έχει να κανει με αυτό το scan 4d που δεν το λέει κανένας και το θεωρείτε ασημαντο που δεν υπάρχει πλέον.
Link to comment
Share on other sites

Φίλε margelis με τις φωτογραφίες σου διακρίνω δεν υπάρχει διαφορά το night Mode με το auto και εκεί είναι το πρόβλημα πλέον. Στην 128 φαινόταν η διαφορα όταν βγάζαμε σε night Mode τα έκανε μέρα και πιστεύω έχει να κανει με αυτό το scan 4d που δεν το λέει κανένας και το θεωρείτε ασημαντο που δεν υπάρχει πλέον.

Όχι για άλλες έλεγα στον φίλο πιο πάνω.. Μόλις τις ανέβασα.. Η άλλες είναι μόνο στο night

Stathis P20 pro
Link to comment
Share on other sites

Όχι για άλλες έλεγα στον φίλο πιο πάνω.. Μόλις τις ανέβασα.. Η άλλες είναι μόνο στο night

 

Aυτες οι φωτο που ανεβασες ειναι αδιαφορες γιατι ειναι σε συνθηκες σκοτους.

Σε κανονικες νυχτερινες συνθηκες θελουμε να δουμε τι γινεται, στο δρομο, στην καφετερια με φωτα κλπ

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη δεν καταλαβα.Kαι κάτι τελευταίο η selfie σου αρέσει πλέον έχει πέσει η ποιότητα είναι πιο θαμπές πλέον και ειδικά το βράδυ με φλας.Προσωπικα τα έθιξα όλα τα θέματα όσοι θέλουν να εθελοτυφλουν να το κάνουνε. Τα θέματα τα έθιξα στην huawei όλα. οποίος θέλει να δει διάφορες να πάει σε ένα κατάστημα κοτσωβολος public που είναι στην έκθεση και έχουνε παλιές εκδόσεις.
Link to comment
Share on other sites

Aυτες οι φωτο που ανεβασες ειναι αδιαφορες γιατι ειναι σε συνθηκες σκοτους.

Σε κανονικες νυχτερινες συνθηκες θελουμε να δουμε τι γινεται, στο δρομο, στην καφετερια με φωτα κλπ

Φιλε μου αν παρακολουθεις το θεμα εχω βαλει καμια 10αρια ποστ πισω απλα εχω βαλει μονο μια φωτο και τις υπολοιπες τις βλεπεις απευθειας στο flirk....

Στην περιγραφή αναφέρεται πως έχει τραβηχτεί η καθε μια

42808290904_628b1e8b15_z.jpgHUAWEI P20 PRO AUTO AI NIGHT by GumJd tsiglas, on Flickr"]42808290904_628b1e8b15_z.jpgHUAWEI P20 PRO AUTO AI NIGHT by GumJd tsiglas, on Flickr[/url]

Edited by tsiglas
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Aυτες οι φωτο που ανεβασες ειναι αδιαφορες γιατι ειναι σε συνθηκες σκοτους.

Σε κανονικες νυχτερινες συνθηκες θελουμε να δουμε τι γινεται, στο δρομο, στην καφετερια με φωτα κλπ

 

Ναι οκ. Θα βγάλω κάποια στιγμή ίδιες λήψεις να δείτε και εσείς όπως με την 128.. Σε συνθήκες που λες. Εν συντομία πιστεύω

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Συγνώμη δεν καταλαβα.Kαι κάτι τελευταίο η selfie σου αρέσει πλέον έχει πέσει η ποιότητα είναι πιο θαμπές πλέον και ειδικά το βράδυ με φλας.Προσωπικα τα έθιξα όλα τα θέματα όσοι θέλουν να εθελοτυφλουν να το κάνουνε. Τα θέματα τα έθιξα στην huawei όλα. οποίος θέλει να δει διάφορες να πάει σε ένα κατάστημα κοτσωβολος public που είναι στην έκθεση και έχουνε παλιές εκδόσεις.

 

Όχι δεν μπορώ να σου πω για την selfie δυστυχώς..

Stathis P20 pro
Link to comment
Share on other sites

Μου φαίνεται ότι μερικοί έχουν ελαττώματικες συσκευές

Έχω πάρει 4 φορές το P20 Pro περιμένοντας καλύτερα αποτελέσματα σε κάθε αναβάθμιση και τελικά βρήκα την υγεία μου με την 131

Οτι καλύτερο και σταθερό και σε κάμερα έχω δει σε όλα τα software του P20 Pro

Το προηγούμενο που είχα με 128 είχε μάπα κάμερα, ζεσταίνοτανε, random restarts τουλάχιστον 2 φορές την ημέρα και μπηκε μαύρη λίστα το κινητο για μένα

Έτσι του έδωσα μια τελευταία ευκαιρία με το 131 και επιτέλους βρήκα άλλο κινητά

Όλα με όλα λειτουργούν ρολόι... Φτου φτου!!!

Μέχρι και η Selfie είναι απίστευτο, παλιά ήταν σαν cartoon και ήταν ότι χειρότερο έχω δει

 

:)

 

Τώρα όσοι έχετε θέματα με το 131 μου φαίνεται περίεργο, κάντε κανένα Factory reset μπας και στρώσει

Περίεργο παντός

Σε έμενα είναι τέλειο

Edited by john74
Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Μου φαίνεται ότι μερικοί έχουν ελαττώματικες συσκευές

Έχω πάρει 4 φορές το P20 Pro περιμένοντας καλύτερα αποτελέσματα σε κάθε αναβάθμιση και τελικά βρήκα την υγεία μου με την 131

Οτι καλύτερο και σταθερό και σε κάμερα έχω δει σε όλα τα software του P20 Pro

Το προηγούμενο που είχα με 128 είχε μάπα κάμερα, ζεσταίνοτανε, random restarts τουλάχιστον 2 φορές την ημέρα και μπηκε μαύρη λίστα το κινητο για μένα

Έτσι του έδωσα μια τελευταία ευκαιρία με το 131 και επιτέλους βρήκα άλλο κινητά

Όλα με όλα λειτουργούν ρολόι... Φτου φτου!!!

Μέχρι και η Selfie είναι απίστευτο, παλιά ήταν σαν cartoon και ήταν ότι χειρότερο έχω δει

 

:)

 

Τώρα όσοι έχετε θέματα με το 131 μου φαίνεται περίεργο, κάντε κανένα Factory reset μπας και στρώσει

Περίεργο παντός

Σε έμενα είναι τέλειο

Γιάννη μια από τα ίδια. Δεν κουνιέμαι; πο εδώ. Στο μόνο που θα δωσω μια ευκαιρία είναι το Note 9.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να χρειάζεται να του δώσεις καν ευκαιρία ( φωτογραφικά εννοώ) ,αν σε ενδιαφέρει το πενάκι η οθόνη μια πολύ καλή κάμερα όχι όμως καλύτερη, τότε ναι ;)
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Μου φαίνεται ότι μερικοί έχουν ελαττώματικες συσκευές

Έχω πάρει 4 φορές το P20 Pro περιμένοντας καλύτερα αποτελέσματα σε κάθε αναβάθμιση και τελικά βρήκα την υγεία μου με την 131

Οτι καλύτερο και σταθερό και σε κάμερα έχω δει σε όλα τα software του P20 Pro

Το προηγούμενο που είχα με 128 είχε μάπα κάμερα, ζεσταίνοτανε, random restarts τουλάχιστον 2 φορές την ημέρα και μπηκε μαύρη λίστα το κινητο για μένα

Έτσι του έδωσα μια τελευταία ευκαιρία με το 131 και επιτέλους βρήκα άλλο κινητά

Όλα με όλα λειτουργούν ρολόι... Φτου φτου!!!

Μέχρι και η Selfie είναι απίστευτο, παλιά ήταν σαν cartoon και ήταν ότι χειρότερο έχω δει

 

:)

 

Τώρα όσοι έχετε θέματα με το 131 μου φαίνεται περίεργο, κάντε κανένα Factory reset μπας και στρώσει

Περίεργο παντός

Σε έμενα είναι τέλειο

 

Μια ερώτηση σε παρακαλώ έτσι για να μου φύγει η απορία..και με το ΑΙ ανοιχτό σου αρέσει καλύτερα, γιατί εμένα μου φάνηκε λίγο πιο "ψεύτικες η φωτό"από την 128.και όσο αφορά το 4D scaner που φύγανε τα τετραγωνάκια μια γνώμη.ευχαριστω!

Stathis P20 pro
Link to comment
Share on other sites

Πες τα φίλε margelis o aλλος ο φίλος ή μας δουλεύει η πληρώνεται από την huawei xa! xa! Πήρα ένα κινητό που έχει ΑΙ αν ήτανε να μην το χρησιμοποιώ να επερνα αλλο που δεν έχει καθολου.4D scanner που είναι ρεεεεεεεεεεε!
Link to comment
Share on other sites

Πες τα φίλε margelis o aλλος ο φίλος ή μας δουλεύει η πληρώνεται από την huawei xa! xa! Πήρα ένα κινητό που έχει ΑΙ αν ήτανε να μην το χρησιμοποιώ να επερνα αλλο που δεν έχει καθολου.4D scanner που είναι ρεεεεεεεεεεε!

 

Εντάξει είπαμε όπως το βλέπει ο καθένας δεν χρειάζεται να λέμε άσχημους χαρακτηρισμούς..εγώ την γνώμη του ζήτησα να δω αν του αρέσει η κάμερα με η όχι το ΑΙ.. ούτε κοροϊδευτικά του το λέω,η κάθε γνώμη δεκτή δημοκρατία έχουμε

Stathis P20 pro
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει παιδιά 5 σελίδες γεμίσαμε με τις διαφορές των 2 τελευταίων αναβαθμίσεων.... Νομίζω πως ήταν αρκετό... Το μήνυμα το παραδώσανε και το αναλύσαμε αρκετά. Ας προχωρήσουμε παρακάτω μιας και δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι διαφορετικό.Εληξε και η προθεσμία για ξεκλείδωμα bootloader οπότε και το οποίο rollback ήταν, αν ήταν εφικτό το ξεχνάμε... Εν αναμονή της επόμενης αναβάθμισης σε 1,5 μήνα και βλέπουμε.... Μεχρι τοτε απολαύστε αυτή την εκπληκτική συσκευή...
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ περί χαριτολογοντας απάντησα όχι κακοπροαιρετα ειλικρινά.Απλως παίρνεις ένα κινητό γιατί έχει κάποια πράγματα που δεν έχουνε αλλά. Εγώ πιστεύω φίλε margelis ότι με το αuto slow motion πήραχτηκανε κάποια σημαντικά πράγματα.
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ περί χαριτολογοντας απάντησα όχι κακοπροαιρετα ειλικρινά.Απλως παίρνεις ένα κινητό γιατί έχει κάποια πράγματα που δεν έχουνε αλλά. Εγώ πιστεύω φίλε margelis ότι με το αuto slow motion πήραχτηκανε κάποια σημαντικά πράγματα.

 

Ωραία όπως και να είναι φτιάξανε κάτι άρα αυτό είναι ένα + ..και την έχω βρει με το πολύ αργό βίντεο τώρα που το φτιάξανε και πίστεψε με δοκίμασε το ειδικά αν έχεις ζώο ή πουλί και θα ξεχάσεις όλα τα άλλα..ας το απολαύσουμε το κινητό μας όπως λέει ο tsiglas πιο πανω καί ας κλείσει εδώ το κουρασαμε πολύ το θέμα όντως

Stathis P20 pro
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P20 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...