Jump to content

Huawei P20 Pro


a40ntistos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παίδες πια εφαρμογή switches (άλλη από την μανατη) είναι σίγουρο ότι δουλεύει με το κινητό? (το custom switches sometimes αντιστέκεται), η εφαρμογή digi clock δεν μπορεί να μου δείξει τα ξυπνητήρια, δεν είχα τα προβλήματα αυτά με όλα τα Samsung που είχα σε όλη την προηγούμενη κινητική μου ζωή μαμωτο, όλα δούλευαν ρολόι
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα! σημερα παραλαμβανω.Βασική ερώτηση ,έχει always on display σαν τα samsung ?'ή ειναι "ψεύτικη" εννοωντας οτι ναι μεν φαίνεται σαν always on display (δηλαδη ναι μεν ειναι μαυρο background αλλα στην ουσια μενει η οθονη).Παρακαλώ θελω προσεκτικη απαντηση!
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα! σημερα παραλαμβανω.Βασική ερώτηση ,έχει always on display σαν τα samsung ?'ή ειναι "ψεύτικη" εννοωντας οτι ναι μεν φαίνεται σαν always on display (δηλαδη ναι μεν ειναι μαυρο background αλλα στην ουσια μενει η οθονη).Παρακαλώ θελω προσεκτικη απαντηση!

 

Επειδη ειναι oled η οθονη, ειναι πραγματικη η AOD, απλα ειναι εντελως basic. Δειχνει μονο ωρα, μπαταρια, sms με το στοκ app.

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου έχει συμβεί ούτε εμένα και είμαι με την εργοστασιακή μεμβράνη

 

 

Δείτε στο 3:38 του παραπάνω βίντεο.

Κάτι τέτοιο εννοώ. Σαν να μην κάνει άμεση ανταπόκριση.

Link to comment
Share on other sites

Oχι φιλε μου δεν εχει ραδιοφωνο.

Ουτε δικο της browser εχει. Εχει προεγκατεστημενον τον chrome, μπορεις να κατεβασεις και τον εξαιρετικο web browser της sammy.

 

Σε ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις ✌ :)

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Επειδη ειναι oled η οθονη, ειναι πραγματικη η AOD, απλα ειναι εντελως basic. Δειχνει μονο ωρα, μπαταρια, sms με το στοκ app.

 

Το οτι ειναι πραγματικη ειναι φοβερο ομως το οτι δεν δειχνει Notifications ειναι Μ@λ@κι@ μεγαλη! Φανταζομαι οτι θα το διορθωσουν....;

Link to comment
Share on other sites

Το οτι ειναι πραγματικη ειναι φοβερο ομως το οτι δεν δειχνει Notifications ειναι Μ@λ@κι@ μεγαλη! Φανταζομαι οτι θα το διορθωσουν....;

 

Δυστυχως αμα θες πληρη AOD πας σε sammy, lg, Pixel....

Δε νομιζω να την εμπλουτισουν στο P20 Pro, δεδομενου οτι την αφησαν ακριβως ιδια με την aod του Mate 10 Pro..

Ποτέ δεν ξερεις ομως...

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως αμα θες πληρη AOD πας σε sammy, lg, Pixel....

Δε νομιζω να την εμπλουτισουν στο P20 Pro, δεδομενου οτι την αφησαν ακριβως ιδια με την aod του Mate 10 Pro..

Ποτέ δεν ξερεις ομως...

Κοιταξε ειχα samsung και την σειρα 7 και την 8. Ειναι παρα πολυ βοηθητικο το notification στο aol.Σημερα που θα το εχω στα χερια μου και θα δω τι κανει,θα βγαλω και γενικο συμπερασμα. Ισως με καμμια custom rom Να γινεται αλλα χανουμε την εγγυηση απο οτι ξερω...;

Link to comment
Share on other sites

Κοιταξε ειχα samsung και την σειρα 7 και την 8. Ειναι παρα πολυ βοηθητικο το notification στο aol.Σημερα που θα το εχω στα χερια μου και θα δω τι κανει,θα βγαλω και γενικο συμπερασμα. Ισως με καμμια custom rom Να γινεται αλλα χανουμε την εγγυηση απο οτι ξερω...;

 

Αν καταφέρεις κάτι please let us know!

Τα γράμματα στο πληκτρολόγιο του τηλεφώνου αλλάζουν μέγεθος? Πωωωωωωςςςςς

Edited by alex61
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Πηγε φιλος σημερα σε media markt και του εδωσαν εκπτωση 200 ευρω. Ξερεις καποιος κατι αλλο?

 

-100 ευρω απο την τιμη και ασφαλεια για οτιδηποτε παθει αξιας 94 ευρω. αυτο μου ειπαν το Σαββατο.

 

η οθονη του ειναι καλυτερη απο του mate 10 pro? σε σχεση με του s9+ πως παει σε θεμα οθονης?

Link to comment
Share on other sites

-100 ευρω απο την τιμη και ασφαλεια για οτιδηποτε παθει αξιας 94 ευρω. αυτο μου ειπαν το Σαββατο.

 

η οθονη του ειναι καλυτερη απο του mate 10 pro? σε σχεση με του s9+ πως παει σε θεμα οθονης?

 

Μια απο ιδια. Απλως ο φιλος φοβαται επειδη τωρα κυκλοφορησε μηπως ειναι τιποτα demo μοντελα. Δεν ξερω. Παιζει κατι τετοιο? Ευχαριστω και παλι.

Link to comment
Share on other sites

-100 ευρω απο την τιμη και ασφαλεια για οτιδηποτε παθει αξιας 94 ευρω. αυτο μου ειπαν το Σαββατο.

 

η οθονη του ειναι καλυτερη απο του mate 10 pro? σε σχεση με του s9+ πως παει σε θεμα οθονης?

 

Καλυτερη οθονη απο mate 10 pro, χειροτερη απο S9+.

Γενικα ειναι απο τις καλυτερες οθονες στην αγορα.

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Αν καταφέρεις κάτι please let us know!

Τα γράμματα στο πληκτρολόγιο του τηλεφώνου αλλάζουν μέγεθος? Πωωωωωωςςςςς

 

Αλλάζουν και μεγαλώνει ολόκληρο το πληκτρολόγιο... Ανοίγεις να βλέπεις το πληκτρολόγιο και στην αριστερή επάνω γωνία του πληκτρολόγιου υπάρχει το "+" το πατάς και μετά πατάς το γρανάζι ρυθμίσεων και από εκεί μέγεθος πληκτρολόγιου και παίζεις με τα μεγεθοι μέχρι να βρεις αυτό που θέλεις

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Από Samsung έρχεσαι;

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Οχι, απο Pixel 2 XL και πιο πριν S9+ και πιο πριν ΟΡ 5Τ.

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Αλλάζουν και μεγαλώνει ολόκληρο το πληκτρολόγιο... Ανοίγεις να βλέπεις το πληκτρολόγιο και στην αριστερή επάνω γωνία του πληκτρολόγιου υπάρχει το "+" το πατάς και μετά πατάς το γρανάζι ρυθμίσεων και από εκεί μέγεθος πληκτρολόγιου και παίζεις με τα μεγεθοι μέχρι να βρεις αυτό που θέλεις

Δεν μιλάω για το qwerty πληκτρολόγιο που γράφεις κείμενα στα SMS αλλά για το "τηλεφωνικό" πληκτρολόγιο με τα νούμερα και τα γράμματα

Link to comment
Share on other sites

Δεν μιλάω για το qwerty πληκτρολόγιο που γράφεις κείμενα στα SMS αλλά για το "τηλεφωνικό" πληκτρολόγιο με τα νούμερα και τα γράμματα

 

Αναγκαστικα θα βάλεις άλλο. Δεν γίνεται σε κανένα τηλέφωνο αυτό. DW Contacts , το καλύτερο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μιλάω για το qwerty πληκτρολόγιο που γράφεις κείμενα στα SMS αλλά για το "τηλεφωνικό" πληκτρολόγιο με τα νούμερα και τα γράμματα
Μαμά δεν έχει πουθενά αυτό που θες (νωμιζω) πας δε third party
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα εχτες παρελαβα! ψαχνω διαφανη θηκη της προκοπης! στυλ spigen rugged armor αλλα βγαζει μονο μαυρη!
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα εχτες παρελαβα! ψαχνω διαφανη θηκη της προκοπης! στυλ spigen rugged armor αλλα βγαζει μονο μαυρη!

 

Καλημέρα φίλε, βρήκες την μαύρη κάπου διαθέσιμη?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλε, βρήκες την μαύρη κάπου διαθέσιμη?

 

δεν κοιταξα διαθεσιμοτητα γιατι δεν με ενδιεφερε! :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια με τα email τι γινεται; το push δεν λειτουργει σωστα ; θελει καποια ρυθμιση οπως τα xiaomi ?εχω την εφαρμογη email κλειδωμενη στην μνημη αλλα μπηκα μεσα στην εφαρμογη και εκανα refresh για να συγχρονισει . Ναι εχω ενεργοποιοιμενη την επιλογή Push φυσικα.
Link to comment
Share on other sites

Μηπως ξερει καποιος πως μπορουμε να βλεπουμε youtube videos σε full screen ακομα και στο notch??

Επισης και σε αλλες εφαρμογες πως γινεται να καλυψει και την οθονη διπλα απο το ηχειο δεξια αριστερα?

Στο demo στα μαγαζια τα βιντεο που παιζει καλυπτουν ολο το κινητο.

Link to comment
Share on other sites

Μηπως ξερει καποιος πως μπορουμε να βλεπουμε youtube videos σε full screen ακομα και στο notch??

Επισης και σε αλλες εφαρμογες πως γινεται να καλυψει και την οθονη διπλα απο το ηχειο δεξια αριστερα?

Στο demo στα μαγαζια τα βιντεο που παιζει καλυπτουν ολο το κινητο.

με pinch to zoom;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P20 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...