Jump to content

Huawei P20 Pro


a40ntistos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το σύνδεσε κανείς με nova ή ote tv?

Προσπαθώ αλλά δεν το έχω καταφέρει.

 

Nikos P20 Pro

 

Καλημέρα,

Χρησιμοποίησε το sure remote https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tekoia.sure.activities

έχει έτοιμο προφίλ για nova και cosmote tv δουλεύει άψογα!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια 2-3 ερωτησεις προς τους κατοχους...

 

1)Η ηχογραφηση κλησεων παιζει σωστα πχ με το acr η κανει νερα οπως στα Samsung με oreo?

2)Επειδη ειμαι κατοχος note 8 θα δω μεγαλη διαφορα στην οθονη?ΕΙναι πολυ υποδιαιστερη?

 

Γενικα σε σχεση με τo note 8 αν εξαιρεσουμε το πενακι σε τι υστερει?

 

Ευχαριστω πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια 2-3 ερωτησεις προς τους κατοχους...

 

1)Η ηχογραφηση κλησεων παιζει σωστα πχ με το acr η κανει νερα οπως στα Samsung με oreo?

2)Επειδη ειμαι κατοχος note 8 θα δω μεγαλη διαφορα στην οθονη?ΕΙναι πολυ υποδιαιστερη?

 

Γενικα σε σχεση με τo note 8 αν εξαιρεσουμε το πενακι σε τι υστερει?

 

Ευχαριστω πολυ.

 

Για το πρωτο δεν ξερω να σου απαντησω.

Οσον αφορα στην οθονη, οχι δε θα δεις μεγαλη διαφορα. Μονο στη φωτεινοτητα αν δεις καποια διαφορά!

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

παιδες αυριο παραλαμβανω.Μπορειτε να μου προτείνετε προστασια οθονης και θηκη παρακαλω; το εχετε ασφαλισει;
Link to comment
Share on other sites

παιδες αυριο παραλαμβανω.Μπορειτε να μου προτείνετε προστασια οθονης και θηκη παρακαλω; το εχετε ασφαλισει;

 

Εχει απο τη μανα του screen protector που μου φαινεται μια χαρα, οπως επισης και λεπτη διαφανη πλαστικη θηκη.

Αν θες κατι πιο ποιοτικο σε θηκη πηγαινε στη λαστιχενια της huawei ή σε αυτη που εχει και μπροστα καλυμμα.

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, η συσκευή έχει ράδιο; ... προερχόμενος από 7edge & s8 plus το s9 plus μου φάνηκε μία από τα ίδια σε αντίθεση με το p20 pro που με εντυπωσίασε θα έλεγα. Και κάτι ακόμα επειδή δεν έχω ξανά πάρει Huawei.... έχει δικό της browser? ... όπως παλιότερα τα lg (g2,g3,g4) και φυσικά τα Sammie (των οποίων θεωρώ εξαιρετικό).
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια 2-3 ερωτησεις προς τους κατοχους...

 

1)Η ηχογραφηση κλησεων παιζει σωστα πχ με το acr η κανει νερα οπως στα Samsung με oreo?

2)Επειδη ειμαι κατοχος note 8 θα δω μεγαλη διαφορα στην οθονη?ΕΙναι πολυ υποδιαιστερη?

 

Γενικα σε σχεση με τo note 8 αν εξαιρεσουμε το πενακι σε τι υστερει?

 

Ευχαριστω πολυ.

 

1)Η ηχογράφηση με ACR παίζει σωστά. Ρυθμίσεις-Εφαρμογές και ειδοποιήσεις-Εφαρμογές-Ρυθμίσεις(κάτω)-Ειδική πρόσβαση-Παράβλεψη βελτιστοποιήσεων. Ναι είναι κομματάκι δύσκολο να το βρεις.

 

2)Από ΝΟΤΕ8 έρχομαι και εγώ. Η διαφορά που μου έκανε την μεγαλύτερη αίσθηση είναι πως το panel του Ρ20 pro δεν είναι 100% μαύρο όταν είναι σβηστό. Χρώματα/γωνίες θέασης/ευκρίνεια στον ήλιο δεν κατάλαβα διαφορά. Ναι το ΝΟΤΕ8 είναι πιο φωτεινό στο μάξ αλλά ποτέ δεν το δούλεψα στο μαξ ούτε θα δουλέψω το P20 pro. Με υπερκαλύπτουν και τα δύο. Γενικά εντυπωσιάστηκα από την μπαταρία του και την κάμερά του, χαλάλι το πενάκι και το AUX βύσμα.

Gh174 G-500 768 GD-70 8210 Z-5 SL45 8310 515 T68 T68i 7650 P800 T600 gd-87 SL 55 GX20 3650 P900 GX30 410i 7610 V902 8020 K750i N73 N95 Kaiser II N95 8gb, N85 E55 E52 SGS SGS2 SGS3 NoteII Note3 Note4 SGS7e Note8 P20pro  P30pro Pixel6Pro VivoX60Pro Iphone14ProMax ...Keep on Spending!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, η συσκευή έχει ράδιο; ... προερχόμενος από 7edge & s8 plus το s9 plus μου φάνηκε μία από τα ίδια σε αντίθεση με το p20 pro που με εντυπωσίασε θα έλεγα. Και κάτι ακόμα επειδή δεν έχω ξανά πάρει Huawei.... έχει δικό της browser? ... όπως παλιότερα τα lg (g2,g3,g4) και φυσικά τα Sammie (των οποίων θεωρώ εξαιρετικό).

 

Oχι φιλε μου δεν εχει ραδιοφωνο.

Ουτε δικο της browser εχει. Εχει προεγκατεστημενον τον chrome, μπορεις να κατεβασεις και τον εξαιρετικο web browser της sammy.

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Μιας και πέρασε μια βδομάδα, βάζω τα σημερινά μου δεδομένα μπαταρίας που έχω αυτή τη στιγμή. Όπως το λειτουργώ καθημερινά.

 

Screenshot_2018-04-24-18-45-05.jpg

 

Screenshot_20180424-184421.jpg

 

Screenshot_20180424-184428.jpg

 

Screenshot_20180424-184542.jpg

Link to comment
Share on other sites

1)Η ηχογράφηση με ACR παίζει σωστά. Ρυθμίσεις-Εφαρμογές και ειδοποιήσεις-Εφαρμογές-Ρυθμίσεις(κάτω)-Ειδική πρόσβαση-Παράβλεψη βελτιστοποιήσεων. Ναι είναι κομματάκι δύσκολο να το βρεις.

 

Για γράψε όλα τα βήματα γιατί και εγω κάπου το είχα βρεί και τώρα δεν το θυμάμαι.

Εγω έκανα το εξής: Ρυθμίσεις >Εφαρμογές>Εφαρμογές>Acr ή όποια άλλη>Μπαταρία>Εκκίνηση Εφαρμογών> Μη αυτόματη διαχείριση

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μόλις το πήρα κβεγω του έκανα κ την αναβάθμιση για την κάμερα κ όλα φαίνονται τέλεια. Μια ερώτηση όμως . Πώς μπορώ στην οθόνη κλειδώματος να φαίνονται οι ειδοποιησιες. Πχ στην αναπάντητη να γράφει από ποιον είναι. Η στο viber. Στο mate τα είχα αλλά δεν θυμάμαι πως.

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μιας και πέρασε μια βδομάδα, βάζω τα σημερινά μου δεδομένα μπαταρίας που έχω αυτή τη στιγμή. Όπως το λειτουργώ καθημερινά.

 

Screenshot_2018-04-24-18-45-05.jpg

 

Screenshot_20180424-184421.jpg

 

Screenshot_20180424-184428.jpg

 

Screenshot_20180424-184542.jpg

 

συμφωνα με τα δεδομενα σου θα βγαλει 5 ωρες οθονη με το ζορι...

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα οριστική λύση για να βάλετε όποιον ήχο θέλετε στο Viber σαν ήχο ειδοποιήσεων.

Εν συντομία πάτε στα στοκ app "αρχεία", "περισσότερα", "Ρυθμίσεις" και τσεκάρετε "εμφάνιση κρυφών αρχείων" & "εμφάνιση κρυμμενων αρχείων μέσων"

Πάτε πίσω στα αρχεία σας ανοίγετε τους φακέλους "Android - media - com.viber.voip" και εκεί μέσα είναι ο στοκ ήχος που βαράει το Viber.

Εγώ έκανα "copy" την ονομασία του ήχου και την αντέγραψα στον δικό μου ήχο που ήθελα να χτυπάει... Κράτησα σε έναν διαφορετικό φάκελο για backup το αρχείο ήχου του viber και έριξα εκεί το δικό μου. Τέλος πλέον το Viber θα χτυπάει με τον δικό σας ήχο.

(δεν δόκιμασα αν λειτουργεί και χωρίς μετονομασία του δικού μου ήχου απλά ρίχνοντας μέσα στον φάκελο μόνο το δικό μου αρχείο ήχου Mp3)

 

 

Περιμένω να πέσει η μπαταρία μου στο 20% (είναι στο 26) για να ανεβάσω το πρώτο μου δείγμα μιας και πάω για την 4η φόρτιση.... Αλλά πριν θα βάλω και ένα συγκριτικό με S9+ μετά την 18 φόρτιση για να έχετε εικόνα πριν με κράξετε....

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μόλις το πήρα κβεγω του έκανα κ την αναβάθμιση για την κάμερα κ όλα φαίνονται τέλεια. Μια ερώτηση όμως . Πώς μπορώ στην οθόνη κλειδώματος να φαίνονται οι ειδοποιησιες. Πχ στην αναπάντητη να γράφει από ποιον είναι. Η στο viber. Στο mate τα είχα αλλά δεν θυμάμαι πως.

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Είχα και εγώ την ίδια απορία και μου την έλυσε ένας φίλος παραπάνω. Κάνω copy paste

Ρυθμίσεις ---> Ασφάλεια & απόρρητο ---> Ξεκλείδωμα μέσω προσώπου ---> Επιλέγεις το σύρσιμο για ξεκλείδωμα και κάνεις ΤΙΚ στην αμέσως από κάτω επιλογή (Ειδοπ. ξε. κλειδ. οθ.)

Το γ@μ@το είναι ότι θα πρέπει να αναγνωρίσει το πρόσωπο σου για να σου δείξει όλο το notification κανονικά. Τρελάθηκα με αυτό. Δεν το έχω ξαναδεί δει. Το αγάπησα τόσο μετά που άφησα το iPhone x στην άκρη.

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

συμφωνα με τα δεδομενα σου θα βγαλει 5 ωρες οθονη με το ζορι...

 

Περίπου τόσο το υπολογίζω και εγώ.

Απλά βγαίνω έξω στο δρόμο, κάνω ομιλίες είτε μέσω ακουστικών (σε άλλο όχημα), είτε στο ΙΧ μου που γίνεται σύνδεση στο ΒΤ του αυτοκινήτου και ακούω μουσική κλπ.

Επίσης το να βγαίνεις έξω στην Ελλάδα, σημαίνει ότι κάθε φορά που το πιάνεις στα χέρια σου, η φωτεινότητα χτυπάει ταβάνι.

Είναι κάτι που δεν μπορεί να προσμετρηθεί.

 

Για να έχεις ένα μέτρο σύγκρισης, το S8 plus, μου έβγαζε το πολύ 4 ώρες sot με την ίδια χρήση, τη δική μου χρήση.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Είχα και εγώ την ίδια απορία και μου την έλυσε ένας φίλος παραπάνω. Κάνω copy paste

Ρυθμίσεις ---> Ασφάλεια & απόρρητο ---> Ξεκλείδωμα μέσω προσώπου ---> Επιλέγεις το σύρσιμο για ξεκλείδωμα και κάνεις ΤΙΚ στην αμέσως από κάτω επιλογή (Ειδοπ. ξε. κλειδ. οθ.)

Το γ@μ@το είναι ότι θα πρέπει να αναγνωρίσει το πρόσωπο σου για να σου δείξει όλο το notification κανονικά. Τρελάθηκα με αυτό. Δεν το έχω ξαναδεί δει. Το αγάπησα τόσο μετά που άφησα το iPhone x στην άκρη.

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σε βόλεψε τελικά ε;

Είδες που στο έλεγα.

Μια από τα ίδια και εδώ.

 

 

Επίσης κάτι που αναρωτιέμαι. Γιατί να θέλει να αλλάξει κάποιος τον χαρακτηριστικό ήχο του Viber;

Αλλάζετε και τον ήχο των μηνυμάτων του FB messenger δηλαδή; :blink:

Link to comment
Share on other sites

Είχα και εγώ την ίδια απορία και μου την έλυσε ένας φίλος παραπάνω. Κάνω copy paste

Ρυθμίσεις ---> Ασφάλεια & απόρρητο ---> Ξεκλείδωμα μέσω προσώπου ---> Επιλέγεις το σύρσιμο για ξεκλείδωμα και κάνεις ΤΙΚ στην αμέσως από κάτω επιλογή (Ειδοπ. ξε. κλειδ. οθ.)

Το γ@μ@το είναι ότι θα πρέπει να αναγνωρίσει το πρόσωπο σου για να σου δείξει όλο το notification κανονικά. Τρελάθηκα με αυτό. Δεν το έχω ξαναδεί δει. Το αγάπησα τόσο μετά που άφησα το iPhone x στην άκρη.

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ωραίος σε ευχαριστώ πολύ

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είχα και εγώ την ίδια απορία και μου την έλυσε ένας φίλος παραπάνω. Κάνω copy paste

Ρυθμίσεις ---> Ασφάλεια & απόρρητο ---> Ξεκλείδωμα μέσω προσώπου ---> Επιλέγεις το σύρσιμο για ξεκλείδωμα και κάνεις ΤΙΚ στην αμέσως από κάτω επιλογή (Ειδοπ. ξε. κλειδ. οθ.)

Το γ@μ@το είναι ότι θα πρέπει να αναγνωρίσει το πρόσωπο σου για να σου δείξει όλο το notification κανονικά. Τρελάθηκα με αυτό. Δεν το έχω ξαναδεί δει. Το αγάπησα τόσο μετά που άφησα το iPhone x στην άκρη.

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Παιδιά αυτό που λέτε δεν γίνεται και χωρίς πριν να αναγνωρίσει το πρόσωπο σας? Γιατί σε εμένα χωρίς να έχω ενεργοποιήσει το (Ειδοπ. ξε. κλειδ. οθ.) μπορώ και βλεπω τι αφορά η ειδοποίηση όταν έρχεται με το που ανάβει η οθόνη και μετά εφόσον κλήση στην οθόνη κλειδώματος... Πχ όταν μου έρχεται ένα mail από το myphone μου βγαίνει η ειδοποίηση και βλεπω "Myphone forum - απάντηση στο θέμα Huawei p20 pro"

Δεν εννοείται αυτό?

Αν αυτό εννοείται τότε η ρύθμιση που έχω κάνει είναι Ρυθμίσεις - Εφαρμογές & ειδοποιήσεις - Διαχείριση ειδοποιήσεων - (πάνω δεξιά) πατάω τις 3 τελείες - ειδοποιήσεις κλειδώματος οθόνης και επιλέγω το πρώτο "προβολή όλων των ειδοποιήσεων"

Εννοείτε ότι και μέσα στην κάθε εφαρμογή ξεχωριστά υπάρχει ρύθμιση για να δείχνει ή όχι το περιεχόμενο της ειδοποιήσεις στην οθόνη κλειδώματος

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αυτό που λέτε δεν γίνεται και χωρίς πριν να αναγνωρίσει το πρόσωπο σας? Γιατί σε εμένα χωρίς να έχω ενεργοποιήσει το (Ειδοπ. ξε. κλειδ. οθ.) μπορώ και βλεπω τι αφορά η ειδοποίηση όταν έρχεται με το που ανάβει η οθόνη και μετά εφόσον κλήση στην οθόνη κλειδώματος... Πχ όταν μου έρχεται ένα mail από το myphone μου βγαίνει η ειδοποίηση και βλεπω "Myphone forum - απάντηση στο θέμα Huawei p20 pro"

Δεν εννοείται αυτό?

Αν αυτό εννοείται τότε η ρύθμιση που έχω κάνει είναι Ρυθμίσεις - Εφαρμογές & ειδοποιήσεις - Διαχείριση ειδοποιήσεων - (πάνω δεξιά) πατάω τις 3 τελείες - ειδοποιήσεις κλειδώματος οθόνης και επιλέγω το πρώτο "προβολή όλων των ειδοποιήσεων"

Εννοείτε ότι και μέσα στην κάθε εφαρμογή ξεχωριστά υπάρχει ρύθμιση για να δείχνει ή όχι το περιεχόμενο της ειδοποιήσεις στην οθόνη κλειδώματος

 

Να τα πάρουμε ένα ένα.

 

Κάποιος βάζει ασφάλεια στο τηλέφωνό του για πολλούς λόγους:

1) Σε περίπτωση που το χάσει, που κλαπεί ή κάτι παρεμφερές, τότε να μην μπορεί κάποιος να εισέλθει σε αυτό.

2) Για να κρύβει το περιεχόμενο των ειδοποιήσεων από τα αδιάκριτα βλέμματα. Πχ έχεις αφημένο το κινητό στο γραφείο και έρχεται μήνυμα στο fb messenger από τη "γκόμενα". Θέλεις είτε να κρύβετε όλο το περιεχόμενο στην οθόνη κλειδώματος, είτε κατά προτίμηση.

 

Τώρα, φαντάζομαι πως όλοι έχετε ενεργοποιημένο το finger scanner.

Αν έχετε επιλέξει να έχει κάποιο κρυφό περιεχόμενο, είτε και ολικώς, δεν μας πειράζει αυτό, τότε στην οθόνη κλειδώματος δεν θα μπορείτε να δείτε κάτι παραπάνω πέρα από το πόθεν προέρχεται αυτό. Για παράδειγμα αν έχει επιλέξει να είναι κρυφά τα μηνύματα του fb messenger, θα δείτε μόνο το γνωστό εικονίδιο και δίπλα Messenger. Λογικό δεν είναι να μην μπορείς να δεις τίποτα;

Άρα θα πρέπει να βάλεις το δάχτυλο πάνω στο finger scanner. Έτσι όμως ξεκλειδώνει η οθόνη. Άρα πάει το πλεονέκτημα της θέασης των preview των ειδοποιήσεων στη lock screen.

 

Τώρα, στη συσκευή μας, όπως και στο iPhoneX που έχει βιομετρικό ξεκλείδωμα προσώπου (δηλαδή απόλυτα ασφαλές), έχεις τη δυνατότητα να επιλέξεις ξεκλείδωμα και με αναγνώριση προσώπου. Σε μας δεν είναι βιομετρικό δυστυχώς. Ένας από τους λόγους που η εμπρόσθια κάμερα του P20 pro, έχει 24.8mp, είναι για να "ρουφάει" λεπτομέρεια και να γίνει όσο το δυνατόν περισσότερο ασφαλές το ξεκλείδωμα μέσω αναγνώρισης προσώπου. Το θέμα μας είναι όμως τα notifications.

 

Αν έχεις επιλέξει και την παράπανω ρύθμιση και σου έρθει ένα κρυφό περιεχόμενο, τότε έχεις μερικές επιλογές:

-Να πιάσεις τη συσκευή στα χέρια σου, να ανοίξει η οθόνη και να ξεκλειδώσει η οθόνη. Πάλι δεν θα δεις ειδοποιήσεις όμως καθώς θα ξεκλειδώσει το τηλέφωνο. (αυτή η ρύθμιση αφύπνισης είναι Ρυθμίσεις---->Έξυπνη Βοήθεια--->Έλεγχος Κίνησης--->Πιάσιμο--->Αφύπνιση συσκευής)

 

Να πιάσεις της συσκευή στα χέρια σου, να πατήσεις το power ON, να δεις τη Lock screen, να αναγνωρίσει το πρόσωπό σου και να ξεκλειδώσεις τη συσκευή με swype. Έχω γράψει πιο πάνω αναλυτικά πως γίνεται.

 

 

Διαλέγεται και παίρνετε.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ μαζί σου σε όλα αλλά το θέμα μας είναι η απόκρυψη περιεχόμενου των ειδοποιήσεων στην οθόνη κλειδώματος που απλά έχεις 3 επιλογές

1)Τις κρύβεις και δεν βλέπεις το περιεχόμενο στην lockscreen

2)Τις εμφανίζεις οπότε και το βλέπεις με το που έρχονται (αν έχεις ενεργοποίηση το να ανάβει η οθόνη με την άφιξη ειδοποιήσεων) ή έστω και αν έχεις ενεργοποίηση δακτύλικο και πρόσωπο απλά πατώντας το power σε γωνία τέτοια ώστε να προλάβεις πριν ξεκλειδώσει με την αναγνώριση προσώπου

3) Τις κρύβεις, έρχονται και δεν βλέπεις το περιεχόμενο, ξεκλειδώνεις με το πρόσωπο (Ειδοπ. ξε. κλειδ. οθ.) βλέπεις πλέον το περιεχόμενο και αν θέλεις τις ανοίγεις με 2πλο κλικ η με σύρσιμο μπαίνεις στο τηλέφωνο

 

Καλά τα κατάλαβα?

Edited by tsiglas
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

4η φόρτιση... Αυτή παιδιά όπως συνήθως γράφω είναι η δική μου χρηση....Ειναι σίγουρα καλύτερη από όλα τα τηλέφωνα που αναφέρω στην υπογραφή μου...περιλαμβάνει 1ωρα τηλεφωνικές κλήσεις, συγχονισμοι ανοιχτοί, WiFi 95%,4g 5%, fhd+, μαύρο θέμα, 4 mail (περισσότερα από 100 mail την ημέρα) αυτόματη φωτεινότητα (60% κάτω από την μέση) κλειστά όταν δεν τα χειρίζομαι GPS, δεδομένα, nfc, Bluetooth, κατά την διάρκεια του ύπνου κλειστά ολα

40788288425_daeed5af2a_z.jpgHuawei p20 pro by GumJd tsiglas, on Flickr"]40788288425_daeed5af2a_z.jpgHuawei p20 pro by GumJd tsiglas, on Flickr[/url]

27810397568_000111b283_z.jpgHuawei p20 pro by GumJd tsiglas, on Flickr"]27810397568_000111b283_z.jpgHuawei p20 pro by GumJd tsiglas, on Flickr[/url]

39872187770_dbc91b8978_z.jpgHuawei p20 pro by GumJd tsiglas, on Flickr"]39872187770_dbc91b8978_z.jpgHuawei p20 pro by GumJd tsiglas, on Flickr[/url]

26811375027_b237c2706f_z.jpgHuawei p20 pro by GumJd tsiglas, on Flickr"]26811375027_b237c2706f_z.jpgHuawei p20 pro by GumJd tsiglas, on Flickr[/url]

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μόλις το πήρα κβεγω του έκανα κ την αναβάθμιση για την κάμερα κ όλα φαίνονται τέλεια. Μια ερώτηση όμως . Πώς μπορώ στην οθόνη κλειδώματος να φαίνονται οι ειδοποιησιες. Πχ στην αναπάντητη να γράφει από ποιον είναι. Η στο viber. Στο mate τα είχα αλλά δεν θυμάμαι πως.

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Mε γεια φιλε! Πώς εκανες το update για την καμερα; Παλευω να το βρω αλλα δεν...

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Έχει παρατηρήσει κάποιος ότι μερικές φορές δεν ανταποκρίνεται η οθόνη στο touch και θέλει ξανά πάτημα;
Link to comment
Share on other sites

Έχει παρατηρήσει κάποιος ότι μερικές φορές δεν ανταποκρίνεται η οθόνη στο touch και θέλει ξανά πάτημα;

 

Οχι, ποτέ!

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Mε γεια φιλε! Πώς εκανες το update για την καμερα; Παλευω να το βρω αλλα δεν...
Την αναβάθμιση εννοω την 107 που βελτιώνει την κάμερα άλλαξε κ το μενού της καμερας

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει παρατηρήσει κάποιος ότι μερικές φορές δεν ανταποκρίνεται η οθόνη στο touch και θέλει ξανά πάτημα;

 

Δεν μου έχει συμβεί ούτε εμένα και είμαι με την εργοστασιακή μεμβράνη

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P20 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...