Jump to content

Sony Xperia XZ2


stam26a
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εκανε ενημερωση λογισμικού

θα κυκλοφορησει τον σεπτεμβριο το xz2 premium

 

η γνωμη μου, το xz2 εχει μικρο πλατος, δεν μπορεις να διαβασεις για πολύ ωρα,

και δεν κανει. περιμενε το xz2 premium.

 

Καλησπερα επιβεβαιωνω οτι εκανε ενημερωση και σε μενα μου ηρθε την Τεταρτη 15/8/2018.

Οσο για το διαβασμα στην οθονη εγω μια χαρα μπορω να διαβασω για 40 λεπτα μπορω να πω.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 511
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδιά αξίζει αλλαγή από mate 10 pro σε xperia xz2?

 

Mate the 10 pro be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον όχι θα έλεγα.

Ανήκουν στην ίδια κατηγορία αλλά είναι εντελώς διαφορετικά μεταξύ τους

 

Στάλθηκε από το G8341 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Αυτό λέω και εγώ. Σε ευχαριστώ.

 

Mate the 10 pro be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Johnyman τι σε οδηγεί στο να σκεφτείς κάποια αλλαγή;

Και μιλάω γενικά,σε ένα s9+ σε ένα htc u12 σε ένα mi 8 και πάει λέγοντας μέχρι το p20 pro;

Off topic εδώ βέβαια αλλά μόνο εάν μου πεις βαρέθηκα θα σου πω οκ!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

γλυκοκοιτάζω το XZ2 kai to Compact εδω και μερικές εβδομάδες, και ενώ θα πήγαινα στο compact, τώρα βλέπω τη τιμή ίδια και δε ξέρω αν αξίζει να παω στο μικρό στα ίδια λεφτά (αν και είμαι πολύ υπέρ των πιο μαζεμένων κινητών). Μιας και δε μπορώ να το δω πουθενά, είναι μαούνα σε ύψος και φάρδος σαν το OnePlus 6? Εμφανισιακά μου αρέσει πολύ η αλήθεια είναι. Προέρχομαι από HTC 10, οπότε το πάχος δε με ζορίζει τόσο, πιο πολύ για τις διαστάσεις ρωτάω λόγω τσέπης.

 

Από μπαταρία είναι τόσο καλό όσο λένε;

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μιας και δε μπορώ να το δω πουθενά, είναι μαούνα σε ύψος και φάρδος σαν το OnePlus 6?

 

Δες τα

μαζί δίπλα δίπλα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε στο PC κάνε calibrate με μια πιστωτική κάρτα και βάλε ότι κινητό θες side by side να το δεις σε real μέγεθος.

 

https://www.phonearena.com/phones/size/Samsung-Galaxy-S-III,Samsung-Galaxy-S5-Neo/phones/6330,9526#/phones/size/Samsung-Galaxy-S-III/phones/6330

Link to comment
Share on other sites

Μπερδεύτηκα με το ΧΑ2. Δεν το έχω δει. Edited by nikosxeng3

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ηρθε νεα ενημερωση λογισμικου παιδια με την αναβαθμιση του Οκτωμβριου. Η καμερα βελτιωθηκε παρα πολυ και εχει αλλαγμενο μενου και ρυθμισεις μετα την αναβαθμιση σε Android Pie 9.0

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Όντως υπάρχει βελτίωση στην κάμερα και το νέο μενού μου φάνηκε πιο απλό και εύκολο.
I fly with ASICS DynaFlyte 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Administrators
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, μια ερώτηση θέλω να κάνω μιας και απόκτησα πριν λίγες ημέρες ένα xz2 dual 6gb ram H8296 το οποίο είναι ακόμα με το Android 8.0, μήπως έχετε διαβάσει ποτέ είναι προγραμματισμένο να πάρει την 9.0; ή αν τι πάρει; γιατί στα φόρουμ δεν έβγαλα άκρη!
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλησπέρα παιδιά, μια ερώτηση θέλω να κάνω μιας και απόκτησα πριν λίγες ημέρες ένα xz2 dual 6gb ram H8296 το οποίο είναι ακόμα με το Android 8.0, μήπως έχετε διαβάσει ποτέ είναι προγραμματισμένο να πάρει την 9.0; ή αν τι πάρει; γιατί στα φόρουμ δεν έβγαλα άκρη!

 

https://xpericheck.com/device/H8296

 

Οι δυο πιο πρόσφατες android 9 δεν είναι;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου έχει 51.1.Α.11.51 και όσες φορές κάνω αναζήτηση για update ΟΤΑ δεν βρίσκει τίποτα, δεν ξέρω και πολλά απο update. Αν γνωρίζεις κάτι και μπορείς να βοηθήσεις θα το εκτιμούσα ιδιαίτερα κ σε ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Λογικά έπρεπε να σου είχε έρθει μετά από τόσες μέρες... Edited by TiZiaNo
I fly with ASICS DynaFlyte 2
Link to comment
Share on other sites

Απο ότι διάβασα πρέπει να την φλασαρεις και μάλλον κ να το ρουταρεις, αλλά δεν θέλω να μπλέξω με αυτά σε καινούργιο τηλ. Η international έχει βγει πριν 27 ημέρες και μάλλον τι δίνουν ανά περιοχή οπότε θα πρέπει να κάνω υπομονή, πιστεύω σε ένα ενάμιση μήνα θα έρθει!

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πάντως παιδιά ξέχασα να αναφέρω πως δεν έχω πιάσει ποιο γρήγορο τηλ. στα χέρια μου. Εχω πάθει πλάκα!! Δεν προλαβαίνω να πατήσω την εφαρμογή... κ έχει ανοίξει!!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia XZ2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...