Jump to content

Sony Xperia XZ2


stam26a
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η εστίαση είναι αισθητά πιο αργή από τον ανταγωνισμό.. Το OIS σε κινούμενα θέματα δεν θα σου προσφέρει κάτι.. Αν έχεις σχετικά σταθερό χέρι είσαι οκ από αυτό το θέμα.. Όταν φωτογραφίζω κάτι ακίνητο σε χαμηλό φωτισμό, εκεί έχω δει ότι μου λείπει το OIS. Αλλά σε πρόσωπα κτλ μου φαίνεται πιο καθαρό το xz2 από τα Samsung αλλά και με περισσότερο θόρυβο..
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 511
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εγώ την πάτησα σαν αρχάριος γιατί υπέθεσα ότι το WiFi Calling θα δουλεύει αλλά τελικά δουλεύει μόνο στο dual sim.. Κατά τα άλλα άψογη συσκευή, η πιο πλήρης που είχα, αλλά αν έβρισκα το dual sim σε λογικά τιμή θα το κυνηγούσα..

 

πλακα κανεις:!!!!!??

All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Φλασαρατε το δικαρτο firmware της κοσμοτε στο μονοκαρτο? δεν το πιστευω οτι το μονοκαρτο δεν παιζει με wificalling και μονο το δικαρτο (σχημα λογου το δεν πιστευω)
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Φλασαρατε το δικαρτο firmware της κοσμοτε στο μονοκαρτο? δεν το πιστευω οτι το μονοκαρτο δεν παιζει με wificalling και μονο το δικαρτο (σχημα λογου το δεν πιστευω)

 

Έχω δοκιμάσει 3-4 ROM πάντα από το μονόκαρτο βέβαια και δεν παίζει με καμία. ROM από δίκαρτο δεν δοκίμασα αλλά πιστεύω θα το μπρικάρει

Link to comment
Share on other sites

Ακομα και η μπαταρια του ειναι παρα πολυ καλη!

 

----- προσθήκη μηνύματος 61 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ακομα και η μπαταρια του ειναι παρα πολυ καλη!Φανταστειτε να το εβαζα και σε εξοικονομηση ενεργειας!

Link to comment
Share on other sites

Στο κουτι υπαρχουν ακουστικα και αναπτορας απο usb σε κλασικα ακουστικα;
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στο φόρουμ είμαι κι εγώ κάτοχος του τηλεφώνου εδώ και περίπου μια βδομάδα. Το κινητό είναι απίστευτο προερχόμενος από το xz1 μπορώ να πω πως βρήκα άξιο αντικατάσταση. Ένα μο ο με προβληματίζει και θα ήθελα την γνώμη σας. Συγκριτικά με το xz1 που έχω ακόμα βλέπω στην ανταπόκριση της οθόνης ένα μικρό λαγκ σαν να μην ανταποκρίνεται όπως πρέπει μερικές φορές και επίσης μερικές φορές κολλάει και η δόνηση στο Navigation bar και δεν λειτουργεί. Έχω κάνει επαναφορα και φορματ μέσω PC companion και δεν είδα βελτίωση. Έχει αντιμετωπίσει κάποιος παρόμοιο πρόβλημα;; είναι πρόβλημα ή ετσι δουλεύει;; αν είναι να το στείλω πίσω όσο ακόμα με παίρνει για doa.
Link to comment
Share on other sites

Απο χθες ειμαι κι εγω κατοχος. Ακομη δεν το εχω στησει. Περιμενω να μου ερθει η θηκη και ισως παω να του περασω ζελατινα της zagg στα media markt. Στιβαρο πολυτελες και πολυ πολυ ομορφο. Αυτο που με "φοβιζει" λιγο ειναι το sim tray, μου φαινεται καπως ευθραυστο ετσι που ειναι με αυτα τα πριτσινακια και δεν ειναι μονοκοματο ενα σωμα. Θα δειξει.....
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Εχει ελαστικοτητα το sim tray οποτε ειναι μια χαρα,μη το φοβασαι.zagg εχω κι εγω μπρος πισω συο ΧΖ3 που εχει κυρτες ακρες ωστοσο δεν ξεκολλησε ποτε.τελος οι θηκες κι απολαμβανω τη συσκευη οπως ειναι. Λιγο πλαστικη αισθηση αλλα προφυλασσει και αυτοεπουλωνεται σε μικρα σημαδια. Εχει 6 μηνες εγγυηση.

Καλοριζικο!

 

----- προσθήκη μηνύματος 114 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπέρα στο φόρουμ είμαι κι εγώ κάτοχος του τηλεφώνου εδώ και περίπου μια βδομάδα. Το κινητό είναι απίστευτο προερχόμενος από το xz1 μπορώ να πω πως βρήκα άξιο αντικατάσταση. Ένα μο ο με προβληματίζει και θα ήθελα την γνώμη σας. Συγκριτικά με το xz1 που έχω ακόμα βλέπω στην ανταπόκριση της οθόνης ένα μικρό λαγκ σαν να μην ανταποκρίνεται όπως πρέπει μερικές φορές και επίσης μερικές φορές κολλάει και η δόνηση στο Navigation bar και δεν λειτουργεί. Έχω κάνει επαναφορα και φορματ μέσω PC companion και δεν είδα βελτίωση. Έχει αντιμετωπίσει κάποιος παρόμοιο πρόβλημα;; είναι πρόβλημα ή ετσι δουλεύει;; αν είναι να το στείλω πίσω όσο ακόμα με παίρνει για doa.

 

Δοκιμασε καποιον αλλον launcher και δες αν κολλαει ακομα.Καλοριζικο!

 

ΥΓ:Αν βγαζετε και φωτογραφιες,καντε ενα κοπο να εμπλουτισετε το σχετικο νημα.

Edited by r31134
Link to comment
Share on other sites

καλοριζικο και καλα νεα μεσα απο αυτο.

ρωτα οτι θες αν χρειαστει.

 

Ευχαριστώ πολύ.

 

----- προσθήκη μηνύματος 94 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εχει ελαστικοτητα το sim tray οποτε ειναι μια χαρα,μη το φοβασαι.zagg εχω κι εγω μπρος πισω συο ΧΖ3 που εχει κυρτες ακρες ωστοσο δεν ξεκολλησε ποτε.τελος οι θηκες κι απολαμβανω τη συσκευη οπως ειναι. Λιγο πλαστικη αισθηση αλλα προφυλασσει και αυτοεπουλωνεται σε μικρα σημαδια. Εχει 6 μηνες εγγυηση.

Καλοριζικο!

 

----- προσθήκη μηνύματος 114 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Δοκιμασε καποιον αλλον launcher και δες αν κολλαει ακομα.Καλοριζικο!

 

ΥΓ:Αν βγαζετε και φωτογραφιες,καντε ενα κοπο να εμπλουτισετε το σχετικο νημα.

 

Ποια ποιότητα έβαλες; πήρα τηλέφωνο και μου είπαν πως έχουν τρεις διαφορετικές με το ανάλογο κόστος. Στο XZ2 έτσι που κάνει καμπύλη όλη η πλάτη δεν ξέρω αν μπορεί να τοποθετηθεί στο πίσω μέρος. Θα μου άρεσε για να το έχω και γυμνό που και που.

Edited by vastegial_74
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Iδια πλατη εχουμε.μια χαρα κολλαει.εμενα μου ειπαν δυο ποιοτητες κι εβαλα την πιο χοντρη. Επιτοπου πες να στα δειξουνε
Link to comment
Share on other sites

Iδια πλατη εχουμε.μια χαρα κολλαει.εμενα μου ειπαν δυο ποιοτητες κι εβαλα την πιο χοντρη. Επιτοπου πες να στα δειξουνε

 

Η εφαρμογή είναι καλή; άφησε τίποτα φυσαλίδες;

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia XZ2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...