Jump to content

Huawei P20 Lite


aras
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα.

Έχω ένα πρόβλημα με το ξυπνητήρι και θα ήθελα τα φώτα σας.

Από τις ρυθμίσεις ήχου κάθε μέρα βάζω τον ήχο του ξυπνητηριού στο φουλ, και την επόμενη το βρίσκω σχεδόν κλειστό.

(Χωρίς να το πειράξω εγώ). Ηδη έχω χάσει αρκετές αφυπνίσεις επειδή δεν ακουγόταν.

Εχει κανείς καμία συμβουλή?

 

Χμ.. δεν μου εχει συμβεί ποτε.τσεκαρε τις ρυθμίσεις αν "τρέχει" συνέχεια & αν όχι κλικαρε τις ρυθμίσεις να μην "κλεινει" ποτε.αν δεις πως δεν δουλεύει αυτό κατεβασε ενα ξυπνητήρι απο το play store & χρησιμοποίησε το.

"Don't be sad because of people, they will all die"
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 738
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Είχα το ίδιο πρόβλημα όταν είχα πρωτοπάρει το κινητό .Εμένα το έκανε στον ήχο κλήσης , ξαφνικά και ενώ το είχα στο τέρμα παρατηρούσα ότι είχα αναπάντητες κλήσεις χωρίς να ακούσω τίποτα και όταν τσέκαρα τον ήχο , ήταν ρυθμισμένος λίγο πιο κάτω από το μισό. Δεν έκανα τίποτα , έφτιαξε μόνο του μετά από κάποιο διάστημα.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ παιδιά κάθε δυό τρείς μέρες σε κάθε συσκκευή που έχω κάνω επανεκκίνηση.Δείχνουν μετά να δουλεύουν καλύτερα.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Και εμενα μου ηρθε εχθες. Τίποτα το ιδιαίτερο. Ενημέρωση ασφαλειας. Το θεμα ειναι αλλο. Θα προλαβουμε να παρουμε την 9 ή μετα τον πολεμο της Αμερικής στην Huawei δεν θα ξαναδουμε αναβάθμιση;
Link to comment
Share on other sites

... Θα προλαβουμε να παρουμε την 9 ή μετα τον πολεμο της Αμερικής στην Huawei δεν θα ξαναδουμε αναβάθμιση;

Με πρόλαβες... Το ίδιο σκεφτόμουν κι εγώ.

Τα νταηλίκια της Αμερικής και της Κίνας θα τα πληρώσουμε εμείς τελικά ?

Επίσης να δούμε τι θα γίνει και με το Γκούγκλη. Εχουμε Android, Gmail, Google Play και Google maps τα οποία απειλούνται.

Δήλωσαν από τη Huawei ότι θα βγάλουν δικό τους Android, αλλά δεν νομίζω ότι καλύπτει κανέναν αυτό....

May The Force Be With You...
Link to comment
Share on other sites

Οι υπάρχοντες συσκευες δεν θα εχουν θεμα. Ενημερωσεις ασφαλειας θα παιρνουν κανονικα. Το μονο προβλημα θα ειναι αν θα παρουμε την 9.Οπως επισης προβλημα θα εχουν οι επόμενες συσκευες που δεν θα εχουν τις υπηρεσιες google. Αλλα πιστευω οτι οι κινέζοι θα την βρουνε την ακρη.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

εχει βγαλει μια μικρη στρογγυλη κιτρινιλα η οθονη, αυτο που βγαζουν καποιες φορες οι οθονες. σας εχει τυχει ποτε; το πηγατε με εγγυηση; τι σας ειπαν;

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου έχει συμβεί κάτι τέτοιο. Αλλά προχθές μου χάλασε το μικροφωνο. Επικοινωνισα αμέσως με το service και σε δύο μέρες έστειλαν κουριερ για να το πάνε εκεί. Οπότε πιστεύω ότι καλό θα ήταν να επικοινωνήσεις και εσύ με το service. Γίνεται πολύ άμεσα και δεν χρεώνεσαι κάτι εσύ.
Link to comment
Share on other sites

Με ποιο σέρβις μίλησες; Δεν είπαν τίποτα για κούριερ..

edit: δε μιλησα εγω, τελικα ανεφεραν κουριερ αλλα με χρεωση 5€.

 

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

Edited by nikoskat
Link to comment
Share on other sites

Είναι ωραίοι.. εμάς μας είπαν 5€.. χαχα

Μήπως είσαι επαρχία;

 

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

Edited by nikoskat
Link to comment
Share on other sites

Ναι είμαι επαρχία. Από Βόλο.

μπορει για αυτο τοτε. τελικα θα περασει εγγυηση, απλα δεν εχουν προς το παρον οθονες, σε λιγες μερες λογικα θα εχουν.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά η εμπειρία μου από το το Service της Huawei είναι άριστη. Έφτιαξαν το πρόβλημα άμεσα και αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι ότι μετέφεραν, με δική τους χρέωση, το κινητο σε ειδικό κουτί, που μέσα είχε μια ζελατίνα για να μην κουνιέται. Μπράβο τους.
Link to comment
Share on other sites

Τελικά η εμπειρία μου από το το Service της Huawei είναι άριστη. Έφτιαξαν το πρόβλημα άμεσα και αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι ότι μετέφεραν, με δική τους χρέωση, το κινητο σε ειδικό κουτί, που μέσα είχε μια ζελατίνα για να μην κουνιέται. Μπράβο τους.
Κι εγώ τώρα το μεσημέρι το πήρα, πολύ καλή εξυπηρέτηση, άλλαξαν και μπαταρία και το κινητό χωρίς κανένα σημάδι από το σέρβις.

 

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

εχει βγαλει μια μικρη στρογγυλη κιτρινιλα η οθονη, αυτο που βγαζουν καποιες φορες οι οθονες. σας εχει τυχει ποτε; το πηγατε με εγγυηση; τι σας ειπαν;

Ευχαριστω!

3 φορές μου συνέβη και της 3 έγινε αντικατάσταση η οθόνη κάνε ένα τηλ στο σέρβις για να δεις ότι έχουν το ανταλλακτικό και πήγαινε να το αλλάξουν σε 2 ώρες ξεμπερδέψες εγώ ετοιμάζομαι για 4 φορά

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε η 9!!!!!!!Μεσω Hicare η αναβάθμιση.Και μάλιστα 9.1 με δυνατότητα επιστροφής στην 8. Edited by tifozi13
Link to comment
Share on other sites

Ηρθε η 9!!!!!!!Μεσω Hicare η αναβάθμιση.Και μάλιστα 9.1 με δυνατότητα επιστροφής στην 8.

 

Πολύ χρήσιμη η λεπτομέρεια που έδωσες για το HiCare.

Μέσα από τον έλεγχο ενημερώσεων στις ρυθμίσεις μου έλεγε πως δεν υπάρχει update.

 

Tο HiCare Το είχα απενεργοποιήσει.

Μόλις το ενεργοποίησα μετά από λίγο μου ήλθε κι εμένα!

 

:up::up::up:

May The Force Be With You...
Link to comment
Share on other sites

Πολύ χρήσιμη η λεπτομέρεια που έδωσες για το HiCare.

Μέσα από τον έλεγχο ενημερώσεων στις ρυθμίσεις μου έλεγε πως δεν υπάρχει update.

 

Tο HiCare Το είχα απενεργοποιήσει.

Μόλις το ενεργοποίησα μετά από λίγο μου ήλθε κι εμένα!

 

:up::up::up:

δωστε feedback απο εντυπωσεις....διαβασα σε σχολια αρκετα κολλήματα μεχρι σε σημειο που αναγκαστηκαν να επιστρεψουν στην 8 εκδοση ξανα..ολοι μεσω hicare το εγκατεστησαν

Link to comment
Share on other sites

Και εγω διάβασα για πολλά bugs.,αλλα ειπα να τη δοκιμάσω. Βέβαια έχω κάνει backup από την 8, γι'αυτο και ειμαι χαλαρός. Όσο για την 9,για την ωρα δεν βλεπω κατι αρνητικό. Ίδια συμπεριφορά έχει το τηλεφωνο και το UI είναι πιο όμορφο. Θα δείξει.
Link to comment
Share on other sites

Πολύ χρήσιμη η λεπτομέρεια που έδωσες για το HiCare.

Μέσα από τον έλεγχο ενημερώσεων στις ρυθμίσεις μου έλεγε πως δεν υπάρχει update.

 

Tο HiCare Το είχα απενεργοποιήσει.

Μόλις το ενεργοποίησα μετά από λίγο μου ήλθε κι εμένα!

 

:up::up::up:

 

 

 

Όντως χρήσιμη. Και σε μένα δεν έβρισκε την αναβάθμιση παρά μόνο μέσα από το HiCare.

 

Προς το παρόν κανένα κόλλημα στο δικό μου

Edited by sakissalonika
Link to comment
Share on other sites

Προς το παρόν φαίνεται να δουλεύει καλά...

2-3 μικροπροβληματάκια που παρουσιάστηκαν τα διόρθωσα άμεσα.

πχ.

2 εφαρμογές σταμάτησαν να λειτουργούν γιατί έχασαν τα permissions. Τα ξανα-έδωσα κι έτρεξαν.

Αλλες 2 εφαρμογές σταμάτησαν να φορτώνουν στο startup. Τις ξαναενεργοποίησα και όλα καλά.

 

Οχι ότι θέλω να το κάνω, αλλά έτσι από περιέργεια... Πως ξαναγυρνάμε στην 8 άμα θελήσουμε?

May The Force Be With You...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P20 Lite

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...