Jump to content

Huawei P20 Lite


aras
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στα παιχνιδια κολλαει;

Σε όσα έχω βάλει εγώ τουλάχιστον, όχι, δεν κολλάει.

Νομίζω ότι υπάρχει αρκετή μνήμη και ισχύς επεξεργαστή για να μην έχει τέτοια θέματα.

May The Force Be With You...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 738
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Στα lx2 και lx3 το smart cover δεν δουλεύει. Δεν υπαρχει ούτε η επιλογη στις ρυθμίσεις. Μονο στο lx1 δουλευει.
Link to comment
Share on other sites

Στα lx2 και lx3 το smart cover δεν δουλεύει. Δεν υπαρχει ούτε η επιλογη στις ρυθμίσεις. Μονο στο lx1 δουλευει.

 

Τελικά δικό μου λάθος , lx1 είναι αλλά δεν δουλεύει , μάλλον θα φταίει το cover , δεν πρέπει να έχει μαγνήτη

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προχθές το αγόρασα και δουλεύει μια χαρά. Είδες στις ρυθμίσεις Smart assistant Αν ειναι ενεργοποιημενο;
Link to comment
Share on other sites

Σου δείχνει κάποιες πληροφορίες και μπορείς να απαντήσεις σε κλήση. Δες στο YouTube
Link to comment
Share on other sites

Εγώ προχθές το αγόρασα και δουλεύει μια χαρά. Είδες στις ρυθμίσεις Smart assistant Αν ειναι ενεργοποιημενο;

 

Ενεργοποιημένο είναι , αλλά το cover δεν είναι γνήσιο και δεν έχει το (μαγνήτη) για να δουλέψει σαν smart

Link to comment
Share on other sites

Απ ότι είδα ένα από τα νέα καλούδια της 178 είναι το SOS Button. (Το ρύθμισα ήδη)

Ενα άλλο είναι το να ΜΗ σβήνει η οθόνη όσο την κοιτάς. Αυτό το 2ο πως το ενεργοποιούμε?

Edited by Yoda
May The Force Be With You...
Link to comment
Share on other sites

Η οθονη δεν σβήνει οταν αναγνωριζει πρόσωπο στην καμερα.

Παρόλο που δεν σταματάω να διαβάζω, η οθόνη μου σβήνει κανονικά αν δεν πατήσω κάτι.

Προφανώς πρέπει να ενεργοποιηθεί από κάποια επιλογή αυτή η δυνατότητα. Μήπως ξέρεις πως?

May The Force Be With You...
Link to comment
Share on other sites

Παρόλο που δεν σταματάω να διαβάζω, η οθόνη μου σβήνει κανονικά αν δεν πατήσω κάτι.

 

Προφανώς πρέπει να ενεργοποιηθεί από κάποια επιλογή αυτή η δυνατότητα. Μήπως ξέρεις πως?

Είναι για την εφαρμογή της κάμερας, όταν τη χρησιμοποιείς σαν καθρέφτη πχ.

 

Στάλθηκε από το ANE-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δείτε αυτό: https://www.huaweicentral.com/huawei-p20-lite-will-get-emui-9-0-update-in-april-with-vilte-support/

(Είναι από huaweicentral)

 

Οχι μόνο είναι κοντά το 9, αλλά μιλάνε και για Native Video Call !!

 

Βέβαια, όπως έχουμε ξαναπεί: "...will be releasing it in batches..."

Edited by Yoda
May The Force Be With You...
Link to comment
Share on other sites

Αντε να δουμε. Απ'οτι φαινεται κανουν σοβαρη δουλεια. Γιατι πολλες φορες σε τετοιες σοβαρες αναβαθμισεις προκύπτουν και σοβαρα θεματα.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά.Γράφω εδώ για ποιο άμεση απάντηση μιας και εγώ κάτοχος P20 lite.Έβαλα στο Messenger στην εφαρμογή δεύτερο λογαριασμό και δεν μπορώ να το σβήσω.Βοηθείστε ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Επειδή το messenger εχει σχεση με το Facebook είναι λιγο μπερδεμα. Θα σου πρότεινα να σβήσεις την εφαρμογή και να την ξαναεγκατασισεις. Και να βαλεις τον λογαριασμό που θελεις να χρησιμοποιήσεις.
Link to comment
Share on other sites

Επειδή το messenger εχει σχεση με το Facebook είναι λιγο μπερδεμα. Θα σου πρότεινα να σβήσεις την εφαρμογή και να την ξαναεγκατασισεις. Και να βαλεις τον λογαριασμό που θελεις να χρησιμοποιήσεις.

 

Τελικά αυτό έκανα και διορθώθηκε.Σ'ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Η Huawei αποκάλυψε έναν κατάλογο με τις συσκευές που θα πάρουν μελλοντικά το EMUI 9.1, χωρίς να σχολιάσει τη φάση στην οποία βρίσκεται η ανάπτυξη της ενημέρωσης για τις εν λόγω συσκευές. Η λίστα περιλαμβάνει τα ακόλουθα smartphones και tablets:

 

Nova 4e/P30 Lite

Nova 3e/P20 Lite

Maimang 7/Mate 20 Lite

Κτλ.....

Και μιλαμε για την 9.1

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα.

Έχω ένα πρόβλημα με το ξυπνητήρι και θα ήθελα τα φώτα σας.

Από τις ρυθμίσεις ήχου κάθε μέρα βάζω τον ήχο του ξυπνητηριού στο φουλ, και την επόμενη το βρίσκω σχεδόν κλειστό.

(Χωρίς να το πειράξω εγώ). Ηδη έχω χάσει αρκετές αφυπνίσεις επειδή δεν ακουγόταν.

Εχει κανείς καμία συμβουλή?

May The Force Be With You...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P20 Lite

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...