Jump to content

Huawei P20 Lite


aras
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μήπως στα κόβει το σύστημα διαχείρισης της μπαταρίας? Δοκίμασε να απενεργοποιήσεις την αυτόματη διαχείριση γι`αυτές τις εφαρμογές και δες αν λαμβάνεις ειδοποιήσεις μετά.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 738
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Καλησπερα παιδια! Επανω αριστερα στην οθονη μου εμφανιζει ενα κιτρινο σημαδι! Εχει χαλασει η οθονη? Καποιο Pixel?

Πόσο καιρό έχεις την συσκευή και πότε το ανακάλυψες; Ιδανικά θα ήταν να το έβγαζες φωτογραφία για να το δουμε.

Link to comment
Share on other sites

Πόσο καιρό έχεις την συσκευή και πότε το ανακάλυψες; Ιδανικά θα ήταν να το έβγαζες φωτογραφία για να το δουμε.

 

 

Την εχω εδω σχεδον και 3 μηνες! Και το ανακαλυψα εδ και 1,5 εβδομαδα

 

Εδω ειναι η φωτο https://ibb.co/ehdkBK

Edited by kiousis1989
Link to comment
Share on other sites

Έτσι όπως το βλέπω ανέβασε πολύ θερμοκρασία και την έκαψε στο σημείο αυτό, χαλαρά δικαιούσαι αλλαγή οθόνης με χρήση τής εγγύησης,21 1198 8000 παρτους τηλέφωνο και αν είσαι Αθήνα πας Μιχαλακοπούλου και στο φτιάχνουν.
Link to comment
Share on other sites

Έτσι όπως το βλέπω ανέβασε πολύ θερμοκρασία και την έκαψε στο σημείο αυτό, χαλαρά δικαιούσαι αλλαγή οθόνης με χρήση τής εγγύησης,21 1198 8000 παρτους τηλέφωνο και αν είσαι Αθήνα πας Μιχαλακοπούλου και στο φτιάχνουν.

 

Εγινε σε ευχαριστω πολυ!

Link to comment
Share on other sites

Μήπως στα κόβει το σύστημα διαχείρισης της μπαταρίας? Δοκίμασε να απενεργοποιήσεις την αυτόματη διαχείριση γι`αυτές τις εφαρμογές και δες αν λαμβάνεις ειδοποιήσεις μετά.

 

Στο escore μου εμφανίζει ένα μήνυμα για προστατευμενες εφαρμογές Huawei προκειμένου να ενεργοποιηθουν οι ειδοποιήσεις. Όμως αυτή τη ρύθμιση δεν μπορώ να την βρω στο μενού.

Link to comment
Share on other sites

Στο escore μου εμφανίζει ένα μήνυμα για προστατευμενες εφαρμογές Huawei προκειμένου να ενεργοποιηθουν οι ειδοποιήσεις. Όμως αυτή τη ρύθμιση δεν μπορώ να την βρω στο μενού.
Μπαταρία, εκκίνηση....
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ψάχνω για τζαμακι στο p20 lite αλλά θέλω να είναι full *frame* tempered glass. Έχετε να μου προτεινετε καποιο καλό;
Link to comment
Share on other sites

cCvFd9Καλησπέρα παιδιά. Κάτοχος p20lite εδώ και δύο βδομάδες. Απόλυτα ικανοποιημένος προς το παρόν εκτός ενός θέματος που έχω και δεν μπορώ να βρω λύση. Σε οθόνη κλειδώματος όσες ειδοποιήσεις μου έρχονται μου γραφεί "κρυφό περιεχόμενο". Δεν θυμάμαι αν το είχε από την αρχή γιατί άλλαξα πολλές ρυθμίσεις.. Γνωρίζει κανείς από πού μπορώ να το αλλαξω αν αλλάζει; cCvFd9 Edited by Dhmhtthsofh
Link to comment
Share on other sites

cCvFd9Καλησπέρα παιδιά. Κάτοχος p20lite εδώ και δύο βδομάδες. Απόλυτα ικανοποιημένος προς το παρόν εκτός ενός θέματος που έχω και δεν μπορώ να βρω λύση. Σε οθόνη κλειδώματος όσες ειδοποιήσεις μου έρχονται μου γραφεί "κρυφό περιεχόμενο". Δεν θυμάμαι αν το είχε από την αρχή γιατί άλλαξα πολλές ρυθμίσεις.. Γνωρίζει κανείς από πού μπορώ να το αλλαξω αν αλλάζει; cCvFd9
Νομίζω εδώ

90b8b4c54df406c03d313aff75c11ff2.jpg

 

Στάλθηκε από το Huawei P20 pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδες λεω να ανεβω απο το P9 lite, στο P20 lite.... Για 218 ευρω που το βρισκω με εταιρικο αφμ αξιζει?

εχει καποιο βασικο προβλημα που πρεπει να προσεξω?

thnx

Εγώ την ίδια αλλαγή με εσένα έκανα. Είναι σε όλους τους τομείς καλύτερο. Δεν έχω κάποιο πρόβλημα μέχρι στιγμής.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια! Επανω αριστερα στην οθονη μου εμφανιζει ενα κιτρινο σημαδι! Εχει χαλασει η οθονη? Καποιο Pixel?

 

Ακριβώς το ίδιο πρόβλημα μου εμφάνισε και εμενα σήμερα. Είναι στην δεξιά πλευρά στο ύψος των πλήκτρων αυξομείωσης ήχου και καλύπτει και τα τρία πλήκτρα σε μήκος. Δεν είναι τόσο έντονο αλλά είναι ενοχλητικό. Στο service επισκευαζεται αυθημερόν ή εχουμε αναμονή για ανταλλακτικό; Εχουμε κάποια χρέωση;

https://ibb.co/fBFmhe

Edited by alxdr74
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς το ίδιο πρόβλημα μου εμφάνισε και εμενα σήμερα. Είναι στην δεξιά πλευρά στο ύψος των πλήκτρων αυξομείωσης ήχου και καλύπτει και τα τρία πλήκτρα σε μήκος. Δεν είναι τόσο έντονο αλλά είναι ενοχλητικό. Στο service επισκευαζεται αυθημερόν ή εχουμε αναμονή για ανταλλακτικό; Εχουμε κάποια χρέωση;

https://ibb.co/fBFmhe

Δεν μπορούμε να το δούμε από screenshot.

 

Στάλθηκε από το ANE-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν θα φανεί τώρα https://ibb.co/hyNuCe Είναι όπως ακριβώς το post 230 μονο που είναι μεγαλύτερη σε μηκος Edited by alxdr74
Νέο link
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

3 ερωτησεις

Μου κανει συνεχεια αποσυνδεσεις το mi band 3 που εχω, λυνεται το προβλημα?

κανενα καλο Gcam port Που να παιζει στο κινητο υπαρχει?

fast charge υποστηριζει?

Edited by charlie_GR

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας,

 

έχω αγοράσει εδώ και 3 περίπου μήνες το Huawei p20 lite από το πλαίσιο. Πριν από περίπου 15-20 ημέρες μου εμφανίστηκε ένα πρόβλημα στην οθόνη του κινητού μου. Αρχικά να πω ότι το κινητό ούτε έπεσε κάτω αλλά και ούτε χτυπήθηκε κάπου. Επίσης δεν το είχα ποτέ στον ήλιο.

Πάμε λίγο στο πρόβλημά μου. Εμφανίστηκε στην οθόνη του κινητού μου (αριστερά στην οθόνη, επάνω και λίγο δεξιά), σαν να έχει καεί η οθόνη. Φαίνεται δηλαδή σαν να έχει αλλάξει όλο το χρώμα και να φαίνεται καμένο.

Μπορείτε να γνωρίζετε τι είναι και εάν γίνεται αντικατάσταση ??

 

σας ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας,

 

έχω αγοράσει εδώ και 3 περίπου μήνες το Huawei p20 lite από το πλαίσιο. Πριν από περίπου 15-20 ημέρες μου εμφανίστηκε ένα πρόβλημα στην οθόνη του κινητού μου. Αρχικά να πω ότι το κινητό ούτε έπεσε κάτω αλλά και ούτε χτυπήθηκε κάπου. Επίσης δεν το είχα ποτέ στον ήλιο.

Πάμε λίγο στο πρόβλημά μου. Εμφανίστηκε στην οθόνη του κινητού μου (αριστερά στην οθόνη, επάνω και λίγο δεξιά), σαν να έχει καεί η οθόνη. Φαίνεται δηλαδή σαν να έχει αλλάξει όλο το χρώμα και να φαίνεται καμένο.

Μπορείτε να γνωρίζετε τι είναι και εάν γίνεται αντικατάσταση ??

 

σας ευχαριστώ.

 

Αν είσαι Αθήνα πήγαινέ το Μιχαλακοπούλου και θα στο φτιάξουν σε εγγύηση.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας,

 

έχω αγοράσει εδώ και 3 περίπου μήνες το Huawei p20 lite από το πλαίσιο. Πριν από περίπου 15-20 ημέρες μου εμφανίστηκε ένα πρόβλημα στην οθόνη του κινητού μου. Αρχικά να πω ότι το κινητό ούτε έπεσε κάτω αλλά και ούτε χτυπήθηκε κάπου. Επίσης δεν το είχα ποτέ στον ήλιο.

Πάμε λίγο στο πρόβλημά μου. Εμφανίστηκε στην οθόνη του κινητού μου (αριστερά στην οθόνη, επάνω και λίγο δεξιά), σαν να έχει καεί η οθόνη. Φαίνεται δηλαδή σαν να έχει αλλάξει όλο το χρώμα και να φαίνεται καμένο.

Μπορείτε να γνωρίζετε τι είναι και εάν γίνεται αντικατάσταση ??

 

σας ευχαριστώ.

 

αντικατασταση δεν υπαρχει περιπτωση να κανουνε.... εγω εκανα φασαρια για να παρω σφραγισμενη συσκευη... και ενοειτε πος τα καταφερα...γιατι το κινητο ειχε προβλημα με τον επεξεργαστη του..... τωρα για την οθονη λυπαμαι αλλα θα ανιχτει η συσκευη.... :)

Link to comment
Share on other sites

φιλη μου αντιμετωπιζει προβλημα με την θυρα ακουστικων.οτι hands free να βαλει δεν κανει καλη συνδεση με αποτελεσμα να μην δουλευουν τα ακουστικα.εχει δοκιμασει και με αλλα ακουστικα και το προβλημα παραμενει.επισης τα "μαμα" ακουστικα δουλευουν κανονικοτατα σε αλλες συσκευες ηχου.

εχει ξανα αναφερθει παρομοιο προβλημα? η ειναι κατι εντελως τυγχαιο..:confused:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε να δούμε με κάποιο τρόπο αν όντως ο φορτιστής φορτίζει την μπαταρία γρήγορα η όχι;
Link to comment
Share on other sites

με την αναλυση της οθονης ειστε ευχαριστημενοι? το χω στην επιλογη "εξυπνη αναλυση" και τη φωτεινοτητα στο αυτοματο...ωστοσο οταν κοιταζω φωτογραφιες Insta κλπ θεωρω οτι δεν ειναι ικανοποιητικες.,σαν να ειναι σε κατωτερη ποιοτητα.:confused:
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μια χαρά μου φαίνεται, βέβαια έρχομαι από κινητό 720 ανάλυση σε 5 ίντσες, οπότε σίγουρα το P20 lite είναι ανώτερο.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P20 Lite

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...