Jump to content

Huawei P20 Lite


aras
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα. Υπάρχει κάποια ρυθμιση για να παίζει το YouTube σε πλήρη οθόνη? Ειναι πραγματικά σπάσιμο όπως το δείχνει.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 738
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Καλημέρα. Υπάρχει κάποια ρυθμιση για να παίζει το YouTube σε πλήρη οθόνη? Ειναι πραγματικά σπάσιμο όπως το δείχνει.

Στα samsung το ιδιο κανει αλλα σερνεις την οθονη προς τα πΛαγια απο το κεντρο προς τα εξω με τα δαχτυλα του χεριου και παιζει πληρης οθονη.Για δοκιμασε.

Link to comment
Share on other sites

Στα samsung το ιδιο κανει αλλα σερνεις την οθονη προς τα πΛαγια απο το κεντρο προς τα εξω με τα δαχτυλα του χεριου και παιζει πληρης οθονη.Για δοκιμασε.

 

Όχι δεν γίνεται. Τελικά ειναι και θέμα video. Σε άλλα δουλεύει με ολόκληρη την οθόνη.

Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος εδώ και δύο εβδομάδες. Καλό κινητό αλλά έχει δύο πολύ βασικά - για εμένα - προβλήματα.

1. Το location history/time-line στο Google maps δεν δουλεύει

2. Το Garmin smartwatch αποσυνδέεται πολύ συχνά με αποτέλεσμα να χάνω ειδοποιήσεις.

 

Και για τα δύο θέματα - αν και γνωστά σε forums του εξωτερικού - η αντιπροσωπεία κάνει την πάπια και παραπέμπει στο Service της λες και το πρόβλημα είναι με τη συγκεκριμένη συσκευή. Με λίγα λόγια να ταλαιπωρηθώ με την αποστολή και να μεινω χωρις τηλέφωνο για μερικές εβδομάδες για να επιβεβαιωσουν κάτι που είναι γνωστό.

Link to comment
Share on other sites

Έχει κάποιος πρόβλημε τη φωτεινότητα της οθόνης? Ακόμα και χωρίς την εξοικονόμηση πολύ χάλια.

 

Στάλθηκε από το ANE-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

παιδια πως απενεργοποιω την "Λειτουργια Απενεργοποιησης Αφης" που βγαζει τπ μηνυμα της αρχικης οθονης οταν καλυπτω με το χερι μου τον αισθητηρα διπλα στην μπροστονη καμερα?
Link to comment
Share on other sites

Στο ξεκλείδωμα περιοδικού μπορώ να βάλω δικές μου φωτογραφίες και να παίζουν αυτόματα όταν πάω να ξεκλειδώσω την συσκευή;;;
Link to comment
Share on other sites

Στο ξεκλείδωμα περιοδικού μπορώ να βάλω δικές μου φωτογραφίες και να παίζουν αυτόματα όταν πάω να ξεκλειδώσω την συσκευή;;;

 

Λογικά αν σβήσεις τις αποθηκευμένες φωτογραφίες περιοδικού και βάλεις μέσα στον ίδιο φάκελο τις δικές σου, θα γίνει αυτό που θες.

Ό,τι είμαστε, είναι αποτέλεσμα του πως σκεφτόμαστε.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν μετα απο 25 μέρες με το κινητό έχω να παρατηρησω τα εξης. Πολύ ομορφο ελαφρύ και ευκολοχρηστο, μέτρια τελικά κάμερα ορισμένες φορες η φωτεινότητα του χάνει μου το έκανε και στο p10, και τελικά το notch είναι μια βλακεία αφού δε το υποστηριζει καμμία εφαρμογή και είναι σαν να εχεις ενα τηλέφωνο με οθόνη 5.2 ιδίως στο YouTube τρελό σπάσιμο στο full screen χάνεις γραμματα αλλοιώνεται το βίντεο αστα να πανε
Link to comment
Share on other sites

Λογικά αν σβήσεις τις αποθηκευμένες φωτογραφίες περιοδικού και βάλεις μέσα στον ίδιο φάκελο τις δικές σου, θα γίνει αυτό που θες.

 

Δυστυχώς δεν γίνεται... Άμα διαγράψεις τις ήδη υπάρχουσες φωτογραφίες θα σου εμφανίσει σαν φωτογραφίες περιοδικού το φόντο που έχεις στο κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Γενικα οποιος το εχει παρει θα ηθελα να μου πει τα αρνητικα της συσκευης που εχει παρατηρησει. ευχαριστω πολυ. επισης με ενδιαφερει η αναλυση της καμερας. θελω να αγγιζει ποιοτητα επαγγελματικης. :D
Link to comment
Share on other sites

Γενικα οποιος το εχει παρει θα ηθελα να μου πει τα αρνητικα της συσκευης που εχει παρατηρησει. ευχαριστω πολυ. επισης με ενδιαφερει η αναλυση της καμερας. θελω να αγγιζει ποιοτητα επαγγελματικης. :D

 

επαγγελματική σε αυτή την κατηγορία ξέχασε το.. εδώ ούτε οι ναυαρχίδες δεν πιάνουν επιδόσεις επαγγελματικής

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Το αγόρασα σήμερα από cosmote και μου έβγαλε ενημέρωσε για να περάσει firmware της cosmote. Αν το κάνω θα γίνει branded? Δεν θα παίρνει μετά άλλες αναβαθμίσεις? d2998d5005f7322fa8ecf7bb1e1eb547.jpg
Link to comment
Share on other sites

παιδια υπαρχει οντως διαφορα αναμεσα στο huawei p20 lite dual & no dual?? γιατι βλεπω στα χαρακτηριστικα το ενα εχει selfie camera 16 ενα το αλλο 24. και επισης η τιμη...τι ακριβως παιζει με αυτο?
Link to comment
Share on other sites

παιδια υπαρχει οντως διαφορα αναμεσα στο huawei p20 lite dual & no dual?? γιατι βλεπω στα χαρακτηριστικα το ενα εχει selfie camera 16 ενα το αλλο 24. και επισης η τιμη...τι ακριβως παιζει με αυτο?

Οχι καμιά διαφορά

Link to comment
Share on other sites

παιδια πως απενεργοποιω την "Λειτουργια Απενεργοποιησης Αφης" που βγαζει τπ μηνυμα της αρχικης οθονης οταν καλυπτω με το χερι μου τον αισθητηρα διπλα στην μπροστονη καμερα?

 

Κανενας απαντηση??

Link to comment
Share on other sites

εχετε θεμα με το ραδιοφωνο? οταν κλεισει σβησει η οθονη μετα απο λιγο κλεινει και το ραδιοφωνο , παρολο που εχω κλειδωμενη την εφαρμογη
Link to comment
Share on other sites

Αγορασα το p20 lite...πολυ καλες εντυπωσεις!!! κορυφαιο κινητο ειδικα στην καμερα του σιγουρα θα το κρατησω για τα επομενα 3 χρονια!
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια. Πηρε ο αδερφος μου απο Κυπρο το συγκεκριμενο κινητο αλλα του επεσε και εσπασε η οθονη. Απο εκει που το πηρε δεν το φτιαχνουν και ενας αλλος ειπε αν μου φερεις οθονη θα σου το φτιαξω. Ξερετε που μπορει να βρει οθονη?

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανένας αν απενεργοποιειται η γρήγορη φόρτιση;

 

πάρε ενα ανταπτοράκι του ενός αμπερ να φορτίζει πιο αργά

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

πάρε ενα ανταπτοράκι του ενός αμπερ να φορτίζει πιο αργά
Ναι έχω θα το κάνω έτσι. Καλύτερα δν ειναι; μόνο όταν χρειαζεται να το πάρω γρήγορα να το βάζω στον Ταχυφορτιστη
Link to comment
Share on other sites

Ναι έχω θα το κάνω έτσι. Καλύτερα δν ειναι; μόνο όταν χρειαζεται να το πάρω γρήγορα να το βάζω στον Ταχυφορτιστη

 

ακριβώς το ιδιο κάνω κι εγω, το φορτίζω όταν κοιμάμαι τη νύχτα με αργό φορτιστή

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

ακριβώς το ιδιο κάνω κι εγω, το φορτίζω όταν κοιμάμαι τη νύχτα με αργό φορτιστή
Ωραίος. Ευχαριστώ φίλε. Πιστεύω έτσι θα κρατήσει περισσότερο η μπαταρία του.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P20 Lite

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...