Jump to content

Pixel Buds


Sotnem
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://i66.tinypic.com/2cdu05k.jpg

 

Δεν βρήκα κάποιο αντίστοιχο topic και λογικά δεν ενδιαφέρουν πολύ κόσμο, αλλά μια που τα έχω και τα χρησιμοποιώ είπα να κάνω ένα review για τα ασύρματα ακουστικά της Google και όσους ενδιαφέρονται.

 

Συσκευασία: Έρχεται σε ένα μικρό κουτάκι της Google πολύ minimal. Εκτός από τα ακουστικά, υπάρχει η θήκη και ένα καλώδιο για να φορτίζει η θήκη (usb-c to usb-a), μαζί με κάποιες οδηγίες.

 

Design: Προσωπικά μου αρέσουν πάρα πολύ, πολύ πιο όμορφα από τα Αirpods. Δεν είναι τόσο μεγάλα ώστε να χτυπάνε άσχημα. Το κορδόνι είναι πολύ γέρο. Η θήκη είναι υφασμάτινη με ωραία υφή. Είναι μεγαλύτερη από αυτή των Airpods. Προβληματισμός για το πόσο θα βρωμίζει το ύφασμα σε καθημερινή χρήση.

 

http://i66.tinypic.com/2a9d4bt.jpg

 

Εργονομία: Είχα ακούσει και διαβάσει πολλά αρνητικά. Τα ακουστικά με το που μπαίνουν στη θήκη φορτίζουν. Μπαίνουν και "κουμπώνουν" μαγνητικά. Το κορδονάκι τυλίγεται γύρω γύρω από τη θήκη σε μια "χαραμάδα" που έχει. Ακούγεται λίγο κωμικό και σίγουρα δεν είναι τόσο εύκολο όσο να τα βάλεις απλά μέσα όπως τα Airpods, αλλά δεν είναι τίποτα το τρομερό. Σε μερικά δευτερόλεπτα το έχεις κάνει. Όχι το καλύτερο, όχι και deal-breaker. Μ.Ο. τοποθέτησης κάτω από 10''.

 

Όσον αφορά στα ίδια τα ακουστικά, επίσης είχα ακούσει και διαβάσει αρνητικά. Γενικά είχα θέματα με όλα τα ακουστικά στο παρελθόν (ακουστικά ψείρες που χρησιμοποιούσα) που δεν κάθονταν καλά στα αυτιά μου. Τα Buds έχουν ένα κορδονάκι που το τραβάς και το ρυθμίζεις ώστε να κάθεται καλά το ακουστικό μέσα στο αυτί. Προσωπικά δεν είχα κανένα πρόβλημα και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος. Κάθονται τέλεια στα αυτιά μου, πρώτη φορά μετά από χρόνια έχω ακουστικά που δεν με ενοχλούν και επίσης δεν φεύγουν, ενώ μπορώ να κάνω κινήσεις άνετα. Δεν δοκίμασα να τρέξω ή κάτι τέτοιο αλλά δεν νομίζω ότι έχουν θέμα. Απλά στην αρχή θα σου πάρει λίγο να το συνηθίσεις γιατί έχεις την αίσθηση ότι είναι στον αέρα. Επαναλαμβάνω, είναι προφανώς και θέμα ανατομίας. Σε μένα έκατσαν τέλεια.

 

Από εκεί και πέρα με βολεύει που είναι με κορδονάκι. Είναι αρκετά διακριτικό και δεν ενοχλεί και το προτιμώ χίλιες φορές από τα Airpods που είναι ξεχωριστά αντικείμενα. Πρόβλημα είναι για όσους θέλουν να φορούν ένα ακουστικό μόνο γιατί θα πρέπει να κρέμεται το υπόλοιπο. Αν το κάνετε πολύ, τότε ίσως δεν είναι για σας.

 

Σύνδεση: Ακολουθώντας τις οδηγίες δεν είχα πρόβλημα. Συνδέονται μέσω Bluetooth και εμφανίζονται σε συνεργασία με το Google Assistant. Γενικά δεν έχω θέματα με σύνδεση-επανασύνδεση. Κάποιες φορές όμως σε κάποια σύνδεση δεν μου έβγαζε το ποσοστό της μπαταρίας. Μία-δύο φορές έχει συμβεί και με ένα connect-disconnect διορθώνεται.

 

Ήχος: Ακούω αρκετή μουσική, αλλά δεν με λες audiophile από άποψη ποιότητας. Προσωπικά μου φαίνονται μια χαρά, είμαι παραπάνω από ικανοποιημένος. Δεν έχουν noise cancellation, οπότε ακούς τους ήχους του εξωτερικού περιβάλλοντος. Πάντως μέσα στην κίνηση της πόλης αυξάνοντας την ένταση δεν είχα θέμα με τη βαβούρα. Αν θες να απομονωθείς τότε σίγουρα δεν είναι για σένα, αλλά από ένταση και ποιότητα δεν έχω κανένα θέμα.

 

Χειρισμός: Τα Gestures είναι αρκετά απλά. Στην αρχή θέλει λίγη συνήθεια γιατί είναι αρκετά ευαίσθητα στην αφή και θα σιχτιρίζεις γιατί κατά λάθος θα πατάς πράγματα. Γρήγορα όμως συνηθίζεις και σου βγαίνουν φυσικά. Όλα γίνονται με το δεξί ακουστικό. Tap για stop/play. Swipe μπροστά και πίσω για volume. Μεγάλο μείον ότι δεν έχει next-previous track. Διάβασα ότι αυτό θα αλλάξει με επερχόμενο update.

 

Assistant: Πάμε στα ωραία τώρα. Χρησιμοποιώ πολύ το Google Assistant από τότε που πήρα το Pixel. Λειτουργεί πολύ καλά με τα ακουστικά. Δεν χρειάζεται κάποιο hotword. Κρατάς πατημένο ελάχιστα το δεξί ακουστικό και αρχίζεις να μιλάς κατευθείαν, σε ακούει και κάνει αυτό που θέλεις. Πολύ βολικό. Λειτουργούν οι κλασσικές εντολές. Από το τι καιρό κάνει, μέχρι να ανοίξει κάποιο app (π.χ. το χρησιμοποιώ για το Radio Tune In ή για το app της μουσικής). Φυσικά όλα αυτά στα αγγλικά και μόνο μέχρι να έχουμε ελληνικά στο Assistant. Αυτό που μου έκανε έκπληξη όμως είναι ότι τα notifications παίζουν και στα ελληνικά. Όταν έρθει κάποιο μήνυμα, αντί να βγάζεις το κινητό να το δεις, με double tap η Assistant στο διαβάζει. Μέχρι τώρα το δοκίμασα σε Hangouts, Messenger, Viber και λειτουργούσε αρκετά καλά. ΟΚ κάποιες λέξεις δύσκολες ή αν έχετε κανένα φίλο να γράφει greeklish δεν θα τις μεταφέρει σωστά, αλλά αν είσαι στο δρόμο μπορείς εύκολα να δεις τι γίνεται. Επίσης σε κάποια apps υπάρχει η δυνατότητα να απαντήσεις πίσω (δυστυχώς μόνο στα Αγγλικά).

 

Μπαταρία: Δεν μπορώ να πω με ακρίβεια πόσο καλή είναι ή όχι η μπαταρία. Λένε για 5 ώρες χρήσης αλλά δεν το έφτασα ποτέ τόσο πολύ γιατί πολύ απλά τα έβαζα στη θήκη και φόρτιζαν. Συνεπώς δεν έχω άποψη. Αυτό που μπορώ να πω είναι ότι φορτίζουν εξαιρετικά γρήγορα, όπως και η θήκη το ίδιο (που βγάζει και αρκετές φορτίσεις).

 

Μετάφραση: Η Google πούλησε πολύ όλο αυτό το σύστημα με την αυτόματη μετάφραση κτλ, δεν το έχω δοκιμάσει και δεν με απασχολεί ιδιαίτερα, συνεπώς δεν έχω άποψη.

 

Συμπέρασμα: Είναι μια καλή αρχή για τη Google, αλλά σε υψηλή τιμή. Τα αγόρασα γιατί είχα $100 πιστωτικό από το Google Store με την αγορά του Pixel μου και πλήρωσα έτσι μόνο τη διαφορά. Δεν νομίζω ότι θα έδινα φουλ τιμή. Βέβαια δεν θα έδινα γενικά τέτοια τιμή για ακουστικά, αλλά ίσως είναι δικό μου θέμα. Νομίζω ότι η γκρίνια για τη θήκη ή το πώς μπαίνουν κτλ ήταν υπερβολική. Ο ήχος είναι αρκετά καλός για κάποιον που δεν έχει σούπερ απαιτήσεις. Αν δεν χρησιμοποιείτε το Assistant και όλα αυτά τα καλαμπαλίκια της Google δεν έχει νόημα να τα πάρετε. Πάρτε κάτι διαφορετικό. Αν όμως σας αρέσει, είναι κάτι βολικό που θα σας βοηθήσει. Είχα λίγο φόβο για το γεγονός ότι θα αποκτήσω ΑΚΟΜΑ μια συσκευή να φορτίζω, αλλά φαίνεται πως δεν είναι τόσο σοβαρό ζήτημα. Αν τα βρείτε σε καμία προσφορά, τσιμπήστε τα. Σε φουλ τιμή είναι νομίζω υπερβολή.

Link to comment
Share on other sites

Μας ενδιαφέρει δεν μας ενδιαφέρει, μπράβο σου που έγραψες αυτό το αναλυτικό ποστ! Πολύ ωραία παρουσίαση!

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Βγήκαν τα Pixel Buds 2.

Aν κι η Google τα ονομάζει Pixel Buds απλώς.

Η τιμή τους τσιμπημένη sta $179, στα επίπεδα των άλλων Pods-Buds κτλ

 

Εδώ ένα review από το Verge:

Κι εδώ από τον Michael Fisher:

 

Και ακόμα ένα εδώ:

https://www.digitaltrends.com/headphone-reviews/google-pixel-buds-2-hands-on-review/

 

Γενικά οι κριτικές είναι καλές.

Ως κάτοχος των πρώτων θα μου λείψει το κορδόνι που έκραζαν όλοι. Ελπίζω να βελτιώθηκαν σε ήχο μουσικής όπως λέγεται. Κατά τα άλλα δεν είχα παράπονα, πέρα από τις κλασικές βλακείες της Google που έκανε update το Google App και χαλούσε κάτι.

Link to comment
Share on other sites

χρωμα ποιο λετε?

 

Μόνο τα λευκά έχουν βγει προς το παρόν. Τα παλιά που έχω σε ίδιο χρώμα είναι πολύ όμορφα. Τα μαύρα σίγουρα πιο διακριτικά, αλλά έτσι κι αλλιώς εμφανισιακά είναι πιο ευχάριστα από τα pods της Apple που είναι σαν να σου κρέμεται κάτι από το αυτί.

 

Ας δούμε και τι θα πουν κι οι... early adopters, διαβάζω κάποια προβληματάκια στην αρχή με αποσυνδέσεις, αλλά δεν είμαι σίγουρος αν είναι εκτεταμένο ζήτημα ή όχι.

Link to comment
Share on other sites

Τα τσίμπησα από Best Buy, μου έδωσαν 25 μέρες παράδοση και άλλες τόσες για να έρθουν Ελλάδα, οπότε από Αύγουστο το βλέπω να τα έχω.

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Τα τσίμπησα από Best Buy, μου έδωσαν 25 μέρες παράδοση και άλλες τόσες για να έρθουν Ελλάδα, οπότε από Αύγουστο το βλέπω να τα έχω.

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Το best buy το αμερικάνικο? Στέλνει Ελλάδα? Με τελωνείο?

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Μπορεί να είχαμε θέμα με τις άλλες αποστολές, αλλά μια που έχω τα Pixel Buds Pro και κανείς δεν έχει να κάνει αναφορά, εντυπωσιάστηκα.
Είχα διαβάσει πολύ καλά λόγια και όντως ισχύουν.

Ο ήχος είναι αρκετά καλός (όχι σούπερ), αλλά το NC είναι σε πολύ καλά επίπεδα και το λέω έχοντας headphones Bose που είναι κορυφή.. Προσωπικά δεν είχα πρόβλημα με το πώς κάθονται στα αυτιά (έχει tips σε τρία μεγέθη), η θήκη είναι πολύ ωραία, συνεργάζονται με Google Assistant πολύ άνετα, τα gestures δουλεύουν αρκετά εύκολα, έχει δικό του EQ και έχει και αρκετές επιλογές (όπως ότι καταλαβαίνουν πότε τα βάζεις στα αυτιά και τεστάρουν αν κάθονται καλά ή χρειάζεται να βάλεις άλλα tips).

Έχει και ένα ωραίο mode, που αναγνωρίζει αυτόματα αν σου μιλάει κάποιος και κλείνει το NC για να τον ακούσεις. Βέβαια αυτό είναι λίγο πρόβλημα σε χώρους με πολύ κόσμο που μπορεί να πιάνει άσχετες συνομιλίες και να κόβει συνέχεια τη μουσική ξέρωγω, αλλά έχει τη χρήση του. Το μικρόφωνο σύμφωνα με τα όσα μου είπαν είναι μια χαρά.

Για μπαταρία δεν έχω άποψη γιατί δεν τα χρησιμοποίησα σερί για ώρες, οπότε τα έβαζα στη θήκη και φόρτιζαν ξανά.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να είχαμε θέμα με τις άλλες αποστολές, αλλά μια που έχω τα Pixel Buds Pro και κανείς δεν έχει να κάνει αναφορά, εντυπωσιάστηκα.
Είχα διαβάσει πολύ καλά λόγια και όντως ισχύουν.
Ο ήχος είναι αρκετά καλός (όχι σούπερ), αλλά το NC είναι σε πολύ καλά επίπεδα και το λέω έχοντας headphones Bose που είναι κορυφή.. Προσωπικά δεν είχα πρόβλημα με το πώς κάθονται στα αυτιά (έχει tips σε τρία μεγέθη), η θήκη είναι πολύ ωραία, συνεργάζονται με Google Assistant πολύ άνετα, τα gestures δουλεύουν αρκετά εύκολα, έχει δικό του EQ και έχει και αρκετές επιλογές (όπως ότι καταλαβαίνουν πότε τα βάζεις στα αυτιά και τεστάρουν αν κάθονται καλά ή χρειάζεται να βάλεις άλλα tips).
Έχει και ένα ωραίο mode, που αναγνωρίζει αυτόματα αν σου μιλάει κάποιος και κλείνει το NC για να τον ακούσεις. Βέβαια αυτό είναι λίγο πρόβλημα σε χώρους με πολύ κόσμο που μπορεί να πιάνει άσχετες συνομιλίες και να κόβει συνέχεια τη μουσική ξέρωγω, αλλά έχει τη χρήση του. Το μικρόφωνο σύμφωνα με τα όσα μου είπαν είναι μια χαρά.
Για μπαταρία δεν έχω άποψη γιατί δεν τα χρησιμοποίησα σερί για ώρες, οπότε τα έβαζα στη θήκη και φόρτιζαν ξανά.
 
 
Τα έχω έναν χρόνο περίπου.

Η ένταση του ήχου σε σχέση με άλλα buds, άλλων εταιρειών, θεωρώ ότι είναι χαμηλοτερη. Καλό η κακό για τα αυτιά μας; Δεν ξέρω. Πάντως θα τα ήθελα πιο δυνατά. Ακόμα και σε πολύ φθηνότερες λύσεις από την τότε αρχική τιμή των Pixel buds Pro, έβρισκες δυνατότερη ένταση.

Το ANC σίγουρα πολύ καλό, κάνει την δουλειά του ικανοποιητικά, αλλά υπάρχουν και καλύτερα, πχ σε air pods Pro που κυριολεκτικά δεν ακούς τιποτα εξωτερικά.

Στα δικά μου αυτιά τουλάχιστον δεν κάθονται παρά πολύ καλά. Αν τρως για παράδειγμα και τα φοράς, με το μάσημα καμία φορά βγαίνουν ελαφρώς. Τώρα αν τρέχεις και τα φοράς, δεν ξέρω αν πέφτουν. Αυτό όμως από άνθρωπο σε άνθρωπο αλλάζει με τον τύπο του αυτιού.

Οι χειρονομίες ναι, ειναι ότι καλύτερο και πολύ βολικές! Απλά μέχρι να τις μάθεις στην αρχή και να τις συνηθίσεις, δεν πιάνουν πάντα η δεν κάνουν σε πρώτη φάση αυτό που θες.


Sent from my Pixel 8 Pro using Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, baiosss said:

Τα έχω έναν χρόνο περίπου.

Η ένταση του ήχου σε σχέση με άλλα buds, άλλων εταιρειών, θεωρώ ότι είναι χαμηλοτερη. Καλό η κακό για τα αυτιά μας; Δεν ξέρω. Πάντως θα τα ήθελα πιο δυνατά. Ακόμα και σε πολύ φθηνότερες λύσεις από την τότε αρχική τιμή των Pixel buds Pro, έβρισκες δυνατότερη ένταση.

Το ANC σίγουρα πολύ καλό, κάνει την δουλειά του ικανοποιητικά, αλλά υπάρχουν και καλύτερα, πχ σε air pods Pro που κυριολεκτικά δεν ακούς τιποτα εξωτερικά.

Στα δικά μου αυτιά τουλάχιστον δεν κάθονται παρά πολύ καλά. Αν τρως για παράδειγμα και τα φοράς, με το μάσημα καμία φορά βγαίνουν ελαφρώς. Τώρα αν τρέχεις και τα φοράς, δεν ξέρω αν πέφτουν. Αυτό όμως από άνθρωπο σε άνθρωπο αλλάζει με τον τύπο του αυτιού.

Οι χειρονομίες ναι, ειναι ότι καλύτερο και πολύ βολικές! Απλά μέχρι να τις μάθεις στην αρχή και να τις συνηθίσεις, δεν πιάνουν πάντα η δεν κάνουν σε πρώτη φάση αυτό που θες.


Sent from my Pixel 8 Pro using Tapatalk
 

Για τις χειρονομίες δεν είχα θέμα. Έχω τα OG Buds, αλλά και τα Bose οπότε no problem.
Για την εφαρμογή είναι όπως είπες θέμα "αυτιού". Γενικά νομίζω πρέπει να βρεις κατάλληλα tips.

Προσωπικά μου λείπει το κορδονάκι από τα OG που ήταν ό,τι καλύτερο, τα κρεμούσες στον λαιμό και μια χαρά. Όλα τα pods που είναι ξεχωριστά είναι ό,τι πρέπει για να τα χάσεις.

Θα ήθελα κάτι καλύτερο σε "ποιότητα" ήχου, η ένταση δεν είναι θέμα γενικά. Δεν τα έχω δοκιμάσει βέβαια σε αεροπλάνο, εκεί που με τα Bose δεν καταλαβαίνω τίποτα.

 

Link to comment
Share on other sites

Για τις χειρονομίες δεν είχα θέμα. Έχω τα OG Buds, αλλά και τα Bose οπότε no problem.
Για την εφαρμογή είναι όπως είπες θέμα "αυτιού". Γενικά νομίζω πρέπει να βρεις κατάλληλα tips.
Προσωπικά μου λείπει το κορδονάκι από τα OG που ήταν ό,τι καλύτερο, τα κρεμούσες στον λαιμό και μια χαρά. Όλα τα pods που είναι ξεχωριστά είναι ό,τι πρέπει για να τα χάσεις.
Θα ήθελα κάτι καλύτερο σε "ποιότητα" ήχου, η ένταση δεν είναι θέμα γενικά. Δεν τα έχω δοκιμάσει βέβαια σε αεροπλάνο, εκεί που με τα Bose δεν καταλαβαίνω τίποτα.
 
Έψαχνα πριν καιρό να παραγγείλω από Amazon η eBay για να βρω memory foams για τα ακουστικά. Αλλά επειδή δεν έχω δοκιμάσει στο παρελθόν κάτι αντίστοιχο, δεν πήρα ποτέ για δοκιμή και δεν ήξερα και τι να πάρω. Έχεις να προτείνεις κάποια τέτοια η δεν έχεις δοκιμάσει ούτε κι εσύ;

Σε γενικές γραμμές πάντως είναι πολύ καλά τα Pixel Buds Pro και ειδικά τα features που έχουν και αποκτούν ανά κάποιους μήνες, είναι άλλη εμπειρία.

Sent from my Pixel 8 Pro using Tapatalk


Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

 Τα είχα και εγώ αλλά τα έδωσα, δεν με ικανοποίησαν τόσο όσο τα sony 1000χμ4 όπου to ANC είναι σε top επίπεδο.

Τα θεωρώ πολύ ακριβά για την ποιότητα τους!

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, baiosss said:

Έψαχνα πριν καιρό να παραγγείλω από Amazon η eBay για να βρω memory foams για τα ακουστικά. Αλλά επειδή δεν έχω δοκιμάσει στο παρελθόν κάτι αντίστοιχο, δεν πήρα ποτέ για δοκιμή και δεν ήξερα και τι να πάρω. Έχεις να προτείνεις κάποια τέτοια η δεν έχεις δοκιμάσει ούτε κι εσύ;

Σε γενικές γραμμές πάντως είναι πολύ καλά τα Pixel Buds Pro και ειδικά τα features που έχουν και αποκτούν ανά κάποιους μήνες, είναι άλλη εμπειρία.

Sent from my Pixel 8 Pro using Tapatalk

 

Δεν έχω δοκιμάσει, έχω διαβάσει για τα Comply καλά λόγια. Αλλά μετά είχα δει άλλες κριτικές και ήταν κακές.
Νομίζω ότι είναι από τα πιο δύσκολα πράγματα να βρεις που σε βολεύουν. Είμαι σχετικά τυχερός σε αυτό το θέμα και κάποια in-ear που έχω για gaming στο PC είχαν μέσα tips που με βόλευαν πολύ.

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, guy_fawkes said:
 Τα είχα και εγώ αλλά τα έδωσα, δεν με ικανοποίησαν τόσο όσο τα sony 1000χμ4 όπου to ANC είναι σε top επίπεδο.
Τα θεωρώ πολύ ακριβά για την ποιότητα τους!

Πολύ καλά της Sony αλλά γενικά παίζουν πολλές αναφορές για αποσυνδέσεις. Για in ear μιλάω πάντα γιατί over ear δεν θα φορούσα ποτέ έξω. Αποσυνδέσεις είχα αντιμετωπίσει και με τα Pixel buds 2 τον πρώτο καιρό κι ήταν πολύ ενοχλητικό. Μετα από δύο τρία updates λύθηκε μεν, αλλά μου είχαν σπάσει τα νεύρα μέχρι να το φτιάξουν 😄

Sent from my Pixel 8 Pro using Tapatalk
 

Edited by baiosss

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλά της Sony αλλά γενικά παίζουν πολλές αναφορές για αποσυνδέσεις. Για in ear μιλάω πάντα γιατί over ear δεν θα φορούσα ποτέ έξω. Αποσυνδέσεις είχα αντιμετωπίσει και με τα Pixel buds 2 τον πρώτο καιρό κι ήταν πολύ ενοχλητικό. Μετα από δύο τρία updates λύθηκε μεν, αλλά μου είχαν σπάσει τα νεύρα μέχρι να το φτιάξουν 

Sent from my Pixel 8 Pro using Tapatalk
 
Δεν είχα ποτέ αποσυνδέσεις, ούτε με τα sony που ακόμα τα έχω, ούτε με τα pixel buds, μπορεί να ήμουν τυχερός βέβαια.

Στάλθηκε από το Pixel 7 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...