Jump to content

[S9/S9 Plus] Αξεσουάρ (Θήκες, Screen Protectors κ.τ.λ.)


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τι αποστολή βάζουμε?

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Υπάρχει και στο ebay, πχ. από εδώ https://www.ebay.com/itm/Full-UV-Glue-Curved-Liquid-Tempered-Glass-For-Samsung-Galaxy-S7edge-S8-S9-S9/173584008109?hash=item286a69c3ad:m:m3mSkpJdibdmAQAElpfDgHg

Στέλνει με royal mail, οπότε σίγουρα πιο γρήγορα και γλυτώνεις φόβο μην τυχόν περάσει τελωνείο , αν και το ποσό είναι μικρό βέβαια.

Link to comment
Share on other sites

Τι αποστολή βάζουμε?

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εμένα πάντως στο Ali Express με την πρώτη επιλογή που έχει, έκανε 24 μέρες να έρθει και εννοείται χωρίς τελωνείο αφού είναι κάτω από 22 ευρώ.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου φάνηκε αρκετά εύκολο! Απλά θέλει λίγη προσοχή και όχι βιασύνη. Επίσης το τζαμακι δεν είναι πλαστικό και είναι αρκετά ποιοτικό. Ακόμη ενώ η κόλλα του dome σκυλοβρωμουσε αυτή δε μυρίζει σχεδόν καθόλου! Δείτε και το βίντεο που έχει στο Ali Express!

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Το έχω παραγγείλει από 23.10 και το περιμένω. Αλλά στο ali δεν μου παίζει το βίντεο εγκατάστασης! Το μπουκαλάκι με την κόλλα δεν πρέπει να το αδειάσω όλο και στη μέση;;;

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

εχουμε κανα προτινομενο τζαμακι για plus ευκολο στην τοποθετηση και σχετικα οικονομικο απο ελλαδα.εχω παραγγειλει καποια απο ebay πριν κανα δυο χρονια και ακομα να ερθουν:p

iphone 6s plus 64,xiaomi A1M1

teclast t10,Cube iWork10

COOLEME MB3,KII PRO

Link to comment
Share on other sites

εχουμε κανα προτινομενο τζαμακι για plus ευκολο στην τοποθετηση και σχετικα οικονομικο απο ελλαδα.εχω παραγγειλει καποια απο ebay πριν κανα δυο χρονια και ακομα να ερθουν:p

 

Τζαμακι προτεινόμενο, φθηνό κι από Ελλάδα, όχι, δεν υπάρχει αυτός ο σχεδιασμός :)

Αν είσαι Αθήνα, πηγαίνεις extreme mobile Αιγάλεω και σου βαζει ένα καλό γυαλί ο Νίκος που στοιχίζει γύρω στα 30€. Το καλύτερο που μπορώ να σκεφτώ είναι αυτό.

Edited by elthis

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Το έχω παραγγείλει από 23.10 και το περιμένω. Αλλά στο ali δεν μου παίζει το βίντεο εγκατάστασης! Το μπουκαλάκι με την κόλλα δεν πρέπει να το αδειάσω όλο και στη μέση;;;
Μπες από PC να το δεις. Ναι μόνο στη μέση μια στρογγυλή κηλίδα.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και στο ebay, πχ. από εδώ https://www.ebay.com/itm/Full-UV-Glue-Curved-Liquid-Tempered-Glass-For-Samsung-Galaxy-S7edge-S8-S9-S9/173584008109?hash=item286a69c3ad:m:m3mSkpJdibdmAQAElpfDgHg

Στέλνει με royal mail, οπότε σίγουρα πιο γρήγορα και γλυτώνεις φόβο μην τυχόν περάσει τελωνείο , αν και το ποσό είναι μικρό βέβαια.

 

το μονο αρνητικο ειναι οτι στο ebay το κουτι εχει 1 τζαμακι στην τιμη που στο alliexpress εχεις 2

Link to comment
Share on other sites

το μονο αρνητικο ειναι οτι στο ebay το κουτι εχει 1 τζαμακι στην τιμη που στο alliexpress εχεις 2

 

Ε, ναι εντάξει , μα και εγώ ενδεικτικά το έβαλα , απλά σαν βοήθεια στο φίλο , οτι μπορεί να το βρεί και από αλλού, αν το ψάξει .

 

'Αλλωστε , με τους πολιτές αυτούς , ποτέ δεν ξέρεις, μπορεί η συσκευσία να έχει και 2ο τζάμι , απλά να μην το αναφέρουν :shifty:

Link to comment
Share on other sites

σιγουρα δεν αντιλεγω...απλα ενημερωσα τον ανθρωπο να ξερει...

 

σωστο και αυτο αν και κατω κατω λεει με bold τι περιεχει το κουτι..κριμα παντως γιατι αν ειχε 2 θα το επαιρνα και εγω

Link to comment
Share on other sites

σιγουρα δεν αντιλεγω...απλα ενημερωσα τον ανθρωπο να ξερει...

 

σωστο και αυτο αν και κατω κατω λεει με bold τι περιεχει το κουτι..κριμα παντως γιατι αν ειχε 2 θα το επαιρνα και εγω

Πάρτε απο Ali Express παιδιά. Από εκεί παραγγέλνω μόνιμα εγώ! Δεν έχει κάτσει ποτέ στραβή και αν κάτσει παίρνεις τα λεφτά σου πίσω.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να παίρνω όρκο έχω την εντύπωση ότι όλα αυτά τα τζαμάκια εκ Κίνας είναι το ίδιο. Βέβαια 4.5 δεν είναι και τόσο καλή βαθμολογία στο aliexpress . Αυτό που πρότεινα εγώ παίρνει 4.9 με περισσότερα orders.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

το dome εχει κιτ εγκαταστασης...στα αλλα πρακτικα απλα αδειαζεις κολλα ακουμπας γυαλακι περιμενεις και αναβεις λαμπα...δες π.χ

 

ενα πολυ αναλυτικο βιντεο

Link to comment
Share on other sites

το dome εχει κιτ εγκαταστασης...στα αλλα πρακτικα απλα αδειαζεις κολλα ακουμπας γυαλακι περιμενεις και αναβεις λαμπα...δες π.χ

 

ενα πολυ αναλυτικο βιντεο

Εξακολουθεί να μου φαίνεται πανδυσκολο. :p

 

Στάλθηκε από το Lenovo TAB 2 A10-70F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω βάλει να σου πω...χτες το παρήγγειλα οοοταν έρθει θα μάθω
Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω βάλει να σου πω...χτες το παρήγγειλα οοοταν έρθει θα μάθω
Του έριξα και γω μια και βλέπουμε. :)

 

Galaxy Note9 & Tapatalk Pro

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Του έριξα και γω μια και βλέπουμε. :)

 

Galaxy Note9 & Tapatalk Pro

 

Δεν είναι λίγο περίεργο να έχει 2 τζαμάκια αλλά μια κόλλα; Στο βιντεάκι του ali, λέει αδειάστε όλο το περιεχόμενο στο κέντρο της οθόνης. Άρα, για το δεύτερο;

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα πες τε μου κανα καταστημα κεντρο η δυτικα προαστια που περναει το Whitestone Dome .

 

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι λίγο περίεργο να έχει 2 τζαμάκια αλλά μια κόλλα; Στο βιντεάκι του ali, λέει αδειάστε όλο το περιεχόμενο στο κέντρο της οθόνης. Άρα, για το δεύτερο;
Απλά εύχεσαι να πετύχεις με τη μία! :p

 

Galaxy Note9 & Tapatalk Pro

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αχαμ αυτό δεν το είδα...νόμιζα είχε 2 κόλλες μέσα..χαχαχααχχα.τζαμπα πήρα 2 τζαμακι

Έχω ακούσει ότι πουλάνε και σκέτη κόλλα. Αν κάποιος γνωρίζει ας βάλει τη σελίδα να σε βοηθήσει.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S9/S9 Plus] Αξεσουάρ (Θήκες, Screen Protectors κ.τ.λ.)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...