Jump to content

[S9/S9 Plus] Αξεσουάρ (Θήκες, Screen Protectors κ.τ.λ.)


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εδώ μπορείς να δεις ποιες θήκες είναι συμβατές με το whitestone.

Το μόνο που είναι να κάνεις, είναι να επιλέξεις τη συσκευή σου από την πρώτη σειρά:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/11upU3Lh5bIZl3rPAoN23gCxBDU6MwkNZyEzY01HLUeE/edit#gid=0

 

Τελεια κανουν και οι δυο .σε ευχαριστώ.

 

Πηρα και τον καινουριο φορτιστη τις samsung duo ειναι παρα πολυ καλος αν και λιγο τσιμπημενος σε τιμη .

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Φοβερη αίσθηση το κρύσταλλο whitestone οτι πιο κοντα σε γυμνή οθονη εχω βαλει (και εχω βαλει εκατονταδες :) ) ειναι ακριβό αλλα αν μείνει και ετσι για πολυ καιρο χαλάλι.
Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Φοβερη αίσθηση το κρύσταλλο whitestone οτι πιο κοντα σε γυμνή οθονη εχω βαλει (και εχω βαλει εκατονταδες :) ) ειναι ακριβό αλλα αν μείνει και ετσι για πολυ καιρο χαλάλι.
Έτσι θα μείνει.

Εκτός και αν, χτυπήσει δυνατά.

"Ταν ή επί τας"
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε ολους..

Δοκιμασα να βαλω το whitestone και δυστυχως απετυχα και μου εμειναν απο κατω φουσκαλες.. Εχει δοκιμασει κανεις να το ξεκολλησει και να το ξαναβαλει? Γιατι η συσκευασια ειχε μεσα και δευτερη κολλα..

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα..μεσα στην βδομαδα θα γινω κατοχος του σ9+ και θα ξαναρωτησω αυτο που ρωτανε ολοι ...για θηκη!

Για τζαμακι ξερω το dome..

 

αλλα θηκη;;

 

εδω θελω βοηθεια ... κοιταω τις spiegen αλλα δεν ξερω ποια! θελω μια να προστατευει οσο γινεται αλλα μην ειναι γκουμουτσα και ισως διαφανη...

ή καποια απο τις caseology

ζηταω πολλα;;

 

ευχαριστω

Edited by kongeo1994
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα..μεσα στην βδομαδα θα γινω κατοχος του σ9+ και θα ξαναρωτησω αυτο που ρωτανε ολοι ...για θηκη!

Για τζαμακι ξερω το dome..

 

αλλα θηκη;;

 

εδω θελω βοηθεια ... κοιταω τις spiegen αλλα δεν ξερω ποια! θελω μια να προστατευει οσο γινεται αλλα μην ειναι γκουμουτσα και ισως διαφανη...

ή καποια απο τις caseology

ζηταω πολλα;;

 

ευχαριστω

 

 

Εγώ έχω την αριστερή σε deep blue.

ΘΗΚΑΡΑ !

Link to comment
Share on other sites

Ωραία η αριστερή αλλά έχω μια απορία αν έχεις απάντηση : είχες ποτέ θέμα με ακουστικά με παχύ βύσμα?
Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν έχει κιτ τοποθέτησης και το uv light ειναι πολύ μικρό σε σχεση με το whitestone. Λοιπον το έβαλα με το κιτ και τις κολες του whitestone.

Πρώτες εντυπώσεις πολυ θετικές. Δεν καταλαβαίνω καμια διαφορά σε σχέση με το whitestone που φορούσα πριν. Νομιζω αξίζει με το παραπάνω τα λεφτά του και εχω και ενα ρεζέρβα σε περίπτωση που γίνει κάτι.

 

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Καλησπέρα, μετά από 10 μέρες χρήσης εξακολουθείς να έχεις την ίδια γνώμη;

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Ωραία η αριστερή αλλά έχω μια απορία αν έχεις απάντηση : είχες ποτέ θέμα με ακουστικά με παχύ βύσμα?

 

Όταν λες παχύ εννοείς σαν του headset από κάτω; Γιατί το δοκίμασα μόλις και είναι μια χαρά.

https://www.skroutz.gr/s/10014157/HyperX-Cloud-Stinger.html#sku_review_175640 αυτό είναι το headset να το τσεκάρεις.

Link to comment
Share on other sites

Όταν λες παχύ εννοείς σαν του headset από κάτω; Γιατί το δοκίμασα μόλις και είναι μια χαρά.

https://www.skroutz.gr/s/10014157/HyperX-Cloud-Stinger.html#sku_review_175640 αυτό είναι το headset να το τσεκάρεις.

Ναι κάτι τέτοιο εννοώ γιατί έχω κάτι ακουστικά τέτοια με παχύ βύσμα...

 

Τέλεια ευχαριστώ...

 

Από περιέργεια από πού την αγορασες; Απο το Amazon;

Link to comment
Share on other sites

Ναι κάτι τέτοιο εννοώ γιατί έχω κάτι ακουστικά τέτοια με παχύ βύσμα...

 

Τέλεια ευχαριστώ...

 

Από περιέργεια από πού την αγορασες; Απο το Amazon;

 

Όχι, εδώ Ελλάδα.

 

https://www.skroutz.gr/c/579/thikes-kinhtwn-thlefwnwn/f/806743/Galaxy-S9.html?keyphrase=Caseology+Parallax

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια...εβαλα το whitestone σε s9+..πολυ ωραιο στην αφη το τζαμι αλλα ρε παιδια εκει που κανει το κυρτο της οθονης φενετε σαν μαυρη γραμμη... ετσι κανει ; ή εγω το εβαλα λαθος?

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by mixalis90
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια...εβαλα το whitestone σε s9+..πολυ ωραιο στην αφη το τζαμι αλλα ρε παιδια εκει που κανει το κυρτο της οθονης φενετε σαν μαυρη γραμμη...το ετσι κατι ; ή εγω το εβαλα λαθος?

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν βγάζεις μια φωτογραφία?

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, μετά από 10 μέρες χρήσης εξακολουθείς να έχεις την ίδια γνώμη;
Ναι, είναι εφάμιλλο του whitestone. Το dome μου είχε ραγισει χωρίς λόγο σε ένα μήνα αν θυμάμαι καλά. Ας ελπίσουμε αυτό να είναι πιο ανθεκτικό

 

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

εδω στην ακρη της οθονης :/dcc31021278656f017094c8ab9b31a27.jpgfb32c09b357b2b921d809ab36ef60f2e.jpg189ad9856cb1eb2375e0d3bebc5913d6.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

βοηθεια παιδια..

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλημερα μηπως το τοποθετησα λαθος;μπορω να το βγαλω και να το ξανακολλησω παλι; εχω αλλη μια κολλα...

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλημερα μηπως το τοποθετησα λαθος;μπορω να το βγαλω και να το ξανακολλησω παλι; εχω αλλη μια κολλα...

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φίλε Μιχάλη μη γράφεις συνεχόμενα posts. Είναι ενάντια στους κανόνες του forum.

Αν γνωρίζει κάποιος θα σου απαντήσει όταν δει το αρχικό σου post.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

βοηθεια παιδια..

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Έχω βάλει τζαμάκι από ένα μαγαζάκι με κινέζικα στη γειτονιά, και κάνει το ίδιο. Επειδή τελειώνει πάνω στο κυρτό της οθόνης, φαίνεται σα να κάνει γραμμή. Το τζαμάκι μου των 7 ευρώ κλείνει ενάμισι μήνα χωρίς άλλα προβλήματα, οπότε δηλώνω ευχαριστημένος.

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια...γινετε να αφερεσεις το τζαμι whitestone και με την αλλη κολλα να το ξανακολησει; το εχει κανει κανεις;

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια...γινετε να αφερεσεις το τζαμι whitestone και με την αλλη κολλα να το ξανακολησει; το εχει κανει κανεις;

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Γίνεται, γι'αυτόν το λόγο υπάρχει και η δεύτερη κόλλα.

Μπορείς να πάρεις μερικές ιδέες

, καθώς και σε άλλα αντίστοιχα βίντεο στο YouTube.

Δεύτερο παράδειγμα

.

 

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Edited by Sofos_5
Link to comment
Share on other sites

Γίνεται, γι'αυτόν το λόγο υπάρχει και η δεύτερη κόλλα.

Μπορείς να πάρεις μερικές ιδέες

, καθώς και σε άλλα αντίστοιχα βίντεο στο YouTube.

Δεύτερο παράδειγμα

.

 

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

μου εχει κανει στο πανω μερος της οθονης εκει στο μικροφωνο απο κατω μια γραμμη και οταν φωτιζει η οθονη φενετε σαν γραμμη φωτος μαλλον δεν την τοποθετησα καλα...:/

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

μου εχει κανει στο πανω μερος της οθονης εκει στο μικροφωνο απο κατω μια γραμμη και οταν φωτιζει η οθονη φενετε σαν γραμμη φωτος μαλλον δεν την τοποθετησα καλα...:/

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αντανάκλαση είναι. Μη δίνεις σημασία.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S9/S9 Plus] Αξεσουάρ (Θήκες, Screen Protectors κ.τ.λ.)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...