Jump to content

Περί... Vodafone γενικά


President
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το να ζητας αποζημιωσεις δεν ειναι και παντα η καλυτερη λυση

 

η πιο εκδηκιτικη λυση ειναι η δυσφημηση και το μποικοταζ

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

Η μόνη Η ΜΟΝΗ δυναμή μας πια είναι το Μποϋκοτάζ σε όποια εταιρία είτε τροφίμων είτε κινητής κτλπ δεν φέρετε σωστά
Link to comment
Share on other sites

Έχω μόνο μια κάρτα Vodafone από διακοπή συμβολαίου...

Περιμένω με αγωνία αν θα δείξει ευθύνη της εταιρείας η έρευνα που θα γίνει, ή αν "κλασσικά" κουκουλωθεί και ξεχαστεί μετά από κανά εξάμηνο, όπως συνήθως γίνεται με υποθέσεις που συγκλονίζουν αυτόν τον τόπο!

Πάντως η Vodafone πρέπει να κατοχυρώσει παλιότερο slogan της Telestet και να λέει: "Vodafone: μιλάτε, σας ακούμε!" :lol: :lol: :lol: Της ταιριάζει καλύτερα!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Οι συσκευές μου: Nokia 6300 - Ε63, Palm TΧ

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ Ρε συ αυτό ήθελα να γράψω τώρα χαχαχαχα

Κυκλοφορούν ήδη διάφορα εντωμεταξύ από αρχεία wav μέχρι φωτογραφίες

Εχω μια που λέει "Για να ακούσετε τον πρωθυπουργό πατήστε το 1 " χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

vodafone- Δεν Υπαρχουν Ορια στην υποκλοπη!! :lol: :lol:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

na poyliso ta diplomata moy se mayroys stin omonia alla den kserane 100 texniki ti programata trexane stoys ipoligostes toys !!!!:blink: gia pite moy

!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

opois breis pios ine pm!!

Link to comment
Share on other sites

το να ζητας αποζημιωσεις δεν ειναι και παντα η καλυτερη λυση

 

η πιο εκδηκιτικη λυση ειναι η δυσφημηση και το μποικοταζ

Akrivws!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

Να μη πολυλογώ,πήγε λοιπόν ο παππούς μου στο Γερμανο Καρδίτσας και ζήτησε μια εύχρηστη συσκευή.Από ότι του είχα προτείνει και εγώ μία συσκευή τύπου clamshell θα τον βοηθούσε στο να απαντήσει τις κλήσεις και να παίρνει τηλέφωνα χωρίς δυσκολία και κυρίως...όχι με vodafone γιατί ΔΕ ΠΙΑΝΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ στο χωριό που μένει ο παππούς μου.Προηγουμένως να τονίσω ότι είχε το siemens M55 και TIM αλλά λόγω του ότι δε μπορούσε να χειριστεί το Μ55 αναζήτησε ΝΕΑ ΣΥΣΚΕΥΗ.

Έτσι από το γερμανό του πλάσαραν κανονικότατα το stock vodafone simply,αυτά τα άθλια κινητά με τις λίγες λειτουργίες που θεωρούνται και εύχρηστα(τα ΝΟΚΙΑ θεωρούνται πολύ περισσότερο) με πακέτο vodafone...Δηλαδή πήγε ο άνθρωπος για ένα motorolla,lg,NOKIA με σύνδεση TIM(η οποία παρεπιπτώντως είναι η μόνη που πιάνει καλά στο χωριό) και βγήκε με το κάκιστο vf simply και ουσιαστικά χωρίς σύνδεση...!

Τα σχόλια δικά σας....

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά δεν μας είπες Studiononame ( ΣΥΜΦΩΝΩ μαζί σου ) αλλά κανείς δεν λέει για το θέμα και αν μιλάμε γενικά υπάρχει ήδη θέμα και θα κλειδωθεί αυτό

Οπότε ωραία ........... τελικά τι κάνεις ? παραμένεις Voda ή ή φεύγεις ? ή τι θα έκανες ?

Link to comment
Share on other sites

ενταξει τον βρηκαν παππου και του δωσαν οτι ηθελαν...

ενω μπορουσε να ξεκαθαρισει το τι θελει.και να παρει ας πουμε ενα simply με συνδεση ΤΙΜ ας πουμε! :p

προσοχη θελει και να ξερουμε τι θελουμε σαν καταναλωτες και οχι να μας πλασαρουν οτι θελουν.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

εννοείται και θα αλλάξω εταιρία με την πρώτη ευκαιρία.δηλαδή σήμερα-αύριο αλλά όχι επειδή στις άλλες έχω περισσότερη εμπιστοσύνη αλλά δεν πιστευω ότι η εταιρία είναι και τόσο αθώα όσο προσπαθούν να την παρουσιάσουν και το ότι το ειπε είναι μόνο για τα μάτια του κόσμου και τίποτα άλλο!! Γιατί άλλο να ήταν μια εταιρία μικρή και καινούργια στο χώρο! εδώ η εταιρία αυτη έχει 13 χρόνια στο χώρο και μάλιστα έχει από πίσω μια μεγάλη παγκόσμια εταιρία που σίγουρα δεν είναι κάποια τυχαία και άσχετη (όπως η δική μας)!!

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα σε όλους ,

 

ψήφισα 2.

 

Δεν με ενδιαφέρει αν το ξεραν στην Vod ή όχι. Υπάρχει θέμα αξιοπιστίας.

 

Από την άλλη, όλοι τους σε κυβέρνηση και υπουργεία, ασυτνομίες και δεν ξερω που αλλου τσιμπανε ένα τηλέφωνο και όλα φορα παρτίδα??:X Θέλω να πιστέυω ότι ακόμα και αν δεν ήξεραν τουλάχιστον θα ήταν ψηλιασμένοι... δεν πιστέυω τώρα να ανακάλυψαν ότι μπορεί και να τους ακούνε και άλλοι!!!:ninja:

 

Αλλα μου χει κανει εντύπωση και το άλλο : ο υπουργός Μεταφορών & Επικοινωνιών που είναι ?????:whistle: ή μήπως :X ??

HP 19BII, palm m125 , palm Tungsten, Qtek G100, ETEN Glofiish X600, HTC Diamond, HTC Diamond 2, Galaxy 3, ΖΤΕ V970, Cubot S308
Link to comment
Share on other sites

Είμαι ο μόνος που όλο αυτό του φαίνεται υπερβολικό ή οχι?

 

Απο τη στιγμή που όλες οι κλησεις, σε όλα τα νούμερα, σε όλα τα δίκτυα καταγράφονται , ποιός ο λόγος να κάνουμε τέτοιο σκηνικό? Επειδή απλά μαθέυτηκε λόγω λόγων ανωτέρας βίας....

:X
Link to comment
Share on other sites

Ας μην φώναζαν οι δημότες του χωριού να μην αναγκαζόταν η Vodafone να βγάλει τη κεραία! :mad:

Ποιοι καλέ έβγαλαν την κεραία;;; Γιατί έβαλε ποτέ;:lol: Αν ήταν θα το έλεγα και μόνος μου,αφού ξέρεις πόσο κατά του ξηλώματος είμαι.Απλά η vodafone "δεν έχει εμπορικότητα" την περιοχή και μας έχει γραμμένους κανονικότατα!

 

billakos:πήγε στο Γερμανό για σύνδεση cosmote ή ΤΙΜ και βγήκε με vodafone,πήγε για απλό κινητό και του έδωσαν παντόφλα...Διαφωνείς ότι είναι αλήτες και προωθούν ότι τους συμφέρει;;;

Κατά τη γνώμη μου υπάρχουν πολύ απλά κινητά τα οποία είναι πιο καλά από τα simply που είναι παντελώς άχρηστα...Τώρα αξίζει ο παππούς μου να τους πάει πίσω το κινητό και να τους πει ότι η vodafone δε πιάνει ΚΑΘΟΛΟΥ; Θέλω να δω αντιδράσεις...:mad:

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους.νομίζω οτι θα μπορούσε να έχει συμβεί και στις άλλες εταιρείες μια που αυτό το μπάχαλο (Ελλάδα-δηλαδή εμείς και η παιδεία της αδιαφορίας κ άγνοιας) ευνοεί τέτοια φαινόμενα εσκεμμένα ή μη.Να φύγουμε λοιπόν από τη voda που κρυφακούει και να πάμε που;στην cosmote του ομίλου ποτέ που "μας τα παίρνει από παντού" ή να στην tim που αγαπώ (και ας έχω voda) που ψάχνει από καιρό σε καιρό κηδεμόνα;Η ουσία είναι μία (και ο μπακλαβάς γωνία!!!) μόνο το περιτύλιγμα αλλάζει:(

ψηφίζω το 4 και νομίζω το τεκμηρίωσα

To Know the Cause Of Things!
Link to comment
Share on other sites

Ποιοι καλέ έβγαλαν την κεραία;;; Γιατί έβαλε ποτέ;:lol: Αν ήταν θα το έλεγα και μόνος μου,αφού ξέρεις πόσο κατά του ξηλώματος είμαι.Απλά η vodafone "δεν έχει εμπορικότητα" την περιοχή και μας έχει γραμμένους κανονικότατα!

 

billakos:πήγε στο Γερμανό για σύνδεση cosmote ή ΤΙΜ και βγήκε με vodafone,πήγε για απλό κινητό και του έδωσαν παντόφλα...Διαφωνείς ότι είναι αλήτες και προωθούν ότι τους συμφέρει;;;

Κατά τη γνώμη μου υπάρχουν πολύ απλά κινητά τα οποία είναι πιο καλά από τα simply που είναι παντελώς άχρηστα...Τώρα αξίζει ο παππούς μου να τους πάει πίσω το κινητό και να τους πει ότι η vodafone δε πιάνει ΚΑΘΟΛΟΥ; Θέλω να δω αντιδράσεις...:mad:

Γιατί δεν παίρνετε τηλέφωνο να τους πείτε ότι δεν έχει κάλυψη;

 

Έχω την εντύπωση ότι θα κρατήσουν το αίτημα και θα βάλουν καμμιά κεραιούλα... Είστε χωρίς κάλυψη από τότε που άρχισε το δίκτυο ως Panafon όπως φαίνετε...

Link to comment
Share on other sites

αλητες? ενταξει οχι και αλητες! συμφεροντολογοι!

 

θα παει αυριο ο παππουλης σου και θα τους το παει σε καλη κατασταση θα τους πει παιδια η βονταφον εχει μαπα σημα και δεν κανω την δουλεια μου ή θα μου το παρετε πισω ή θα καλεσω στα κεντρικα του γερμανου για παραπονα οτι μου δωσατε οτι θελατε εσεις.με λιγα λογια κακη εξυπηρετηση του πελατη!

και ο παππους σου θα ειναι μια χαρα μετα.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν παίρνετε τηλέφωνο να τους πείτε ότι δεν έχει κάλυψη; Έχω την εντύπωση ότι θα κρατήσουν το αίτημα και θα βάλουν καμμιά κεραιούλα... Είστε χωρίς κάλυψη από τότε που άρχισε το δίκτυο ως Panafon όπως φαίνετε...
και βέβαια έχουμε κάνει παράπονα.και μιλάμε για ένα μεγάλο πλήθος χωριών του κάμπου,όχι μόνο του Ν.Καρδίτσας αλλά και Ν.Λαρίσης.Εγώ ΔΕ ΝΕΥΡΙΑΖΟΜΑΙ που η vodafone δεν έχει κάλυψη,συνηθισμένοι είμαστε σε αυτά στο Ν.Καρδίτσας,αλλά η αλητεία τους να πλασάρουν vodafone live και συνδέσεις vodafone από το Γερμανό. Ο Γερμανός Καρδίτσας έχει παράδοση από εξυπηρέτηση:πήγα και πήρα μια μπαταρία Li-Polymer για το T28 πριν 3 χρόνια χαλασμένη,αλλαγή πρώτη επιτυχής,χαλασμένη ξανά,αλλαγή δεύτερη ανεπιτυχής και με το πολύ μάλωμα δε κατάφερα τίποτα... Αλλά δε πρόκειται να τους περάσει:πήρα στον Παππού μου τηλέφωνα και τους είπα να το πάει πίσω! Βρε τους αλήτες...

Ξέρεις γιατί νευριάζομαι Βασίλη;πάει ο άλλος με συγκεκριμένες απαιτήσεις και τελικά βγάζουν άστοχη την επιλογή του και του προτείνουν "με καλή θέληση" ένα κινητό που θέλουν να ξεφορτωθούν...Είναι τρομερή αυτή η κατάσταση.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Τι κυρώσεις πιστεύετε ότι θα έχει η Βόντα και τι θα θέλατε να έχει...?

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

εγω την εκανα ηδη απο την ετερια των αγγλουλιδων των σκυλιων των αμερικανων .

σιγα μην εμενα !

 

τι καλα θα ηταν να καναμε ολοι οι Ελληνες ενα γερο μποικοταζ στην αγαπητη αυτη ετερια την ΑΓΓΛΙΚΗ !

 

αλλα που... ο Ελληνας αν κολλησει.....

Να μην ξεχνάμε βέβαια ότι... οι άλλες τρεις δεν είναι και οι σούπερ 100% ελληνικές εταιρίες ε; Η Αμερική είναι και πίσω από άλλες δύο από τις τρεις!

 

EDIT: Το 4 ψήφισα.

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Γιατί να ζητήσεις ηθική αποζημίωση; Εσένα υπέκλεψαν; Αν πας δικαστικώς υπάρχει καμία περίπτωση να κερδίσεις το παραμικρό;

 

Εγώ εξετάζω (για πρώτη φορά στη ζωή μου) το ενδεχόμενο να μεταφέρω τα τηλέφωνα της οικογένοιάς μου με φορητότητα στην CosmOTE.

logo-vwclub-2016.png
Link to comment
Share on other sites

Οσοι πιστευουν οτι ειχε σχεση η vf τοτε γιατι το εβγαλε στη φορα, και αν ο καραμανλης ειχε tim-cosmote το λογισμικο θα πηγαινε στη vf
Link to comment
Share on other sites

εγώ παραμένω στην vodafone.

από όσο κατάλαβα οι υποκλοπές έγιναν στο τρίγωνο (βερμούδων ;) )

ομόνοια και αλλες 2 γωνίες.

εγώ μένω vodafone και θα φύγω δύσκολα απτην vodafon.

έτυχε και το λογισμικό αυτό έπεσε στην vodafone τι να κάνουμε.

αν έπεφτε στην cosmote θα γινόταν το ίδιο περιστατικό.

και υπάρχουν μεγάλες πιθανότητες να επανορθώσει αυτά που έγιναν.

και με συγχωρείτε δηλαδή στο τρίγωνο των "βερμούδων" όλοι βρίσκονται δηλαδή??όλοι Αθηναίοι είστε και μένετε στην ίδια περιοχή??μπα...

----------------------------

Αν κάνω λάθος συγχωρέστε με... και διορθώστε με

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Vodafone γενικά
  • The title was changed to wrong
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...