Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες σε συσκευές της HTC & Qtek


iliu_n
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

A επίσης θα του αλλάξω και αυτό που νομίζω ότι λέγεται digitizer...

Βρήκα και μαύρη πρόσοψη...Για πείτε μου και για αυτήν την άποψη σας:

 

http://cnn.cn/shop/tytnsoftbank-x01ht-black-housing-p-1978.html

 

Manual για αλλαγή προσόψεων για όποιον ενδιαφέρει υπάρχει εδω:

 

http://www.howardforums.com/showthread.php?t=1152710&page=1&pp=15

Να έχεις φαντασία για να μην πεθάνεις από έκπληξη._
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 582
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

φιλε μου θα σου συνιστουσα να το πας στην ACE hellas;)

 

ειναι δυσκολο τηλ στην λυση-αρμολογηση (α ρε στρατε τι μας κανεις :lol:)του ο τιτανας ;)

 

δεν θα ειναι και οτι καλυτερο να μπεις σε τετοια διαδικασια..σκεψου να μην κανεις κατι καλα και να αρχισουν προβληματακια εφαρμογης μετα και να σου χαλασει ολο το αποτελεμα ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
αν δεν θελεις να δωσεις 150+ στην ace θα σου προτεινα να παρεις τα καπακια και να το πας στο http://www.9volto.gr θελουν 15 ευρω για την εργασια,συμφωνω με τον δημητρη να μην το κανεις μονος σου αν δεν εχεις εμπειρια
Link to comment
Share on other sites

αν δεν θελεις να δωσεις 150+ στην ace θα σου προτεινα να παρεις τα καπακια και να το πας στο www.9volto.gr θελουν 15 ευρω για την εργασια,συμφωνω με τον δημητρη να μην το κανεις μονος σου αν δεν εχεις εμπειρια

 

μετρησες γιαννη :up:

 

πραγματικα ειναι και η καλυτερη λυση :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

αν δεν θελεις να δωσεις 150+ στην ace θα σου προτεινα να παρεις τα καπακια και να το πας στο http://www.9volto.gr θελουν 15 ευρω για την εργασια,συμφωνω με τον δημητρη να μην το κανεις μονος σου αν δεν εχεις εμπειρια

πάντα δίνει τις καλύτερες λύσεις. Όντως έιναι πολύ καλή λύση αφού τα παιδιά στο 9volto έχουν αρκετή εμπειρία.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τελικά κατέληξα σε 9volto.Η αετονύχηδες της Ace ζητούσαν 67 ευρώ μόνο για τα 2 τμήματα του συνολικού πακέτου.Δηλαδή μόνο για το μπροστά μέρος και αυτό που είναι κάτω από την μπαταρία.Απάτη.Οπότε παραγγέλνω από το ηλ.μαγαζί και την βάζω στο 9volto.

 

Ευχαριστώ για τις πολύτιμες συμβουλές...

 

Αλλά μια τελευταία ερώτηση?Μαύρο ή Ασπρό?

Να έχεις φαντασία για να μην πεθάνεις από έκπληξη._
Link to comment
Share on other sites

άσπρο !!:)

 

 

μαυρο φυσικα :lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Φίλε, δες αυτό πρώτα για να ξέρεις τι θα αντιμετωπίσεις. http://inuchanbt.blog54.fc2.com/blog-entry-100.html#more

 

Δεν είναι δύσκολο, το 'χω κάνει καμιά δύο φορές και στο δικό μου. Να είσαι σίγουρος μόνο, ότι έχεις τα σωστά εργαλεία για την δουλεία.

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς να ξέρουμε wilmott?Τελικά κατέληξα στο μαύρο...Οι περισσότεροι αυτό μου πρότειναν...Και δείχνει και πιο επίσημο!LoL!Φίλε UnReaL είδα τον οδηγό και σε ευχαριστώ αλλά επειδή τα 15 ευρώ του http://www.9volto.gr δεν είναι πολλά αντιθέτως τα 400 που έδωσα για τη συσκευή είναι,δεν θέλω να το ρισκάρω!Λέω αυτή τη φορά να μην πειραματιστώ...

 

Πάντως για να είμαι ειλικρινής δεν φαίνεται και τόσο πολύπλοκο...Αρκεί να πιάνουν τα χέρια σου και να έχεις τα κατάλληλα εργαλεία...

Να έχεις φαντασία για να μην πεθάνεις από έκπληξη._
Link to comment
Share on other sites

To 9volto πάντως στον πειραιά είναι...Έναν ηλεκτρικό παίρνεις και είσαι εκεί!
Να έχεις φαντασία για να μην πεθάνεις από έκπληξη._
Link to comment
Share on other sites

ναί όντως και είναι πολύ καλό κατάστημα !! αλλά σίγουρα αλλάζουν προσόψεις; πήρατε να ρωτήσετε;
Link to comment
Share on other sites

ναί όντως και είναι πολύ καλό κατάστημα !! αλλά σίγουρα αλλάζουν προσόψεις; πήρατε να ρωτήσετε;

 

http://www.9volto.gr

 

εχουν και μειλ οποτε και να μην θελει καποιος να χρεωθει μπορει να παρει απαντηση και online :O

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Τους πήρα τηλέφωνο εγώ.Το κόστος είναι 15 ευρώ.Αν το πας τρίτη,πέμπτη ή παρασκευή απόγευμα το παίρνεις σε μισή με μια ώρα...Αλλιώς την επόμενη μέρα.Οι άνθρωποι είναι επαγγελματίες και μπράβο τους.

 

 

ΠΡΟΣΟΧΗ:Την πρόσοψη την πάτε εσείς.Τα 15 ευρώ αφορούν ΜΟΝΟ την τοποθέτηση της στην συσκευή!

 

Συνολικό κόστος 42 ευρώ η πρόσοψη από το εξωτερικό +15 η εγκατασταση:57 ευρώ.Και το μηχάνημα γίνεται σαν καινούργιο!

Να έχεις φαντασία για να μην πεθάνεις από έκπληξη._
Link to comment
Share on other sites

αυτή η πρόσοψη που θές να του βάλεις είναι αυθεντική; γιατι πολλέσ φορέσ αν δεν είναι αυθεντικές δεν έχουν τόσο καλά πλαστικά.
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι αυθεντική αλλά από ότι είδα στις φωτό φαίνεται καλής ποιότητας (όσο φαίνεται) αλλά και σε άλλα forums του εξωτερικού όλοι πρότειναν το συγκεκριμένο κατάστημα για τέτοιου είδους αγορες...

 

Οπότε θέλω να ελπίζω ότι η πρόσοψη είναι καλή!

 

Πάντως 150+ ευρώ να δώσω στην ace hellas ΔΕΝ έχω όσο καλές προσόψεις και να έχει!

Να έχεις φαντασία για να μην πεθάνεις από έκπληξη._
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι αυθεντική αλλά από ότι είδα στις φωτό φαίνεται καλής ποιότητας (όσο φαίνεται) αλλά και σε άλλα forums του εξωτερικού όλοι πρότειναν το συγκεκριμένο κατάστημα για τέτοιου είδους αγορες...

 

Οπότε θέλω να ελπίζω ότι η πρόσοψη είναι καλή!

 

Πάντως 150+ ευρώ να δώσω στην ace hellas ΔΕΝ έχω όσο καλές προσόψεις και να έχει!

δεν έχεις άδικο !! 150 ευρώ είναι υπερβολικά λεφτά για να αλλάξεις πρόσοψη!!

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Εννοώ να ξέρετε κάποιο ανάλογο μαγαζί προς Αθήνα μεριά geofromalimos....
ναι ειναι και ενα αλλο στο χαλανδρι,αλλα δεν ξερω αν ειναι καλος στην δουλεια του,για το 9volto εχω ακουσει καλα λογια,αν θελεις το τηλ.πες μου γιατι το εχω στην δουλεια;)
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες σε συσκευές της HTC & Qtek

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...