Jump to content

Αγορα ταμπλετ εως 300 ευρω


tablet
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδια έκανα την παραγγελία, στην κάρτα Visa που έβαλα δεν υπάρχουν χρήματα. Πότε θα πληρώσω; Δεν γραφει πουθενα αν πληρωθηκε η να πληρώσω.

 

----- προσθήκη μηνύματος 54 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Συγγνώμη τώρα για αυτες τις ερωτήσεις, βιαστηκα να το παραγγείλω και δεν εχω ξαναψωνισει απο αμαζον

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Συγγνώμη τώρα για αυτες τις ερωτήσεις, βιαστηκα να το παραγγείλω και δεν εχω ξαναψωνισει απο αμαζον

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 64
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρε παιδια έκανα την παραγγελία, στην κάρτα Visa που έβαλα δεν υπάρχουν χρήματα. Πότε θα πληρώσω; Δεν γραφει πουθενα αν πληρωθηκε η να πληρώσω.

 

----- προσθήκη μηνύματος 54 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Συγγνώμη τώρα για αυτες τις ερωτήσεις, βιαστηκα να το παραγγείλω και δεν εχω ξαναψωνισει απο αμαζον

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Συγγνώμη τώρα για αυτες τις ερωτήσεις, βιαστηκα να το παραγγείλω και δεν εχω ξαναψωνισει απο αμαζον

 

Δεν ξέρω τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση, ίσως δοκιμάσουν ξανά να χρεώσουν την κάρτα

Link to comment
Share on other sites

Αμα ειναι η πρωτη αγορα και δεν εγινε δεν θα γινει λογικα καθολου. Επισης θελει και τα estatements το amazon και πληροφοριεσ καρτασ αν εισαι νεος πελατης νομιζω..

 

Ετσι leo06 εγω το ανεβασα λιγο στα 332 για εξπρεσ.. Και καλα να μ ρθει παρασκευη.. Μακαρι.. Μηπως εχεισ ψαξει θηκη πουθενα η καποια πολυ καλη καρτα 32αρα η 64αρα??

Επισησ λες σε καποιο προβλημα να πρεπει να κανω αποστολεσ ιταλια για επισκευη παραδειγμα???

 

@mantilas υπομονη εωσ αυριο η καντο μεσω καποιου δικου σου π ειναι ηδη πελατης και ξερει απο amazon

Edited by tablet
Link to comment
Share on other sites

Αμα ειναι η πρωτη αγορα και δεν εγινε δεν θα γινει λογικα καθολου. Επισης θελει και τα estatements το amazon και πληροφοριεσ καρτασ αν εισαι νεος πελατης νομιζω..

 

Ετσι leo06 εγω το ανεβασα λιγο στα 332 για εξπρεσ.. Και καλα να μ ρθει παρασκευη.. Μακαρι.. Μηπως εχεισ ψαξει θηκη πουθενα η καποια πολυ καλη καρτα 32αρα η 64αρα??

Επισησ λες σε καποιο προβλημα να πρεπει να κανω αποστολεσ ιταλια για επισκευη παραδειγμα???

 

@mantilas υπομονη εωσ αυριο η καντο μεσω καποιου δικου σου π ειναι ηδη πελατης και ξερει απο amazon

 

https://www.ebay.com/itm/152998130123?var=452799378934

Για κάρτα δεν έχω ιδέα.

Η Huawei έχει καλό support εδώ οπότε αν έχεις κάποιο πρόβλημα επικοινώνησε με την εδώ αντιπροσωπεία καλύτερα, αλλά και στο Amazon να το στείλεις πάλι θα σε καλύψουν και τα μεταφορικά στα επιστρέφουν

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα την καρτα στον λογαριασμό κανονικά.Η παραγγελία υπάρχει στον λογαριασμό μου,αν ισχύουν τα ίδια αύριο που θα βάλω τα χρήματα πως θα πληρώσω;
Link to comment
Share on other sites

Πέρασα την καρτα στον λογαριασμό κανονικά.Η παραγγελία υπάρχει στον λογαριασμό μου,αν ισχύουν τα ίδια αύριο που θα βάλω τα χρήματα πως θα πληρώσω;

 

Στείλε τους email, αν και νομίζω ότι θα προσπαθήσουν ξανά να χρεώσουν την κάρτα αλλά δεν είμαι σίγουρος

Link to comment
Share on other sites

Mολις ήρθε μειλ στα ιταλικά να ξαναπροσπαθησω η να αλλάξω τρόπο πληρωμής. Αν είμαι τυχερός μέχρι αύριο και υπάρχει η προσφορά έχει καλως. Δεν πρόλαβα και τις τράπεζες ανοιχτές σήμερα γκαντεμιά.
Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο είδα οτι το Amazon. It μου αφαιρέσε 1 ευρώ αποτην κάρτα. Τι σημαίνει αυτό;

 

Αυτό γίνεται όταν την βάζεις για πρώτη φορά στο λογαριασμό σου στο Amazon για επιβεβαιώση

Link to comment
Share on other sites

Το πηρα τελικά κι εγώ σήμερα στα 327 με μεταφορικά. Παραγγειλα και θήκη και τζάμι απο ιμπει. Περίπου πόσες μέρες απο Ιταλία;
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έχει από χθες που το γράφουν preparation for shipping. Δεν γραφει κάτι άλλο, πόσο καιρό κάνουν να το στείλουν;
Link to comment
Share on other sites

Αμα ειναι η πρωτη αγορα και δεν εγινε δεν θα γινει λογικα καθολου. Επισης θελει και τα estatements το amazon και πληροφοριεσ καρτασ αν εισαι νεος πελατης νομιζω..

 

Ετσι leo06 εγω το ανεβασα λιγο στα 332 για εξπρεσ.. Και καλα να μ ρθει παρασκευη.. Μακαρι.. Μηπως εχεισ ψαξει θηκη πουθενα η καποια πολυ καλη καρτα 32αρα η 64αρα??

Επισησ λες σε καποιο προβλημα να πρεπει να κανω αποστολεσ ιταλια για επισκευη παραδειγμα???

 

@mantilas υπομονη εωσ αυριο η καντο μεσω καποιου δικου σου π ειναι ηδη πελατης και ξερει απο amazon

Φιλε εμένα από εχθές το πρωί που τράβηξαν τα λεφτά από την prepaid στο order summary γραφει προετοιμασία για αποστολή, σε εσένα γράφει κάτι διαφορετικό; Μου φαίνεται περίεργο ακόμα να μην το έχουν στείλει.

Link to comment
Share on other sites

Θυμάσαι τι έγραφε στο σαιτ; Σου έστειλαν μειλ οταν το έστειλαν; Για πες εντυπώσεις απο το ταμπλετ.

 

----- προσθήκη μηνύματος 96 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πού είσαι Αθήνα; Εγω είμαι και διπλα τους Ήπειρο Θεσπρωτία.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...