Jump to content

Αγορα ταμπλετ εως 300 ευρω


tablet
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτό ξεφεύγει πολύ στην τιμη. Μάλλον για το m3 θα πάω. Αν και νομίζω ότι για απλή χρήση που θέλω (browsing-youtube-pokerstars-ταινιες) και το m3lite αρκεί.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 64
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και εγω ηθελα να ρωτησω για το lenovo tab 4 10 plus 4/64 γιατι δεν το προτεινει κανενας??

Υπηρξαν αρνητικεσ κριτικες?? Το βρισκω ευρωπη στα 300 κ ελλαδα το 16αρι τοσα παλι

 

Με ψηνε και μενα το huawei αλλα ειναι 2016 μοντελο και το σκεφτομαι καπως..

Ξερω κ το tab s2 του 2016 που πεταει ακομα αλλα πανε χρονια ρε σεις..

 

Δηλαδη αναμεσα lenovo και huawei με ταβανι 300 ποιο λετε??

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι μονόδρομος το Android. Στα σκρουτζομάγαζα το iPad του 2017 πάει κάτω από τα 300 πλέον και είναι καλύτερο από οποιαδήποτε ταμπλέτα Android κυκλοφορεί σε αυτά τα λεπτά. Το απέκτησα πρόσφατα και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Να σημειώσω πως το κινητό μου είναι Android.
Άλλο λέω εγώ άλλο λες εσύ λέω αν θέλει Android είναι μονόδρομος συνγεκριμενενη συσκευή

 

----- προσθήκη μηνύματος 52 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και εγω ηθελα να ρωτησω για το lenovo tab 4 10 plus 4/64 γιατι δεν το προτεινει κανενας??

Υπηρξαν αρνητικεσ κριτικες?? Το βρισκω ευρωπη στα 300 κ ελλαδα το 16αρι τοσα παλι

 

Με ψηνε και μενα το huawei αλλα ειναι 2016 μοντελο και το σκεφτομαι καπως..

Ξερω κ το tab s2 του 2016 που πεταει ακομα αλλα πανε χρονια ρε σεις..

 

Δηλαδη αναμεσα lenovo και huawei με ταβανι 300 ποιο λετε??

Λογισμικό από την κόλαση έχει (.μαζί με ενημερώσεις τρως και κάνα aware κλπ)
Link to comment
Share on other sites

Δεν σε πιανω φιλε egodemis αν θεσ εξηγησε μου.. :)
Λογισμικό είναι άθλιο αν δουλέψεις κάποιο Lenovo tablet θα καταλάβεις

Γενικός πλέον android tablet έχουν πεθάνει κάτι ποιοτικό βγάζει η huawei και τέλος από εκεί και πέρα μόνο iPad με όλα τα γνωστά μειονέκτημα και πλεονεκτήματα

Link to comment
Share on other sites

Λογω terrarium,καρτα sd,usb otg και λογω συνηθειας,προτιμω να τα σκασω για ενα Tab S3 ή εστω ενα tab S2(βασικα αυτο εχω τωρα το Τ819),παρα να παρω ipad.

Ψωρις αυτο να σημαινει οτι τα Samsung ειναι καλυτερες ταμπλετες απο τα Apple.

Ομως καταλαβαινω τον ΤS.

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Λογισμικό είναι άθλιο αν δουλέψεις κάποιο Lenovo tablet θα καταλάβεις

Γενικός πλέον android tablet έχουν πεθάνει κάτι ποιοτικό βγάζει η huawei και τέλος από εκεί και πέρα μόνο iPad με όλα τα γνωστά μειονέκτημα και πλεονεκτήματα

 

Προφανώς εσύ δεν έχεις δουλέψει κάποιο Lenovo τώρα τελευταία, στοκ Android και με τις τελευταίες ενημερώσεις ασφαλείας, και update κάθε 2 μήνες. Ποίος άλλος δίνει update κάθε 2 μήνες σε tablet? Εξαιρετικό hardware με snapdragon 625, 4 GB ram και 64 internal storage, SD card, fingerprint scanner, 1080p οθόνη, αυτά για το tab 4, πριν είχα το tab 3 8 plus επίσης εξαιρετική συσκευή για τα χρήματα, και επίσης με στοκ Android, οπότε δούλεψε κάποια από τις τελευταίες συσκευές και μετά γράψε για άθλιο λογισμικό

Για το φίλο πάντως ας ρίξει μια ματιά και στα καινούργια m5, το μικρό έχει 340 και το μεγάλο 390 στο amazon

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω παιδια..

Φιλε leo06 εχεισ το tab 10 4/64..??,το βρισκω ευρωπη 300.αξιζει..θα με βγαλει δυο χρονακια καλα??

 

Τα huawei ου λεσ γιατι δεν υπαρχουν ελλαδα?? Αξιζει το δεκαρι δηλαδη τοαο μεγαλη υπερβαση να παω σχεδον 400 για να το παρω???

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω παιδια..

Φιλε leo06 εχεισ το tab 10 4/64..??,το βρισκω ευρωπη 300.αξιζει..θα με βγαλει δυο χρονακια καλα??

 

Τα huawei ου λεσ γιατι δεν υπαρχουν ελλαδα?? Αξιζει το δεκαρι δηλαδη τοαο μεγαλη υπερβαση να παω σχεδον 400 για να το παρω???

 

Το 8αρι έχω 4/64, ναι μια χαρά είναι στα 300 το 10αρι. Από που?

Τώρα κυκλοφόρησαν τα m5, λογικά σε λίγο καιρό θα είναι διαθέσιμα και στην Ελλάδα αλλά δεν νομίζω να είναι φθηνότερα από το Amazon

Link to comment
Share on other sites

Amazon φιλε μου..

Αν μπορεις πεσ μου, Στην θεση μου θα δινεσ 300 για το δεκαρι το 4/64 η θα πηγαινεσ στα 400 για το m5 παλι δεκαρι??

 

Σε ποιο Amazon? Στο γερμανικό 310 έχει το 3/16

Το m5 έχει καλύτερο επεξεργαστή και οθόνη αλλά έχει την μισή εσωτερική μνήμη, βέβαια παίρνει sd αλλά δεν θα είναι το ίδιο γρήγορη με τη εσωτερική. Αν έχεις τα χρήματα τότε πήγαινε για το m5 που είναι νεότερο και λογικά θα πάρει τουλάχιστον μία ακόμη μεγάλη αναβάθμιση ενώ έρχεται ήδη με την 8

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το βρισκω το m5 σε καλη τιμη στο amazon ιταλιας.. Ειναι safe πλατφορμα? . Δεν εχω ψωνισει ποτε.. Μηπωσ κρυβει καποια παγιδα?? Θα προχωρησω αμεσα αν ειναι..
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το βρισκω το m5 σε καλη τιμη στο amazon ιταλιας.. Ειναι safe πλατφορμα? . Δεν εχω ψωνισει ποτε.. Μηπωσ κρυβει καποια παγιδα?? Θα προχωρησω αμεσα αν ειναι..

 

Σκεφτοσουν αγορά από ebay και αναρωτιεσαι για το Amazon? Δεν θα το βρεις ξανά σε αυτή τη τιμή, κάνε παραγγελία άμεσα

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτοσουν αγορά από ebay και αναρωτιεσαι για το Amazon? Δεν θα το βρεις ξανά σε αυτή τη τιμή, κάνε παραγγελία άμεσα
Χαχα το τσεκαρες ε??

 

Το κανα ηδη, εβαλα και εξπρεσ και λεει θα ρθει παρασκευη.. Δεν το πολυπιστευω αλλα θα δουμε... :) ευχαριστω..

Link to comment
Share on other sites

Χαχα το τσεκαρες ε??

 

Το κανα ηδη, εβαλα και εξπρεσ και λεει θα ρθει παρασκευη.. Δεν το πολυπιστευω αλλα θα δουμε... :) ευχαριστω..

 

Ε, μα, τώρα, αν δεν είχα αγοράσει το tab4 τον Δεκέμβρη θα το είχα χτυπήσει αλύπητα. Και ας μην έχει 64 εσωτερική που στο tab4 μέχρι στιγμής δεν φαίνεται να γεμίζει

Link to comment
Share on other sites

Ε, μα, τώρα, αν δεν είχα αγοράσει το tab4 τον Δεκέμβρη θα το είχα χτυπήσει αλύπητα. Και ας μην έχει 64 εσωτερική που στο tab4 μέχρι στιγμής δεν φαίνεται να γεμίζει
Ετσι. Οπωσ τα λες. Πολυ καλο deal. Μενει να το δουμε στην πραξη.. Θα ναι σιγουρα ευρωπαικο ωστε να χω ευρωπαικη εγγυηση ε? (ψαχνω το παραμικρο λογω του υποπτου τησ τιμης.. Χεχε)

 

Δεν με ενοχλει το 32 ειναι υπεραρκετο για μενα αλλα Ασ ερθει πρωτα και Θα του βαλω και μια καλη καρτα μνημης και νομιζω καλυφθηκα..

Link to comment
Share on other sites

Ετσι. Οπωσ τα λες. Πολυ καλο deal. Μενει να το δουμε στην πραξη.. Θα ναι σιγουρα ευρωπαικο ωστε να χω ευρωπαικη εγγυηση ε? (ψαχνω το παραμικρο λογω του υποπτου τησ τιμης.. Χεχε)

 

Δεν με ενοχλει το 32 ειναι υπεραρκετο για μενα αλλα Ασ ερθει πρωτα και Θα του βαλω και μια καλη καρτα μνημης και νομιζω καλυφθηκα..

 

Φυσικά και είναι ευρωπαϊκό με πωλητή το ίδιο το Amazon, αν και η Huawei έχει καλό support εδω αλλά αγορά από το Amazon καλύτερα να απευθυνθείς στο Amazon για οτιδήποτε, έχει κορυφαίο after sale support

Link to comment
Share on other sites

Πόσο το βρήκες στο αμαζον το m5? Υπάρχει ακόμα;

 

327 μαζί με μεταφορικά

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει περίπτωση να το δω σε αγγλικη γλωσσα; Δεν εχω ψωνισει ποτέ απο αμαζον γι αυτό ρωταω και ιταλικα δεν ξέρω. Για το WiFi μιλάμε;
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει περίπτωση να το δω σε αγγλικη γλωσσα; Δεν εχω ψωνισει ποτέ απο αμαζον γι αυτό ρωταω και ιταλικα δεν ξέρω. Για το WiFi μιλάμε;

 

Ναι, το WiFi, άνοιξε τη σελίδα με τον chrome και ενεργοποίησε τη μετάφραση, καλύτερα στα αγγλικά ή μετάφραση

Link to comment
Share on other sites

Ξέρεις για πόσο θα ισχύει η προσφορά;

 

Όχι, μπορεί το επόμενο λεπτό να μην ισχύει

Link to comment
Share on other sites

Τώρα δεν μπορώ να κάνω την αγορά, δεν έχω χρήματα στην κάρτα, αύριο θα μπορέσω να καταθεσω. Δεν υπάρχει αντικαταβολή στο αμαζον σωστά;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...