Jump to content

Αγορα ταμπλετ εως 300 ευρω


tablet
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σας παιδια μπορειτε να προτεινετε καποιο ταμπλετ με ταβανι τα 300 ευρω??

 

Για αρκετη χρηση.. Αρκετο ιντερνετ καποιεσ εφαρμογες μουσικη σειρες σοσιαλ κλπ..

Προτιμω ελλαδα η ευρωπη η καποια ευρωπαικη αποθηκη κινεζου!!!!

 

Ευχαριστω πολυ.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 64
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Android μου φαινεται πιο ευκολο λογω και οτι τα κινητα μασ ειναι android... Αλλα αν ειναι κατι αξιολογο σε windows πεσ το μου.. Ομως υπαρχουν οι εφαρμογεσ android σε ταμπλετ με λειτουργικο windows??

Ρωταω γιατι δεν εχω δουλεψει ποτς ταμπλετ με windows..

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω υπαρχει ελλαδα αυτο?? Απο ευρωπαικη αποθηκη του gearbest ειναι το λινκ??

 

Καμια αλλη προταση??

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν κάνεις υπέρβαση μόνο 30 ευρώ στο budget σου, πας σε ipad πάντως....

https://www.skroutz.gr/c/1105/tablet.html?from=catspan&keyphrase=ipad+9.7+2017

 

Η αν δεν σε ενδιαφέρει η ευρωπαϊκή εγγύηση (αφού βλέπεις έτσι κι αλλιώς προϊόντα από Κινα), παρτο από εδώ που τα φέρνουν πιο φθηνά από ΗΠΑ

https://www.deals365.gr/proionta-technologias/12476-prosfora-gia-to-neo-ipad-97-intson-montelo-2017-se-32gb-i-128gb

Link to comment
Share on other sites

Ωραια προταση αλλα δεν ειχα ποτε ουτε κινητο ουτε ταμπλετ ios μου ειναι πολυ δυσκολο να παω τωρα..

 

Ετσι ψαχνω samsung lenovo huawei αλλα με ευρωπαικεσ εγγυησεισ να μην τρεχω.

 

Τα samsung γιατι στο skroutz ειναι 2016??δν βγηκαν αλλα πιο μετα?? Να παω σε τετοια??

 

Προτεινετε μου ενα απο τισ παραπανω μαρκεσ με 3αρα η 4αρα ram αν μπορειτε..

Ευχαριστω πολυ παιδια

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το δεύτερο λινκ που έχει το μηλοταμπλετ χωρίς εγγύηση είναι αξιόπιστο έχει πάρει κανεις ;

 

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by georgetronis
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω υπαρχει ελλαδα αυτο?? Απο ευρωπαικη αποθηκη του gearbest ειναι το λινκ??

 

Καμια αλλη προταση??

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ναι, είναι από ευρωπαϊκή αποθήκη το λινκ.

Δες και ένα ελληνικό review

(σκιπαρε τα 3 πρώτα λεπτά ;))
Link to comment
Share on other sites

Ναι, είναι από ευρωπαϊκή αποθήκη το λινκ.

Δες και ένα ελληνικό review

(σκιπαρε τα 3 πρώτα λεπτά ;))
Κατι και με λιγο android???

Επισησ απο κει για επισκευη η αλλαγη πρεπει ν φυγει κινα η υπαρχεινευρωπαικοσ αντιπροσωποσ????

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για την χρήση που το θές, πιστεύω θα σε έκανε κατι τέτοιο : https://www.geekbuying.com/item/Chuwi-Hi9-Tablet-PC-4GB-64GB-Black-Gray-391604.html

Κινητό : Xiaomi Redmi 5 Plus

Tablet: Chuwi Hi10 ( https://www.facebook.com/CHUWIGreece/ )

Ό,τι δεν χρειάζεται, δεν μπορεί και να υπάρχει.

Link to comment
Share on other sites

Ωραια προταση αλλα δεν ειχα ποτε ουτε κινητο ουτε ταμπλετ ios μου ειναι πολυ δυσκολο να παω τωρα..

 

Ετσι ψαχνω samsung lenovo huawei αλλα με ευρωπαικεσ εγγυησεισ να μην τρεχω.

 

Τα samsung γιατι στο skroutz ειναι 2016??δν βγηκαν αλλα πιο μετα?? Να παω σε τετοια??

 

Προτεινετε μου ενα απο τισ παραπανω μαρκεσ με 3αρα η 4αρα ram αν μπορειτε..

Ευχαριστω πολυ παιδια

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φίλε πράγματι σε ταμπλέτα δεν υπάρχει σύγκριση iPad με τα αλλα. Μόνο tablet των 800+ ευρώ με Android μπορούν να το κοντράρουν. Σου μιλάει κάποιος που δεν έχει πάρει ποτέ τηλέφωνο iPhone και έχω πάρει πάνω από 15 ταμπλέτες διαφορετικές. Και πίστεψε με δεν θα σε δυσκολέψει καθόλου. Android και ios έχουν ελάχιστες διαφορές

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να κάνεις την δουλεία σου και με λιγότερα χρήματα,εφόσον θές να αγοράσεις απο κινέζο.Τσέκαρε : https://www.geekbuying.com/item/Chuwi-Hi9-Tablet-PC-4GB-64GB-Black-Gray-391604.html

Κινητό : Xiaomi Redmi 5 Plus

Tablet: Chuwi Hi10 ( https://www.facebook.com/CHUWIGreece/ )

Ό,τι δεν χρειάζεται, δεν μπορεί και να υπάρχει.

Link to comment
Share on other sites

Θελω να ψωνισω απο ελλαδα η απο ευρωπη...

 

Να παω και σε ipad αν ειναι τοσο καλο και να το μαθω αλλα εχει τοσεσ εφαρμογεσ σαν το android????

Link to comment
Share on other sites

Θελω να ψωνισω απο ελλαδα η απο ευρωπη...

 

Να παω και σε ipad αν ειναι τοσο καλο και να το μαθω αλλα εχει τοσεσ εφαρμογεσ σαν το android????

 

Το συγκεκριμένο που σου έδειξα μπορείς να το αγοράσεις απο ευρωπαίκη αποθήκη . Γούστα είναι αυτά, εγώ θα σε πρότεινα android γιατί και θα κάνεις την δουλεία σου φθηνότερα και είναι πιο παραμετροποιήσιμα απο το iOS(πράγμα που προσωπικά εγώ το θέλω).

Κινητό : Xiaomi Redmi 5 Plus

Tablet: Chuwi Hi10 ( https://www.facebook.com/CHUWIGreece/ )

Ό,τι δεν χρειάζεται, δεν μπορεί και να υπάρχει.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ενδιαφέρομαι κι εγω σε αυτό το εύρος τιμης, 250-300€.Ανδροιδ μονο και απο Ελλάδα μόνο. Λόγω του ότι δεν έχω pc θα είναι το μοναδικό μεσο για ίντερνετ και θέλω οτι καλύτερο σε αυτά τα λεφτά.Απο οθόνη να ειναι απο 8 εως 10 ίντσες, εδω να προσθέσω ότι θα το κρατήσω τουλάχιστον 3 χρόνια. Περιμένω προτάσεις.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ενδιαφέρομαι κι εγω σε αυτό το εύρος τιμης, 250-300€.Ανδροιδ μονο και απο Ελλάδα μόνο. Λόγω του ότι δεν έχω pc θα είναι το μοναδικό μεσο για ίντερνετ και θέλω οτι καλύτερο σε αυτά τα λεφτά.Απο οθόνη να ειναι απο 8 εως 10 ίντσες, εδω να προσθέσω ότι θα το κρατήσω τουλάχιστον 3 χρόνια. Περιμένω προτάσεις.

 

 

 

Δες για iPad αν δεν θες του 2018, δες του 2017.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Γιώργος

iPHONE 6S Plus, iPAD Air 2

http://www.triakilakodika.gr/ (δεν είναι δικό μου αλλά είναι φοβερό)

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρομαι κι εγω σε αυτό το εύρος τιμης, 250-300€.Ανδροιδ μονο και απο Ελλάδα μόνο. Λόγω του ότι δεν έχω pc θα είναι το μοναδικό μεσο για ίντερνετ και θέλω οτι καλύτερο σε αυτά τα λεφτά.Απο οθόνη να ειναι απο 8 εως 10 ίντσες, εδω να προσθέσω ότι θα το κρατήσω τουλάχιστον 3 χρόνια. Περιμένω προτάσεις.
Σε αυτά τα λεφτά μονόδρομος σε Android και από Ελλάδα το Huawei MediaPad M3 Lite 10

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ενδιαφέρομαι κι εγω σε αυτό το εύρος τιμης, 250-300€.Ανδροιδ μονο και απο Ελλάδα μόνο. Λόγω του ότι δεν έχω pc θα είναι το μοναδικό μεσο για ίντερνετ και θέλω οτι καλύτερο σε αυτά τα λεφτά.Απο οθόνη να ειναι απο 8 εως 10 ίντσες, εδω να προσθέσω ότι θα το κρατήσω τουλάχιστον 3 χρόνια. Περιμένω προτάσεις.
Σε αυτά τα λεφτά μονόδρομος σε Android και από Ελλάδα το Huawei MediaPad M3 Lite 10

Και γενικός σε Android πέρα από huawei και Samsung (αν αντέχεις το λογισμικό της) δεν υπάρχει πλέον κάτι.

Μέτα πας iPad το οποίο ειναι vfm αρκει να μην έχεις περίεργες απαιτήσεις + θα πρέπει να επηνδησεις στο οικοσύστημα τους

Link to comment
Share on other sites

Θελω να ψωνισω απο ελλαδα η απο ευρωπη...

 

Να παω και σε ipad αν ειναι τοσο καλο και να το μαθω αλλα εχει τοσεσ εφαρμογεσ σαν το android????

 

Έχει πολύ περισσότερες εφαρμογές από το Android, εκτός και αν ασχολείσαι με root κλπ

Link to comment
Share on other sites

Σε huawei κατέληξα κι εγω, η αυτό ή το m3 πιο δυνατό, λιγο πιο ακριβό και μικρότερη οθόνη. Θέλω κάτι που να το κρατήσω τουλάχιστον μια 3τια.Το m3lite η το m3?Πιο από τα 2;
Link to comment
Share on other sites

Σε αυτά τα λεφτά μονόδρομος σε Android και από Ελλάδα το Huawei MediaPad M3 Lite 10

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σε αυτά τα λεφτά μονόδρομος σε Android και από Ελλάδα το Huawei MediaPad M3 Lite 10

Και γενικός σε Android πέρα από huawei και Samsung (αν αντέχεις το λογισμικό της) δεν υπάρχει πλέον κάτι.

Μέτα πας iPad το οποίο ειναι vfm αρκει να μην έχεις περίεργες απαιτήσεις + θα πρέπει να επηνδησεις στο οικοσύστημα τους

 

Δεν είναι μονόδρομος το Android. Στα σκρουτζομάγαζα το iPad του 2017 πάει κάτω από τα 300 πλέον και είναι καλύτερο από οποιαδήποτε ταμπλέτα Android κυκλοφορεί σε αυτά τα λεπτά. Το απέκτησα πρόσφατα και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Να σημειώσω πως το κινητό μου είναι Android.

Link to comment
Share on other sites

Για 3 χρόνια χρήσης καλύτερη επιλογή το κανονικό m3, κοίτα μήπως βρεις και το Lenovo tab4 8 plus 4/64 με 4 γιγα ραμ και snapdragon 625
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...