Jump to content

Τι παγωτό προτιμάτε;


sartz
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια μικρή προτίμηση στην σοκολάτα,στα παγωτά της Algida και στο παγωτό ενός ζαχαροπλαστείου στην πόλη μου. Edited by maria02
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 362
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Movenpick που μπορούμε να βρούμε, ενδεικτικά; Θα με ενδιέφερε αν ξέρει κανείς στο κέντρο της Αθήνας
:heat:
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Κάθε παγωτό είναι εντελώς διαφορετικό... Θα έλεγα ότι μου αρέσουν τα πάντα!

Ίσως όμως να έχω μια μικρή αδυναμία στο παγωτό καϊμάκι...

JJ

<a href='http://icecream.turborecipes.com/'>Συνταγές για παγωτά</a>

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

μολις μου εδωσαν ενα παγωτο ξυλακι,απο τα Lidl.. gelatelli νομιζω εγραφε.

επικαλυψησοκολατας γαλακτος με αμυγδαλο,εκανε το χαρακτηριστικο κρακ που κανουν ολα τα παγωτα με επικαλυψη αρκετα παχια,και οχι απλα μια φλουδιτσα σοκολατας.

κρεμα με ιχνη κακαο ηταν απο μεσα,το μονο αρνητικο ηταν το πολυ κοντο ξυλακι...

 

ηταν τοσο καλο που δε το περιμενα!!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Cookies & Caramela and almonds της Νιρβάνα , αυτή είναι η πρώτη μου επιλογή!!! Μετά μου αρέσουν τα χωνάκια cornetto...
Link to comment
Share on other sites

πολυ καλα και παμφθηνα ειναι τα gelatelli των lidl!πολυ γευστικα!αγαπημενο μου παγωτο επισης ειναι boss strawberry!απλα κορυφη!οπως επισης και οι πυραυλοι με σοκολατα!α και παγωτο με γευση στρατσιατελα και παγωτο με μπαλες φραουλα και σοκολατα:)
Link to comment
Share on other sites

Αν ψαξεις στα lidl εχει ΤΑ παγωτα! Πηρα και κατι γρανιτες τυπου σπρωξε γλυψε coca cola, φραουλα και lime...ειλικρινα ειχα χρονια να φαω και μου τη βαρεσε. Απιστευτες και δροσιστικοτατες και σε τιμη πολυ καλη! Κι ενα παγωτο σε μπλε συσκευασια γευση σοκολατα που το 1 λιτρο κανει 1.99! Τι να λεμε! Και απιστευτη γευση, οχι μονο τζαμπα!
Link to comment
Share on other sites

παγωτα κρι κρι και συγκεκριμενα, η τσιχλοφουσκα παιδικο αλλα κολλας!

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
σε οποιους αρεσει η κρεμα ,το καλυτερο παγωτο που εχω φαει το εχει ο βεροπουλος.ειναι δικο του λειμπελ σε συσκευασια 1-2 λτ και αποτι διαβασα φτιαχνεται απο βιοτεχνη στο κιλκις.εχει γευση βανιλια-καιμακι!:D
Link to comment
Share on other sites

σε οποιους αρεσει η κρεμα ,το καλυτερο παγωτο που εχω φαει το εχει ο βεροπουλος.ειναι δικο του λειμπελ σε συσκευασια 1-2 λτ και αποτι διαβασα φτιαχνεται απο βιοτεχνη στο κιλκις.εχει γευση βανιλια-καιμακι!:D

 

μου αρεσει πολυ η κρεμα ,θα το δοκιμασω.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να κανω μια ερωτηση? Ξερετε εαν υπαρχει οκογενειακο light παγωτο? Δεν με νοιαζει να ειναι απο μια συγκεκριμενη εταιρια.

:D

Άρης

Follow me

Link to comment
Share on other sites

εχω δει σε σουπερ μαρκετ οικογενειακα με 2 % λιπαρα αλλα δε συγκρατησα μαρκα.
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Παιδια να κανω μια ερωτηση? Ξερετε εαν υπαρχει οκογενειακο light παγωτο? Δεν με νοιαζει να ειναι απο μια συγκεκριμενη εταιρια.

 

http://www.evga.net/inside.php?PageId=77&MenuLevel1Id=2&MenuLevel2Id=20&MenuLevel3Id=28

εδω εχει η εβγα ενα...το εχω δοκιμασει και ηταν γευστικο...με 0%

αν θεωρηθει διαφημηση σβηστε το ποστ μου

Edited by giothesuper

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

lila pause ,πορτοκαλι-σοκολατα και amarena chocolate απο γνωστη αλυσιδα της θεσσαλονικης.

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

καθε φορα που παω Ναυπλιο, θα περασω οπωσδηποτε απο εκεινο το μαγαζακι διπλα στη πλατεια της παλιας πολης (παγωτομανια? δε θυμαμαι) οτι πιο νοστιμο, με πολλες και περιεργες γευσεις :)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Το αγαπημένο μου δεν κυκλοφορεί πια. Είναι το Trophy, ένα χωνάκι της ΕΒΓΑ. Είχε λίγη γεύση μπανάνας στην κορυφή, και το υπόλοιπο ήταν βανίλια με πολλές στρώσεις κανονικής σοκολάτας, οι οποίες περιστρέφονταν από την κορυφή του παγωτού μέχρι στην κάτω άκρη του, εκεί που τέλειωνε το χωνάκι.

Επίσης, προχτές πήρα ένα Number One, και δεν είχε μέσα τα κλασσικά μικρά κομματάκια σοκολάτας. Τα κατάργησαν; Ή έπεσα σε "ελαττωματικό" κομμάτι; :p

Όλα δικά σου μάτια μου κι ο πόνος σου δικός μου

είδαν πολλά τα μάτια μου στις γειτονιές του κόσμου...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...