Jump to content

Huawei MediaPad M5 10.8


maximos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά για διάβασμα ebooks και pdf πώς τα πάει? Είναι full screen??

Έλεγα να το παραγγειλω αλλά το pro.

Το pro από που;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 287
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Link to comment
Share on other sites

Έχει πενάκι, διαφορετική οθόνη (για να ακούει στο πενάκι), άλλη έκδοση του επεξεργαστή και ανώτερα αποτελέσματα στις μετρήσεις
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια τι γινεται με το lte ακόμα είμαστε με την έκδοση 161 ενώ έχουν βγει αρκετές παραπάνω ξέρει κανένας κάτι?
Link to comment
Share on other sites

Εγώ με το LTE πήρα την 190 την περασμένη εβδομάδα, αγορά από ελληνική αλυσίδα

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Konstantinos Metaxas - 6972727220
Link to comment
Share on other sites

Εγώ με το LTE πήρα την 190 την περασμένη εβδομάδα, αγορά από ελληνική αλυσίδα

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

τί έκδοση έχεις ;

 

εδώ με CMR-AL09 , από Ελληνική αλυσίδα , είμαι σε .161 ακόμα

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα στην παρεα.επειδη το βρηκα στο amazon ιταλιας σε πολυ καλη τιμη θα ηθελα να ρωτησω αν ξερει κανεις αν θα εχω εγγυηση κανονικα εδω απο την αντιπροσωπεια η θα πρεπει να το στειλω εξω?επισης αποδειξη θα εχω απεξω.πειραζει αυτο στο σερβις?σας ευχαριστω πολυ.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα στην παρεα.επειδη το βρηκα στο amazon ιταλιας σε πολυ καλη τιμη θα ηθελα να ρωτησω αν ξερει κανεις αν θα εχω εγγυηση κανονικα εδω απο την αντιπροσωπεια η θα πρεπει να το στειλω εξω?επισης αποδειξη θα εχω απεξω.πειραζει αυτο στο σερβις?σας ευχαριστω πολυ.
Πόσο το βρήκες?

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα στην παρεα.επειδη το βρηκα στο amazon ιταλιας σε πολυ καλη τιμη θα ηθελα να ρωτησω αν ξερει κανεις αν θα εχω εγγυηση κανονικα εδω απο την αντιπροσωπεια η θα πρεπει να το στειλω εξω?επισης αποδειξη θα εχω απεξω.πειραζει αυτο στο σερβις?σας ευχαριστω πολυ.

 

 

1) Εννοειται πως εχει εγγυηση στο EMEA region

2) Αν ποτε παθαινε κάτι θα προτιμουσα χωρις δευτερη σκεψη, να το στειλω στην Amazon απο το να ασχολουμαι με την οποιαδηποτε αντιπροσωπεια. Γιατι πολυ απλα η Amazon δινει ρεσιταλ εξυπηρετησης και επιλογων για επιστροφες-εγγυησεις κλπ.

Current status: Galaxy S21+, Huawei Matebook 14 (2020), Mi Air 13 (2017)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
τί έκδοση έχεις ;

 

εδώ με CMR-AL09 , από Ελληνική αλυσίδα , είμαι σε .161 ακόμα

 

Πριν λίγο έλαβα μέσω system update/download latest full package

 

CMR-AL09 8.0.0.190(C432) / Security Patch: October 2018

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Το pro μόνο 64αρι. Θα πάρει και 9 αλλά μάλλον μετά το Φεβρουάριο.

 

Στάλθηκε από το CMR-W09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το pro μόνο 64αρι. Θα πάρει και 9 αλλά μάλλον μετά το Φεβρουάριο.

 

Στάλθηκε από το CMR-W09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

ευχαριστω πολυ φιλε μου για την απαντηση !!! Καλη χρονια με υγεια. :)

Link to comment
Share on other sites

Nεος κατοχος του tablet το πηρα απο amazon.it 305 με μεταφορικα και μου ηρθε σημερα.Γενικα μου αρεσε πολυ ομορφο λεπτο γρηγορο αλλα με αυτο πλυ επαθα πλακα ειναι ο ηχος του.Λες και εχω στο σπιτι 5.1 ηχεια.Προς το παρον το μονο που καπως δεν με εντυπωσιασε ειναι η οθονη μου δινει την εντυπωση οτι ειναι χαμηλης αναλυσης σε μερικα βιντεο που εβλεπα ισως παιζει ρολο το οτι μεχρι χθες το προηγουμενο tablet μου ηταν το samsung 10.1 2014 edition.Aυτα σαν πρωτη εικονα αλλα θα ηθελα να με πειτε την γνωμη σας για την οθονη ισως εμενα μου φανηκε

LG Optimus 2X,THL W8,Xiaomi mi2s,Xiaomi mi4, Xiaomi mi4c, Letv le1, Lg g2, Lg g3, Lg g4,Xiaomi mi5,Samsung Galaxy S6 Edge,Lg g5,Galaxy s7,Xiaomi mi5s,Xiaomi mi6,Galaxy s8,Lg g6,Oneplus 5,Oneplus 5t,Xiaomi mi note 3,Huawei mate 10 pro,Xiaomi mi mix 2s,Galaxy s9+,Huawei P20 Pro,Xiaomi mi 9,Huawei mate 20 pro,Xiaomi mi note 10,Huawei p30 pro,Samung s10 plus,Samsung s20 plus,Xiaomi mi 10,Pixel 4xl,Samsung s20 fe

Link to comment
Share on other sites

Nεος κατοχος του tablet το πηρα απο amazon.it 305 με μεταφορικα και μου ηρθε σημερα.Γενικα μου αρεσε πολυ ομορφο λεπτο γρηγορο αλλα με αυτο πλυ επαθα πλακα ειναι ο ηχος του.Λες και εχω στο σπιτι 5.1 ηχεια.Προς το παρον το μονο που καπως δεν με εντυπωσιασε ειναι η οθονη μου δινει την εντυπωση οτι ειναι χαμηλης αναλυσης σε μερικα βιντεο που εβλεπα ισως παιζει ρολο το οτι μεχρι χθες το προηγουμενο tablet μου ηταν το samsung 10.1 2014 edition.Aυτα σαν πρωτη εικονα αλλα θα ηθελα να με πειτε την γνωμη σας για την οθονη ισως εμενα μου φανηκε[/QUO

 

 

 

καλημερα φιλε μου και καλη χρονια....δυστηχως επιβεβαιωνω το θεμα οθονη....για αυτο το λογο το πηρα και απετυχα....κριμας....τα βιντεακια δειχνουν ψιλοχαλια

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
παιδια καλησπέρα....αξιζει η αγορα από εξωτερικο και να είναι κινεζικη εκδοση ?? καποιος που το εφερε από εξω ?? θα ηθελα τη γνωμη σας....
Είμαι τεχνολογικά καμένος. Παρακαλώ δείξτε κατανόηση !! :cry:
Link to comment
Share on other sites

καποια βοηθεια παιδια ?? κανενας ?? :(
Είμαι τεχνολογικά καμένος. Παρακαλώ δείξτε κατανόηση !! :cry:
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδια….μια ερωτηση σχετικα με την μπαταρια….αν στις ρυθμισεις εφαρμογών ..στη διαχειριση μπαταριας..απενεργοποιουσουμε την αυτοματη διαχειριση και τις 3 επιλογες που εχει εχουμε οικονομια μπαταριας και απελευθερωση μνημης ??σαν να λειτουργουν οι εφαρμογες μονο όταν εμεις θελουμε αν τα λεω σωστα ??
Είμαι τεχνολογικά καμένος. Παρακαλώ δείξτε κατανόηση !! :cry:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...