Jump to content

Huawei MediaPad M5 10.8


maximos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Maximos ειναι σαν αυτο που ποσταρες παραπανω?? Πωσ το βρισκω?? Ειναι για να το συνδεσω σε εξωτερικο σκληρο παραδειγμα ε?
Αυτό είναι για να φωρτιζει το τηλέφωνο και παράλληλα να έχεις ακουστικά συνδεδεμένα. Για σκληρό θέλεις usb otg.

 

Gesendet von meinem BLA-L29 mit Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 287
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αυτό είναι για να φωρτιζει το τηλέφωνο και παράλληλα να έχεις ακουστικά συνδεδεμένα. Για σκληρό θέλεις usb otg.

 

Gesendet von meinem BLA-L29 mit Tapatalk

Ευχαριστω.. Θα τα βρω..
Link to comment
Share on other sites

χθες παρελαβα απο amazon.it το 8,4 .πολυ καλη ποιουτητα κατασκευης υπερβολικα λεπτο η οθονη αψογη πολυ καθαρη ηχος πολυ δυνατος καθαρος.η καμερα οκ δεν υο παιρνεις για την καμερα,τωρα εγω το δουλευω και σαν κινητο απολθυτα ικανοποιημενος σμσ κομπλε ολα.για τα χρηματα του τελειως δικαιη αγορα.(312ευρω το ειχε τοτε)

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Να σε ρωτήσω κάτι φίλε μου; Με απλο ταχυδρομείο; Πόσες μέρες έκανε να σου έρθει;Εμένα από χθες λέει ότι ετοιμάζεται για αποστολή.Το wifi παίρνει και καρτα σιμ μόνο για sms;
Link to comment
Share on other sites

Να σε ρωτήσω κάτι φίλε μου; Με απλο ταχυδρομείο; Πόσες μέρες έκανε να σου έρθει;Εμένα από χθες λέει ότι ετοιμάζεται για αποστολή.Το wifi παίρνει και καρτα σιμ μόνο για sms;

 

Το wifi δεν παιρνει καρτα σιμ δεν στελνει σμς.29 απριλιου το παρηγγειλα αλλα το στειλανε στις 6 μαιου μααλον το φερανε `πο αλλο σημειο στην ιταλια.το εστειλαν με ups καις σε 4 μερες το πηρα

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Δεν το είχα δει αυτό, πηρα το 10.8.

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και στα 350 το 10αρι lte.Πολυ καλες τιμές. Ευκαιρία θα ελεγα

Link to comment
Share on other sites

Το wifi δεν παιρνει καρτα σιμ δεν στελνει σμς.29 απριλιου το παρηγγειλα αλλα το στειλανε στις 6 μαιου μααλον το φερανε `πο αλλο σημειο στην ιταλια.το εστειλαν με ups καις σε 4 μερες το πηρα

 

Μάλλον εννοούσε αν επέλεξες express ή standard delivery, για να άργησαν τόσο πολύ να το στείλουν μάλλον standard είχες επιλέξει

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον εννοούσε αν επέλεξες express ή standard delivery, για να άργησαν τόσο πολύ να το στείλουν μάλλον standard είχες επιλέξει

 

Ναι σωστα στανταρτ

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Πάνω από 32GB θα δούμε ποτέ; Υποτίθεται υπάρχει και έκδοση με 64 και 128 GB αλλά δεν τις έχω δει πουθενά.
Από ότι είδα στην γερμανική σελίδα της huawei θα βγει και 64gb. Αυτό περιμένω κι εγώ για να πάρω ένα ακόμα.

 

Gesendet von meinem BLA-L29 mit Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα κι εγώ το εν λόγω ταμπλετ. Δεν είχε κανένα έγγραφο μεσα ούτε απόδειξη το πακέτο, αν ου μη γενοιτο χρειαστεί σερβις τι γίνεται;

 

----- προσθήκη μηνύματος 55 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μόλις παρέλαβα κι εγώ το εν λόγω ταμπλετ. Δεν είχε κανένα έγγραφο μεσα ούτε απόδειξη το πακέτο, αν ου μη γενοιτο χρειαστεί σερβις τι γίνεται; Από αμαζον το πηρα

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα κι εγώ το εν λόγω ταμπλετ. Δεν είχε κανένα έγγραφο μεσα ούτε απόδειξη το πακέτο, αν ου μη γενοιτο χρειαστεί σερβις τι γίνεται;

 

----- προσθήκη μηνύματος 55 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μόλις παρέλαβα κι εγώ το εν λόγω ταμπλετ. Δεν είχε κανένα έγγραφο μεσα ούτε απόδειξη το πακέτο, αν ου μη γενοιτο χρειαστεί σερβις τι γίνεται; Από αμαζον το πηρα

Το αμαζον δεν στέλνει αποδείξεις. Είναι περασμένες στην παραγγελία σου μέσα η απόδειξη. Εάν πάθει κάτι απευθηνεσε στο αμαζον.

 

Στάλθηκε από το CMR-W09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το ταμπλέτ πάει σφαίρα παιδιά, η αυτονομία του μου φαινεται μικρή, έχασε 20% με 1ωρα και 10 λεπτά ενεργή οθόνη. Στο 80% η φωτεινότητα.
Link to comment
Share on other sites

Το ταμπλέτ πάει σφαίρα παιδιά, η αυτονομία του μου φαινεται μικρή, έχασε 20% με 1ωρα και 10 λεπτά ενεργή οθόνη. Στο 80% η φωτεινότητα.

 

Καπου πηρε το ματι μου να γραφουν για αδυναμο wifi. Ισχυει; Πώς ειναι επισης και το gps του;

Link to comment
Share on other sites

Το WiFi ειναι δυνατό κανένα προβλημα,εσείς που χτυπατε κατι 9ωρα οθόνη που έχετε την φωτεινοτητα; Μήπως πρέπει να την χαμηλωσω;
Link to comment
Share on other sites

Με την εμβέλεια του WiFi δεν έχω πρόβλημα αλλά κάνει κάτι περίεργα με την συχνότητα 2.4.Απο αυτονομία πάει πολύ καλά. Θα ανεβάσω Screenshot αργότερα.

 

Στάλθηκε από το CMR-W09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το WiFi ειναι δυνατό κανένα προβλημα,εσείς που χτυπατε κατι 9ωρα οθόνη που έχετε την φωτεινοτητα; Μήπως πρέπει να την χαμηλωσω;

 

 

 

Όλα αυτά είναι σχετικά. Κάτω από 7 ώρες δεν είδα ακόμα αλλά έχω δει και 11 ώρες όταν έβλεπα βίντεο νύχτα. Τη φωτεινότητα την έχω στο αυτόματο με ελάχιστο τη νύχτα το 0 (παραπάνω με ενοχλεί στα μάτια) αλλά την ημέρα παραπάνω.

You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Να υποθέσω δλδ οτι νύχτα μέρα είναι κατω από το 50%?
Να σου πω την αλήθεια δεν ασχολούμαι ιδιαίτερα. Αυτό που βλέπεις είναι αυτή τη στιγμή. Ό,τι κάνει το αυτόματο. 0f558ac7c65de6162716e06249d08077.jpg
You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς αρχεία hevc 10bit? Νόμιζα θα έπαιζαν αλλά δεν υποστηρίζει h/a ο Kirin 960
Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς αρχεία hevc 10bit? Νόμιζα θα έπαιζαν αλλά δεν υποστηρίζει h/a ο Kirin 960
Δοκίμασα εχθές από περιέργεια και παίζουν κανονικά.

 

Στάλθηκε από το CMR-W09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...