Jump to content

Soundtracks διαφημίσεων & εκπομπών [III]


rigasnic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ο λόγος για το coupling.Ενα αρκετά έξυπνο σήριαλ(φυσικα και κλασσικα κλεμενο...)του οποίου τα επεισόδια είδα στο ιντερνετ και μου άρεσαν πολύ.Η βασική μου ερώτηση είναι αν ξέρει κανείς τον τίτλο και τον ερμηνευτή του τραγουδιού με το οποίο ξεκινάει η σειρά.....;);)
[sIGPIC][/sIGPIC]VW Golf_TSI 1400cc 140ps + Honda Innova125 +AEK + Panserraikos = My passions
Link to comment
Share on other sites

H μουσική που ακούγεται στη διαφήμιση οικογενειακών πακέτων της cosmote ποια ειναι; κυκλοφορεί πουθενά?
Όποιος γελάει όταν όλα πάνε στραβά, έχει βρει κάποιον να "του τα φορτώσει". :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

προς Fotis74, για τη μουσική της MIG:

Requiem overture

βρες το στο youtube να σιγουρευτείς

πες μου κ μένα αν συμφωνείς

ευχαριστω πολυ κι εγω:)

 

Το τραγούδι της ραδιοφωνικής διαφήμισης του Jumbo που ακογόταν παραμονές Χριστ/νων με το παιδί που λέει "λάμπω", γνωρίζει κανείς αν αν είναι υπαρκτό και ποιο είναι; Δηλ.πρόκειται για διασκευή ή σύνθεση αποκλειστικά για το σκοπό της διαφήμισης; Κάτι μου θυμίζει...
νομιζω πως ειναι συνθεση για την διαφημιση.παντως χτες που πηγα στα τζαμπο (μη ταξεις κερι σε αγιο και παιχνιδι σε μωρο) ακουγονταν απο τα μεγαφωνα αρκετα συχνα...και μετα βαλαν το "γιατι ποτε ποτε ποτε δε θελω να σε χασω γιατι ειναι η αγαπη μας καταπληκτικη" του πασχαλη με την κορη του(επρεπε να κανει εξωγαμο για να τον θυμηθουν τα ραδιοφωνα; ):O
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

geia xara ξερει κανεισ το τραγουδι που παιζει παντα στιν εναρξη της εκπομπησ του mad Night Out και παει καπως ετσι over and over and over and over a spell of reputation is really got on you and when it feels this way i;m really.......... help:O:)
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...