Jump to content

Soundtracks διαφημίσεων & εκπομπών [III]


rigasnic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μιας και προσεξα οτι αρκετοι ψαχνουν το τραγουδι της διαφημισης του wash & go ..υπαρχει καπου το video? εχω κατι υποψιν μου για το τραγουδι αλλα θελω να δω το video!

Ιωαννα

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μουσική από το trailer του ΑΝΤ1 για τις καινούργιες ταινίες. Το 1ο κομμάτι του trailer, ακούγονται κάτι σαν καμπανούλες, πολύ λεπτός ήχος πρέπει να είναι παλιό γνωστό ηλετρονικό κομμάτι...Ξέρει κανείς?

 

ps. το trailer των ταινιών, όχι των σειρών...

Link to comment
Share on other sites

μιας και προσεξα οτι αρκετοι ψαχνουν το τραγουδι της διαφημισης του Wash & Go ..υπαρχει καπου το video? εχω κατι υποψιν μου για το τραγουδι αλλα θελω να δω το video!

Ιωαννα

 

Που πάει το μυαλό σου; Για πες καμμιά πρόταση μπας και το βρούμε. Γιατί βιντεάκι χλωμό το κόβω (μάλλον ήταν καλοκαιρινή καμπάνια)... Όπως περιέγραψα και σε προηγούμενο post οι στίχοι πάνε: "je ne sais pas pourquoi, parce que..." και πρόκειται για γυναικεία φωνή. Η Coralie Clement έχει πει ένα ομώνυμο τραγούδι αλλά καμία σχέση...

Link to comment
Share on other sites

ποιος ξερει πως λενε το τραγουδι που παιζει στους τιτλους απο μια παλια σειρα του μεγκα που παιζει τωρα σ επαναληψη το : απο καπου σε ξερω ?

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

Που πάει το μυαλό σου; Για πες καμμιά πρόταση μπας και το βρούμε. Γιατί βιντεάκι χλωμό το κόβω (μάλλον ήταν καλοκαιρινή καμπάνια)... Όπως περιέγραψα και σε προηγούμενο post οι στίχοι πάνε: "je ne sais pas pourquoi, parce que..." και πρόκειται για γυναικεία φωνή. Η Coralie Clement έχει πει ένα ομώνυμο τραγούδι αλλά καμία σχέση...

 

χωρις να ειμαι απολυτα σιγουρη, εχω ομως την εντυπωση οτι ισως ειναι το daddy της diams..για δες και πες μου ;)

Ιωαννα

Link to comment
Share on other sites

χωρις να ειμαι απολυτα σιγουρη, εχω ομως την εντυπωση οτι ισως ειναι το daddy της diams..για δες και πες μου ;)

Ιωαννα

 

Δυστυχώς δεν είναι αυτό :( Καμμία άλλη πρόταση;; Thanx για την προσπάθεια πάντως. Στράτος.

Link to comment
Share on other sites

ποιος ξερει πως λενε το τραγουδι που παιζει στους τιτλους απο μια παλια σειρα του μεγκα που παιζει τωρα σ επαναληψη το : απο καπου σε ξερω ?

 

Αν δεν μπερδεύω τη σειρά, μάλλον ψάχνεις το «I've Seen That Face Before» της Grace Jones. :)

Άκουσέ το εδώ για να δεις αν όντως αυτό θέλεις. :)


Link to comment
Share on other sites

Αν δεν μπερδεύω τη σειρά, μάλλον ψάχνεις το «I've Seen That Face Before» της Grace Jones. :)

Άκουσέ το εδώ για να δεις αν όντως αυτό θέλεις. :)

 

δεν είναι αυτό που ακούγετε στους τίτλους έναρξης της σειράς

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

δεν είναι αυτό που ακούγετε στους τίτλους έναρξης της σειράς

 

Ναι, μάλλον αυτό ακουγόταν στο trailer...

Δοκίμασε το «Letkiss» από Darling. :)

 

... :)


Link to comment
Share on other sites

Ναι, μάλλον αυτό ακουγόταν στο trailer...

Δοκίμασε το «Letkiss» από Darling. :)

 

... :)

 

αυτό είναι ναι χριστινα αλλά πως το κατεβαζεις από το γιου τουμπ?

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

Γειά σε όλους και όλες.

Μήπως έχει γίνει γνωστό ποιό είναι το τραγούδι που παίζει στην εκπομπή της Τατιάνας "αξίζει να το δεις"?

If you wanna win a war, you must serve NO MASTER but your AMBITION...
Link to comment
Share on other sites

Ξέρω ότι έχει ξαναρωτηθεί αλλά δεν βρήκα καμία απάντηση. :(

Το hip hop :music:κομμάτι στην διαφήμιση των Goodie´s salads και

το κομμάτι από την διαφήμιση των píta bakes.

Μήπως τα έχει βρει κανείς.:help:

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...