Jump to content

Soundtracks διαφημίσεων & εκπομπών [III]


rigasnic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστω πολυ και τους 2!!!!

(Μ'αρεσει που ρωτας cookie αν μας καλυψες....;) :respect:)

 

Επειδή έχω δει και τις 4 season ήδη, καμιά φορά μπερδεύω ποια φάση ήταν σε ποια season και σε ποιο επεισόδιο..Και επειδή δεν καλοθυμάμαι όλα τα επεισόδια και δεν μπορούσα να καταλάβω ποιο από όλα τα τραγούδια θέλατε τα έγραψα όλα και είπα το "ελπίζω να σας κάλυψα" από την άποψη να έγραψα το τραγούδι που έψαχνε ο καθένας σας..

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επειδή έχω δει και τις 4 season ήδη, καμιά φορά μπερδεύω ποια φάση ήταν σε ποια season και σε ποιο επεισόδιο..Και επειδή δεν καλοθυμάμαι όλα τα επεισόδια και δεν μπορούσα να καταλάβω ποιο από όλα τα τραγούδια θέλατε τα έγραψα όλα και είπα το "ελπίζω να σας κάλυψα" από την άποψη να έγραψα το τραγούδι που έψαχνε ο καθένας σας..

 

Τα ειχες βρει καπου ή τα αναγνωρισες οταν ακουγονταν???

Δηλαδη εννοω υπαρχει καποιο site που γραφει ποια τραγουδια ακουγονται στη σειρα???

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

Τα ειχες βρει καπου ή τα αναγνωρισες οταν ακουγονταν???

Δηλαδη εννοω υπαρχει καποιο site που γραφει ποια τραγουδια ακουγονται στη σειρα???

 

 

Κάποια τα αναγνώρισα ή τα έψαξα στο :google: αφού είχα συγκρατήσει κάποιους στίχους και ψάχνοντας τις προάλλες τραγούδια για κάποιες συγκεκριμένες στιγμές ανακάλυψα αυτό

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, ένα τραγούδι με ακορντεόν που παίζει σε μια διαφήμιση για πολιτιστικές εκδηλώσεις στην Ξάνθη, ξέρει κανείς ποιο είναι?

 

Είναι το 'La Valse D'Amelie' του Yann Tiersen από το soundtrack της Amelie

Link to comment
Share on other sites

Κάποια τα αναγνώρισα ή τα έψαξα στο :google: αφού είχα συγκρατήσει κάποιους στίχους και ψάχνοντας τις προάλλες τραγούδια για κάποιες συγκεκριμένες στιγμές ανακάλυψα αυτό

 

Ok θα το χω υποψιν μου αλλη φορα αυτο το site....;)

Και παλι ευχαριστω!!!

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

Όποιος βλέπει Ελληνοφρένεια στο ΣΚΑΙ παίζονται διάφορα κομμάτια αλλά ένα παίζει πάντα (τώρα με τις φωτιές τουλάχιστον) και πάνω από 1 φορά ανα επεισόδιο. Το ξέρει κανείς;

 

Edit: http://www.youtube.com/watch?v=kyeCIf_uyl8 Μιλάω για αυτό που παίζει πάνω στις μαύρες κάρτες που μεσολαβούν από βίντεο σε βίντεο και λέει μόνο λαλαλα :)

KCB
Link to comment
Share on other sites

Όποιος βλέπει Ελληνοφρένεια στο ΣΚΑΙ παίζονται διάφορα κομμάτια αλλά ένα παίζει πάντα (τώρα με τις φωτιές τουλάχιστον) και πάνω από 1 φορά ανα επεισόδιο. Το ξέρει κανείς;

 

Edit: http://www.youtube.com/watch?v=kyeCIf_uyl8 Μιλάω για αυτό που παίζει πάνω στις μαύρες κάρτες που μεσολαβούν από βίντεο σε βίντεο και λέει μόνο λαλαλα :)

 

Death in Vegas-Dirge :)

http://img178.imageshack.us/img178/1052/rainwa8.gif

But I miss you most of all, my darling

When autumn leaves start to fall...

Link to comment
Share on other sites

Τα φωτα σας παιδια- αυτην την περιοδο δειχνει στο ΕΤ1 ενα μακροσυρτο σποτακι με τον τιτλο 'ΣΟΣ Δικτυο Μεσογειος ΕΤ1' πολυ πιασαρικο και 'ανατασικό'... Κανενα φως?

 

Ευχαριστω εκ των προτερων :D

Link to comment
Share on other sites

i beg you help me...εχω ένα βιντεάκι(σποτάκι) απο NBA.ο τίτλος του είναι :Basketball NBA,crossovers dwayne wade steve francis stephen marburry. έχω "φάει" όλο το κόσμο να βρω το τραγούδι που παίζει ενδιάμεσα και τίποτα.Νομίζω αρχίζει κάπως έτσι : ladies and getlemen..............how you do mam this is so....μετά το χάνω.θα σας ήμουν υπόχρεος αν το βρίσκατε........ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

i beg you help me...εχω ένα βιντεάκι(σποτάκι) απο NBA.ο τίτλος του είναι :Basketball NBA,crossovers dwayne wade steve francis stephen marburry. έχω "φάει" όλο το κόσμο να βρω το τραγούδι που παίζει ενδιάμεσα και τίποτα.Νομίζω αρχίζει κάπως έτσι : ladies and getlemen..............how you do mam this is so....μετά το χάνω.θα σας ήμουν υπόχρεος αν το βρίσκατε........ευχαριστώ

 

---------------------------------

yparxei kai sto youtube......http://www.youtube.com/watch?v=F0syanIoBzs kai pali eyxaristo...

Link to comment
Share on other sites

i beg you help me...εχω ένα βιντεάκι(σποτάκι) απο NBA.ο τίτλος του είναι :Basketball NBA,crossovers dwayne wade steve francis stephen marburry. έχω "φάει" όλο το κόσμο να βρω το τραγούδι που παίζει ενδιάμεσα και τίποτα.Νομίζω αρχίζει κάπως έτσι : ladies and getlemen..............how you do mam this is so....μετά το χάνω.θα σας ήμουν υπόχρεος αν το βρίσκατε........ευχαριστώ

Cassidy - Get No Better

 

kthxbye

Link to comment
Share on other sites

στην ταινεία the fast and the furious.......όταν ο Brian πηγαίνει για πρώτη φορά στις κόντρες με τον dominic (και τελικά βγαίνει 2ος) και λίγο πριν που λέει στον harry να του δώσει 2 μπουκάλες νίτρο,,παίζει ένα τραγουδάκι.κατι λέει tell me what 's the secret κτλ...αν είναι εύκολο.
Link to comment
Share on other sites

στην ταινεία the fast and the furious.......όταν ο Brian πηγαίνει για πρώτη φορά στις κόντρες με τον dominic (και τελικά βγαίνει 2ος) και λίγο πριν που λέει στον harry να του δώσει 2 μπουκάλες νίτρο,,παίζει ένα τραγουδάκι.κατι λέει tell me what 's the secret κτλ...αν είναι εύκολο.

 

Λεγεται "Say Aah" απο Shawna αλλα οπως ειδα σε αρκετα site, κανεις δεν μπορει να βρει το full version σχεδον πουθενα, παρα μονο τα 30'' που εχει στην ταινια... :worry:

[sIGPIC][/sIGPIC] Εγγραφή: Οκτ. 2003 - It's been a while....
Link to comment
Share on other sites

Λεγεται "Say Aah" απο Shawna αλλα οπως ειδα σε αρκετα site, κανεις δεν μπορει να βρει το full version σχεδον πουθενα, παρα μονο τα 30'' που εχει στην ταινια... :worry:

 

παιδιά ευχαριστώ είστε καταπληκτικοί,απίθανοι και ταχύτατοι...

Link to comment
Share on other sites

Λεγεται "Say Aah" απο Shawna αλλα οπως ειδα σε αρκετα site, κανεις δεν μπορει να βρει το full version σχεδον πουθενα, παρα μονο τα 30'' που εχει στην ταινια... :worry:

Αν το ψάχνεις/ετε υπάρχει στο "μουλάρι" ολόκληρο. :)

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

με όλο το σεβασμό στα θύματα -τονίζω οτι ειμαι απο Μεγαλόπολη- ξερει καποιος το τραγουδι που παιζει στη διαφήμιση του τηλεμαραθώνιου???

danke :)

Link to comment
Share on other sites

Ειδα χθες μια καινουργια διαφημιση με τον Φιλιππιδη!ΚΑτι σχετικα με τραπεζα ηταν νομιζω σε μια παραλια!Mycash h cashnow κατι τετοιο ελεγε!Απο πισω επαιζε ενα latin τραγουδι πολυ γνωστο!Μηπως το ακουσε κανεις?Ευχαριστω!:blink:
...::: Salta Salta Jimmy Jump :::...
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...