Jump to content

Soundtracks διαφημίσεων & εκπομπών [III]


rigasnic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Hi,paidia..psaxno ena tragoudi...pou leei:

"Μα έλα που έχω μια καρδιά που σ'αγαπάει,

και στο κορίτσι της χατήρι δεν χαλάει,

πες μου τι θέλεις και αμέσως θα το κάνω,

εγώ μωρό μου για σένα θα πεθάνω."

Opoios kserei...kati as bohthisei..please!

 

Epitelous to brhka..Giorgos Giasemhs - Gia sena na pethano..gia opoion endiaferetai

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημερα σε ολους, μηπως ξερει κανεις το τραγουδι που παιζει στο νου νου και το τραγουδι απο το So u think.... το επαιζε σε ολο το επεισοδιο την προηγουμενη εβδομαδα, λιγο γρηγορο, που συγκηνηθηκε ενα απ'τα αγορια (τρεχα γυρευε δλδ)
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους, μηπως ξερει κανεις το τραγουδι που παιζει στο νου νου και το τραγουδι απο το So u think.... το επαιζε σε ολο το επεισοδιο την προηγουμενη εβδομαδα, λιγο γρηγορο, που συγκηνηθηκε ενα απ'τα αγορια (τρεχα γυρευε δλδ)

 

To tragoudi apo to So you think... einai:

The Rocket Summer - Never Knew

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους, μηπως ξερει κανεις το τραγουδι που παιζει στο νου νου και το τραγουδι απο το So u think.... το επαιζε σε ολο το επεισοδιο την προηγουμενη εβδομαδα, λιγο γρηγορο, που συγκηνηθηκε ενα απ'τα αγορια (τρεχα γυρευε δλδ)

 

To nounou nomizw pws einai to In my life-Chip.

Link to comment
Share on other sites

Nounou: Jason Mraz - Life Is Wonderful

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

ψαχνω το τραγουδι απο το so u think u can dance απο τις πρωτες πρωτες εκπομπες που αρχιζε με κατι σειρηνες κ τραγουδουσε γυναικα. νομιζω ειχε παιχτει κ σε ομαδικη χορογραφια. .παιδια εψαξα σε αρκετες σελιδες πιο πισω αλλα ή εγω δν το βρηκα ή δν υπαρχει. Α! ψαχνω κ το τραγουδι απο το ελλαδα εχεις ταλεντο. αυτο που βαζει κ στο σποτακι της εκπομπης. ευχαριστω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!@
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ψαχνω το τραγουδι απο το so u think u can dance απο τις πρωτες πρωτες εκπομπες που αρχιζε με κατι σειρηνες κ τραγουδουσε γυναικα. νομιζω ειχε παιχτει κ σε ομαδικη χορογραφια. .παιδια εψαξα σε αρκετες σελιδες πιο πισω αλλα ή εγω δν το βρηκα ή δν υπαρχει. Α! ψαχνω κ το τραγουδι απο το ελλαδα εχεις ταλεντο. αυτο που βαζει κ στο σποτακι της εκπομπης. ευχαριστω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!@

 

Gia to So you think... einai to London Bridges apo Fergie.

Link to comment
Share on other sites

ψαχνω το τραγουδι απο το so u think u can dance απο τις πρωτες πρωτες εκπομπες που αρχιζε με κατι σειρηνες κ τραγουδουσε γυναικα. [...]

 

Είχα την εντύπωση ότι έψαχνες το Ring The Alarm της Beyonce... Αρχίζει με σειρήνες και έπαιξε και σε ομαδικές... Μάλλον κάνω λάθος όμως, ε; :)

Lilly: Marshall, dinner's ready!

Marshal: Is there any for me?

Lilly: No, but it's your favourite!

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΩΣ ΛΕΓΕΤΕ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΣΤΗΝ ΝΕΑ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ TOY FORD FOCUS

 

Αν είναι εκείνη που είναι ντυμένοι σύμφωνα με το τί ήθελαν να γίνουν όταν μεγαλώσουν (δεν τα πάω καλά με τα αυτοκίνητα :p ),είναι αυτό:

 

I Monster - Daydream In Blue

Link to comment
Share on other sites

αν δει κανείς σήμερα stars system στο mega ας μου πεί ποιο είναι το τραγούδι που παίζει στους τίτλους τέλους και στην αρχή...ευχαριστώ.

 

όποιος έχει την καλοσύνη να το ακούσει ας το ακούσει όλο..η αρχή του κομματιού με το πιανάκι είναι γνωστή αλλά το τραγούδι εξελίσσεται αλλιώς και είναι τέλειο...

 

http://www.sendspace.com/file/exgyux σε mp3 μορφή

 

σας το ανέβασα εδώ...(αυτά που λέει στην αρχή είναι talk about the clouds or something....)

 

http://www.sendspace.com/file/7nszum σε amr μορφή (Εδώ ακούγεται λιγάκι πιο δυνατά)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μήπως ξέρει κανένας το

Αραβικό τραγούδι που έπεζε στο

So you think you can Dance όταν

χόρεψαν Belly dance ;

Αν δεν καταλάβατε πιο εννοώ πατήστε εδώ --> CLICK

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ψάχνω ένα τραγούδι που ακούστηκε σήμερα στην διαφήμιση του "So you think you can dance".Ξέρει κανείς ποιο είναι;:D

 

Queen - Show must go on

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

την Παρασκευή 30/3 στην εκπομπή του ΑΝΤ1 "Ελλάδα έχεις ταλέντο" εμφανίστηκε ένα νεανικό συγκρότημα από Θεσ/νικη οι "AISTHISIS" και έπαιξαν ένα φοβερό κομματακι που δεν θυμάμαι τον τίτλο του. Αν κάποιος γνωρίζει για το groupακι ή το κομμάτι παρακαλώ να στείλει ενημέρωση αν μπορώ να το βρω κάπου.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ποιο ηταν το τραγουδι στο τελος του αποψινου "Μαζι σου"???

Το ξερει κανεις???...

 

 

Έχουν περάσει μέρες αλλά αν θυμάμαι καλά ήταν το Fields of Innocence- Evanescence.

 

Kαι επί τη ευκαιρία, μήπως ξέρει κανείς από ποιο κομμάτι είναι εκείνη η γλυκιά μελωδια με πιάνο, που βάζει σε πολλά σηριαλ κι ειδικά στο Παρα Πέντε, στις πιο συναισθηματικές καταστάσεις? Χαρακτηριστικά στο Χριστουγεννιάτικο επεισόδιο που είχαν μαλώσει και τα ξαναβρήκαν.. Ελπίζω να καταλάβατε.. Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...