Jump to content

Soundtracks διαφημίσεων & εκπομπών [III]


rigasnic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδάκια 1000 συγγνώμη αν έχει ξαναζητηθεί, έψαξα και στο thread αλλά ανεπιτυχώς. Ψάχνω το τραγούδι που είναι στη διαφήμιση (και στη νέα και στη παλιά) του γάλα Δέλτα, που αρχίζει με ακουστική κιθάρα, τραγουδάει γυναίκα και λέει 'in my life I've traveled far, and you can see my blinding light (ή my blinding light)'.

 

Το θυμάται κανείς; Και πάλι 1000 θεεεεεενκς!

Panasonic GD70, Ericsson GF768, Panasonic GD30, Nokia 3210, Ericsson T18s, Panasonic GD92, Ericsson R320s, Nokia 6210, Ericsson T65i, SE T300i, SE K700i, Siemens SX1, Nokia 7610, Siemens SX1 Music Edition, SE J210i, Sendo X, Qtek 8500, Nokia 6021, HTC Touch Cruise, HTC HD2, LG Optimus 4X HD, HTC One M7, HTC One M9, HTC 10, Xiaomi Mi8 Lite
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδάκια 1000 συγγνώμη αν έχει ξαναζητηθεί, έψαξα και στο thread αλλά ανεπιτυχώς. Ψάχνω το τραγούδι που είναι στη διαφήμιση (και στη νέα και στη παλιά) του γάλα Δέλτα, που αρχίζει με ακουστική κιθάρα, τραγουδάει γυναίκα και λέει 'in my life I've traveled far, and you can see my blinding light (ή my blinding light)'.

 

Το θυμάται κανείς; Και πάλι 1000 θεεεεεενκς!

 

Chip - In My Life

Lilly: Marshall, dinner's ready!

Marshal: Is there any for me?

Lilly: No, but it's your favourite!

Link to comment
Share on other sites

Thank youuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!
Panasonic GD70, Ericsson GF768, Panasonic GD30, Nokia 3210, Ericsson T18s, Panasonic GD92, Ericsson R320s, Nokia 6210, Ericsson T65i, SE T300i, SE K700i, Siemens SX1, Nokia 7610, Siemens SX1 Music Edition, SE J210i, Sendo X, Qtek 8500, Nokia 6021, HTC Touch Cruise, HTC HD2, LG Optimus 4X HD, HTC One M7, HTC One M9, HTC 10, Xiaomi Mi8 Lite
Link to comment
Share on other sites

Mhpos kserei kanenas auto to kommati...to psaxno kairo...

http://rapidshare.com/files/22284841/__919___967___959___947___961___940___966___951___963___951___1_.amr.html

 

..thn katanohsh sas..proth fora anebazo kati..:O

 

Massari - Real love

Κομματάρα...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά.

Να ρωτήσω κάτι κι εγώ...

Στο επεισόδιο του So you think you can dance της Τρίτης έπαιξε ένα ωραίο τραγούδι όταν είπαν οι κριτές ότι τα αγόρια πάτωσαν στη χορογραφία. Ήταν ένα μισό dance, μισό αργό κομματάκι (είχε ακουστεί και στο τέλος του Big Brother 1, όταν έσβηναν τα φώτα από το σπίτι).

Το ξέρει κανένας;

thnx :)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά.

Να ρωτήσω κάτι κι εγώ...

Στο επεισόδιο του So you think you can dance της Τρίτης έπαιξε ένα ωραίο τραγούδι όταν είπαν οι κριτές ότι τα αγόρια πάτωσαν στη χορογραφία. Ήταν ένα μισό dance, μισό αργό κομματάκι (είχε ακουστεί και στο τέλος του Big Brother 1, όταν έσβηναν τα φώτα από το σπίτι).

Το ξέρει κανένας;

thnx :)

Δε λες το Fc Kahuna - Hayling

 

(αυτό αν δεν κάνω λάθος είχε καουστεί στο τέλος κάποιου Fame Story, βέβαια...)

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Δε λες το Fc Kahuna - Hayling

 

(αυτό αν δεν κάνω λάθος είχε καουστεί στο τέλος κάποιου Fame Story, βέβαια...)

 

Ευχαριστώ για την προσπάθεια, αλλά δεν είναι αυτό :(

Μάλλον ήταν μόνο μουσική.

Link to comment
Share on other sites

Paides gnwrizei kaneis to tragoudi pou paizei sto singles???

Αν θέλεις αυτό που ακούγεται στην αρχή είναι το Single απο Closer και υπάρχει στον δίσκο Selftitled.

 

Οποιος το θέλει pm me

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

μια φίλη μου ψάχνει το τραγούδι που ακούγεται εδώ. Μπορεί να βοηθήσει κάποιος; :O

 

To kommati apo to So you think you can dance -->The Rocket Summer - Never Knew

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας! Έχει ακούσει κανείς στο ραδιόφωνο, στο κόσμος (εκεί τουλάχιστον το έχω πετύχει εγώ), ένα κομμάτι διασκευή του oops I did it again, της Britney, αλλά τελείως παραλλαγμένο!!! Από έναν τύπο με ψιλογελοία φωνη, που έχει κάνει αντίστοιχη διασκευή και το bongo bong του Manuchao. Ξέρει κανείς το όνομά του και που μπορώ να βρω τα κομμάτια?
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας! Έχει ακούσει κανείς στο ραδιόφωνο, στο κόσμος (εκεί τουλάχιστον το έχω πετύχει εγώ), ένα κομμάτι διασκευή του oops I did it again, της Britney, αλλά τελείως παραλλαγμένο!!! Από έναν τύπο με ψιλογελοία φωνη, που έχει κάνει αντίστοιχη διασκευή και το bongo bong του Manuchao. Ξέρει κανείς το όνομά του και που μπορώ να βρω τα κομμάτια?

Max Raabe λέγεται ο καλλιτέχνης που ψάχνεις και όλα του τα τραγούδια είναι διασκευές σε τέτοιο ύφος. :)


Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ.ΨΑΧΝΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΘΥΜΗΘΗΚΑ

ΠΑΛΙ ΤΩΡΑ.ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΕΝΑΡΞΗΣ ΤΟΥ ΣΥΡΙΑΛ "ΙΕΡΟΣΥΛΟΙ" ΠΟΥ ΕΠΑΙΖΕ ΣΤΗΝ ΚΡΑΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΤΗΝ ΔΕΚΑΕΤΙΑ ΤΟΥ 80 ΝΟΜΙΖΩ???

ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΗΣ ΗΤΑΝ Ο ΘΑΝΟΣ ΛΕΙΒΑΔΙΤΗΣ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΩΤΕΡΩΝ ΑΝ ΚΑΙ ΛΥΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙ:worry:

 

ΕΠΙΣΗΣ ΜΗΠΩΣ ΘΥΜΑΤΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΣΤΗΝ ΔΙΑΦΗΜΗΣΗ ΤΗΣ ΚΟΛΩΝΙΑΣ <4711>...ΤΕΛΗ 70' ΑΡΧΕΣ 80'...

ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΜΟΙΑΖΕΙ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΤΗΝ ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΟΥ ΧΑΒΑΙ 5-0...:worry:

Link to comment
Share on other sites

Γειας σας!!Ειμαι καινουρια εδω και πρεπει να πω οτι κανετε καταπληκτικη δουλεια! Μηπως γνωριζει καποιος τι τραγουδι επαιζε οταν χορεψε η Αγγελικη στην αρχη αρχη στο So yo think you can dance??? Ηταν ενα ορχηστρικο κομματι.....Thanx προκαταβολικα!!!!!!!!!Keep up the good work!:help:
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...