Jump to content

[Επίσημο] Samsung Galaxy S9+

Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ισχύει το πρόβλημα και στο δικό μου. Σπάει νεύρα.

Κάνω παράθεση για Ναμη γίνει σεντόνι από μένα μονοκόμματο. Κ δεν διαβαστεί...

Πρόσφατα είχα ρωτήσει ότι μου βγάζει όταν κατεβάζω την κουρτίνα ότι το δίκτυο ενδέχεται να παρακολουθείται... Κάποια αλανια εδώ μέσα χαριτολογοντας μου είπαν ότι ίσως κόλλησα ιό από κάποιο site με κοριτσάκια εγώ δεν έχω μπει ποτέ διότι έχω το ινσταγκραμ χα χα. Θυμόμουν ότι μου το. Είχε βγάλει όταν είχα βάλει για λίγο το adguard κάπως έτσι τέλος πάντων αλλά ενώ το είχα σβήσει αυτό δεν είχε φύγει... Ξεκίνησα να ψάχνω τη συσκευή μου γιατί δεν μου άρεσε αυτό που έγραφε... Κ στην ασφάλεια δεν έβρισκε κάτι

Πάτησα στην αναζήτηση στις ρυθμίσεις πιστοποίηση και σαν χρήστης υπήρχε ακόμα το adguard μέσα το έκανα απεγκατασταση κ. Μετά εξαφανίστηκε η ειδοποίηση για παρακολούθηση....

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Να σας πω και εγώ κάτι που παρατήρησα όσον αφορά το πρόβλημα της ανοιχτής ακρόασης.

Όταν γίνεται κλήση μεταξύ κινητών, δεν υπάρχει κανένα θέμα με την ανοιχτή ακρόαση.

Όταν όμως η κλήση είναι μεταξύ σταθερού και κινητού, υπάρχει θέμα όπως περιγράφεται παραπάνω. Μπορείτε να το δοκιμάσετε και να γράψετε την εμπειρία σας.

The sky moves on sideways

Να σας πω και εγώ κάτι που παρατήρησα όσον αφορά το πρόβλημα της ανοιχτής ακρόασης.

Όταν γίνεται κλήση μεταξύ κινητών, δεν υπάρχει κανένα θέμα με την ανοιχτή ακρόαση.

Όταν όμως η κλήση είναι μεταξύ σταθερού και κινητού, υπάρχει θέμα όπως περιγράφεται παραπάνω. Μπορείτε να το δοκιμάσετε και να γράψετε την εμπειρία σας.

Όχι εγώ έχω ξεκάθαρο πρόβλημα με κλήσεις κινητού προς κινητό. Επιβεβαιωμένο δεκάδες φορές μεταξύ εμού και της συζύγου και ενώ και οι 2 έχουμε καλό σήμα. Edited by protsimer

Όχι εγώ έχω ξεκάθαρο πρόβλημα με κλήσεις κινητού προς κινητό. Επιβεβαιωμένο δεκάδες φορές μεταξύ εμού και της συζύγου και ενώ και οι 2 έχουμε καλό σήμα.

Σε μένα πάλι συμβαίνει μόνο μεταξύ κλήσης κινητού και σταθερού.

Επίσης ποτέ δεν συμβαίνει σε κλήσεις μέσω ίντερνετ, Viber , What's app , BBM κτλ..

The sky moves on sideways

Όχι εγώ έχω ξεκάθαρο πρόβλημα με κλήσεις κινητού προς κινητό. Επιβεβαιωμένο δεκάδες φορές μεταξύ εμού και της συζύγου και ενώ και οι 2 έχουμε καλό σήμα.
Και σε εμένα το ίδιο συμβαίνει

Galaxy S9 March update brings a Galaxy S10 selfie feature! ---->>> https://www.sammobile.com/2019/03/18/galaxy-s9-march-update-brings-galaxy-s10-selfie-feature/
Άντε μακάρι!

Δώσε ρε samsung και portrait mode στην πίσω κάμερα με τον κανονικό φακό και όχι με τον telephoto ,να βγάζουμε και κάνα πορτρέτο το σούρουπο και όχι μόνο νταλα μεσημέρι

Αναφέρομαι στο plus, καθώς το απλό S9 μια χαρά portrait βγάζει καθώς χρησιμοποιεί τον κύριο του φακό

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by bromonano2

Άντε μακάρι!

Δώσε ρε samsung και portrait mode στην πίσω κάμερα με τον κανονικό φακό και όχι με τον telephoto ,να βγάζουμε και κάνα πορτρέτο το σούρουπο και όχι μόνο νταλα μεσημέρι

Αναφέρομαι στο plus, καθώς το απλό S9 μια χαρά portrait βγάζει καθώς χρησιμοποιεί τον κύριο του φακό

Έχεις δίκιο αλλά υπάρχει βελτίωση τώρα μετά την αναβάθμιση κ σε αφήνει να βγάλεις κ με φλας για πορτραίτο κάτι που πριν δεν σε άφηνε..

S10+ <3

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Είναι το τζαμι που μπαίνει με πιστολάκι με κόλα σε όλη την οθόνη με εφαρμογή με την ειδική θήκη του κλπ.. Είναι δεν είναι dome είναι ένα τζάμι που κάθεται απλά τέλεια με τέλεια αίσθηση κλπ.
Το περί τελειότητας θα μπορούσες να το πεις μόνο αν θα είχες μέτρο σύγκρισης, αφού θα είχες τοποθετήσει και το Whitestone. Κάτι που δεν έχεις κάνει.

Συνεπώς, μπορείς μόνο, να είσαι απόλυτα ικανοποιημένος με αυτό που τοποθέτησες και αυτό σου αρκεί.

Στάλθηκε από το SGP621 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

"Ταν ή επί τας"

Άντε μακάρι!

Πιστευω καθε μηνα θα βαζει λιγο-λιγο και αλλα εχτρα απο το S10 αν και δεν ειναι και πολλα βεβαια...

Έχει κάποιος κανένα link για να κατεβάσουμε ποιο γρήγορα το Γερμανικό update γιατί από το sammobile θέλουμε 4 ώρες.

Έχει κάποιος κανένα link για να κατεβάσουμε ποιο γρήγορα το Γερμανικό update γιατί από το sammobile θέλουμε 4 ώρες.

βρηκα το παρακατω λινκ.

https://androidfilehost.com/?fid=1395089523397919938

Τις τελευταίες μέρες βλέπω λαγκακια στο μενού δεν έχω πολύ ελεύθερο χώρο μήπως φταίει κ αυτό .... Επίσης την 9 την πέρασα χωρίς επαναφορά.. Κ έχω θέμα στο nova launcher όταν τον βάζω στην αρχική έχει τρελό λαγκ. Το σκέφτομαι για επαναφορά να δω αν θα στρώσει αν κ όλο το στήσιμο θέλει χρόνο... Το πρόβλημα θα είναι αν δεν στρώσουν...

Να ρωτήσω όποιος ξέρει μερικές φορές ενώ έχω κλειστό το always on κ ειναι κλειστή η οθόνη μου πετάει ρολόι και ημερομηνία. Πάνω έτσι στο ξεκάρφωτο σπάνια κ δεν ξέρω πως να το εμφανίσω η να το κλείσω

Edited by tresor_jim

S10+ <3

Καλησπέρα, στην φροντίδα συσκευής ειναι χρήσιμο να ενεργοποιήσουμε το McAfee η δεν χρειάζεται και επιβαρύνει την συσκευή ; Ευχαριστώ.

Καλησπέρα, στην φροντίδα συσκευής ειναι χρήσιμο να ενεργοποιήσουμε το McAfee η δεν χρειάζεται και επιβαρύνει την συσκευή ; Ευχαριστώ.

Δεν χρειάζεται έχει ούτως ή άλλως η συσκευή ασφάλεια για ιούς αυτό ξέρω εγώ

S10+ <3