Jump to content

Samsung Galaxy S9+


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ακόμα και αν τους ζητήσεις να μην σου κάνουν επαναφορά αυτοί θα σου κάνουν;;;;;;

 

Και αν τους ζητήσεις απλά να σου αλλάξουν μπαταρία;;;;

 

Τι να σου πω,ρωτησε τους.Εγω ξερω πως δεν εχεις επιλογη.Γιατι ομως σε αγχωνει η επαναφορα.Χρειαζεται ετσι και αλλιως να γινεται ανα διαστηματα.Παρε ενα backup στο account που εχεις,δεν ειναι χρονοβορο.

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα και αν τους ζητήσεις να μην σου κάνουν επαναφορά αυτοί θα σου κάνουν;;;;;;

 

 

 

Και αν τους ζητήσεις απλά να σου αλλάξουν μπαταρία;;;;

Την επαναφορά δεν την γλιτώνεις. Όσες φορές έχει τύχει να πάω πάντα γίνεται επαναφορά. Άλλαξα κι εγώ μπαταρία τις προηγούμενες μέρες κι εχω δει αρκετή διαφορά σε διάρκεια. Το κινητό το εχω κοντά στα 2 χρόνια. Οπότε καλό είναι να αλλαχθεί γιατι μετά τον 1.5 χρόνο είχα δει ότι έπεφτε η απόδοση της.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Την επαναφορά δεν την γλιτώνεις. Όσες φορές έχει τύχει να πάω πάντα γίνεται επαναφορά. Άλλαξα κι εγώ μπαταρία τις προηγούμενες μέρες κι εχω δει αρκετή διαφορά σε διάρκεια. Το κινητό το εχω κοντά στα 2 χρόνια. Οπότε καλό είναι να αλλαχθεί γιατι μετά τον 1.5 χρόνο είχα δει ότι έπεφτε η απόδοση της.

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ποοσο πλήρωσες;

Link to comment
Share on other sites

Ποοσο πλήρωσες;
Επειδή μου άλλαξαν οθόνη και το usb connector ήταν δωρεάν

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

https://techmaniacs.gr/einai-episimo-i-samsung-hellas-epekteinei-tis-eggyiseis-ton-syskeyon-mas-analytika-oi-after-sale-ypiresies/

επεκτεινεται η εγγυηση....μια πολυ καλη κινηση απο πλευρας samsung...

Link to comment
Share on other sites

Εδω και καποιες μέρες αντιμετωπίζω το εξής....καποιες φορες στο viber όταν με καλούν χτυπάει ο ηχος αλλα δεν δείχνει τίποτα στην οθόνη χωρις να μπορώ να απαντήσω. Το κάνει σε άσχετο χρόνο
Link to comment
Share on other sites

Εδω και καποιες μέρες αντιμετωπίζω το εξής....καποιες φορες στο viber όταν με καλούν χτυπάει ο ηχος αλλα δεν δείχνει τίποτα στην οθόνη χωρις να μπορώ να απαντήσω. Το κάνει σε άσχετο χρόνο
Και εμένα εδώ και αρκετό καιρό.. Βασικά από όταν έκανα update στην 10. Και έχω πάρει και όλα τα update μέχρι τώρα κανονικά. Το ίδιο μου κάνει και στις κλήσεις messenger, όπως και πρόβλημα με το share όσον αφορά διάφορες εφαρμογές.

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα εδώ και αρκετό καιρό.. Βασικά από όταν έκανα update στην 10. Και έχω πάρει και όλα τα update μέχρι τώρα κανονικά. Το ίδιο μου κάνει και στις κλήσεις messenger, όπως και πρόβλημα με το share όσον αφορά διάφορες εφαρμογές.

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

 

Μηπως ξερεις κανεις κάτι?

Link to comment
Share on other sites

Εδω και καποιες μέρες αντιμετωπίζω το εξής....καποιες φορες στο viber όταν με καλούν χτυπάει ο ηχος αλλα δεν δείχνει τίποτα στην οθόνη χωρις να μπορώ να απαντήσω. Το κάνει σε άσχετο χρόνο

 

Χτυπάει αλλά θέλει ξεκλείδωμα για να μπορέσεις να απαντήσεις. Μάλλον θέμα ασφαλείας είναι για να μην μπορεί να ξεκλειδωθεί το τηλέφωνο από τέτοια κλήση. Δεν μπαίνει σε κάποιο mode κλήσεις όπως οι τηλεφωνικές.

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

Χτυπάει αλλά θέλει ξεκλείδωμα για να μπορέσεις να απαντήσεις. Μάλλον θέμα ασφαλείας είναι για να μην μπορεί να ξεκλειδωθεί το τηλέφωνο από τέτοια κλήση. Δεν μπαίνει σε κάποιο mode κλήσεις όπως οι τηλεφωνικές.
Και την ώρα που είναι ξεκλείδωτο και καλούν, παλι δεν φαίνεται...

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και την ώρα που είναι ξεκλείδωτο και καλούν, παλι δεν φαίνεται...

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

 

Ναι όντως και ξεκλείδωτο παλι δεν φαίνεται. Το θεμα είναι ομως πως το κάνει όποτε θέλει αυτό και όχι συνέχεια

Link to comment
Share on other sites

Ναι όντως και ξεκλείδωτο παλι δεν φαίνεται. Το θεμα είναι ομως πως το κάνει όποτε θέλει αυτό και όχι συνέχεια

 

Και εδώ ακριβώς το ίδιο θέμα...οποιος βρει λύση ας το κοινοποιήσει...

Link to comment
Share on other sites

sorry αν ειμαι off topic ..το κινητο το εχω δυο χρονια σε αριστη κατασταση.ποσο θα μπορουσα να το πουλησω?σ9 plus oxi dual 128GB Edited by anastasiah
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά! Εδώ και καιρό έχει έρθει η ενημέρωση για την νέα έκδοση του android αλλά δεν την έχω περάσει, καθώς διάβαζα για κάποια προβλήματα που υπήρχαν. Γνωρίζετε αν έχουν βελτιωθεί, ώστε να την περάσω? Από θέμα μπαταρίας και ταχύτητας του κινητού, πώς είναι? Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά. Κάτοχος P30 pro πρώην s9 plus. Το ίδιο κάνει και εμένα στο viber. Άρα λογικά θέμα της εφαρμογής είναι και όχι των τηλεφώνων μας.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά. Κάτοχος P30 pro πρώην s9 plus. Το ίδιο κάνει και εμένα στο viber. Άρα λογικά θέμα της εφαρμογής είναι και όχι των τηλεφώνων μας.

 

Χρόνια Πολλά! (άσχετο) είσαι Ευχαριστημένος από το κινητό;

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έλαβα την τελευταία ενημέρωση λογισμικού που λογικά αναβαθμίζει κάτι θέματα ασφάλειας απ' ότι λέει.

 

 

Την έλαβε κανένας άλλος?

Link to comment
Share on other sites

Έχω παρατηρήσει μεγάλη διαφορά(προς το χειρότερο) της μπαταρίας μετά την τελευταία αναβάθμιση του Απριλίου. Κάπου διάβασα ότι αναβαθμίστηκε και ο Bootloader.

 

Επίσης διαπίστωσα διαφορά στα χρώματα της οθόνης...

 

Έχει κανείς ανάλογα θέματα;

Link to comment
Share on other sites

Έχω παρατηρήσει μεγάλη διαφορά(προς το χειρότερο) της μπαταρίας μετά την τελευταία αναβάθμιση του Απριλίου. Κάπου διάβασα ότι αναβαθμίστηκε και ο Bootloader.

 

Επίσης διαπίστωσα διαφορά στα χρώματα της οθόνης...

 

Έχει κανείς ανάλογα θέματα;

 

Η μπαταρια σε εμενα απο το προηγουμενο update εγινε χειροτερη. Για αυτο δεν εχω γνωμη καθως το περασα χθες. Θα κανω 3 φορτισεις και θα δω. Τα χρωματα νομιζω σε καποιες συνθηκες χαμηλου φωτισμου στο auto φαινονται καπως περιεργα. Γενικα παντως θεωρω οτι αυτο δεν ειναι κατι.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S9+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...