Jump to content

Samsung Galaxy S9+


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε λίγες μέρες αναμένω το note 10+. Έκατσα τα ζυγισα για τη χρήση που κάνω και το ultra δεν μου χρειάζεται. Πχ δεν έχω τόση ψώρα με τις φωτό... Βγάζω αλλά σε λογικά πλαίσια, δεν έχω τρελές απαιτήσεις.

Στα 800 νομίζω ότι αξίζει η αλλαγή για να το κρατήσω για τα επόμενα 2 χρόνια το πολύ.

 

Το s9+με αλλαγμένη μπαταρία πριν λίγο καιρό και πολύ προσεγμένο θα μείνει στην οικογένεια.

 

Στάλθηκε από το SM-T510 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κατα την γνώμη μου και εγώ για note 10 plus με βλέπω σε 2-3 μήνες... πήγαινεις απο 6 gb που έχουμε τώρα σε 12gb... με τα ιδοα λεφτά που παίρνεις το s20 plus με τα 8gb ram...

Πάντως οι reviewers δρν έχουν πολύ καλή άποψη για την s20 σειρά.. ειδικα για της φώτο..

--------------------------------------

S 20 +

Link to comment
Share on other sites

Κατα την γνώμη μου και εγώ για note 10 plus με βλέπω σε 2-3 μήνες... πήγαινεις απο 6 gb που έχουμε τώρα σε 12gb... με τα ιδοα λεφτά που παίρνεις το s20 plus με τα 8gb ram...

Πάντως οι reviewers δρν έχουν πολύ καλή άποψη για την s20 σειρά.. ειδικα για της φώτο..

 

Θα πάρει κάποια update σύντομα κ θα πετάει έτσι είχε γίνει κ με το s10 plus ειδικά για τις νυχτερινές...

Τώρα γιατί δεν δίνει σούπερ κάμερα απτην αρχή κ να μιλάνε όλοι με τα καλύτερα δεν το γνωρίζω

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα....χρονια πολλα και καλη σαρακωστη να εχουμε...με το security patch του φεβρουαριου τι εχει γινει το εχει λαβει κανεις για (EUR αναφερομαι...)
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα....χρονια πολλα και καλη σαρακωστη να εχουμε...με το security patch του φεβρουαριου τι εχει γινει το εχει λαβει κανεις για (EUR αναφερομαι...)

 

Και γω αναμένω!

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει και ενα μικρο ενδεχομενο να προσπεραστει και να παει στου Μαρτιου εχει γινει στο παρελθον.
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει και ενα μικρο ενδεχομενο να προσπεραστει και να παει στου Μαρτιου εχει γινει στο παρελθον.

Νομιζω πρεπει να αναφερεσαι για ενα security patch ιουλιου 2018....που ποτε δεν κυκλοφορησε για τα ελληνικα...

Link to comment
Share on other sites

έχω λάβει κανονικά το security patch του Φεβρουαρίου εδώ και ενα 10ημερο σίγουρα.9c29025076344323d76d7b1bb15997cc.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

έχω λάβει κανονικά το security patch του Φεβρουαρίου εδώ και ενα 10ημερο σίγουρα.9c29025076344323d76d7b1bb15997cc.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αληθεια λες.....η συσκευη σου ειναι ελληνικη EUR....η γερμανικη DBT.....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους, γίνεται να γυρίσω στην 9ρα; Σαν να μην έκατσε και πολύ καλά η 10ρα.. Σαν πολύ να "βάρυνε" το κινητό...
Link to comment
Share on other sites

Αληθεια λες.....η συσκευη σου ειναι ελληνικη EUR....η γερμανικη DBT.....
Έχω το γερμανικό DBT.Με το EUR νόμιζα εννοείται το ευρωπαϊκό :P

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους, γίνεται να γυρίσω στην 9ρα; Σαν να μην έκατσε και πολύ καλά η 10ρα.. Σαν πολύ να "βάρυνε" το κινητό...

 

:lol::lol::lol:

Μπας και το χτυπησε Κορονοιος :))

Κοιτα και τον οδηγο εδω---->>> https://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=482798

Link to comment
Share on other sites

Έχω το γερμανικό DBT.Με το EUR νόμιζα εννοείται το ευρωπαϊκό :P

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τυχερε.....τα λαμβανεις πρωτος πρωτος ολα...εμεις μαλλον απο οτι το κοβω θα παμε μαρτη αμεσως..δεν ξερω θα φλασαρω την γερμανικη να τελειωνω...

Link to comment
Share on other sites

Όντως ισχύει αυτό που λες.

 

Δεν υπάρχει τρόπος αν ανοίγεις κάποιο βίντεο μέσω browser να παίζει αμέσως μαζί με το βίντεο και ο ήχος του;

Δοκίμασε με Firefox μήπως...

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν θέλω να χρησιμοποιήσω άλλον browser έχω βολευτεί με τον brave που έχει και ενσωματομενο ad blocker
Link to comment
Share on other sites

συμβαίνει σε κανέναν άλλο να χανει το session Δηλαδή Την Σύνδεση με τα site στο chrome οταν μπαίνει στο background-ελαχιστοποίηση?

Έχω το Τελευταίο update Φεβρουαρίου Και Την Τελευταία έκδοση chrome.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Τελικά το πρόβλημα ήταν ότι είχα ξεχάσει ενεργοποιημένη την Μέτρια εξοικονόμηση ενέργειας. Με το που έβαλα την Βελτιστοποιημένη λύθηκε.

Link to comment
Share on other sites

παιδες που ειναι η ρυθμιση για να ανοιγει η οθονη οταν ανοιγεις το καλυμα ..με την τελευταια ενημερωση κατι εγινε , εχω μια ωρα που το παλευω αλλα δεν ....
Link to comment
Share on other sites

Παίδες χαιρετώ από εδώ, πάω προς το note10+

Είναι συσκευαρα και για αυτό θα μείνει στην οικογένεια!

 

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παίδες αξίζει η αναβάθμιση σε Galaxy Note 10lite απο s9plus;; το σκέφτομαι σοβαρα έστω και οτι δεν θα καταλάβω πολύ διαφορά. Τι λέτε?
Link to comment
Share on other sites

η ανάλυση της οθόνης Πόσο ρόλο παίζει Στην κατανάλωση της μπαταρίας; Δηλαδή Υπάρχει διαφορα στο HD+ με το WQHD+

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μόλις σήμερα έλαβα κι άλλη μια ενημέρωση του λογισμικού του κινητού μου και ακόμα δεν βλέπω την δυνατότητα να μπορώ να δω τους αποθηκευμένους κωδικούς WiFi.

 

Γιατί;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S9+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...