Jump to content

Samsung Galaxy S9+


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θεσσαλονικη υπαρχει καποιο επισημο σερβις φαση smartec?
Αμα θελεις γνώμη στείλτο με acs στην σμαρτ τεκ αυτό στην Θεσσαλονίκη Δωδεκανήσου είναι χαλια, έχει ενα και κοντά ιπποκράτειο δοκίμασε και εκεί.

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

το ειχα ενα αγχος-μια απορια και απο την σμαρτεκ οταν την χρειαστηκα για το σ7 πλας εμεινε παραπανω απο ευχαριστημενος.Επειδη θα παω σαλονικα αυτες τις ημερες ελεγα να το πηγαινα εκει αλλα δεν την γλυτωνω την σμαρτεκ

[sIGPIC][/sIGPIC]

·۰•●_N1k0s_●•۰·

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά συγνώμη για το άκυρο, αλλά επειδή έφαγα χοντρή ξενερα με τον Es file explorer και τα bloatware που κατεβάζει πλέον... Που θα βρω κάποιον file explorer με την δυνατότητα που είχε ο ES και με το που τον άνοιγες σου έδειχνε όλα τα αρχεία που ήταν πρόσφατα (recents), μα όλα? Και μπορούσες εύκολα να τα επιλέξεις και να τα σβήσεις? Μπορεί κανείς να βοηθήσει παρακαλώ πολύ?

Ευχαριστώ και καλό βράδυ σε όλους!!!!!!

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει τρόπος κατά την εγγραφή βίντεο να κάνουμε αλλαγή από την πίσω στην μπροστά κάμερα και αντίστροφα? Νομίζω παλιότερα γινόταν
Link to comment
Share on other sites

Μεγάλο update 574mb, σίγουρα βελτιώνει την κάμερα, κάποιοι λένε και την μπαταρία.. οι επόμενες μέρες θα δείξουν.

--------------------------------------

S 20 +

Link to comment
Share on other sites

2 μέρες τώρα με το update του Ιουνίου η μπαταρία είναι βράχος. Που καλή δουλειά. Επίσης το night mode δουλεύει πολύ καλά! Το άλλο που παρατήρησα είναι ότι όταν έχεις τραβήξει φωτό με την εστίαση πραγματικού χρόνου και μετά πας στην αλλαγή εφέ φόντου βάλανε και τα εφε του s10. Γενικότερα μεγάλη αναβάθμιση στην κάμερα, μπαταρία, animations και γενικότερο smoothness της συσκευής (βέβαια έκανα και wipe cache ακριβώς μετά την εγκατάσταση)

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με το wipe cache σβήνονται όλα και θέλει στήσιμο από την αρχή.. ?

Γιατί εμένα η μπαταρία δεν θα έλεγα ότι είναι βράχος μετά το update.. το αντίθετο..

--------------------------------------

S 20 +

Link to comment
Share on other sites

Με το wipe cache σβήνονται όλα και θέλει στήσιμο από την αρχή.. ?

Γιατί εμένα η μπαταρία δεν θα έλεγα ότι είναι βράχος μετά το update.. το αντίθετο..

Όχι βέβαια,τα caches των εφαρμογών κτλ σβήνονται,με το reset θέλει στήσιμο από την αρχή

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όχι βέβαια,τα caches των εφαρμογών κτλ σβήνονται,με το reset θέλει στήσιμο από την αρχή

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

 

Ευχαριστώ, θα το κάνω τώρα..

--------------------------------------

S 20 +

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα

 

αγόρασα ενα s9+ και απο την συσκευασία λείπουν τ ακουστικά

έχει μέσα τα ανταλλακτικά μόνο

 

έχει τύχει σε κανέναν άλλο

 

η συσκευασία είναι ελληνική και το κατάστημα το you.gr

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κάντο επιστροφή και ζήτησε άλλο.Και για να είσαι σίγουρος άνοιξε το μπροστά τους.Εαν είσαι 7 μέρες από την αγορά πρέπει να στο αντικαταστήσουν.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ, θα το κάνω τώρα..

 

Φαίνεται να έκανε δουλίτσα, ειμαι στο 50% με 2,5 ώρες οθόνη..

Αν και κάποιος άλλος έχει drain μετά την τελευταία αναβάθμιση ας δοκιμάσει ένα wipe cache..

--------------------------------------

S 20 +

Link to comment
Share on other sites

Πως γίνεται το wipe cash; μια μια τις εφαρμογές ή μπορεί και όλες μαζι;

 

Power off σβήνεις το κινητό σου

Πατάς Bixby button και volume up ταυτόχρονα. Μετά το power on και τα κρατάς πατημένα. Εμφανίζεται το logo της samsung και συνεχίζεις να τα κρατάς και τα 3 πατημένα.

Εεμφανίζεται το ανθρωπάκι του android και τότε αφήνεις τα 3 κουμπιά.

Εμφανίζεται ένα μενού εντολών. Με το volume up down πας και επιλέγεις την εντολη wipe cache partition. Τότε πατάς το power on/off button.

Σου βγάζει μενού με Ναι ή όχι . Με το volume button διαλέγεις Ναι και μετά πατάς το power on/off.

Ξεκινάει και κάνει wipe cache. Σε ελάχιστα δευτερα τελειώνει και σε ξαναβγάζει στο αρχικό μενού. Ζητάς reboot και πατάς power on/off.

 

Κάνει επανεκκινηση και είσαι οκ.

Edited by miltos74
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα

 

αγόρασα ενα s9+ και απο την συσκευασία λείπουν τ ακουστικά

έχει μέσα τα ανταλλακτικά μόνο

 

έχει τύχει σε κανέναν άλλο

 

η συσκευασία είναι ελληνική και το κατάστημα το you.gr

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τελικά να που συμβαίνει και καλύτερα/γνωστά μαγαζιά..

 

Απαιτείς και δέχεσαι μόνο αντικατάσταση συσκευής, είσαι δεν είσαι εντός DOA.

 

Sent from my Galaxy S10

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω το dual sim. Γίνεται να βάλω και δεύτερη κάρτα σιμ και micro sd μνημη; Είδα κάτι βίντεο που έκαναν κάτι ταραξίες κάποιοι αλλα δεν μου άρεσαν.

Η micro sd τι χαρακτηριστικά πρέπει να εχει; Ρωτάω γιατί σε παλιότερη action cam Δεν δούλευε η κάρτα λόγο χαμηλής ταχύτητας.

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω το dual sim. Γίνεται να βάλω και δεύτερη κάρτα σιμ και micro sd μνημη; Είδα κάτι βίντεο που έκαναν κάτι ταραξίες κάποιοι αλλα δεν μου άρεσαν.

 

Η micro sd τι χαρακτηριστικά πρέπει να εχει; Ρωτάω γιατί σε παλιότερη action cam Δεν δούλευε η κάρτα λόγο χαμηλής ταχύτητας.

 

Ευχαριστώ!

Νομίζω ότι στο 9 Android και μετα δεν γίνεται.. Πουλάνε κανονικά αντάπτορα αλλα κρέμεται απο εξω αμα είδες αυτό.

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι στο 9 Android και μετα δεν γίνεται.. Πουλάνε κανονικά αντάπτορα αλλα κρέμεται απο εξω αμα είδες αυτό.

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ναι αυτο ειδα. Τα χαρακτηριστικά κάποιας microsd η καποια αξιόπιστη μάρκα; πχ sandisk

Edited by TXCELLAS
Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτο ειδα. Τα χαρακτηριστικά κάποιας microsd η καποια αξιόπιστη μάρκα; πχ sandisk

Καλή προσφορά είδα τυχαία εδώ:

https://www.e-shop.gr/samsung-mb-mc128ga-eu-evo-plus-128gb-micro-sdxc-u3-class-10-adapter-p-PER.577046

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S9+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...