Jump to content

Samsung Galaxy S9+


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν υπάρχει mode να κατεβάσεις στην φωτογραφίκη σκηνή με αθλητικά...

Αν θες μπορείς να κρατάς κ να βγάζεις φωτογραφίες κατά ριπας σε κάποια θα είναι κομπλέ..

Αλλά η καλύτερη λύση για μένα είναι να τραβάς βίντεο σε 4k, μετά θα το παγώνεις όπου θες κ πάνω αριστερά έχει ένα σημαδάκι που κρατάει φωτογραφία μέσα απτό βίντεο...

Κ πιστεύω θα έχεις ένα πολύ καλό αποτέλεσμα κάνε μια δοκιμή κ πες αν είχε αποτέλεσμα..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Παρήγγειλα σήμερα και γω, σε καμιά εβδομάδα μάλλον θα το έχω! Έλεγα μήπως πέσει κανα 50ρικο ακόμα αλλά δεν άντεξα!:D:D:D
Link to comment
Share on other sites

Παρήγγειλα σήμερα και γω, σε καμιά εβδομάδα μάλλον θα το έχω! Έλεγα μήπως πέσει κανα 50ρικο ακόμα αλλά δεν άντεξα!:D:D:D

 

Οχι καλά έκανες πιστεύω θα ανέβει φίλε μου δεν θα πέσει πιστευω τώρα κιαλλο.. Μπορεί να ξυπνήσεις ένα πρωί κ από 484 να είναι 522.... Καλά έκανες

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Νέος κάτοχος (αναβάθμιση από S7e)

Μου ήρθε με Πορτογαλικό firmware (android 8)και προσπαθώ να του περάσω το EUR.

Στο odin κολλάει στο recovery.img και στο κινητό εμφανίζει το "sw rev. check fail(bootloader) device 2 binary 1"

Προφανώς πάω να βάλω την τελευταία ΕUR (android 9 Μαρτίου)

Καμιά ιδέα;

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

Γιατι να το κανεις αυτο ;

Το πορτογαλικο ειναι Multi-csc μολις βαλεις ελληνικη σιμ θα γινει Ελληνικο , θα παιρνεις Ota οταν βγαινει για Ελλαδα.

 

Εαν δεις ομως οτι κατι δεν παει καλα και δεν ερχεται Ota θα βαλεις πορτογαλικη Pie να συμβαδιζει με την Ελληνικη Pie δηλαδη αυτη---->>> https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-s9-plus/SM-G965F/TPH/download/G965FXXU2CSA2/252382/

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Έκανα κι εγώ μόλις και έχω μια ερώτηση..

Έχει παραμείνει xeu/eur/xeu/cos

Αν κάνω μια επαναφορά θα καταφέρω να το κάνω πλήρως Ευρώπη;

Link to comment
Share on other sites

Οχι καλά έκανες πιστεύω θα ανέβει φίλε μου δεν θα πέσει πιστευω τώρα κιαλλο.. Μπορεί να ξυπνήσεις ένα πρωί κ από 484 να είναι 522.... Καλά έκανες

 

Εχω δει στα σκρουτζομαγαζα οτι ακομα και στο ιδιο μαγαζί , στο ενα χρώμα λεει EU , και σε κάποιο άλλο χρώμα δεν αναφέρει το EU

Ξερετε αν εχουν κάποια διαφορά αυτά που δεν έχουν το EU?

Link to comment
Share on other sites

Δεκα μερες με το patch Μαρτιου...

3 πληρης φορτισεις....

Βλεπω την μπαταρία πιο σταθερή απ την προηγούμενη βδομάδα κ με ελαφρως καλυτερο σοτ...το κινητο εχει γινει πιο smouth, πιο απαλό σε ολα του κ νομιζω λιγο πιο γρήγορο....

Βεβαια στο κομμάτι μπαταρια ίσως βοηθησε κ το το tips του swind για τον περιορισμό των εφαρμογων του συστήματος.

Edited by HSP
Link to comment
Share on other sites

Γιατι να το κανεις αυτο ;

Το πορτογαλικο ειναι Multi-csc μολις βαλεις ελληνικη σιμ θα γινει Ελληνικο , θα παιρνεις Ota οταν βγαινει για Ελλαδα.

 

Εαν δεις ομως οτι κατι δεν παει καλα και δεν ερχεται Ota θα βαλεις πορτογαλικη Pie να συμβαδιζει με την Ελληνικη Pie δηλαδη αυτη---->>> https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-s9-plus/SM-G965F/TPH/download/G965FXXU2CSA2/252382/

 

:thanks:

Δεν ξέρω αν θα γίνει "Ελληνικό". Είδα ότι είναι multi CSC και πήρε την αναβάθμιση Μαρτίου με το που το άνοιξα.

Αφού λειτουργεί το VoWiFi δεν με πειράζει τίποτα άλλο. Λειτουργεί άψογα, παίρνει στην ώρα του τις αναβαθμίσεις. Μια χαρά όλα.

Edited by Tsaglis

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

Πηρα μια 128gb κάρτα μνημης Samsung evo και ενω περναω ολα τα αρχεία που θελω δεν μου τα διαβαζει στο κινητό ουτε τα μισα... ξέρουμε γιατί;

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Εχω το dual το ελληνικο.Εδω και μερες οταν μπαινω στο samsung music να ακουσω μουσικη ..ενα τραγουδι π.χ αυτο παντα διακοπτεται ..ουτε μεχρι τη μεση δε μπορω νσ το ακουσω..Μπορει καποιος να με βοηθησει.;τι φταιει?
Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Εχω το dual το ελληνικο.Εδω και μερες οταν μπαινω στο samsung music να ακουσω μουσικη ..ενα τραγουδι π.χ αυτο παντα διακοπτεται ..ουτε μεχρι τη μεση δε μπορω νσ το ακουσω..Μπορει καποιος να με βοηθησει.;τι φταιει?

 

Μήπως το έχεις βάλει σε εξοικονόμηση??

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Μήπως το έχεις βάλει σε εξοικονόμηση??

Που μπορω ν το βρω αυτο?? Κοιταξα μηπως ειναι στις απενεργοποιημενες εφαρμογες αλλα δεν ειναι..αρα λειρουργει.Γιατι υπολειτουργει ομως?τι εχω κανει και δε το θυμαμαι...???

Edited by Nickchris36
Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

Που μπορω ν το βρω αυτο?? Κοιταξα μηπως ειναι στις απενεργοποιημενες εφαρμογες αλλα δεν ειναι..αρα λειρουργει.Γιατι υπολειτουργει ομως?τι εχω κανει και δε το θυμαμαι...???

 

Στις ρυθμίσεις στη μπαταρία στις 3 τελιτσες πάνω που έχει εφαρμογές σε αδράνεια..εκει ψαξου

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Που μπορω ν το βρω αυτο?? Κοιταξα μηπως ειναι στις απενεργοποιημενες εφαρμογες αλλα δεν ειναι..αρα λειρουργει.Γιατι υπολειτουργει ομως?τι εχω κανει και δε το θυμαμαι...???

 

Πήγαινε στη φροντίδα συσκευής μπαταρία ρυθμίσεις κ κοίτα μήπως την έχεις βάλει σε αδρανείο το πιο πιθανό αυτό θα είναι...

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Στις ρυθμίσεις στη μπαταρία στις 3 τελιτσες πάνω που έχει εφαρμογές σε αδράνεια..εκει ψαξου

 

Αυτο ηταν..την ειχα βαλει σε αδρανεια και δε το θυμομουν.Σε ευχαριστω πολυ.Ολα καλα!

 

----- προσθήκη μηνύματος 34 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πήγαινε στη φροντίδα συσκευής μπαταρία ρυθμίσεις κ κοίτα μήπως την έχεις βάλει σε αδρανείο το πιο πιθανό αυτό θα είναι...

 

Οντως σε αδρανεια την ειχα...Σε ευχαριστω πολυ!

Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

Μόλις σβήσει η οθόνη με τα από λίγο σταματάει το τραγούδι. Το έπαθα και εγώ με το spotify. Το αφαιρείς από την αδράνεια εφαρμογών και είσαι κομπλέ.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το έχω δύο μέρες στα χέρια μου και νομίζω ότι είναι από τις πιο ολοκληρωμένες συσκευές που είχα. Απόλυτα ικανοποιημένος από την συσκευή δεν έχω βρει κάτι που να με ενόχλησε. Αν ξέρει κάποιος να μου πει πως μπορούμε να βγάλουμε τον ήχο της κάμερας όταν βγάζουμε φώτο.
Link to comment
Share on other sites

Το έχω δύο μέρες στα χέρια μου και νομίζω ότι είναι από τις πιο ολοκληρωμένες συσκευές που είχα. Απόλυτα ικανοποιημένος από την συσκευή δεν έχω βρει κάτι που να με ενόχλησε. Αν ξέρει κάποιος να μου πει πως μπορούμε να βγάλουμε τον ήχο της κάμερας όταν βγάζουμε φώτο.

 

Βάλε το κινητό στο Αθόρυβο όταν θέλεις να βγάλεις φωτός και να μην ακούγεται

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S9+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...