Jump to content

Samsung Galaxy S9+


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για τα Γερμανικα... Ενημέρωση Μαρτιου!

 

https://m.imgur.com/a/JlkMzh5

 

Thanks....

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Galaxy S9 March update brings a Galaxy S10 selfie feature! ---->>> https://www.sammobile.com/2019/03/18/galaxy-s9-march-update-brings-galaxy-s10-selfie-feature/
Άντε μακάρι!

Δώσε ρε samsung και portrait mode στην πίσω κάμερα με τον κανονικό φακό και όχι με τον telephoto ,να βγάζουμε και κάνα πορτρέτο το σούρουπο και όχι μόνο νταλα μεσημέρι

Αναφέρομαι στο plus, καθώς το απλό S9 μια χαρά portrait βγάζει καθώς χρησιμοποιεί τον κύριο του φακό

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by bromonano2
Link to comment
Share on other sites

Άντε μακάρι!

Δώσε ρε samsung και portrait mode στην πίσω κάμερα με τον κανονικό φακό και όχι με τον telephoto ,να βγάζουμε και κάνα πορτρέτο το σούρουπο και όχι μόνο νταλα μεσημέρι

Αναφέρομαι στο plus, καθώς το απλό S9 μια χαρά portrait βγάζει καθώς χρησιμοποιεί τον κύριο του φακό

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Έχεις δίκιο αλλά υπάρχει βελτίωση τώρα μετά την αναβάθμιση κ σε αφήνει να βγάλεις κ με φλας για πορτραίτο κάτι που πριν δεν σε άφηνε..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Είναι το τζαμι που μπαίνει με πιστολάκι με κόλα σε όλη την οθόνη με εφαρμογή με την ειδική θήκη του κλπ.. Είναι δεν είναι dome είναι ένα τζάμι που κάθεται απλά τέλεια με τέλεια αίσθηση κλπ.
Το περί τελειότητας θα μπορούσες να το πεις μόνο αν θα είχες μέτρο σύγκρισης, αφού θα είχες τοποθετήσει και το Whitestone. Κάτι που δεν έχεις κάνει.

Συνεπώς, μπορείς μόνο, να είσαι απόλυτα ικανοποιημένος με αυτό που τοποθέτησες και αυτό σου αρκεί.

 

Στάλθηκε από το SGP621 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

"Ταν ή επί τας"
Link to comment
Share on other sites

Άντε μακάρι!

Δώσε ρε samsung και portrait mode στην πίσω κάμερα με τον κανονικό φακό και όχι με τον telephoto ,να βγάζουμε και κάνα πορτρέτο το σούρουπο και όχι μόνο νταλα μεσημέρι

Αναφέρομαι στο plus, καθώς το απλό S9 μια χαρά portrait βγάζει καθώς χρησιμοποιεί τον κύριο του φακό

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πιστευω καθε μηνα θα βαζει λιγο-λιγο και αλλα εχτρα απο το S10 αν και δεν ειναι και πολλα βεβαια...

Link to comment
Share on other sites

Έχει κάποιος κανένα link για να κατεβάσουμε ποιο γρήγορα το Γερμανικό update γιατί από το sammobile θέλουμε 4 ώρες.
Link to comment
Share on other sites

Έχει κάποιος κανένα link για να κατεβάσουμε ποιο γρήγορα το Γερμανικό update γιατί από το sammobile θέλουμε 4 ώρες.

 

βρηκα το παρακατω λινκ.

 

https://androidfilehost.com/?fid=1395089523397919938

Link to comment
Share on other sites

Οι Πορτογάλοι σε καμία 15αρια μέρες θα το λάβουμε ως συνήθως...

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τις τελευταίες μέρες βλέπω λαγκακια στο μενού δεν έχω πολύ ελεύθερο χώρο μήπως φταίει κ αυτό .... Επίσης την 9 την πέρασα χωρίς επαναφορά.. Κ έχω θέμα στο nova launcher όταν τον βάζω στην αρχική έχει τρελό λαγκ. Το σκέφτομαι για επαναφορά να δω αν θα στρώσει αν κ όλο το στήσιμο θέλει χρόνο... Το πρόβλημα θα είναι αν δεν στρώσουν...

 

Να ρωτήσω όποιος ξέρει μερικές φορές ενώ έχω κλειστό το always on κ ειναι κλειστή η οθόνη μου πετάει ρολόι και ημερομηνία. Πάνω έτσι στο ξεκάρφωτο σπάνια κ δεν ξέρω πως να το εμφανίσω η να το κλείσω

Edited by tresor_jim

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, στην φροντίδα συσκευής ειναι χρήσιμο να ενεργοποιήσουμε το McAfee η δεν χρειάζεται και επιβαρύνει την συσκευή ; Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, στην φροντίδα συσκευής ειναι χρήσιμο να ενεργοποιήσουμε το McAfee η δεν χρειάζεται και επιβαρύνει την συσκευή ; Ευχαριστώ.

 

Δεν χρειάζεται έχει ούτως ή άλλως η συσκευή ασφάλεια για ιούς αυτό ξέρω εγώ

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.κατοχος s9 plus και γω απόλυτα ικανοποιημένος.το μόνο πρόβλημα που έχω και θα θελα την βοήθεια σας.το κινητό αγοράστηκε από Γερμανία και μου το στείλανε εδώ.τ άνοιξα έβαλα σιμ κανονικά ελληνική και δούλευε μια χαρά με την 8.μετά ήρθε με οτα ή αναβάθμιση σε 9 και την εκανα κανονικά.εκανα και ένα hard reset και μια χαρά τ κινητό πάει αέρα.ομως από κει και πέρα δεν έχω ξαναπάρει αναβάθμιση.εχω μείνει με την ενημέρωση ασφαλείας Δεκεμβρίου και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί αφου δεν εχω πειραξει ποτε ρομ με Odin κτλ.

Αυτό που με παραξένεψε είναι ότι στις πληροφορίες για το λογισμικό γράφει EUR/EUR,DBT/DBT.πως γίνεται αυτό???έχω ψάξει όλες τις σελίδες σε αυτό το νήμα και στο S9 και βρήκα μόνο ένα ακόμα παιδί που το είχε αλλά δεν δόθηκε τελικά απάντηση τι έκανε.ανεβαζω και φωτογραφίες να δείτε μπας και βγάλω καμμία άκρη.α και κάτι τελευταίο η έκδοση φάσματος γράφει στο τέλος CRLI.δεν θ πρέπει να είναι csc?

Edited by tiger1050
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά να ρωτήσω αν υπάρχει τρόπος να γίνετε απόκρυψη της μπάρας κάτω αυτόματα όπως γινόταν πριν την αναβάθμιση σε pie? Μέχρι στιγμής μόνο αν ενεργοποιήσω τα gestures έχω βρει να γίνετε. Υπάρχει κάποια εφαρμογή μήπως στο playstore που να το κάνει αυτό?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά να ρωτήσω αν υπάρχει τρόπος να γίνετε απόκρυψη της μπάρας κάτω αυτόματα όπως γινόταν πριν την αναβάθμιση σε pie? Μέχρι στιγμής μόνο αν ενεργοποιήσω τα gestures έχω βρει να γίνετε. Υπάρχει κάποια εφαρμογή μήπως στο playstore που να το κάνει αυτό?
Αν την είχες να κρύβεται, έκανες ακριβώς τις ίδιες κινήσεις με τα gestures! Γιατί να κάνεις +1 κίνηση πχ για το back?

+το ότι κερδίζεις όλη την οθόνη.

Προσωπικά, μου αρέσει τρελά αυτό το feature. Αφού δεν έχει bezel γιατί να τα δημιουργώ εγώ? Μετέτρεψα το tap σε slide και κέρδισα ένα πόντο οθόνης.

Motorola Atrix -> Galaxy S5 -> Mi Note 2 -> S9+
Link to comment
Share on other sites

Αν την είχες να κρύβεται, έκανες ακριβώς τις ίδιες κινήσεις με τα gestures! Γιατί να κάνεις +1 κίνηση πχ για το back?

+το ότι κερδίζεις όλη την οθόνη.

Προσωπικά, μου αρέσει τρελά αυτό το feature. Αφού δεν έχει bezel γιατί να τα δημιουργώ εγώ? Μετέτρεψα το tap σε slide και κέρδισα ένα πόντο οθόνης.

 

Δίκιο έχεις απλά ρώτησα μήπως γίνετε και δεν το βρίσκω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Έχω ένα Bluetooth mouse, το οποίο όταν το συνδέω με τη συσκευή, λειτουργεί κανονικά εκτός από το κλικάρισμα. Υπάρχει κάποια ρύθμιση για αυτό ή είναι θέμα του ποντικιού;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S9+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...