Jump to content

Samsung Galaxy S9+


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και εγώ στην τελευταία beta. Δεν έχω λόγια, δεν περίμενα ποτέ την Samsung να φτάσει σε τέτοιο επίπεδο. Εκπληκτικό απλά. Το μόνο bug που έχω ακόμα είναι ότι δεν συγχρονίζει η συλλογή με το Samsung cloud.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ στην τελευταία beta. Δεν έχω λόγια, δεν περίμενα ποτέ την Samsung να φτάσει σε τέτοιο επίπεδο. Εκπληκτικό απλά. Το μόνο bug που έχω ακόμα είναι ότι δεν συγχρονίζει η συλλογή με το Samsung cloud.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Η Sammy κατάφερε να έχει το καλύτερο 3rd party android skin από εκεί που είχε απ τα χειρότερα. Όχι πως το προηγούμενο ήταν άθλιο, αλλά οκ.. Φαίνεται η τεράστια διαφορά πλέον.

Ας ελπίσουμε να μη τα σκατώσει με τα επερχόμενα updates.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες η beta δουλεύει με το galaxy watch; το πήρα πρόσφατα και θα ήθελα να ξέρω αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα.
Link to comment
Share on other sites

Παίδες η beta δουλεύει με το galaxy watch; το πήρα πρόσφατα και θα ήθελα να ξέρω αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα.

 

Μια χαρά δουλεύει, από την 1τη beta τα πήγανε άψογα.

 

Επίσης να αναφέρω ότι στην beta 4 έχουν ανοίξει και το theme store.

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

Ας μην παραπληροφορούμε, το snapdragon S9+ δυστυχώς για εμάς που έχουμε το Exynos S9+ έχει πολύ καλύτερη απόδοση στα πάντα, ακόμη και στην μπαταρία.

 

Ιδίως στην μπαταρία . Τελειώνω την μέρα μου με +40%

Nobody's perfect
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Υπάρχει επιλογή για να έχει το ξυπνητήρι αυξανόμενη ένταση;

Siemens C25, Nokia 3330, Nokia 8310, Sony - Ericsson K500i, BenQ - Siemens EL71, Nokia 6288, Νοkia 5310 XpressMusic, Nokia 5800 XpressMusic, Samsung Galaxy 3 i5800, Sony Xperia Go, Vodafone Smart 4G (Yulong 8860u), Nexus 5, Nexus 5X LineageOS 15.0 (14/12/2017), Huawei P9 Lite (2017), Samsung S9+ 6GB/64GB, Samsung S20+ 8GB/128GB

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Υπάρχει επιλογή για να έχει το ξυπνητήρι αυξανόμενη ένταση;

Καλημέρα.

Όταν πας "Ρολόι, "Ειδοποίηση" και πατήσεις ένα ρολόι, για να σετάρεις ώρα κλπ, στην επιλογή "Ήχος Ξυπνητηριού", έχει κάτω κάτω επιλογή "Σταδιακή αύξηση έντασης"

Ο διάλογος μεταξύ ετεροφρόνων είναι αδύνατος και μεταξύ ομοδόξων περιττός..
Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα στην παρέα μας .

 

Παιδιά , πώς αποκλείω διαφημιστικό sms , έτσι ώστε να μην μου ξαναέρθει ;

Στην εφαρμογή για sms , δεν βρίσκω κάπου επιλογή.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω μέσα από τις ρυθμίσεις στις κλήσεις...δεν το έχω δοκιμάσει όμως να ξέρω...απλά έχει επιλογη
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω μέσα από τις ρυθμίσεις στις κλήσεις...δεν το έχω δοκιμάσει όμως να ξέρω...απλά έχει επιλογη

 

Μπα, το έψαξα ,

δεν έχει τρόπο να αποκλείσεις κάποιο διαφημιστικό sms :worry:

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι από πενταψήφιο αριθμό μπορείς να πάρεις στην εταιρία σου και να ζητήσεις να μη δέχεσαι μήνυμα από πενταψήφια

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επίσης παιδιά το truecaller είναι μια εφαρμογή που μπορεί να σας βολέψει πολύ

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια καλησπερα στην ομορφη παρεα.....να κανω μια ερωτηση....εχει παρει κανεις το security patch δεκεμβριου...γιατι αργει....
Link to comment
Share on other sites

οχι ...πολυ λιγες συσκευες εχουν παρει ..ισως λογω αναβαθμισης android το update με τα security patches εχει μπει λιγο σε δευτερη μοιρα
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Όταν πας "Ρολόι, "Ειδοποίηση" και πατήσεις ένα ρολόι, για να σετάρεις ώρα κλπ, στην επιλογή "Ήχος Ξυπνητηριού", έχει κάτω κάτω επιλογή "Σταδιακή αύξηση έντασης"

Πωωωω.. Δεν είχα μπει ποτέ μέσα σε εκείνο το μενού, αφού δεν άλλαξα ποτέ τον ήχο του ξυπνητηριού, οπότε δεν το είχα δει.

 

Κακό σημείο για να κρύψει την επιλογή πάντως.

Siemens C25, Nokia 3330, Nokia 8310, Sony - Ericsson K500i, BenQ - Siemens EL71, Nokia 6288, Νοkia 5310 XpressMusic, Nokia 5800 XpressMusic, Samsung Galaxy 3 i5800, Sony Xperia Go, Vodafone Smart 4G (Yulong 8860u), Nexus 5, Nexus 5X LineageOS 15.0 (14/12/2017), Huawei P9 Lite (2017), Samsung S9+ 6GB/64GB, Samsung S20+ 8GB/128GB

Link to comment
Share on other sites

Από την κυριακή το κινητό κάνει το εξής κουλό, όσο ο η/υ είναι ανοικτός το wifi δουλεύει μια χαρά, μόλις όμως κλείσω τον η/υ με πετάει και από το κινητό από το wifi. Αν τον ανοίξω πάλι τότε βρίσκει κανονικά το δίκτυο. Αυτό παίζει να είναι κ θέμα του ρουτερ? :blink::blink:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά.

Ήρθε ενημέρωση ασφαλείας Δεκεμβρίου 61 mb.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια.κατοχος και γω πλεον του s9+.θα ηθελα να ρωτησω κατι.πρωτον τι ειναι η λειτουργια επιδειξης στις επιλογες προγραμματιστη.με γλεντησαν και μου δωσαν εκθεσιακο;και δευτερον υπαρχει ποτε περιπτωση σε super amoled οθονες πριν 5 10 μερες οταν τερματιζεις τη φωτεινοτητα να ναι φουλ φωτεινο και τωρα να χει χασει δυναμη η φωτειβοτητα;
sent from my huawei p9
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια.κατοχος και γω πλεον του s9+.θα ηθελα να ρωτησω κατι.πρωτον τι ειναι η λειτουργια επιδειξης στις επιλογες προγραμματιστη.με γλεντησαν και μου δωσαν εκθεσιακο;και δευτερον υπαρχει ποτε περιπτωση σε super amoled οθονες πριν 5 10 μερες οταν τερματιζεις τη φωτεινοτητα να ναι φουλ φωτεινο και τωρα να χει χασει δυναμη η φωτειβοτητα;

 

Χαχα καλα τι εννοεις σε γλεντησαν ? Οτι σου εδωσαν συσκευη που ηταν σε σταν καταστηματος γιατι κατι τετοιο μαλλον θες να πεις.Επισης την λειτουργια επιδειξης απενςργοποιησε τη.

Οσο για την φωτεινοτητα μπας και την εχεις στο αυτοματο και αλλαζει αναλογα τις συνθηκες? Απενεργοποιησε τη κατεβαζοντας την κουρτινα να δεις και παιξε με την μπαρα.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια.κατοχος και γω πλεον του s9+.θα ηθελα να ρωτησω κατι.πρωτον τι ειναι η λειτουργια επιδειξης στις επιλογες προγραμματιστη.με γλεντησαν και μου δωσαν εκθεσιακο;και δευτερον υπαρχει ποτε περιπτωση σε super amoled οθονες πριν 5 10 μερες οταν τερματιζεις τη φωτεινοτητα να ναι φουλ φωτεινο και τωρα να χει χασει δυναμη η φωτειβοτητα;

 

Κατέβασε το phone info και δες ποτε κατασκευαστηκε η συσκευή κλπ.

Βάλτα όλα σε screenshot εδώ.

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω αυτοματη φωτεινοτητα on.απλα εχω παντα τη μπαρα περιπου στο 70%.και εχω την εντυπωση οτι δεν ειναι το ιδιο οπως πριν.πριν 2 βδομαδες το χα συγκρινει με το note 9 ενος φιλου σε τερμα φωτεινοτητα και ηταν σχεδον ιδια.οποτε μαλλον τα ματια μου κανουν κολπα.γτ δε νομιζω να χανουν φωτεινοτητα οι συσκευες ετσι.σας βαζω φωτο απτις πληροφοριες του κινητου.ναι ακριβως αυτο υπεθεσα οτι μου εδωσαν εκθεσιακο.αλλα νομιζω την επιλογη λειτουργια επίδειξης την εχουν ολα εργοστασιακα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

δεν εχω αυτοματη φωτεινοτητα on.απλα εχω παντα τη μπαρα περιπου στο 70%.και εχω την εντυπωση οτι δεν ειναι το ιδιο οπως πριν.πριν 2 βδομαδες το χα συγκρινει με το note 9 ενος φιλου σε τερμα φωτεινοτητα και ηταν σχεδον ιδια.οποτε μαλλον τα ματια μου κανουν κολπα.γτ δε νομιζω να χανουν φωτεινοτητα οι συσκευες ετσι.σας βαζω φωτο απτις πληροφοριες του κινητου.ναι ακριβως αυτο υπεθεσα οτι μου εδωσαν εκθεσιακο.αλλα νομιζω την επιλογη λειτουργια επίδειξης την εχουν ολα εργοστασιακα.

 

δε μου ανεβαινουν οι φωτο.δε πειραζει.

sent from my huawei p9
Link to comment
Share on other sites

factory reset δεν εκανες; μηηηπως το ειχαν ξεχασει και ηταν σε demo mode ?

 

οχι οχι δεν ειπα οτι ηταν σε ντεμο mode.απλα βρηκα την επιλογη στις ρυθμισεις.και νομιζα την εχουν μονο τα εκθεσιακα στα μαγαζια

sent from my huawei p9
Link to comment
Share on other sites

οχι οχι δεν ειπα οτι ηταν σε ντεμο mode.απλα βρηκα την επιλογη στις ρυθμισεις.και νομιζα την εχουν μονο τα εκθεσιακα στα μαγαζια

 

Οχι ολα την εχουν εισαι κομπλε.:)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S9+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...