Jump to content

Samsung Galaxy S9+


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλά την ψιλιαστικα λοιπον. Και όταν είσαι μέσα σε κτίριο σου κατασπαράζει και την μπαταρία. Ελεος. Σοβαρό φάουλ από την Google. Μας καταβαζει ένα 10% κάτω την μπαταρία.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εγώ με την pie beta έχω το ίδιο sot πλέον που είχα και με την oreo.

Δεν βλέπω να μου κατασπαράζει την μπαταρία :p

Link to comment
Share on other sites

Εγώ με την pie beta έχω το ίδιο sot πλέον που είχα και με την oreo.

Δεν βλέπω να μου κατασπαράζει την μπαταρία :p

 

Μια από τα ίδια, μια χαρά πάει σε αυτονομία!

Όσο για το GPS, αφού δεν επηρεάζει την μπαταριά προς το χειρότερο, ας δουλεύει και με σήματα καπνού!:lol: Αρκεί να δουλεύει σωστά.

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

Μια από τα ίδια, μια χαρά πάει σε αυτονομία!

Όσο για το GPS, αφού δεν επηρεάζει την μπαταριά προς το χειρότερο, ας δουλεύει και με σήματα καπνού!:lol: Αρκεί να δουλεύει σωστά.

 

Αυτό ακριβώς.. Ανυπομονώ για την final version.

 

Με πείραξαν λίγα πράγματα σχετικά με την beta.

 

1) Gallery App - μακράν χειρότερο απ το παλιό σε θέμα ταξινόμησης κλπ

2) Camera App - Το zoom με βόλευε όπως ήταν πριν όπως και το video record. Τώρα θα πρέπει να το γυρίσεις εσύ στο βίντεο και να πατήσεις rec.

Δεν μπορώ να θυμηθώ κάτι άλλο τώρα γιατί είμαι κομμάτια απ τη δουλειά.

Link to comment
Share on other sites

Για όποιον έχει βάλει pie στον παρακάτω σύνδεσμο έχει μέσα μια έκδοσητου adhell που δουλεύει κανονικά

https://m.mediafire.com/folder/sb37c6gmhqgbn/AdHell_3

 

Δοκιμασμένο από εμενα9a6982adfa0ca85ae8458a06a2bf5516.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όταν κάνεις reboot τη συσκευή, σου ζητάει το adhell να ξανακάνεις activate license;

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα την Παρασκευή (είχα P20 pro) και έχω ένα πρόβλημα, που δεν ξέρω αν υπάρχει λύση. Έχω το Honda Jazz μοντέλο 2016 και όταν το συνδέω στο καρ κιτ μου κάνει συνεχώς σύνδεση-αποσύνδεση. Με το P20 pro δεν είχα πρόβλημα. Η διαφορά τους είναι ότι το P20 pro έχει ΒΤ 4 και το S9+ έχει ΒΤ 5. Έχει κανείς παρόμοιο πρόβλημα, και έχει βρει λύση; Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Χθες ήμουν Όλυμπο (θα ανεβάσω καμιά φώτο στο αντίστοιχο θέμα, σύντομα) και νομίζω πρώτη φορά ζόρισα αρκετά το κινητό, από άποψη σήματος. Σχεδόν στο 90% της παραμονής στο βουνό (5 ώρες περίπου) δεν είχε καθόλου σήμα, οριακά που και που εμφάνιζε edge, οπότε η κεραία πρέπει να δούλευε συνέχεια. Το είχα 4g με ανοιχτά data, ανοιχτό gps με εφαρμογή για να καταγράψει τη διαδρομή, ενώ έβγαλα καμιά 150αριά φωτογραφίες και καμιά 10αριά βιντεάκια. Στο τέλος της μέρας είχα 42%, έχοντας ξεκινήσει ξημερώματα με 97%. Να συμπληρώσω ότι στο λεωφορείο, έχοντας σήμα 4g στην εθνική, έπαιξα γύρω στη μια ώρα και χάζεψα στο ίντερνετ κάνα εικοσάλεπτο. Μια ημερήσια εκδρομή δηλαδή, την έβγαλε και με άνεση.

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Χθες ήμουν Όλυμπο (θα ανεβάσω καμιά φώτο στο αντίστοιχο θέμα, σύντομα) και νομίζω πρώτη φορά ζόρισα αρκετά το κινητό, από άποψη σήματος. Σχεδόν στο 90% της παραμονής στο βουνό (5 ώρες περίπου) δεν είχε καθόλου σήμα, οριακά που και που εμφάνιζε edge, οπότε η κεραία πρέπει να δούλευε συνέχεια. Το είχα 4g με ανοιχτά data, ανοιχτό gps με εφαρμογή για να καταγράψει τη διαδρομή, ενώ έβγαλα καμιά 150αριά φωτογραφίες και καμιά 10αριά βιντεάκια. Στο τέλος της μέρας είχα 42%, έχοντας ξεκινήσει ξημερώματα με 97%. Να συμπληρώσω ότι στο λεωφορείο, έχοντας σήμα 4g στην εθνική, έπαιξα γύρω στη μια ώρα και χάζεψα στο ίντερνετ κάνα εικοσάλεπτο. Μια ημερήσια εκδρομή δηλαδή, την έβγαλε και με άνεση.

 

Μια χαρά σου κράτησε αν καλοσκεφτείς πως όταν έχεις χαμηλό σήμα, σου ρουφάει την μπαταρία σαν τρελό.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Εχθές διαπίστωσα μια γρατζουνιά στο πίσω τζάμι. Το έχω 2 μήνες και πάντα με τη verus case. Ο μόνος τρόπος να έγινε είναι στο καθάρισμα το οποίο το κάνω με μαλακό πανάκι. Για εμένα είναι απαράδεκτο τόσο ακριβό κινητό να γρατζουνίζετε τόσο εύκολα.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Εχθές διαπίστωσα μια γρατζουνιά στο πίσω τζάμι. Το έχω 2 μήνες και πάντα με τη verus case. Ο μόνος τρόπος να έγινε είναι στο καθάρισμα το οποίο το κάνω με μαλακό πανάκι. Για εμένα είναι απαράδεκτο τόσο ακριβό κινητό να γρατζουνίζετε τόσο εύκολα.
Το πίσω μέρος σύμφωνα με αναφορές γρατζουνιέται όντως πολύ πιο εύκολα από το μπροστινό. Δεν πρέπει να είναι gorilla glass
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Εχθές διαπίστωσα μια γρατζουνιά στο πίσω τζάμι. Το έχω 2 μήνες και πάντα με τη verus case. Ο μόνος τρόπος να έγινε είναι στο καθάρισμα το οποίο το κάνω με μαλακό πανάκι. Για εμένα είναι απαράδεκτο τόσο ακριβό κινητό να γρατζουνίζετε τόσο εύκολα.

 

Να φροντίζεις το πανάκι σου να ειναι καθαρό πριν το βάλεις πάνω στο κινητό και αρχίζεις να τρίβεις.

Εγώ το κάνω με πανάκι απ αυτά που καθαρίζεις γυαλιά

Link to comment
Share on other sites

Να φροντίζεις το πανάκι σου να ειναι καθαρό πριν το βάλεις πάνω στο κινητό και αρχίζεις να τρίβεις.

Εγώ το κάνω με πανάκι απ αυτά που καθαρίζεις γυαλιά

 

Επισης και καθαρο να ειναι, αν εχει αρκετη σκονη το κινητο, μπορει να χαραξει, ειναι λογικο. εγω προσωπικα το πλενω μια στο τοσο, η αισθηση δεν συγκρινεται με τιποτα αλλο και ειναι πολυ πιο ασφαλες.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Επισης και καθαρο να ειναι, αν εχει αρκετη σκονη το κινητο, μπορει να χαραξει, ειναι λογικο. εγω προσωπικα το πλενω μια στο τοσο, η αισθηση δεν συγκρινεται με τιποτα αλλο και ειναι πολυ πιο ασφαλες.

 

Ε γιαυτό πριν κάνεις ό,τι κάνεις, φυσάς το κινητό, κοιτάς αν έχει τίποτα περίεργο, κοιτάς και το πανάκι και τέλος.

Το έπλυνα και εγώ πριν 3 μέρες απ τον Ιούλιο που το έχω.

Έχεις κανα tip για το πλύσιμο;

Link to comment
Share on other sites

Ε γιαυτό πριν κάνεις ό,τι κάνεις, φυσάς το κινητό, κοιτάς αν έχει τίποτα περίεργο, κοιτάς και το πανάκι και τέλος.

Το έπλυνα και εγώ πριν 3 μέρες απ τον Ιούλιο που το έχω.

Έχεις κανα tip για το πλύσιμο;

 

Σωστός..αν το προσέξεις και το σκουπισμα μια χαρά είναι. Εγώ το πλενω πάντα όταν δεν περιμένω κλήσεις, πχ βράδυ αργά, γιατί δε θέλω να δουλέψουν ηχεία και ακουστικά με υγρασία..άσε που δε μπορούν, το φυσαω σε ολες τις τρύπες και εγκοπες, δηλαδή κάμερα ηχεία μικρόφωνα κλπ από απόσταση όμως να μην κάνω ζημιά αλλά για μα φύγει το πολύ νερό και το αφήνω όρθιο να στεγνώσει, εννοείται φορτισμένο...δε ρισκάρω ρεύμα πριν τις 5 ώρες από πλύσιμο..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Σε ολα τα κινητα που περνω περναω και μια ζελατινα στο πισω μερος και μετα θηκη...ειναι υπερβολικό το ξερω αλλα δεν εχω ποτε προβλημα με χαζογρατζουνιες.το κοστος ειδικα απο ebay ειναι σχεδον τιποτα .
Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Σωστός..αν το προσέξεις και το σκουπισμα μια χαρά είναι. Εγώ το πλενω πάντα όταν δεν περιμένω κλήσεις, πχ βράδυ αργά, γιατί δε θέλω να δουλέψουν ηχεία και ακουστικά με υγρασία..άσε που δε μπορούν, το φυσαω σε ολες τις τρύπες και εγκοπες, δηλαδή κάμερα ηχεία μικρόφωνα κλπ από απόσταση όμως να μην κάνω ζημιά αλλά για μα φύγει το πολύ νερό και το αφήνω όρθιο να στεγνώσει, εννοείται φορτισμένο...δε ρισκάρω ρεύμα πριν τις 5 ώρες από πλύσιμο..

 

Μια χαρούλα. Εγώ ίσα ίσα το έβαλα κάτω απ την βρύση, ούτε 10 δευτερόλεπτα και το καθάρισα σιγά σιγά με το πανάκι.

Θήκες κλπ τις πλένω μια φορά την βδομάδα :P

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρούλα. Εγώ ίσα ίσα το έβαλα κάτω απ την βρύση, ούτε 10 δευτερόλεπτα και το καθάρισα σιγά σιγά με το πανάκι.

Θήκες κλπ τις πλένω μια φορά την βδομάδα :P

 

χαχα, εγω πλενω απο εποχης Ζ1.. μονο το Ζ δεν ειχα πλυνει..και επειδη αποφασισα να τα χαιρομαι τα αδιαβροχα, τα δοκιμζα day one ωστε να παω doa κατευθειαν..

Απο τοτε δεν εχω παθει το παραμικρο οσο και αν τα επλυνα, αλλα παντα οπως πρεπει, δηλαδη χωρις πιεση, χωρις να εχουν φαει τουμπες ή να εχουν φαει ηλιους το καλοκαιρι σε παραλιες οπου χαλαει η κολλα της στεγανοποιησης...

Απο εκει και περα και 10 λεπτα να κατσεις κατω απο το νερο δεν παθαινει τιποτα αλλα δεν υπαρχει λογος να το πλενεις μια ωρα.

Επισης εγω βαζω σε ενα μαλακο σφουγγαρι ελαχιστο σαπουνακι και το περναω ολο, καθαριζει πραγματικα καθε στιγμα και δαχτυλιες, με σκετο νερο δεν κανεις πολλα. Ετσι γινεται καλυτερο απο καινουριο, μετα καλο στεγνωμα και ετοιμος.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Όλοι αναφερθήκατε στον υποτιθέμενο λάθος στον τρόπο καθαρισμού. Κανείς όμως πλην ενός δεν ανέφερε ότι η κάθε Samsung θα έπρεπε να πουλάει την καλύτερη ποιότητα σε ένα κινητό με τιμή προπαραγγελίας 980 ευρώ. Βέβαια γι΄αυτό και η έκρηξη στις πωλήσεις κινητών παγκοσμίως εταιριών πχ xiaomi. Ο κόσμος ξύπνησε εγώ κοιμόμουν, ή βλέπω εφιάλτη;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Όλοι αναφερθήκατε στον υποτιθέμενο λάθος στον τρόπο καθαρισμού. Κανείς όμως πλην ενός δεν ανέφερε ότι η κάθε Samsung θα έπρεπε να πουλάει την καλύτερη ποιότητα σε ένα κινητό με τιμή προπαραγγελίας 980 ευρώ. Βέβαια γι΄αυτό και η έκρηξη στις πωλήσεις κινητών παγκοσμίως εταιριών πχ xiaomi. Ο κόσμος ξύπνησε εγώ κοιμόμουν, ή βλέπω εφιάλτη;

 

Γράφεις πράγματα τελείως άσχετα μεταξύ τους, χωρίς κανέναν ειρμό.

Ξεπερνώ λοιπόν το άσχετο σχόλιο για τις πωλήσεις της Xiaomi και θα προσπαθήσω να σου εξηγήσω πως λειτουργούν κάποια πράγματα.

Κάθε ορυκτό φέρει ένα βαθμό σκληρότητας. Το gorilla glass έχει συγκεκριμένες προδιαγραφές για το μέχρι σε ποιό βαθμό σκληρότητας μπορεί να αντισταθεί. Το GALAXY S9 όπως και η συντριπτική πλειοψηφία των ναυαρχιδων φοράει τη νεότερη διαθέσιμη έκδοση κατά την περίοδο ανακοίνωσης της συσκευής.

Εάν έρθει σε επαφή και τριφτει με ορυκτό που έχει μεγαλύτερο βαθμό σκληρότητας από αυτόν που είναι σχεδιασμένο να αντιστέκεται, θα γρατζουνιστει.

Η άμμος είναι ένα τέτοιο χαρακτηριστικό παράδειγμα.

Άρα πολύ καλά έκαναν οι φίλοι και σου εξήγησαν τι πρέπει να προσέχουμε κατά τον καθαρισμό και θα έπρεπε να τους ευχαριστήσεις αντί εμμέσως να τους εγκαλείς.

Το να μας φταίνε οι άλλοι για τη δική μας απροσεξία ή παράβλεψη είναι πολύ βολικό είτε έχουμε Samsung, είτε Xiaomi.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Όλοι αναφερθήκατε στον υποτιθέμενο λάθος στον τρόπο καθαρισμού. Κανείς όμως πλην ενός δεν ανέφερε ότι η κάθε Samsung θα έπρεπε να πουλάει την καλύτερη ποιότητα σε ένα κινητό με τιμή προπαραγγελίας 980 ευρώ. Βέβαια γι΄αυτό και η έκρηξη στις πωλήσεις κινητών παγκοσμίως εταιριών πχ xiaomi. Ο κόσμος ξύπνησε εγώ κοιμόμουν, ή βλέπω εφιάλτη;

 

αρα θες να μας πεις οτι η πλατη του xiaomi πχ ειναι καλυτερη απο του s9 plus, και τωρα που ανακαλυψες την αληθεια, θα πας εκει επειδη εχει καλυτερη πλατη.

οκ, αν και κριτηριο μου δεν ειναι η πλατη, θεωρω πως και να ηταν, δεν εχει καλυτερη πλατη κανενα αλλο με παρομοιο υλικο. Δηλαδη αν δεν μιλαμε για τιτανιο ή αλλο μεταλλο, τα γυαλινα κινητα πισω εχουν ολα το ιδιο ρισκο γρατζουνιας..ο,τι και να λες απο εκει και περα ειναι θεωριες.

Οσο για μπροστα, ολα φορανε καποιο gorilla glass, θεωρητικα το πιο προσφατο ειναι το καλυτερο.

Τελος, καλο θα ηταν δικες μας απροσεξιες να μην τις φορτωνουμε ως φταιξιμο των εταιρειων.. Δε μου εχει γρατζουνιστει ποτε κανενα κινητο που προσεξα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Σε περίπτωση που έχει κανείς αμφιβολία, είναι ξεκάθαρο ότι και η πλάτη του s9 είναι gorilla glass.

Εκτός από τη Samsung το αναφέρει και η ίδια η corning.

 

https://www.corning.com/gorillaglass/in/en/smartphones-with-gorilla/samsung/samsung-galaxy-s9plus.html

 

Από εκεί και πέρα είναι αυτονόητο ότι η πλάτη είναι πιο εύκολο να έρθει σε επαφή με κάποιο υλικό όπως πχ κόκκος άμμου. Είτε γιατί θα ακουμπήσει - συρθεί ανεπαίσθητα σε κάποιο τραπέζι (εάν δεν φοράει θήκη), είτε (αν φοράει θήκη) γιατί θα έχει εισχωρήσει μεσα κάποιος κόκκος.

 

Προσωπικά το έχω από 8 Μαρτίου (από προπαραγγελια) και δεν έχει ούτε υποψία γρατζουνιάς πάνω. Όχι γιατί είμαι έξυπνος, αλλά γιατί προσέχω.

Όταν το έχω εκτός θήκης το βάζω μέσα σε pouch και όταν το βγάζω έξω πάνω σε τραπέζι το βάζω και κάθεται πάνω στο pouch.

Όταν πάλι επιλέγω να το βάλω σε θήκη αντί για το pouch, πάντα τη φυσαω και την καθαρίζω πολύ γρήγορα με ένα πανάκι μικροινων.

Εξυπακούεται ότι και για τον καθαρισμό της οθόνης είναι προτιμότερο να χρησιμοποιούμε πανάκι μικροινων.

Ακόμα και το nexus 6 που είχα για χρόνια δεν είχε γρατζουνιά στην οθόνη, χωρίς να το προσέχω τόσο. Τα αυτονόητα χρειάζονται.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by oregon
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

μια ερωτηση γιαυτους που εχουν εγκαταστησει pie που βρισκομαι την απενεργοποιηση της καμερας στο διπλο κλικ στο κουμπι ενεργοποιησης της συσκευης..???

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

μια ερωτηση γιαυτους που εχουν εγκαταστησει pie που βρισκομαι την απενεργοποιηση της καμερας στο διπλο κλικ στο κουμπι ενεργοποιησης της συσκευης..???

ευχαριστω

 

Στις ρυθμίσεις της κάμερας λέει "γρήγορη εκκίνηση"

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

χαχα, εγω πλενω απο εποχης Ζ1.. μονο το Ζ δεν ειχα πλυνει..και επειδη αποφασισα να τα χαιρομαι τα αδιαβροχα, τα δοκιμζα day one ωστε να παω doa κατευθειαν..

Απο τοτε δεν εχω παθει το παραμικρο οσο και αν τα επλυνα, αλλα παντα οπως πρεπει, δηλαδη χωρις πιεση, χωρις να εχουν φαει τουμπες ή να εχουν φαει ηλιους το καλοκαιρι σε παραλιες οπου χαλαει η κολλα της στεγανοποιησης...

Απο εκει και περα και 10 λεπτα να κατσεις κατω απο το νερο δεν παθαινει τιποτα αλλα δεν υπαρχει λογος να το πλενεις μια ωρα.

Επισης εγω βαζω σε ενα μαλακο σφουγγαρι ελαχιστο σαπουνακι και το περναω ολο, καθαριζει πραγματικα καθε στιγμα και δαχτυλιες, με σκετο νερο δεν κανεις πολλα. Ετσι γινεται καλυτερο απο καινουριο, μετα καλο στεγνωμα και ετοιμος.

 

Το έκανα σήμερα έτσι. Λίγο αφρόλουτρο σε ένα σφουγγαράκι και σιγά σιγά.. Όλα τα λεφτά έγινε.

Δεν κράτησε πάνω από 2-3 λεπτά η διαδικασία.

Μου έβγαλε βέβαια το notification να περιμένω να περάσει λίγη ώρα ώστε να το βάλω για φόρτιση κλπ.

 

 

ΥΓ. Ετοιμαστείτε για την 2η beta. Σήμερα η αύριο θα έχουμε το .zip

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S9+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...