Jump to content

Samsung Galaxy S9+


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

φιλε απο που θα το δω αυτο?

 

Ρυθμίσεις >Διαχείριση συσκευής>Μπαταρία>κάτω κάτω εκεί που λέει Εφαρ.χωρίς παρακολούθηση , πατάς μπαίνεις στο υπομενού και εκεί στην προσθήκη εφαρμογών βάζεις το gmail και το yahoomail αν δεν είναι ήδη επιλεγμένα.

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις >Διαχείριση συσκευής>Μπαταρία>κάτω κάτω εκεί που λέει Εφαρ.χωρίς παρακολούθηση , πατάς μπαίνεις στο υπομενού και εκεί στην προσθήκη εφαρμογών βάζεις το gmail και το yahoomail αν δεν είναι ήδη επιλεγμένα.

 

σε ευχαριστω πολυ για τις οδηγιες αλλα δυστυχως τιποτα.ερχεται το πρωτο μαιλ κανονικα με ειδοποιηση .αν ερθει καποιο αλλο μετα,δεν σκαει ποτε ειδοποιηση,πρεπει να μπω στην εφαρμογη και να κανω refresh για να το δω

iphone 6s plus 64,xiaomi A1M1

teclast t10,Cube iWork10

COOLEME MB3,KII PRO

Link to comment
Share on other sites

Έχω πολύ lag και statering τελευταία. Έχω το τηλέφωνο ρυθμισμένο σε High performance...δεν καταλαβαίνω! :worry:
Link to comment
Share on other sites

Έχω πολύ lag και statering τελευταία. Έχω το τηλέφωνο ρυθμισμένο σε High performance...δεν καταλαβαίνω! :worry:

 

Τώρα που το λες και τη έχω δει κάτι κουλά εδώ και εκεί.. Όχι πολλά όμως, λες να είναι το τελευταίο update;

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω πολυ για τις οδηγιες αλλα δυστυχως τιποτα.ερχεται το πρωτο μαιλ κανονικα με ειδοποιηση .αν ερθει καποιο αλλο μετα,δεν σκαει ποτε ειδοποιηση,πρεπει να μπω στην εφαρμογη και να κανω refresh για να το δω
Αν χρησιμοποιείς την εφαρμογή Gmail δες στις ρυθμίσεις κάπου λέει "ειδοποίηση για κάθε νέο μήνυμα" μήπως δεν το έχεις ενεργοποιήσει
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έχω γυρίσει σε outlook παιδιά.

Έχω βάλει gmail και hotmail και δεν χάνει ειδοποίηση ποτέ.

Είχα τα ίδια θεματάκια αλλά τελικά το ξύλωσα και ησύχασα!

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρετε αν μπορούμε να αλλάξουμε την τοποθεσία που μπαίνουν τα screenshot ώστε να μην τα ανεβάζει αυτόματα στο Google photos ?

 

(Το Google photos αναγνωρίζει ως κάμερα ότι είναι μέσα στον φάκελο dcim)

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια..δεν ξερω αν ειμαι σε λαθος ποστ....εχω το galaxy s9plus...και στο ακουστικο πανω στην οθονη η σιτα η κυψελλες εχουν μπουκωσει...και σαν να μην ακουγετε καλα ο ηχος οταν με περνουν τηλεφωνο...υπαρχει καποιος τροπος να καθαρισω την σιτα?

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια..δεν ξερω αν ειμαι σε λαθος ποστ....εχω το galaxy s9plus...και στο ακουστικο πανω στην οθονη η σιτα η κυψελλες εχουν μπουκωσει...και σαν να μην ακουγετε καλα ο ηχος οταν με περνουν τηλεφωνο...υπαρχει καποιος τροπος να καθαρισω την σιτα?

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το εβρεξες ή έχει βρωμιά ? Αν έχει βρωμιά εγώ θα το επλενα..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

οχι σκονη μαλλον δεν το εβρεξα

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Οκ, για μένα πιο ασφαλές είναι να το πλυνεις κάτω από τη βρύση και να το αφήσεις να στεγνώσει 4 ώρες ( προφανώς να το έχεις φορτίσει) και την πρώτη ώρα καλό είναι να μην κάνεις κλήσεις γιατί δε θα ακούς τίποτα. Άρα ιδανικά το πλενεις βράδυ μετά από φόρτιση.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

δεν το εχω πλυνει σε νερο ακομα...εχω βαλει τζαμι whitestone...λες να περασει νερο μεσα απο το τζαμι; απο το κινητο δεν παιζει γιατι λενε ειναι αδιαβροχο...

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

δεν το εχω πλυνει σε νερο ακομα...εχω βαλει τζαμι whitestone...λες να περασει νερο μεσα απο το τζαμι; απο το κινητο δεν παιζει γιατι λενε ειναι αδιαβροχο...

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εύχομαι να μην έχει μπει κόλλα....

Όταν έβαλες το γυαλί είχες κλείσει το ακουστικό με το αυτοκόλλητο;

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

ναι ναι...ειχα βαλει την ταινεις που βαζεις για το ακουστικο :)

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

το καθαρισα με μια μπατονετα...ακουγετε ο ηχος και βγενει κατι σαν αερας απο το ακουστικο...αλλα δεν εχουν ξεβουλοσει ολες οι κυψελλες...

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εύχομαι να μην έχει μπει κόλλα....

Όταν έβαλες το γυαλί είχες κλείσει το ακουστικό με το αυτοκόλλητο;

το καθαρισα με μια μπατονετα...ακουγετε ο ηχος και βγενει κατι σαν αερας απο το ακουστικο...αλλα δεν εχουν ξεβουλοσει ολες οι κυψελλες...

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στην Cosmote χαρταετό πετάνε;

Συνεχώς καθυστερούν τις ενημερώσεις. Θα γυρίσω σε EUR να τελειώνω με την ανικανότητα.

Έχεις την εντύπωση ότι η Cosmote στέλνει το update δηλαδή? Είσαι και έξω φρενών...

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν βγει η beta του 9 για exynos στο xda, και την φλασαρω με odin, tripάρει τον knox;;

 

Κάτσε να βγει, να τη περάσουν άλλοι και θα το μάθουμε :)

Λογικά όχι.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάστε σαν browser και τον brave. Αξίζει πιστεύω.. τον δοκιμάζω Τώρα, και φαίνεται γρήγορος.. με adblock script block και αλλά καλούδια
Link to comment
Share on other sites

Ξεκινάει και το beta programme για Android pie όπως αναμενόταν:

https://www.samsung.com/global/galaxy/apps/one-ui/?cid=afl-ecomm-cjn-cha-092118-52057&cjevent=c7a51758e2d511e883d600300a18050b

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάστε σαν browser και τον brave. Αξίζει πιστεύω.. τον δοκιμάζω Τώρα, και φαίνεται γρήγορος.. με adblock script block και αλλά καλούδια
Δεν υποστήριζε html5 τουλάχιστον όσο καιρό τον δοκίμαζα. Είχα στείλει email και στον developer και μου είχε πει ότι το δουλεύει αλλά ποτέ. Μαύρο από εμένα. Με flash μόνο δεν γίνεται δουλειά..

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν υποστήριζε html5 τουλάχιστον όσο καιρό τον δοκίμαζα. Είχα στείλει email και στον developer και μου είχε πει ότι το δουλεύει αλλά ποτέ. Μαύρο από εμένα. Με flash μόνο δεν γίνεται δουλειά..

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Μια χαρά δουλεύει..

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S9+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...