Jump to content

Samsung Galaxy S9+


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα σας,για το θεμα winbank wallet επικοινωνησα με πειραιως και μου ειπαν οτι το γνωριζουν και θα διορθωθει ωστε να λειτουργει σε android
Link to comment
Share on other sites

Και σε εμενα το ιδιο!
Μάλιστα. Έκανα και clear data στην εφαρμογή αλλά πάλι τα ίδια λάθος badges εμφανίζει.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Ναι Βαγγέλη απαντάω σε εσένα γιατί παραπάνω έκανα λάθος (το διόρθωσα) αλλά και εγώ στο δίκτυο της Vodafone είμαι με 1 σιμ και δεν έχω κανένα Θέμα...

 

Περίεργο Κώστα. Για να δουμε πως θα εξελιχθεί αυτό, γιατί είναι συγκεχυμενο το feedback από το εξωτερικό...

Link to comment
Share on other sites

Ενω δεν είχα θέμα με την αφή και τα διάφορα τεστ δουλεύουν κομπλέ τώρα που γύρισα την οθόνη στο πλάι για να δω τις φώτο μου στο κάτω μέρος γυρίζει μια στις 8 φορές ενώ αριστερά προς τα δεξιά είναι οκ. τα τεστ αφής είναι κ στο πληκτρολόγιο γράφω οκ. Επανεκκίνηση δεν έκανα ακόμα. Ρίξτε του μια ματιά κ σεις στο δικό σας

Μετά από ενημέρωση σε edge screen που δεν τη χρησιμοποιώ τώρα δουλεύω κομπλέ. Μου το είχε κάνει κ στο s8 plus αυτό για λίγο

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα... Ήρθε.... Ξεκινάτε να κατεβάσετε... Ελληνικό από κοτσοβολο

Screenshot_20180402-071345_Software_update.jpg"]Screenshot_20180402-071345_Software_update.jpg[/url]

Edited by tsiglas
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Σε συσκευή αγορασμένη από Γερμανό, ακόμη τίποτα...

Motorola MicroTAC Elite -> Nokia 6150 -> Siemens S45 -> Siemens CX65 -> Nokia 6670 -> [.......] -> Nokia 6230i -> Nokia 6131 -> LG KG220 -> Sony Ericsson W350 -> Motorola RAZR V3xx -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> iPhone 6 -> iPhone 6S -> Samsung S8+ -> Samsung S9+ -> One Plus 8 Pro -> Samsung S21 Ultra -> iPhone 13 Pro -> iPhone 15 Pro

My Travel Map

Link to comment
Share on other sites

Η εισαγωγή αφής αποκλείστηκε για να μη ξανασυμβεί δείτε αν είναι μπλοκαρισμενο.

Τι είναι αυτό ρε παιδιά;;

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Η εισαγωγή αφής αποκλείστηκε για να μη ξανασυμβεί δείτε αν είναι μπλοκαρισμενο.

Τι είναι αυτό ρε παιδιά;;

 

Έτσι όπως το έγραψες μου θυμίζει την ρύθμιση όταν το έχεις σε τσάντα ή σε τσέπη να μην λειτουργεί η αφη

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, για να εχετε το νοτε8 δε νομιζω να ειστε χθεσινοι στα ηλεκτρονικα. Γιατι λοιπον γραφετε για το καταστημα που το αγορασατε σαν κριτηριο αναβαθμισης? Ολες οι μεγαλες αλυσιδες παιρνουν απο τη σαμσουνγκ ελλας, εκτος και ξερετε κατι που δεν ξερω.
Link to comment
Share on other sites

Κατέβαινει.Και σε μένα

Αγορασμένο από γερμανό

 

Ακόμη τίποτα...

 

----- προσθήκη μηνύματος 72 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδια, για να εχετε το νοτε8 δε νομιζω να ειστε χθεσινοι στα ηλεκτρονικα. Γιατι λοιπον γραφετε για το καταστημα που το αγορασατε σαν κριτηριο αναβαθμισης? Ολες οι μεγαλες αλυσιδες παιρνουν απο τη σαμσουνγκ ελλας, εκτος και ξερετε κατι που δεν ξερω.

 

Τα του Γερμανού αν έχω καταλάβει καλά είναι branded Cosmote. Αυτό δεν ξέρω αν παίζει ρόλο στην αναβάθμιση...

Motorola MicroTAC Elite -> Nokia 6150 -> Siemens S45 -> Siemens CX65 -> Nokia 6670 -> [.......] -> Nokia 6230i -> Nokia 6131 -> LG KG220 -> Sony Ericsson W350 -> Motorola RAZR V3xx -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> iPhone 6 -> iPhone 6S -> Samsung S8+ -> Samsung S9+ -> One Plus 8 Pro -> Samsung S21 Ultra -> iPhone 13 Pro -> iPhone 15 Pro

My Travel Map

Link to comment
Share on other sites

Είδε κανείς κάποια διαφορά με την αναβάθμιση σε menu ή λειτουργίες??

 

Σε εσάς υπάρχει stress meter στο s-health??

Στο s7 που είχα υπήρχε κανονικά αλλά στο s9+ δεν είναι διαθέσιμο....κάτι πρέπει να παίζει με τη χώρα προέλευσης...το s7 ήταν γερμανικό ενώ το s9+ ελληνικό....ξέρει κανείς τίποτα??

Link to comment
Share on other sites

Εμενα αγορασμεο απο Γερμανο, τιποτα ακομα!

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Είδε κανείς κάποια διαφορά με την αναβάθμιση σε menu ή λειτουργίες??

 

Σε εσάς υπάρχει stress meter στο s-health??

Στο s7 που είχα υπήρχε κανονικά αλλά στο s9+ δεν είναι διαθέσιμο....κάτι πρέπει να παίζει με τη χώρα προέλευσης...το s7 ήταν γερμανικό ενώ το s9+ ελληνικό....ξέρει κανείς τίποτα??

 

Με μια ματιά που έριξα δεν είδα καμιά αλλαγή

Link to comment
Share on other sites

Πειράζει που δεν θέλω να βάλω την αναβάθμιση; Μου πιάνει 4-5 ώρες χρήσης και είμαι σίγουρος ότι με τις αναβαθμίσεις bye bye καλή αυτονομία. Έτσι μου έγινε και με τα προηγούμενα κινητά...
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους.Εχω μεγαλο προβλημα με drop calls.Μου συμβαινει στο 80% των κλησεων.Εχω δυο καρτες wind.

 

Η κάρτα sim που έχεις τα drop calls, είναι καινούρια ή καμιά παλιά κομμένη??

Έχεις καλό σήμα ή σου κάνει εναλλαγές στις μπάντες??

Link to comment
Share on other sites

Η κάρτα sim που έχεις τα drop calls, είναι καινούρια ή καμιά παλιά κομμένη??

Έχεις καλό σήμα ή σου κάνει εναλλαγές στις μπάντες??

 

Οι καρτες ειναι σχετικα καινουργιες.Εχω πολυ καλο σημα και ξαφνικα κοβεται.

Link to comment
Share on other sites

Οι καρτες ειναι σχετικα καινουργιες.Εχω πολυ καλο σημα και ξαφνικα κοβεται.

 

Ενδιαφέρον.....εγώ το δοκίμασα το δικό μου και δεν έχω ούτε μία κλήση...δεν το πας απ' το service?? 80% είναι πολύ και θα το δουν κι αυτοί...βέβαια δεν φημίζονται για την εξυπηρέτησή τους.....είναι όμως αποκαρδιωτικό να παίρνεις ένα καινούριο τηλέφωνο και να σου συμβαίνουν τέτοια....καλό κουράγιο...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους.Εχω μεγαλο προβλημα με drop calls.Μου συμβαινει στο 80% των κλησεων.Εχω δυο καρτες wind.

 

Για αρχη βαλε την αναβαθμιση που βγηκε σημερα (ΟΤΑ). Την εβαλα κι εγω το πρωι και βλεπουμε...

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εμενα αγορασμεο απο Γερμανο, τιποτα ακομα!

 

Σωτηρη προφανως στα branded του Γερμανου παιζει COS, οχι EUR (cosmote branded).

Στο sammobile.com μπορεις να βλεπεις live ολα τα διαθεσιμα updates...

Link to comment
Share on other sites

Ελληνικό από πλαίσιο το δικό μου και τώρα την κατεβάζω!

Οσο κατεβαίνει κάθε 4-5 δευτελόπτα αναβοσβήνει 2 φορές το φλας:blink:. Τι κουλό κι αυτό; πρώτη φορά το βλέπω!

ΥΓ Εγώ είμαι με 2 κάρτες sim (χωρίς κάρτα sd) και με επιλογή για ομιλία voda και data cosmote και δεν είχα drop calls.

Δεν πιστεύω να αποκτήσω τώρα...:ninja:

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Πήγα από Eurobank μου λέει κανονικά το δικαιούσαι το 10 τις εκατό... Κοίταξε την απόδειξη αν γράφει επιστροφή στην απόδειξη κάπου...

Στην απόδειξη δεν γράφει κάτι..

Ούτε στην εφαρμογή 0 ευρώ μου λέει ακόμα.. Όποιος ξέρει τη διαδικασία και πήρε πίσω την επιστροφή ας μου πει.. Εγώ το εκοψα σε τιμολόγιο στον αδερφό μ

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Όταν βάζετε το καλώδιο φόρτισης στην θύρα κάτω από το κινητό, μπορείτε να το κουνησετε με το χέρι έστω και λίγο; ή είναι σταθερό τελείως;
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S9+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...