Jump to content

Samsung Galaxy S9+


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αφού το λέτε εσείς, το κινητό δεν πουλάει.. Απλά όταν πας στη σελίδα του πλαισίου στα smartphones και επιλέξεις top seller προϊόντα, πρώτο είναι το s9+ μαύρο, δεύτερο το s9+ μπλε, τρίτο το Huawei p9 lite, τέταρτο το απλό s9 μαύρο και πέμπτο το iPhone X.

Αλλά ο xetasa και ο sonakiasfun ξέρουν και λένε δημόσια ότι το κινητό δεν πουλάει.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ξέρεις πόσα έχει πληρώσει η Samsung για να μπεί στις σελίδες των top seller προιόντα;

Link to comment
Share on other sites

Ξέρεις πόσα έχει πληρώσει η Samsung για να μπεί στις σελίδες των top seller προιόντα;
Σταμάτα να γράφεις ανοησίες και να παρουσιάζεις τα πιστεύω σου ως de facto γεγονότα.

Είναι ωραίο να έχεις φαντασία, αλλά όταν μιλάς δημόσια μπορείς απλά να λες την άποψή σου. Αν θες να παρουσιάζεις κάτι σαν πραγματικό γεγονός, να παραθέτεις στοιχεία.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σταμάτα να γράφεις ανοησίες και να παρουσιάζεις τα πιστεύω σου ως de facto γεγονότα.

Είναι ωραίο να έχεις φαντασία, αλλά όταν μιλάς δημόσια μπορείς απλά να λες την άποψή σου. Αν θες να παρουσιάζεις κάτι σαν πραγματικό γεγονός, να παραθέτεις στοιχεία.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Διαφήμιση λέγεται και το ξέρεις πολύ καλά.Σε όποια σελίδα μπείς το βλέπεις φάτσα κάρτα..

Link to comment
Share on other sites

Διαφήμιση λέγεται και το ξέρεις πολύ καλά.Σε όποια σελίδα μπείς το βλέπεις φάτσα κάρτα..
Στα public που είναι 2ο στις δημοφιλείς αναζητήσεις σε όλο το site μετά τις λαμπάδες και έχει τελειώσει το στοκ (κοινώς έχει ξεπουλήσει), τι είναι;

Και τέλος πάντων παρουσίασέ μας ένα στοιχείο που δείχνει ότι δεν πουλάει και από που πηγάζει αυτή η σιγουριά που βγαίνεις δημοσίως και παραπληροφορείς.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στα public που είναι 2ο στις δημοφιλείς αναζητήσεις σε όλο το site μετά τις λαμπάδες και έχει τελειώσει το στοκ (κοινώς έχει ξεπουλήσει), τι είναι;

Και τέλος πάντων παρουσίασέ μας ένα στοιχείο που δείχνει ότι δεν πουλάει και από που πηγάζει αυτή η σιγουριά που βγαίνεις δημοσίως και παραπληροφορείς.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σαν παλιό μέλος εδώ μέσα φαντάζομαι θα έχεις παρατηρήσει ότι τα post για το νέο S9 και S9+ είναι πολύ λιγότερα απο κάθε άλλο Galaxy που έχει κυκλοφορήσει..Εγώ δεν λέω οτι δεν πουλάει.Σαφώς και πουλάει..απλά όχι όπως κάθε νέο Galaxy.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια peace! Ουτε για ανταγωνιστριες εταιριες να δουλευατε :lol:

 

Λοιπον προσφορα και ζητηση,οι νομοι της αγορας, και σαν οικονομολογος εχω απλα να προσεξω το εξης. Στο Skroutz καλα καλα δεν κυκλοφορησε και εχει κατρακυλησει ηδη -150 ευρω. Δεν ξερω τι θα γινει μεσομακροπροθεσμα,αλλα αν μεσα σε διαστημα 60 ημερων συνεχισει να κατρακυλαει και αλλο, η ζητηση ειναι αρκετα μικροτερη της προσφορας και μαλλον δεν πουλαει παπαδες.

 

Seat back and relax,εχει ενδιαφερον η υποθεση.:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια peace! Ουτε για ανταγωνιστριες εταιριες να δουλευατε :lol:

 

Λοιπον προσφορα και ζητηση,οι νομοι της αγορας, και σαν οικονομολογος εχω απλα να προσεξω το εξης. Στο Skroutz καλα καλα δεν κυκλοφορησε και εχει κατρακυλησει ηδη -150 ευρω. Δεν ξερω τι θα γινει μεσομακροπροθεσμα,αλλα αν μεσα σε διαστημα 60 ημερων συνεχισει να κατρακυλαει και αλλο, η ζητηση ειναι αρκετα μικροτερη της προσφορας και μαλλον δεν πουλαει παπαδες.

 

Seat back and relax,εχει ενδιαφερον η υποθεση.:shifty:

Aκριβώς.Εκεί ήθελα να καταλήξω..Για να μην αναφέρω τι θα πουλούσε αν δεν έδινε το 500άρικο της "απόσυρσης"...

Link to comment
Share on other sites

Για να απαντησουμε με true facts.

Η Samsung εχει επενδυσει πολλα εκ. ευρω σε πολιτικες μαρκετινγκ και προωθησης. Οι φανς,αυτοι που εχουν την δυνατοτητα,γενικα οι early users εχουν ηδη προχωρησει σε αγορα/προπαραγγελιες κλπ. Σε 10 μερες απο τωρα αυτο θα καταλαγιασει. Μην ξεχναμε εχουμε και γιορτες του Πασχα. Εγω θεωρω πως η Σαμμυ δεν εχει τα προσδοκωμενα απο πλευρας παραγγελιων. Και εκτιμω πως συντομα θα εχουμε και μια αναπροσαρμογη προς την τιμη,ειτε officialy είτε με προσφορες,μεγαλυτερα ποσοστα κερδων προς τους λιανοπωλητες κλπ. Με τα λεφτα που εδωσε η Σαμμυ παντως για προωθηση,διαφημιση και στρατηγικες μαρκετινγκ θα επρεπε να ειχε ξεπουλησει κατ εμε. Αλλωστε οι διαφορες σε σχεση με το S8+ δεν το καθιστουν και το the next big thing. Εγω προσωπικα σκεφτομαι να αναβαθμιστω στο S9+ απο το ταπεινο S6 τριετιας. Αλλα ας μην μακρυγορουμε...

 

Η ιστορια θα το δειξει πως θα παει η δουλεια,2 μηνακια υπομονη για να εχουμε και σαφη δειγματα.

Edited by Tken
Link to comment
Share on other sites

Aκριβώς.Εκεί ήθελα να καταλήξω..Για να μην αναφέρω τι θα πουλούσε αν δεν έδινε το 500άρικο της "απόσυρσης"...
Που κι αυτό κλεψιά είναι, σου παίρνουν μια συσκευή σχεδόν ισάξια και σου παίρνουν άλλα 500.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τι είναι αυτά που γράφετε και μάλιστα με στόμφο κάποιοι;

Ηρεμήστε, ούτε σενάρια συνωμοσίας με πληρωμένες εγγραφές υπάρχουν, ούτε το κινητο είναι μάπα και δεν πουλάει.

Τα πράγματα είναι απλά. Η περίοδος είναι νεκρή, ούτως ή άλλως, πάντα μετά τα Χριστούγεννα κάνουν κοιλιά οι πωλήσεις σε τέτοιου είδους προϊόντα. Επιπρόσθετα, καμία συσκευη σε αυτά τα επίπεδα τιμης δεν πουλάει σαν τρελή στην χώρα μας,πια. Πάντα αγορές day 1 σε αυτά τα επίπεδα τιμής γίνονται πολύ συγκεκριμένες και στη συνέχεια το προϊόν "κάθεται" μέχρι να παει σε επίπεδα τιμής, που είναι διατεθειμένη η κρίσιμη μάζα αγοραστών να ξοδέψει.

Τα ίδια έγιναν και με το νότε, τα ίδια και με το iPhone x (που απέκτησε δυναμική όταν στο σκρουτζ άγγιξε μέχρι και τα 900 ευρώ - μειον 300 δηλαδή, όταν μιλάμε για ένα σούπερ hot προϊόν, που μέχρι πρόσφατα ήταν σε έλλειψη και είναι στο peak της εμπορικής ζωής του - δε μιλάμε για απαξιωμενο προϊόν, που έκλεισε τον εμπορικό του κύκλο) και πάει λέγοντας.

Το τηλέφωνο είναι το καλύτερο android και θα είναι μέχρι και την έλευση του note 9.

Το ίδιο ίσχυσε και για το note 8...

Τέλος, η δωροεπιταγη δεν είναι καινούριο φρούτο της Samsung hellas. Σταθερά τα τελευταία έτη πάντα δίνει δώρο day 1. Πότε με Samsung Gear, πότε με dex station και πότε με δωροεπιταγες. Ουσιαστικά το - 100 δίνεται από όλους από την πρώτη στιγμή. Η μήπως νομίζετε ότι παίρνουν συσκευές για 1 ευρώ και θέλουν να τις αξιοποιήσουν; ακόμα και τα s8+, που δίνονταν μεχρι και 500 ευρώ, στην πραγματικότητα ήταν /είναι 400. Τα 100 δίνονταν ούτως ή άλλως είτε έμμεσα (buy back) είτε άμεσα (δωροεπιταγες πλαίσιο και θα ακολουθήσουν κι άλλοι στο μέλλον).

 

----- προσθήκη μηνύματος 16 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Που κι αυτό κλεψιά είναι, σου παίρνουν μια συσκευή σχεδόν ισάξια και σου παίρνουν άλλα 500.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Η ενέργεια αυτή είναι καλή και απευθύνεται σε άνθρωπους που δεν ξέρουν / έχουν τη διάθεση κλπ κλπ να μπαίνουν στις αγγελίες, να πουλήσουν μόνοι τους μια συσκευή. Πάνω από 480 μεταχειρισμενο s8+ δεν παίζει να πουλήσεις ακόμα και γνωστής να είσαι - αν λοιπόν σου προσφέρουν 500 τότε μιλάμε για μια πρωτοποριακή και πολύ λογική κίνηση από μια ελληνική αντιπροσωπεία. Αν εχεις κι επιδότηση και είναι πχ μονόδρομος οι άτοκες δόσεις, τότε μια χαρά αξίζει...

Ας έδιναν όλες οι αντιπροσωπειες τέτοιες επιλογές ετησίως και ας μην τις αξιοποιούν, παρα ελάχιστοι...

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

Την συγκεκριμένη "προσφορα" την έκαναν καθαρά γιατί γνώριζαν οτι ήταν μικρές οι διαφορές με το S8+ και πως πολλοί λίγοι θα το αγόραζαν χωρίς απόσυρση.Όπως και έγινε.

Το μεγάλο ερώτημα είναι αν θα επαναλάβει και του χρόνου την "απόσυρση" ή επειδή πολύ πιθανόν το S10 θα είναι τούμπανο = σίγουρη επιτυχία = καμία "απόσυρση"?

Link to comment
Share on other sites

Την συγκεκριμένη "προσφορα" την έκαναν καθαρά γιατί γνώριζαν οτι ήταν μικρές οι διαφορές με το S8+ και πως πολλοί λίγοι θα το αγόραζαν χωρίς απόσυρση.Όπως και έγινε.

Το μεγάλο ερώτημα είναι αν θα επαναλάβει και του χρόνου την "απόσυρση" ή επειδή πολύ πιθανόν το S10 θα είναι τούμπανο = σίγουρη επιτυχία = καμία "απόσυρση"?

Όπως και έγινε τι; Πάλι λες πράγματα στον αέρα. Ξέρεις εσύ πόσοι το αγόρασαν; Στο public δεν μπόρεσαν να εξυπηρετήσουν καν τις προπαραγγελιες. Σχεδόν κάθε χρόνο η Samsung έκανε κάποια ενέργεια. Η απόσυρση δεν είναι κάτι νέο. Η εταιρεία που την κάνει λέγεται fonebank και καθένας μπορεί να της πουλήσει τη συσκευή του. Απλά η Samsung έδωσε επιπλέον 100 ευρώ για τα s8.

Αλλά ότι και να έγινε σταμάτα να μιλάς χωρίς να έχεις το παραμικρό στοιχείο και να παρουσιάζεις την άποψή σου σαν πραγματικό γεγονός.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όπως και έγινε τι; Πάλι λες πράγματα στον αέρα. Ξέρεις εσύ πόσοι το αγόρασαν; Στο public δεν μπόρεσαν να εξυπηρετήσουν καν τις προπαραγγελιες. Σχεδόν κάθε χρόνο η Samsung έκανε κάποια ενέργεια. Η απόσυρση δεν είναι κάτι νέο. Η εταιρεία που την κάνει λέγεται fonebank και καθένας μπορεί να της πουλήσει τη συσκευή του. Απλά η Samsung έδωσε επιπλέον 100 ευρώ για τα s8.

Αλλά ότι και να έγινε σταμάτα να μιλάς χωρίς να έχεις το παραμικρό στοιχείο και να παρουσιάζεις την άποψή σου σαν πραγματικό γεγονός.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Η Samsung το μόνο που έκανε ήταν να δώσει 100 ευρώ για κάθε s9/s9+

Στην περίπτωση του note 8 έδωσε δώρο αξίας λιανικής 150 ευρώ (dex), στην περίπτωση του s8+ πάλι 100 ευρώ τις πρώτες μέρες και πάει λέγοντας.

Στο θέμα μας τώρα. Κάποιος mod να ανοίξει τα αντίστοιχα νήματα για διαθεσιμότητα, αξεσουάρ, τροποποιήσεις κλπ;

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

Και τα 100 ευρώ τα πήραν μόνο οι κάτοχοι Samsung, τουλάχιστον κατά την προπαραγγελια.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.

Θελω να αγορασω το S9+ αλλα απο ιδιωτη (ελληνικο, αγορασμενο απο πλαισιο και σφραγισμενο).

Το προβλημα ειναι οτι επειδη εχει αγοραστει με τιμολογιο μου λεει οτι δεν θα μου δωσει το original χαρτι (επειδη δεν μπορει να φυγει εκτος επιχειρησης) αλλα θα μου δωσει φωτοτυπια.

Η ερωτηση μου ειναι: ειμαι καλυμμενος με τη φωτοτυπια απο αποψη εγγυησης κλπ?

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Τουλαχιστον είναι καλύτερο όπως βλέπω απο το Χ στις βραδυνές:lol:

Ναι αλλα πιστευω οτι οι διαφορες δεν ειναι μεγαλες αναμεσα σε s8,note 8,iphone x..Γενικα σαν καμεροτηλεφωνα!!

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά δοκίμασα acr (αγορασμένο) , boldbeast (free), call recorder (free) , όλα μόνον την δικιά μου φωνή. Μήπως φταίει και από που είναι αγορασμένο το κινητό. Να αναφέρουμε και από που το πήραμε μήπως βγάλουμε άκρη? Εγώ από Public. Νομίζω όμως και το Mate 10 pro με την oreo έχει και αυτό πρόβλημα με call recorders.

 

Είχα το mate 10 pro και το boldbeast. Στην αρχή δεν λειτουργούσε, αλλά έβγαλε αναβάθμιση η boldbeast και λειτουργούσε άψογα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.

Θελω να αγορασω το S9+ αλλα απο ιδιωτη (ελληνικο, αγορασμενο απο πλαισιο και σφραγισμενο).

Το προβλημα ειναι οτι επειδη εχει αγοραστει με τιμολογιο μου λεει οτι δεν θα μου δωσει το original χαρτι (επειδη δεν μπορει να φυγει εκτος επιχειρησης) αλλα θα μου δωσει φωτοτυπια.

Η ερωτηση μου ειναι: ειμαι καλυμμενος με τη φωτοτυπια απο αποψη εγγυησης κλπ?

Ευχαριστω.

 

Δεν θα εχεις κανενα θεμα. Ιδια περιπτωση και ενας φιλος μου και δεν ειχε κανενα προβλημα με service στο note του

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα εχεις κανενα θεμα. Ιδια περιπτωση και ενας φιλος μου και δεν ειχε κανενα προβλημα με service στο note του

 

Eυχαριστω φιλε!

:)

Link to comment
Share on other sites

Στα μόνα που δουλεύει σίγουρα και απροβλημάτιστα το ACR call recorder pro που έχω αγοράσει και έχουν Oreo είναι τα Sony XZ1 (out of the box) και Xiaomi Mi 6 με το update.

Οπότε το θέμα είναι να προσαρμοστούν και οι άλλες εταιρείες στο update,δεν είναι θέμα μόνο εφαρμογής.

Γιαυτό μου τη σπάνε ώρες ώρες τα μεγάλα ονόματα γιατί μερικά πράγματα που σε βολεύουν στα χαλάνε όπως το ότι όταν κλείνεις την οθόνη πατώντας απλά ένα κουμπί στην οθόνη πχ το γνωστό screen of and lock πλέον αν έχεις δαχτυλικό αποτύπωμα ΔΕΝ ξεκλειδώνει και σου ζητάει pin ή κωδικό ή μοτίβο οπότε πάει κατά διαόλου η ευκολία.

Αυτό ξεκίνησε πριν 2 χρόνια αν θυμάμαι καλά και ακόμα δε το έφτιαξαν ούτε με nougat ούτε με την Oreo.

Σε καμία συσκευή κορυφαίας εταιρίας δε δουλεύει 3rd party app.

Βέβαια εγώ έχω βρει εδώ και σχεδόν 2 χρόνια τρόπο να το κάνω (το είχα γράψει κι στο φόρουμ εδώ μέσα) αλλά είναι τραγικό με τέτοιες τεράστιες οθόνες να μην μπορείς να τις εκμεταλλεύεσαι και να ψάχνεις γύρω γύρω το σκληρό κουμπί που κάτω από Θήκες θα είναι πιο δύσκολο στο πάτημα.

Αυτό όταν είσαι σπίτι αραχτός ή στο γραφείο είναι τεράστια ευκολία και την έκοψαν με μόνη εταιρία που μπορείς να το κάνεις την xiaomi ναι ναι την Xiaomi που γίνεται και με το μαμά soft button που κακώς δεν έχουν όλοι βάλει στα κινητά αλλά και με 3rd part app ...

Αλλά να μου πεις μόλις πρόσφατα έβαλε η Samsung τη δυνατότητα να κατεβάζεις την notification bar με μια κίνηση μόνο και ύστερα απορούν γιατί μερικοί σουτάρουμε το μαμά launcher και βάζουμε Nova prime ή παρόμοιο...

Δεν είναι γκρίνια αυτά απλά βαρέθηκα σε κάθε update να ξεβολεύομαι απ αυτά που έχω μάθει και που είναι κυρίως πρακτικά να σε βοηθούν στην καθημερινότητα γιατί καλές οι super duper CPU gpu και τα specs αλλά η πράξη μετράει..

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αυτό που λες με το widget κλειδώματος δεν ισχύει. Οι σοβαρές εφαρμογές έχουν ρυθμήσεις που λειτουργούν χωρίς να ακυρώνουν το ξεκλείδωμα με δακτυλικό αποτύπωμα. Στα προηγούμενα τηλέφωνα (Huawei P10 & Mate 10 pro) είχα το Nova, και σε αυτό έχω αυτή την εφαρμογή https://play.google.com/store/apps/details?id=com.simi.screenlock&hl=el η οποία είναι δωρεάν, και το widget της, κλειδώνει άμεσα, και ξεκλειδώνω με το αποτύπωμα, ή το πρόσωπο.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που λες με το widget κλειδώματος δεν ισχύει. Οι σοβαρές εφαρμογές έχουν ρυθμήσεις που λειτουργούν χωρίς να ακυρώνουν το ξεκλείδωμα με δακτυλικό αποτύπωμα. Στα προηγούμενα τηλέφωνα (Huawei P10 & Mate 10 pro) είχα το Nova, και σε αυτό έχω αυτή την εφαρμογή https://play.google.com/store/apps/details?id=com.simi.screenlock&hl=el η οποία είναι δωρεάν, και το widget της, κλειδώνει άμεσα, και ξεκλειδώνω με το αποτύπωμα, ή το πρόσωπο.
Θες να πεις ότι αυτή η εφαρμογή παίζει έτσι όπως λέμε στα S9?

Ή για τα huawei μιλάς τώρα?

Αν παίζει τότε και κλειδώνει άμεσα και χωρίς το delay που έχουν άλλες τότε θα την βάλω στο μπλε που περιμένω

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Τελικά tampered glass δεν έχει πάρει κανείς;

Ψάχνω κάποιο που δεν θα το πετάει η θήκη σιλικόνης της Samsung και να μην επηρεάζεται το άγγιγμα στην οθόνη.

Μέχρι να βρω κάποιο που δεν θα φοβάμαι ότι θα πετάξω τα λεφτά μου, κρατάω την εργοστασιακή ζελατίνα σαν τον καραγκιόζη.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τελικά tampered glass δεν έχει πάρει κανείς;

Ψάχνω κάποιο που δεν θα το πετάει η θήκη σιλικόνης της Samsung και να μην επηρεάζεται το άγγιγμα στην οθόνη.

Μέχρι να βρω κάποιο που δεν θα φοβάμαι ότι θα πετάξω τα λεφτά μου, κρατάω την εργοστασιακή ζελατίνα σαν τον καραγκιόζη.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εγώ είμαι με screenknight από s8+ που έχει άψογη εφαρμογή. Πάρε μια ζελατινα για s8+, που θα βρεις πάμπολλες και φθηνές στην αγορά, για να κάνεις προσωρινά τη δουλειά σου. Tempered glass θα βάλω ένα της zagg με την πρώτη ευκαιρία στον extreme mobile και θα αναφέρω εντυπώσεις...

Το καλό είναι ότι πλέον υφίσταται ρύθμιση για την ευαισθησία της οθόνης με tempered glass (βλέπε προχωρημένες ρυθμίσεις), οποτε εκτιμώ ότι ακόμα και φθηνά γυαλιά (με κόλλα μόνο περιμετρικά) θα παίζουν καλά...

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

Θες να πεις ότι αυτή η εφαρμογή παίζει έτσι όπως λέμε στα S9?

Ή για τα huawei μιλάς τώρα?

Αν παίζει τότε και κλειδώνει άμεσα και χωρίς το delay που έχουν άλλες τότε θα την βάλω στο μπλε που περιμένω

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ναι. Το χρησιμοποιώ κανονικά στο s9. Στην πρώτη ενεργοποίηση μου λέει ότι κάνοντας κλικ, πρώτα γκριζάρει την οθόνη για δευτερόλεπτα, και μετά κλειδώνει για να λειτουργεί το δακτυλικό. Λέει επίσεις ότι αν θέλω να κλειδώνει άμεσα, να βάλω την ρύθμιση κλειδώματος (από τις ρυθμίσεις της συσκευής) στο 'άμεσα' από 5'' που είναι. Έκανα αυτό, και λειτουργεί άψογα.

Link to comment
Share on other sites

Θες να πεις ότι αυτή η εφαρμογή παίζει έτσι όπως λέμε στα S9?

Ή για τα huawei μιλάς τώρα?

Αν παίζει τότε και κλειδώνει άμεσα και χωρίς το delay που έχουν άλλες τότε θα την βάλω στο μπλε που περιμένω

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Με root ξεκλειδώνει επιτόπου Μανο με αποτύπωμα μετά από double tap από Nova χωρίς extra lock screen app.

 

Δοκίμασα και την εφαρμογή του παιδιού και δουλεύει εξίσου απλά θέλει να περάσουν 5 δευτερόλεπτα έχοντας πατήσει το shortcut που δημιούργησε η εφαρμογή σε home screen για lock screen για να ξεκλειδώσει η συσκευή με το αποτύπωμα μετά.

 

Και αυτό ενώ όρισα άμεσα να γίνει από 5 δευτερόλεπτα.

 

Αυτά σε OnePlus.

 

Πάντως με την εγγενής lock screen επιλογή του Nova παίζει άμεσα αφού κλείσεις οθόνη με οποιοδήποτε gesture.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S9+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...