Jump to content

Samsung Galaxy S9+


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στον κωτσοβολο που πηγα σημερα να το δω, ξαναρωτησα το παιδι εκει και μου ειπε πως ειναι δικαρτο.
Ναι άλλα ο Κωτσοβολος δε δίνει 500αρικο για το s8 plus...
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το είδα και εγώ το s9+, για όποιον ενδιαφέρεται στον Κοτσοβολο στο rever west στον Κηφισό στο ύψος του Αιγάλεω....

Εντάξει η συσκευή είναι πολύ κοντά στο s8+ και ειχα ξεχάσει πόσο πιο όμορφο, βολικό και ελαφρύ ηταν και είναι τώρα πια το s9+ σε σχέση με το NOTE 8.Αν και δεν εμπιστεύομαι τις demo συσκευές μου φάνηκε σε όλα σαν να λειτουργώ το Note 8... Η οθόνη υπέροχη κατάλευκη (ιδιετερα στα έντονα φώτα που είχε το κατάστημα) ο ήχος ίσως και λίγο καλύτερος του Mate 10 που εχω τώρα, το δακτύλικο απλά εκεί που έπρεπε να είναι απο αρχής με σωστή αφη στο σημείο ώστε να μην πηγαίνεις στην κάμερα και η κάμερα έτσι που την είδα λίγο μου φάνηκε οκ μιας και εκει ηταν ιδανικές συνθήκες φωτισμού... Στην NAV bar υπάρχει κανονικά η τελεία για να κρύβεται και το μέγεθος της μπάρας δεν μπορώ να το κρίνω αν είναι πιο μεγάλο γιατί και στο s8+ και στο NOTE 8 το ειχα μείωση με overlay... Η μπάρα ειδοποιήσεων κατεβαίνει κανονικά με κίνηση προς τα κάτω και γενικά ολα ηταν familiar....

Προς το παρόν εχω κανει προπαραγγελια σε Κοτσοβολο και Πλαίσιο περιμένω ποιος θα με πάρει πρώτος και θα έχει το 2καρτο και προχωράω σίγουρα σε αγορά.

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

To s7 edge ρε παιδιά τι το συγκρίνετε;; Το είχα μαζί με το note 8.Τεραστιες οι διαφορές. Σε οθόνη φωτεινότητα κάμερα βίντεο smoothness. Δεν συγκρίνονται. Και αν το s9 plus είναι καλύτερο από το note 8 τότε μιλάμε για χαώδη διαφορά με το s7

Φίλε μου, έχω το S7 Edge και εγώ και σίγουρα οι διαφορές μόνο χαώδεις δεν είναι, εκτός και αν κάποιος θέλει να το βλέπει έτσι.

Κατά τη δική μου άποψη και σίγουρα όχι μόνο, το S7 Edge εξακολουθεί να είναι μία από τις καλύτερες συσκευές που κυκλοφορούν ακόμα, από όποια άποψη και αν το δεις. Σίγουρα οι διάδοχοί του είναι βελτιωμένοι και σε κάποια σημεία αισθητά περισσότερο αλλά όχι, κατά την άποψη μου πάλι, σε τέτοιο βαθμό που να πεις << είμαι πολύ πίσω >>.

Σε τελευταία ανάλυση επειδή και γω ζαχαρώνω άσχημα και το S9+ και το Note 8, θα με βόλευε πολύ να είναι χαώδης η διαφορά για να έχω τη δικαιολογία στον εαυτό μου να κάνω την αλλαγή, αλλά όμως δεν.......

Τέλος πάντων σεβαστή η άποψή σου , αλλά πιστεύω πως υπερβάλεις.

Φιλικά πάντα.

Link to comment
Share on other sites

Αν βλεπω καλα, υπαρχει ενα δευτερο μικροφωνο στο επανω μερος της συσκευης, μια μικρη τρυπουλα. Το θεμα ειναι πως επισης βλεπω, η γνησια θηκη silicone δεν εχει απο οσο καταλαβα, στο επανω μερος "κενο" για να δουλευει καλα το μικροφωνο το επανω.

 

Edit: Τελικα εχει

Edited by doganos
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου, έχω το S7 Edge και εγώ και σίγουρα οι διαφορές μόνο χαώδεις δεν είναι, εκτός και αν κάποιος θέλει να το βλέπει έτσι.

Κατά τη δική μου άποψη και σίγουρα όχι μόνο, το S7 Edge εξακολουθεί να είναι μία από τις καλύτερες συσκευές που κυκλοφορούν ακόμα, από όποια άποψη και αν το δεις. Σίγουρα οι διάδοχοί του είναι βελτιωμένοι και σε κάποια σημεία αισθητά περισσότερο αλλά όχι, κατά την άποψη μου πάλι, σε τέτοιο βαθμό που να πεις << είμαι πολύ πίσω >>.

Σε τελευταία ανάλυση επειδή και γω ζαχαρώνω άσχημα και το S9+ και το Note 8, θα με βόλευε πολύ να είναι χαώδης η διαφορά για να έχω τη δικαιολογία στον εαυτό μου να κάνω την αλλαγή, αλλά όμως δεν.......

Τέλος πάντων σεβαστή η άποψή σου , αλλά πιστεύω πως υπερβάλεις.

Φιλικά πάντα.

 

Πίστεψε με, και σ8 να πάρεις, αν μετά πιάσεις σ7 θα σου φαίνεται μεγάλη η διαφορά στην οθόνη και κάμερα. Μη με ρωτήσεις αν είναι, σημασία έχει ότι όταν δουλέψεις το επόμενο έτσι νιώθεις με το προηγούμενο.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Πίστεψε με, και σ8 να πάρεις, αν μετά πιάσεις σ7 θα σου φαίνεται μεγάλη η διαφορά στην οθόνη και κάμερα. Μη με ρωτήσεις αν είναι, σημασία έχει ότι όταν δουλέψεις το επόμενο έτσι νιώθεις με το προηγούμενο.

 

Ισχύει αυτό Νικόλα... Είχα έρωτα με το s7 edge πρώτη φορά κρατούσα 18 μήνες συσκευή ... Μέχρι κ τηλεφακους είχα πάρει... Αλλά με την οθόνη κ χωρίς κουμπί του s8 plus τα ξέχασα όλα...

 

Θα μ στρίψει δεν ξέρω αν πρέπει να πάω σε note 8 η s9 plus η να το κρατήσω κάνα χρόνο το s8 plus κ βλέπουμε αφού μια χαρά με βολεύει ****τι για μικρόβιο

Να έχουμε υγεία κ λεφτά να κάνουμε τις τρελες μας

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου, έχω το S7 Edge και εγώ και σίγουρα οι διαφορές μόνο χαώδεις δεν είναι, εκτός και αν κάποιος θέλει να το βλέπει έτσι.

Κατά τη δική μου άποψη και σίγουρα όχι μόνο, το S7 Edge εξακολουθεί να είναι μία από τις καλύτερες συσκευές που κυκλοφορούν ακόμα, από όποια άποψη και αν το δεις. Σίγουρα οι διάδοχοί του είναι βελτιωμένοι και σε κάποια σημεία αισθητά περισσότερο αλλά όχι, κατά την άποψη μου πάλι, σε τέτοιο βαθμό που να πεις << είμαι πολύ πίσω >>.

Σε τελευταία ανάλυση επειδή και γω ζαχαρώνω άσχημα και το S9+ και το Note 8, θα με βόλευε πολύ να είναι χαώδης η διαφορά για να έχω τη δικαιολογία στον εαυτό μου να κάνω την αλλαγή, αλλά όμως δεν.......

Τέλος πάντων σεβαστή η άποψή σου , αλλά πιστεύω πως υπερβάλεις.

Φιλικά πάντα.

 

Το s7 edge δεν είπε κανείς ότι δεν είναι μια καλή συσκευή. Αλλά αν την συγκρίνεις με το note 8 εγώ θα πω , γιατί ούτε το s8 plus είχα ,ούτε μιλάω έχοντας μόνο το s7 edge στην κατοχή μου , έχει μεγάλη διαφορά. Και ούτε ψυχολογικό είναι το θέμα ούτε θέλω να δικαιολογήσω κάτι για να κάνω την αλλαγή ούτε τίποτα ...είμαι ξεκάθαρος έχοντας επαναλαμβάνω και τις 2 συσκευές ταυτόχρονα για μέρες και όχι απλά έχω την μια και μετά παίρνω την αλλη γιατί έτσι δεν είσαι αντικειμενικός. Οθόνη καθαρή λευκή πιο φωτεινή , κάμερα φώτο και βίντεο πολύ καλύτερη και smoothness πολύ καλύτερο με τα 6gb. Και επαναλαμβάνω δεν είπα ποτέ ότι δεν είναι το s7 edge καλή συσκευή.

Edited by geornirv
Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Εσείς δε χρωστάτε καλό να κάνετε χα!χα!χα!

Εκεί που λέω ήρεμα....... έρχεστε και μου βάζετε πάλι μπουρλότο...... χα!χα!χα!

Το κρίμα στο λαιμό σας αν κάνω κάποια κίνηση :lol: Δε θα το θέλω εσείς με φουντώσατε :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει αυτό Νικόλα... Είχα έρωτα με το s7 edge πρώτη φορά κρατούσα 18 μήνες συσκευή ... Μέχρι κ τηλεφακους είχα πάρει... Αλλά με την οθόνη κ χωρίς κουμπί του s8 plus τα ξέχασα όλα...

 

Θα μ στρίψει δεν ξέρω αν πρέπει να πάω σε note 8 η s9 plus η να το κρατήσω κάνα χρόνο το s8 plus κ βλέπουμε αφού μια χαρά με βολεύει ****τι για μικρόβιο

Να έχουμε υγεία κ λεφτά να κάνουμε τις τρελες μας

 

Κοιτα, επειδη εγω απο οταν πηρα το νοτε και ξενερωσα με μπαταρια (εχοντας πιο πριν τα κορυφαια s7 edge Και s8 plus) κατεληξα οτι θα παρω s9 plus εφσον δε χαλασει αυτονομια, και φυσικα κατι απο τα πολλα που δινει οπως sd, θυρα ακουστικων κλπ κλπ, και αν εφτιαχνε και ΜΑΤ σασι, θα ημουν απολυτα σιγουρος οτι το θελω.

Αφου τα εκανε λοιπον ετσι, ειναι δεδομενο οτι θα το παρω γιατι σε οσα θελω λειτουργει αψογα λογικα (αφου και ολα τα προηγουμενα επαιζαν- wifidirect κλπ).

Ομως επειδη ειναι ακριβο ακομα, θα περιμενω ενα διμηνο (αν αντεξω) εκτος αν βρω καμια αγγελια ευκαιρια.. και το χτυπησω. ΙΔανικα θα το επαιρνα γυρω στα 700 ευρω, παραπανω ζοριζομαι.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα με πήραν από το πλαίσιο να με ενημερώσουν ότι την Τετάρτη 8/3 παραλαμβάνω αοο το κατάστημα επιλογής μου και το S9+ black και την alcadara... Μου είπαν φυσικά ότι θα είναι η duos έκδοση με 2 σιμ και ότι αυτή είναι η τελευταία ενημέρωση που θα έχω και ότι δεν μένει παρά να πάω την Τετάρτη στο κατάστημα να τα παραλάβω....

Αυτά προς ενημέρωση των υπολοίπων... Βέβαια τρέχει και μια προπαραγγελια που εχω κανει σε κοτσοβολο (οι οποίοι δεν με πήραν να μου επιβεβαιώσουν την Dual sim έκδοση) αλλα μάλλον αυτοί θα φανε άκυρο...

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα με πήραν από το πλαίσιο να με ενημερώσουν ότι την Τετάρτη 8/3 παραλαμβάνω αοο το κατάστημα επιλογής μου και το S9+ black και την alcadara... Μου είπαν φυσικά ότι θα είναι η duos έκδοση με 2 σιμ και ότι αυτή είναι η τελευταία ενημέρωση που θα έχω και ότι δεν μένει παρά να πάω την Τετάρτη στο κατάστημα να τα παραλάβω....

Αυτά προς ενημέρωση των υπολοίπων... Βέβαια τρέχει και μια προπαραγγελια που εχω κανει σε κοτσοβολο (οι οποίοι δεν με πήραν να μου επιβεβαιώσουν την Dual sim έκδοση) αλλα μάλλον αυτοί θα φανε άκυρο...

 

Ευχάριστο νέο αυτό, από κωτσοβολο περιμένω και εγω και δεν έχω ενημέρωση ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ από κωτσοβολο τίποτα ακόμα

 

Και τι ανησυχείτε ρε παιδιά; μηπως δεν έχουν κομμάτια;

Από 8/3 θα γεμίσει ο τόπος s9+, μην ανησυχείτε...

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο δυο χρονια s7 edge,νομίζω ότι ήλθε η ωρα για αλλαγή.Νομιζω ότι το S9+ έχει όλα όσα ψάχνει κάποιος σε μια συσκευη.Καπως έτσι ήταν και το S7 edge πριν απο δυο χρονια σε σχέση με το S6...Ειδικα αν η κάμερα ειναι καλύτερη κι απο αυτη του ΝΟΤΕ8,που αποδεδειγμένα ειναι ανώτερη απο του S7edge,τότε μιλάμε για την τέλεια συσκευη.

Ελπίζω να μη διαψευστώ...

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

S7  SM-G 930F

Link to comment
Share on other sites

Είχα κάποιες αμφιβολίες όμως μετά από 3-4 φορές που το έχω δει μου έφυγαν. Τώρα περιμένω να περάσουν 5 μέρες να το πάρω στα χέρια μου. Εύχομαι να μην έχει πολλές παίκτες ασθένειες και περιμένω τις αναβαθμίσεις της σαμυ. Οι κάμερες λένε είναι της Sony και αυτό μου αρέσει πολύ.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

 

Προς ενημέρωση αλλά κυρίως προς σύγκριση, στα Mediamarkt Αυστρίας χτες το δίκαρτο, 64GB, στα 950 ευρώ. Στις 8 Μαρτίου θεωρητικά, παραλαμβάνω από Eshop Ελβετίας τη δικαρτη έκδοση με τα 256Gb στα 1000 ευρώ.

 

Το άλλο ΣΒΚ φωτογραφίες και εντυπώσεις σε σχέση με το 7 Edge που έχω εδώ και 2 χρόνια.

Don't ask, what your country can do for you!

Ask what you, can do for your country!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

 

Προς ενημέρωση αλλά κυρίως προς σύγκριση, στα Mediamarkt Αυστρίας χτες το δίκαρτο, 64GB, στα 950 ευρώ. Στις 8 Μαρτίου θεωρητικά, παραλαμβάνω από Eshop Ελβετίας τη δικαρτη έκδοση με τα 256Gb στα 1000 ευρώ.

 

Το άλλο ΣΒΚ φωτογραφίες και εντυπώσεις σε σχέση με το 7 Edge που έχω εδώ και 2 χρόνια.

 

Eshop όταν λες είναι κάτι σαν τα σκρουτζομαγαζα εδώ; είναι πρόκληση το 256 στα 1000.:rolleyes:

Όσα demo έχω δει στα μαγαζιά είναι όλα με ένδειξη μπαταρίας στο 69%, τυχαίο;:D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

 

Προς ενημέρωση αλλά κυρίως προς σύγκριση, στα Mediamarkt Αυστρίας χτες το δίκαρτο, 64GB, στα 950 ευρώ. Στις 8 Μαρτίου θεωρητικά, παραλαμβάνω από Eshop Ελβετίας τη δικαρτη έκδοση με τα 256Gb στα 1000 ευρώ.

 

Το άλλο ΣΒΚ φωτογραφίες και εντυπώσεις σε σχέση με το 7 Edge που έχω εδώ και 2 χρόνια.

 

ναι ε? θα σε εχουμε υποψιν για παραγγελια δηλαδη αμα πεσει σε κανα 2 μηνες :p:p

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

[/color]

Ευχάριστο νέο αυτό, από κωτσοβολο περιμένω και εγω και δεν έχω ενημέρωση ακόμα.

 

Και εγώ από κωτσοβολο τίποτα ακόμα

Δώσατε προκαταβολή για την προπαραγγελία;

πήγα χθες σε κώτσο να το παραγγείλω με ανταλλαγή ενός σπασμένου (μπροστά και πίσω) s7 edge (το οποίο προς μεγάλη μου έκπληξη το παίρνει ο κώτσος στα 33 ευρώ + 100 ευρώ το κουπόνι της samsung=133 ευρώ) και αφού δεν ξέρανε την τύφλα τους και φτάσανε να ρωτήσουνε και τον διευθυντή για τη διαδικασία, στο τέλος μου είπανε ότι πρέπει να δώσω προκαταβολή 30%, δηλαδή γύρω στα 320 ευρώ!!!

Φυσικά τους χαιρέτησα (όσο πιο ευγενικά μπορούσα) και έφυγα!

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

[/color]

 

 

Δώσατε προκαταβολή για την προπαραγγελία;

πήγα χθες σε κώτσο να το παραγγείλω με ανταλλαγή ενός σπασμένου (μπροστά και πίσω) s7 edge (το οποίο προς μεγάλη μου έκπληξη το παίρνει ο κώτσος στα 33 ευρώ + 100 ευρώ το κουπόνι της samsung=133 ευρώ) και αφού δεν ξέρανε την τύφλα τους και φτάσανε να ρωτήσουνε και τον διευθυντή για τη διαδικασία, στο τέλος μου είπανε ότι πρέπει να δώσω προκαταβολή 30%

Φυσικά τους χαιρέτησα (όσο πιο ευγενικά μπορούσα) και έφυγα!

Οχι δεν ζήτησαν προκαταβολή, το έκανα τηλεφωνικά στα κεντρικά, σήμερα που πέρασα απο κατάστημα δεν μου είπαν κάτι όταν είπα οτι έκανα παραγγελία έτσι.Εγω δεν έχω συσκευή να δώσω για μείωση τιμής.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έκανα και εγώ προπαραγγελία το S9 plus το δίκαρτο από Κωτσόβολο (το ρώτησα 5 φορές και μου διαβεβαίωσαν ότι θα είναι δίκαρτο και μάλιστα μου τόνισε η κοπέλα από το promoτion της Samsung ότι όχι μόνο θα είναι και dual sim άλλα θα υπάρχει και έχτρα θέση για κάρτα microSD).

Μου πήραν μια προκαταβολή 20 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S9+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...