Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για συσκευές Sony Ericsson


gbil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

re pedes exo to HBH 660 to xrisimopiusa sto 6630 kai ola mia xara kai tora to k750 den mou to vriski kan kata tin anazitisi?

ti sto kalo ginete? :wacko: :wacko:

y.g.sto 6630 mou evgaze mono ton arithmo tis iserxomenis...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/dapper/29955/456253/0/248200.jpg
Link to comment
Share on other sites

isws prepei na to kanete prwta opws leei sto manual tou? kleiste to, kai patiste to power button gia na anapsei, alla afiste to patimeno mexri na kanei akoma ena beep kai na arxisei to lampaki na anavosvinei kokkino kai portokali.
Link to comment
Share on other sites

isws prepei na to kanete prwta opws leei sto manual tou? kleiste to, kai patiste to power button gia na anapsei, alla afiste to patimeno mexri na kanei akoma ena beep kai na arxisei to lampaki na anavosvinei kokkino kai portokali.

 

 

Δεν είναι ακριβώς έτσι η διαδικασία ζεύξης με το 660!

Πατάς το on/off για να ανοίξει και μετά (ταυτόχρονα) τα 2 πλήκτρα έντασης μέχρι στην οθόνη να σου δείξει ότι έχει μπει σε διαδικασία αναζήτησης.

 

Μετά ξεκινάς την αναζήτηση από την συσκευή και μόλις το βρεί, βάζεις τον κωδικό (0000) ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
σημερα πηγα και πηρα το 662 γιατι δυστυχως το 660 που ειχα μου το εφαγαν τα σκυλακια μου,το περασαν μαλλον για κοκκαλο.πανεμορφο το μαυρο χρωματακι που εχει το 662.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

σημερα πηγα και πηρα το 662 γιατι δυστυχως το 660 που ειχα μου το εφαγαν τα σκυλακια μου,το περασαν μαλλον για κοκκαλο.πανεμορφο το μαυρο χρωματακι που εχει το 662.

kalo???poso to phres??douleuei kala??

Link to comment
Share on other sites

απο πλαισιο φιλε μου στα 99 ευρω,παρα πολυ καλο μεχρι τωρα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
kai ta duo kinita einai idia se xaraktiristika.to w800 exei apla tin dynatotita na einai anoixto kai na paizei mousiki xoris omos na diktyo to kinito (flight mode).akomi to W800 dinei mazi kai karta mnimis 512 Mb tin opoia ousiastika tin plironeis apo tin diafora tis timis.h megali diafora einai i emfanisi opou to k750 einai arketa pio omorfo kai sobaro.ego tha eperna to k750 stin thesi sou.
Link to comment
Share on other sites

telika oio apo ta 2 giati exw mperdeuth? ;)

 

Τα κινητά είναι ολόϊδια ως προς την χρήση.

Το W800 απλά έχει επιπλέον Flight Mode (δηλαδή παίζει και με κλειστό το κινητό μουσική) και έχει καλύτερα ακουστικά τα οποία μπορούν να συνδεθούν ακόμα και σε στερεωφονικό ή ηχεία υπολογιστή.....

 

Επείδή η διαφορά τιμής είναι μικρή (40 Ευρώ), θεωρώ ότι αξίζει το W800 αφού παίρνεις κάρτα μνήμης 512 ΜΒ που αν πας να την αγοράσεις απο κατάστημα θα την βρείς το λιγότερο 60 Ευρώ (και πιο πιθανό γύρω στα 80 Ευρώ)....

 

Απλά η εμφάνιση του W800 είναι λίγο ιδιόμορφη.

Αν σου αρέσει και το βρείς στην σωστή τιμή (δηλαδή γύρω στα 420 Ευρώ) προτίμησε το.

 

Αλλιώς παίρνεις το Κ750 και τελειώνει υ υπόθεση.... ;)

Link to comment
Share on other sites

w800 ασυζητιτη!,οι λογοι οπως σου εξηγησαν παραπανω και με ενα εξτρα καλωδιακι μπορεις να το συνδεσεις σε ενα στερεωφονικο και να ακους μουσικη.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Proswpika pisteyw oti to w800 exei kalyteri (pio omorfi!) pisw opsi apo to k750 episis an eisai se dyktio voda kai exeis epidotisi protimise to afou erxetai xwris vodfone live! Kata ta loipa xaraktiristika sumfwnw me oti graftike parapanw!
Link to comment
Share on other sites

telika oio apo ta 2 giati exw mperdeuth? ;)

Τα κινητά ως προς τι λειτουργίες και τα τεχνικά χαρακτηριστικά έχουν απειροελάχστες διαφορές. Διάλεξε αυτό που σου αρέσει περισσότερο.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα σου πρότεινα το W800 για τους λόγους που είπαν τα παιδιά. Προσωπικά μου αρέσει πιο πολύ εξωτερικά απ ότι το K750. Πάρε αυτό που σου αρέσει.
Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Επισης νομιζω οτι το W800 ειναι λιγο πιο ελαφρυ και τα κουμπια του πιο καλα σε μια γρηγορη ματια που τα ριξα μεταξυ τους!
Link to comment
Share on other sites

πηρα πριν λιγς μερες το 750 αναβαθμισμενο σε 800..μονο κ μονο για την πιο ωραια εξωτερικη του εμφανιση..

σαν τηλ ειναι ιδια με τη μονη διαφορα στην καρτα μνημης κ σε λιγο καλυτερη ποιοτητα(οχι παρα πολυ)ακουστικου...

οπως κ να εχει ειναι πολυ καλα τηλ με πολλες δυνατοτητες. ;)

δεν ξεχνώ...
Link to comment
Share on other sites

pare to k750 poy einai kai pio oraio

kai anabathmiseto se w800 kai tha se mia xara!

Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

αορατος αυτό μου ακούγεται χαζό αφού και καλύτερη προσφορά είναι και με τα λέφτα που θα δώσεις για την αναβάθμιση σχεδόν φτάνεις στη τιμή του και χάνεις και 2 χρόνια εγγύηση!
Link to comment
Share on other sites

αορατος αυτό μου ακούγεται χαζό αφού και καλύτερη προσφορά είναι και με τα λέφτα που θα δώσεις για την αναβάθμιση σχεδόν φτάνεις στη τιμή του και χάνεις και 2 χρόνια εγγύηση!

εγω ειπα απλως την δικια μου γνωμη! ;)

Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

pare to k750 poy einai kai pio oraio

kai anabathmiseto se w800 kai tha se mia xara!

και αμα σου παθει τιποτα..δεν θα εχεις εγγυηση και αν θελησεις να βαλεις κανα mp3 παραπανω να χρειαστεις να δωσεις καμια 100ρια euro για να αγορασεις μια καρτουλα μνημης 512mb.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και οι 2 υπερβάλετε μια 512mb έχει περί τα 70-80 ενώ του 1gb έχει περί τα 130-140 ευρώ! Επίσης η κάρτα των 64mb που έχει το κ750 χωράει ελάχιστα mp3 και μάλλον η εταιρία την προορίζει ως ένα επιπλέον αποθηκευτικό χώρο!
Link to comment
Share on other sites

110 euro sandisk kartoula 1 giga apo boulgaria

 

se ena magazi pou koitaksa, den epsaksa gia alles (pi8anotata kaliteres) times

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για συσκευές Sony Ericsson
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was unpinned and pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...