Jump to content

Samsung Galaxy A8 [2018]


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πότε ανακοίνωσε ότι σταματά τα updates; Έχεις κανενα λινγκ; Εγω διαβάζω ότι από μηνιαία θα γίνουν ανά τετράμηνο στο τηλέφωνο μας.

Πάντως midrange με ip 68 δεν υπάρχει πλέον. Μόνο το Sony Xperia 10 II.

Σαν το α8 2018 σε αυτά τα λεφτά δύσκολο να βρεις. Γιαυτό το έχω 2,5 χρόνια και δεν το αποχωρίζομαι.

Τα είχε όλα αυτό το κινητο

Edited by glofiish
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 836
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Απο δω https://www.gsmarena.com/four_galaxy_a_phones_from_2017_will_no_longer_receive_security_updates-news-47568.php

 

Και όταν συμβαίνει αυτό παίρνει 1 τελευταίο update και μετά τέλος

Link to comment
Share on other sites

Εμενα εχει μεινει στην 1η μαιου και δεν κανει αναβαθμισεις ασφαλειας ενώ υπάρχουν...μου βγαζει οτι το συστημα ειναι ενημερωμενο
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Τελικά (μετά από μια αποτυχημένη προσπάθεια με iphone 12 mini) πήρα το Α52 5g 8/256 άριστο σε όλα για την ώρα. Μου λείπει το led και προσπαθώ να συνηθίσω το μέγεθος.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy A8 [2018]
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Μμια ερωτηση να κανω.Ο πατερας μου εχει το Α8 και οταν παει να το φορτισει αλλες φορες φορτιζει αργα αλλες φεν φορτιζει.Γενικα η μπαταρια  κανει καποια χαζα εκει που ειναι π.χ στο 70 μπορει να πεσει αποτομα.Λετε να θελει αλλαγη μπαταριας η με μια επααφορα θα στρωσει.Μου φαινεται περιεργο για μπαταρια η samsung βαζει καλες μπαταριες ειναι και 3 χρονων χωρις πολυ μεγαλη χρηση

LG Optimus 2X,THL W8,Xiaomi mi2s,Xiaomi mi4, Xiaomi mi4c, Letv le1, Lg g2, Lg g3, Lg g4,Xiaomi mi5,Samsung Galaxy S6 Edge,Lg g5,Galaxy s7,Xiaomi mi5s,Xiaomi mi6,Galaxy s8,Lg g6,Oneplus 5,Oneplus 5t,Xiaomi mi note 3,Huawei mate 10 pro,Xiaomi mi mix 2s,Galaxy s9+,Huawei P20 Pro,Xiaomi mi 9,Huawei mate 20 pro,Xiaomi mi note 10,Huawei p30 pro,Samung s10 plus,Samsung s20 plus,Xiaomi mi 10,Pixel 4xl,Samsung s20 fe

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
41 minutes ago, sifario said:

Μμια ερωτηση να κανω.Ο πατερας μου εχει το Α8 και οταν παει να το φορτισει αλλες φορες φορτιζει αργα αλλες φεν φορτιζει.Γενικα η μπαταρια  κανει καποια χαζα εκει που ειναι π.χ στο 70 μπορει να πεσει αποτομα.Λετε να θελει αλλαγη μπαταριας η με μια επααφορα θα στρωσει.Μου φαινεται περιεργο για μπαταρια η samsung βαζει καλες μπαταριες ειναι και 3 χρονων χωρις πολυ μεγαλη χρηση

Πιθανότατα η μπαταρία είναι όντως στα τελευταία της. Όσον αφορά τις μπαταρίες, είναι και λίγο τύχη τι μπαταρία θα σου κάτσει και δεν φταίει η Samsung για αυτό.

Συνιστώ επίσκεψη στο επίσημο service για αλλαγή μπαταρίας.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την απαντηση.Ναι εχεις δικιο τι θα σου κατσει απλως ειμαι επηρεασμενος απο ενα s7 που εχω απο το 2016 και τωρα ειναι στα τελευταια της η μπαταρια

LG Optimus 2X,THL W8,Xiaomi mi2s,Xiaomi mi4, Xiaomi mi4c, Letv le1, Lg g2, Lg g3, Lg g4,Xiaomi mi5,Samsung Galaxy S6 Edge,Lg g5,Galaxy s7,Xiaomi mi5s,Xiaomi mi6,Galaxy s8,Lg g6,Oneplus 5,Oneplus 5t,Xiaomi mi note 3,Huawei mate 10 pro,Xiaomi mi mix 2s,Galaxy s9+,Huawei P20 Pro,Xiaomi mi 9,Huawei mate 20 pro,Xiaomi mi note 10,Huawei p30 pro,Samung s10 plus,Samsung s20 plus,Xiaomi mi 10,Pixel 4xl,Samsung s20 fe

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...