Jump to content

Samsung Galaxy A8 [2018]


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 836
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δύο update σε δύο μέρες... το ένα ήταν ~350 Mb, security level 1 April με διορθώσεις στην κάμερα και το άλλο ~250 Mb, την επόμενη μέρα με security level 1 May χωρίς άλλες επιπλέον πληροφορίες.
Μαϊμούδαρχος
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδες που μπορω να αλλάξω ήχο στις ειδοποιήσεις messenger κλπ?

 

Ρυθμίσεις/ειδοποιήσεις/messenger/Ρυθμ. ειδοποιήσεις εντός εφαρμογής/ηχος ειδοποιήσεις

 

Αυτά :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Καλησπέρα σας .έχει η γυναίκα το συγκεκριμένο κινητό και μετά την τελευταία αναβάθμιση δεν ακούει καθόλου καλά από το ακουστικό .είτε όταν την καλούν είτε το ανάποδο .εκείνη ακούγετε μια χαρά . εννοείτε ότι έχει στο φουλ την ένταση του.εχει συμβεί κάτι ανάλογο σε άλλον;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω τέτοιο πρόβλημα.Ουτως η άλλως από την αρχή δεν ήταν δυνατό το ακουστικό του και σε θορυβώδες περιβάλλον δεν άκουγα πολύ καλά.Αλλα αυτό συνέβαινε από την αρχή.

 

Στάλθηκε από το SM-A530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας .έχει η γυναίκα το συγκεκριμένο κινητό και μετά την τελευταία αναβάθμιση δεν ακούει καθόλου καλά από το ακουστικό .είτε όταν την καλούν είτε το ανάποδο .εκείνη ακούγετε μια χαρά . εννοείτε ότι έχει στο φουλ την ένταση του.εχει συμβεί κάτι ανάλογο σε άλλον;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εγώ πάντως σε σχέση με το mi 8 pro έχω να πω πως έχει πολύ καλύτερο ήχο το Α8, πολύ πολύ καλύτερο....

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες, έχει η γυναίκα μου ένα Α8 από Orange Ρουμανίας κι έχει να πάρει update κανά 6μηνο (εννοείται ότι είναι ακόμη στην Oreo).

 

Μπορώ να κατεβάσω κάποια EUR Pie rom και να το φλασάρω με ODIN;

 

Από που προτείνετε; Δοκίμασα από Sammobile αλλά είναι απελπιστικά αργό.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια καταρχην εχω εδω και ενα χρονο το Α8 αλλα δεν το εχω δοκιμασει στην θαλασσα το εχει δοκιμασει κανεις αλλος; Εχω δει καποια βιντεο οτι ειναι αδιαβροχο αλλα δεν το εχω κανει ακομη δεν το τολμαω.

Επισης βγαζω φωτογραφιες απο μπροστα διαφορα τοπια αλλα δεν μου βγαινουν πολυ καλες ξερει καποιος να μου πει μερικες ρυθμισεις;

Link to comment
Share on other sites

Δεν καλυπτει η εγγυηση εαν παθει κατι απο θαλασσινο νερο .

Αυτοι που ανεβαζουν youtube με τετοιες σαχλες να βαζουν τα κινητα στο βυθο ,να κανουν μαζι μπανιο κτλ.εχουν καλο στον εγκεφαλο .

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν στεγανές θήκες (δεν έχω δοκιμάσει κάποια, ακόμα τουλάχιστον γιατί τώρα το ψάχνω και εγώ) για όσους θέλουν να το πάρουν μαζί στο κολύμπι (εγώ για λόγους ασφάλειας όταν δεν μένει κάποιος στη ξηρά).

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

υπάρχουν στεγανές θήκες universal σαν τα polybag....πάντως το κινητάκι δίνει πόνο ακόμα και στα καινούρια α. Γι αυτούς που τους αρέσουν οι μικρες διαστάσεις είναι ότι πρέπει για midrange βεβαια.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξερετε πως μπορουμε να εμφανισουμε διπλα στη μπαταρια να φαινεται και το ποσοστο?

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξερετε πως μπορουμε να εμφανισουμε διπλα στη μπαταρια να φαινεται και το ποσοστο?

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ειδοποιησεις/γραμμή καταστασης

 

----- προσθήκη μηνύματος 48 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έχει κανείς τη θήκη neon flip cover να ρωτήσω κατι;

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Πατάς το κουμπί απενεργοποίησης στο πλάι, στο μενού που σου ανοίγει πατάς και κρατάς πατημένο την " ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΊΗΣΗ" και σου εμφανίζει την ασφαλή λειτουργία.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Έχει πάρει κανείς το patch Αυγούστου?

 

Όχι ακόμη!!!

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Στο δικό μου μετά απ'το update έφαγε σκάλωμα η εφαρμογή μηνύματα. Ανοίγει και σε πριν προλάβω να πατήσω σε κάποιο μήνυμα κλείνει, έκανα εκκαθάριση δεδομένων στην εφαρμογή αλλά τίποτα. Κατέβασα το handcent sms και τα βλέπω κανονικά
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
απο τη στιγμη που εκανε ταιλευταια ενημερωση το a8 της γυναικα μου(επιπεδο ασφαλειας αυγουστου)παρατηρει μεγαλη καταναλωση μπαταριας.το χει παρατηρισει και καποιο αλλος αυτο?
Link to comment
Share on other sites

απο τη στιγμη που εκανε ταιλευταια ενημερωση το a8 της γυναικα μου(επιπεδο ασφαλειας αυγουστου)παρατηρει μεγαλη καταναλωση μπαταριας.το χει παρατηρισει και καποιο αλλος αυτο?

 

Σε εμένα το ίδιο ακριβώς με πριν είναι.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

εδω και 2 μερες ξαφνικα δεν μπορω να μπω σε εφαρμογες. με πεταει αμεσως εξω. δεν μπορω να δουλεψω. ουτε τα mails μου δεν μπορω να δω απο το gmail. εφαρμογες οπως viber, skype, google chrome, gmail και πολλες αλλες σταματησαν να λειτουργουν. μπορειτε να βοηθησετε???

ευχαριστω εκ των προτερων!!!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy A8 [2018]

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...